زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شارژ اینترنتم زود تموم میشه، مشکل کجاست؟

ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ق.ظ
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم.اخیرا شارژ اینترنتم به شکل عجیبی خیلی زود تموم میشه. ریز کارکرد اینترنت رو چک کردم در ساعاتی که هیچ دانلودی نداشتم برام دانلود ثبت شده و گاها آپلود در حجم های بالا.

چندبار رمز ورود رو عوض کردم اما بیفایده است.
نرم افزار خاصی هم روی سیستمم نصب نیست که بخواد آپدیت بشه. احتمال دادم ویروس باشه، ویندوز رو عوض کردم ، با آنتی ویروس کاسپراسکای و نود ۳۲ امتحان کردم اما چیز خاصی پیدا نکرد برام.

ویندوزم xpro هست. اینترنتم ADSL . مودم وایرلس هست اما روی Bridge Mode تنظیمش کردم.

به نظرتون مشکل کجاست و باید چیکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ق.ظ
پسورد admin خود مودموتو عوض کن که معمولا به صورت پیشفرض admin یا ۱۲۳۴ هستش
بعدش پسورد internet connection رو هم عوض کن
مشکل حل میشه

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ق.ظ
RE: شارژ اینترنتم زود تموم میشه، مشکل کجاست؟
سلام دوست عزیز،
همونطور که دوستمون explorer گفتند ، ابتدا پسورد صفحه پیکربندی مودمتون رو عوض کنید ، بعد پسورد اینترنتتون رو عوض کنید.
برای محکم کاری هم (البته اگر مودم شما از این تنظیمات پشتیبانی می کنه ) دسترسی به صفحه ی تنظیمات را تنها از طریق کابل اجازه بدهید و حتما تنظیمات مک آدرس فیلترینگ رو انجام بدهید که دیگه مطمعن باشید کسی با داشتن پسورد هم نتونه به مودم وصل بشه.Big Grin
موفق باشید.
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ق.ظ، توسط s.sadri.)
با آی اس پس تماس بگیرید و اطلاع بدید حتما (ترجیحا به مرکز نه به شعبه ها). موارد این چنینی داشتیم تو آشناها که حل شد و خطا از آی اس پی بود

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
۹۰% نرم افزار ها + خود سیستم عامل مخصوصا ۷ بدون اجازه خودشون رو اپدیت میکنن یعنی پیشفرض اتومات هست شما هواستون به اونا باشه و غیر فعال کنید
یادم رفت بگم یه نرم افزار کنترل ترافیک یا میزان حجم نصب کنید تا معلوم بشه اصلا ایراد از سیستم خودتونه یا کس دیگه استفاده میکنه
اگه وارد حساب کاربری تو سایت ISP بشید اونجا میگه چه مک ادرس هایی با این یوزر وصل شدن با مک ادرس مودم خودتون تطبیق بدین
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
همه صحبت هایی که دوستان کردن درسته ولی بعضی وقت ها منبع اصلی مشکل خود ISP شما هست.
احیانا ISP تون پارس آنلاین نیست؟ اگه هست فکر کنم با تغییر دادن ISP تون مشکلتون حل بشه...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ق.ظ
احتمالا با فری گیت نمیای ؟؟
فری گیت خیلی شارژ میگیره

میتونه یه دلیلش این باشه.
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط sybarite.)
با توجه به اینکه می فرمایین اخیرا این مشکل پیدا شده ، پس از آپدیت و دزدی وایر لس نیست . ضمن حفظ احترام به تمامی ISP های محترم ، چند سالی هست که اکثر اونها با وضع و تدوین فوانین عجیب و غریب من در اوردی که بعضا خیلی هاش هم غیر قانونی هستن از این اقدامات میکنن . آخه هیچ جای دنیا زیر ساخت خودش به end user نمیفروشه اما تو ایران این هست و isp هابرای کسب حداقل سود مجبورن . به هر حال اولین اقدام اعتراض بشکل محترمانه و در قالب سوال هست از isp تون . و ازشون بخواین که مشکل رو حل کنن. موارد تغییر سکیوریتی وایر لس و نصب یک انتی ویروس + فایر وال خوب مثل norton internet secutity هم باید انجام شه تا خیالتون از سمت خودتون راحت شه . بعد اگر وضع به همین شکل باقی موند ، سزلی گرون فروش نخریدنه : isp تونو عوض کنید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , s.sadri
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط explorer.)
نه باو اونقدر که شما میگین مشکل پیچیده نیست
به دلیل اینکه ایشون پسورد پیشفرض مودموشون رو عوض نکردن خیلی شیک و مجلسی مودمو هک کردن که با تغییر پسورد مشکل حل میشه

