زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام کتاب درس و تست مدیریت؟؟؟

نظرسنجی: کدام کتاب درس و تست مدیریت بهتر است؟؟؟
پارسه
مقسمی
پوران
سایر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط ehsan2010.)
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخام نظرتون رو درباره این مسئله که "کدام کتاب درس و تست مدیریت بهتر است؟؟؟" بدونم
پوران،مقسمی،پارسه و....
منتظر نظرات شما هستم
هاتف، در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما که توی مانشت تازه عضو نشدید انتظار داریم موضوع رو در محل مناسب اش ثبت کنید.
این موضوع منتقل میشه به بخش بحث و بررسی اما درباره حذف موضوعاتی که جای نامناسبی دارند مسئولیتی متوجه ما نیست.
موفق باشید.

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سلام

به نظر من مقسمی در بین همه کتب کنکوری موجود در بازار بهترین گزینه هستش به این دلیل که هم حجم کمی رو داره و هم

خلاصه کامل تری از مرجع هستش و تمام نکات لازم برای کنکور آی تی رو توش گنجونده و حتی این کتاب در حل تست ها هم

خیلی خیلی عالی کار کرده مثلا تستش رو حل کرده و در ادامه اش اومده صفحه مرجع که این سوال از اون صفحه اومده رو قید

کرده و گفته که از کدوم صفحه مرجع سوال اومده .... به نظر من دکتر پرچ نویسنده این کتاب خیلی خیلی عالی کار کرده ...

ضمنا با مطالعه این کتاب راحت ۵۰ درصد تو کنکور آی تی می زنید ... اگه می خواهید بیشتر کار کنید روی این درس و درصد

بیشتری رو بگیرید باید به یه کتاب مجموعه تست های مدیریت که فقط تست های کنکور های مدیریت و فناوری اطلاعات رو

حل کرده و توش اینگونه تست ها رو داره می تونید مراجعه کنید و بالای ۸۰ درصد و یا حتی ۱۰۰ درصد این درس رو توی کنکور

بزنید...

من خودم فردی رو می شناسم که فقط با خوندن یه کتاب مجموعه تست های مدیریت تونست تو کنکور بالای ۶۰ درصد بزنه ..

این نظر شخصی من بود ...

موفق باشید.

یا علی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2010 , H3NGAM3H , mhd3 , faraaz_mb , javad.h
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
البته به نظر من مدیریت یه درسیه که بسته به تفکرات خود فرد هم داره مثلا من تا حالا یه مقاله در باره مدیریت هم نخونمدم تا چه برسه به کتاب ولی کنکور IT 92 رو ۲۲/۲۲ درصد مدیریت شو زدم.(همچین مدیریم من Big Grin)

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2010 , iatii2
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  اگه می خواهید بیشتر کار کنید روی این درس و درصد

بیشتری رو بگیرید باید به یه کتاب مجموعه تست های مدیریت که فقط تست های کنکور های مدیریت و فناوری اطلاعات رو

حل کرده و توش اینگونه تست ها رو داره می تونید مراجعه کنید و بالای ۸۰ درصد و یا حتی ۱۰۰ درصد این درس رو توی کنکور

بزنید...

بسیار سپاس گذارم از راهنمایی شما
یک سوال داشتم در خصوص همین کتاب مجموعه تست های مدیریت (که فقط تست های کنکور های مدیریت و فناوری اطلاعات رو حل کرده باشه ) ،اگه کتاب خاصی مد نظرتون هست،ممنون میشم مشخصاتش رو ذکر بفرمایید

ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط javad94.)
RE: کدام کتاب درس و تست مدیریت؟؟؟
(۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ق.ظ)ehsan2010 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  اگه می خواهید بیشتر کار کنید روی این درس و درصد

بزنید...

یک سوال داشتم در خصوص همین کتاب مجموعه تست های مدیریت (که فقط تست های کنکور های مدیریت و فناوری اطلاعات رو حل کرده باشه ) ،اگه کتاب خاصی مد نظرتون هست،ممنون میشم مشخصاتش رو ذکر بفرمایید

پست ویرایش شد...Big Grin

ممنونم

واسه کتاب یه کتاب مجموعه ۲۲۲۲ تست مدیریت هستش که البته فقط تست های خود رشته مدیریت رو حل کردهچون

اون موقع ها اصلا کنکور آی تی در کار نبوده
ولی به درد خور هست ... بالاخره کتب مبانی رفتار سازمانی و مبانی مدیریت

استیفن رابینز در گذشته هم واسه خود رشته های مدیریت منبع بوده و هست و خواهد بود و بنابراین به تست های این کتاب هم نگاه کنید

... این کتاب یه خورده قدیمی هستش چاپ ۱۳۷۹ ولی خیلی خیلی خوبه و آدم رو خیلی آماده می کنه البته همه اینها نظر شخصی من

هستش و انتخاب با شماست دوست عزیز ... به آدرس زیر مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه فایل پی دی اف خوبی ههم هست راجع به کتاب مبانی رفتار سازمانی استیفن رابینز که شامل ۴۰۰ تست از این کتاب در قالب ۱۷ فصل

و پاسخنامه کلیدی هستش که می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.

