زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مردد بین حذف درس

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
Sad مردد بین حذف درس
سلام دوستان مانشتی
نمی دونم جای درستی سوالمو مطرح میکنم یانه
ما تو دروان کارشناسی درس محاسبات عددی رو پاس نکردیم.. چون ناپیوسته ایم اصلآ" در سر فصل دروسمون نبودConfused
و اینکه من در درس امار مشکل دارم و حس میکنم هرچی بخونم باز نمی تونم اونجوری که باید تستشو بزنم
حالا با توجه به این حرفا به نظرتون بهتر هست کدوم درسو حذف کنم ؟
من اولش میخواستم محاسبات رو حذف کنم ولی دیدم خوندن امار واسم بیهودس چون از پایه با این درس مشکل دارم
به نظرتون اگه بشیم محاسبات رو خودم بخونم میتونم به اون حده مطلوب برسونم ؟
میشه بگید محاسبات از لحاظ سختی مثلا" شبیه چه درسیه , شبیه گسسته س یا ریاضی مهندسی یا امار ؟

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
RE: مردد بین حذف درس
این تاپیک رو دیدید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاید کمکتون کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  این تاپیک رو دیدید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاید کمکتون کنه

ممنونم از لطفتون
قبلا" گذری دیده بودم و الان همه مطالبشو خوندم,الان باز مردد تر شدم
چون می ترسم اگه امار رو حذف کنم از امار سوالی بیاد امسال که راحت باشه و بر عکس از محاسبات سوالی بیاد که سخت باشه و نتونم جواب بدمHuh
در اون تایپیک باز سوالمو مطرح کردم ایشالا که نتیجه داشته باشه

۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام دوستان مانشتی
ما تو دروان کارشناسی درس محاسبات عددی رو پاس نکردیم.. چون ناپیوسته ایم اصلآ" در سر فصل دروسمون نبودConfused
و اینکه من در درس امار مشکل دارم و حس میکنم هرچی بخونم باز نمی تونم اونجوری که باید تستشو بزنم
من اولش میخواستم محاسبات رو حذف کنم ولی دیدم خوندن امار واسم بیهودس چون از پایه با این درس مشکل دارم
میشه بگید محاسبات از لحاظ سختی مثلا" شبیه چه درسیه , شبیه گسسته س یا ریاضی مهندسی یا امار ؟

سلام
بدون شک محاسبات عددی خیلی سبک تر از آمار و احتماله. از هر سه درس دیگه ی ریاضی خیلی ساده تره
به نظرم خودتون هم می تونید بخونید. اگر حتما می خواهید از بین این دو یکی رو حذف کنید آمار گزینه بهتریه
البته من پیشنهاد می کنم که درسی رو حذف نکنید به جاش می تونید مباحثی از یک درس رو که یادگیریش براتون مشکل تره حذف کنید
از آمار هم حتما بخش اول رو (که در حد مباحث احتمال جبر سوم دبیرستان رشته ریاضی و گسسته پیش دانشگاهی هست) بخونید. با تسلط روی همین بخش اول حتی ممکنه بتونید دو تا از ۴ تا تست آمار رو بزنید
۱
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ق.ظ
مردد بین حذف درس
(۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  سلام
بدون شک محاسبات عددی خیلی سبک تر از آمار و احتماله. از هر سه درس دیگه ی ریاضی خیلی ساده تره
به نظرم خودتون هم می تونید بخونید. اگر حتما می خواهید از بین این دو یکی رو حذف کنید آمار گزینه بهتریه
البته من پیشنهاد می کنم که درسی رو حذف نکنید به جاش می تونید مباحثی از یک درس رو که یادگیریش براتون مشکل تره حذف کنید
از آمار هم حتما بخش اول رو (که در حد مباحث احتمال جبر سوم دبیرستان رشته ریاضی و گسسته پیش دانشگاهی هست) بخونید. با تسلط روی همین بخش اول حتی ممکنه بتونید دو تا از ۴ تا تست آمار رو بزنید
ممنونم از راهنماییتون,لطف کردید
درسته منم کم کم داشتم به این نتیجه می رسیدم تمرکزمو بذارم رو یه فصل آمار و بشینم محاسبات رو خوب بخونم
فقط یه سوال دیگه من یه بررسی کردم از کنکور سال ۸۵ تا ۸۹ از بخش امار و احتمال ۶ تست و از بخش براورد و ازمون ۱۲ تست مطرح شده بود.
بخش براورد ازمون به بخش های دیگه امار خیلی وابسته س ؟
آخه مشکل من از امار همین احتمالاتشه که نمی دونم از چه روشی حل کنم تا میام یه مسئله حل کنم گیج می شم و در نهایت می رم سراغ جواب سوال :|

۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط aatwo.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام دوستان مانشتی

به نظره من درس آمار خو د خوان تر هست نسبت به محاسبات !!!
پس میبینی این موضوع بستگی به خود شما داره
بهترین پیشنهاد به نظرم اینه یک روز وقت برای محاسبات و یروز برای آمار صرف کن ببین کدومش برات راحتره

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  سلام
ممنونم از راهنماییتون,لطف کردید
درسته منم کم کم داشتم به این نتیجه می رسیدم تمرکزمو بذارم رو یه فصل آمار و بشینم محاسبات رو خوب بخونم
فقط یه سوال دیگه من یه بررسی کردم از کنکور سال ۸۵ تا ۸۹ از بخش امار و احتمال ۶ تست و از بخش براورد و ازمون ۱۲ تست مطرح شده بود.
بخش براورد ازمون به بخش های دیگه امار خیلی وابسته س ؟
آخه مشکل من از امار همین احتمالاتشه که نمی دونم از چه روشی حل کنم تا میام یه مسئله حل کنم گیج می شم و در نهایت می رم سراغ جواب سوال :|

نه ، بخش آخر آمار زیاد به مباحث قبل وابسته نیست. این بخش رو هم در کنار بخش اول می تونید بخونید.
فکر می کنم به خاطر این به مشکل می خورید که بیشتر کتاب ها فرضشون اینه که مخاطب دیپلم ریاضی بوده و این بخش رو در حد مرور مطالب مطرح کردن
می تونید از کتاب جبر و احتمال سوم دبیرستان و ریاضی گسسته پیش دانشگاهی هم استفاده کنید. اونجا خیلی بهتر و پایه ای تر توضیح داده شده
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۳۱۴ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۹۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۸۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۷۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۳۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۷۷ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۸۰ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۱,۳۷۶ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۶۲۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۸۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close