یا علی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan2010 , be_sooye_movafaghiat
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط ehsan2010.)
ممنون هاتف عزیز
بابت تذکر شما مچکرم
انشالا توی ارسال های بعدی بیشتر دقت خواهم کرد

(۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ق.ظ)ehsan2010 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  اگه می خواهید بیشتر کار کنید روی این درس و درصد

بزنید...

پست ویرایش شد...Big Grin

ممنونم

واسه کتاب یه کتاب مجموعه ۲۲۲۲ تست مدیریت هستش که البته فقط تست های خود رشته مدیریت رو حل کردهچون

اون موقع ها اصلا کنکور آی تی در کار نبوده
ولی به درد خور هست ... بالاخره کتب مبانی رفتار سازمانی و مبانی مدیریت

استیفن رابینز در گذشته هم واسه خود رشته های مدیریت منبع بوده و هست و خواهد بود و بنابراین به تست های این کتاب هم نگاه کنید

... این کتاب یه خورده قدیمی هستش چاپ ۱۳۷۹ ولی خیلی خیلی خوبه و آدم رو خیلی آماده می کنه البته همه اینها نظر شخصی من

هستش و انتخاب با شماست دوست عزیز ... به آدرس زیر مراجعه کنید:

یه فایل پی دی اف خوبی ههم هست راجع به کتاب مبانی رفتار سازمانی استیفن رابینز که شامل ۴۰۰ تست از این کتاب در قالب ۱۷ فصل

و پاسخنامه کلیدی هستش که می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید:

موفق باشید.

یا علی

از این مطالب واقعا بهره بردم ممنونم

سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط armak69.)
برای درس اصول و مبانی مدیریت که کتاب منبع رابینز معرفی میشه، آیا کتاب تستی سراغ دارین؟

برای درس اصول و مبانی مدیریت که کتاب منبع رابینز معرفی میشه، آیا کتاب تستی سراغ دارین؟
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ)armak69 نوشته شده توسط:  برای درس اصول و مبانی مدیریت که کتاب منبع رابینز معرفی میشه، آیا کتاب تستی سراغ دارین؟

منم به دنباله یه کتاب تست خوبم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ)armak69 نوشته شده توسط:  برای درس اصول و مبانی مدیریت که کتاب منبع رابینز معرفی میشه، آیا کتاب تستی سراغ دارین؟

منم به دنباله یه کتاب تست خوبم

من آخرش کتاب اصول ومبانی مدیریت مدرسان رو گرفتم/ مخصوصا برای رشته ای تی نوشته شده (چون بقیه کتابا مال درس تئوری مدیریت رشته مدیریتن) /همه ی تستای ای تی توش هست/حجمش هم زیاد نیس/ یه کمی درسنامش انچنان که باید قوی نیس ولی در کل بنظرم کتاب خوبیه/موفق باشید

ارسال: #۱۰
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ق.ظ
دوستان بنظرتون الان مبانی مدیریت رابینز رو بخونیم یا فقط کتاب مقسمی و پرچ که فقط تست داره با پاسخهای واقعا تشریحی رو بخونیم کافیه؟منظورم اینه وقت کم نمیاد که کل رابینز رو بخونیم؟فقط تست این کتابی که گفتم رو بخونیم کفایت میکنه یا نه؟
میشه کمکم کنید :| ممنون
ارسال: #۱۱
۰۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط hamid88.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)mahmood1 نوشته شده توسط:  چقدر متاسف شدم دیدم ۶ سوال کنکور پارسال تنها از یک فصل طرح شده بود
این بدان معنیه که اگر یکی این یه فصل رو میخوند میتونست ۴۰ بزنه و تمام!

خدا کنه امسال هم سوالها از رابینز باشه

فصل منابع انسانی منظورتونه؟

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۱۲
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
من کتاب تست مدیریت رو دارم اگر خواستید پیام بدین

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
ارسال: #۱۳
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ق.ظ
مبانی مدیریت رابینز ۱۶تا فصلشو هم باید خوند؟
ارسال: #۱۴
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ق.ظ
از الان رابینز بخونیم دیر نیست؟ ۳ فصلشو خوندم هم فراره هم حجیم

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
ارسال: #۱۵
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  از الان رابینز بخونیم دیر نیست؟ ۳ فصلشو خوندم هم فراره هم حجیم

فک نکنم برسی بخونی اما جدول های توی کتاب و خلاصه آخر فصل ها رو بخون
کتاب مقسمی هم خوبه البته اگه حفظیت خوبه شایدم برسی

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۸ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۹۲۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close