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
ممنون از همه دوستان
پسورد مودم رو الان عوض کردم. ولی فکر میکنم مشکل باید از ISP باشه. امروز صبح ۱ گیگ شارژ کردم، حالا بماند که باز مثل دفعات پیش تا کانکت میشم دانلود و آپلود میشه بدون اینکه من اینکارو انجام بدم. ولی حجم باقی مانده و حجمی که از صبح تا حالا دانلود شده رو حساب، کتاب کردم از ۱ گیگ کمتره. مابقی اش کجا پرواز کرده نمیدونم!!

از فری گیت و هیچ نرم افزار مشابه دیگه ای استفاده نمی کنم. ویندوزم ۷ نیست که بخواد آپدیت بشه، نرم افزارها هم همون نرم افزارهای قبلی هست. گفتم که اخیرا چنین مشکلی پیدا کردم پس عاملش آپدیت نرم افزار و یا ویندوز نمیتونه باشه.
ISP ام مخابرات هست.

نمیدونم ماجرایی شده.یعنی توی دو هفته ۲ گیگ شارژ تموم کردم بدون اینکه خودم ۲۰ مگ دانلود کرده باشم، احتمالا تا بیام بفهمم مشکل کجاست گیگ سوم هم توی چند روز آینده خواهد پرید Big Grin
ارسال: #۱۱
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
سریع تر تماس بگیرید. دوست من تماس گرفت و گفتن خطای نرم افزار خودشون بوده و حجمی که اشتباهی کم کرده بودن رو برگردوندن و بعد از اونم دیگه الکی ازش کم نکردن. البته ایشون آی اس پی شون مخابرات نبود..
اگر میگید تو ساعت هایی که مودم خاموشه حجم مصرف میشه به احتمال خیلی بالا خطای آی اس پی هست

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
ارسال: #۱۲
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
منم این مشکلو داشتم که همونطور که کاربر one hacker alone گفتن از نرم آپدیت خودکار نرم افزارها بود ، که یه قسمت تو ویندوز ۷ هست بنام task scheduler اونجا یادم نیست چیکار کردم ولی احتمالا باید گزینه های delete یا disable رو بزنید .
ارسال: #۱۳
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ
یه کاری کن . از همین اینترنت ( یعنی همین مودم و همین کانکشن adsl ) روی یک پی سی یا لپ تاپ دیگه استفاده کن . اینطوری میتونی تفکیک کنی مشکل از سیستم خودته یا از کانکشنت .
ارسال: #۱۴
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
تماس گرفتم. میگن هیچ چیز مشکوکی نیست. همه دانلودها و استفاده از سیستم خودتون بوده. نمیدونم چیکار کنم!!!! اپراتور گفت مشکل از سمت سیستم خودتون هست. آخه چه مشکلی!!! من ویندوز عوض کردم بلافاصله کانکشن ساختم هنوز دو تا سایت بالا نیاوردم رفتم چک میکنم می بینم توی ریز کارکرد دانلود و آپلود زده. دوستانی که میگن مشکل آپدیت ویندوز و نرم افزار هست مطلب زیر رو توی اینترنت پیدا کردم و امتحان کردم ولی جواب نداد.

"در run ویندوز msconfig بنویس و در منوی startup همه رو disable all کن و در منوی services بعد از تیک زدن گزینه hide all microsoft servises گزینه disable all رو تیک بزن بعد ok کن و سیستم رو restart کن ."
ارسال: #۱۵
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: شارژ اینترنتم زود تموم میشه، مشکل کجاست؟
برنامه netlimiter رو نصب کنید. بهتون نشون میده در هر لحظه چه برنامه هایی دارن از اینترنت استفاده می کنن. همینطور کانکشن ها و خیلی امکانات دیگه هم داره. دو تا عکس پیوست کردم که عملکردشو تا حدی نشون میده. اگر ویندوزتون ۸ه نصبش یه ترفندی داره.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , Amir V , s.sadri , Pegasus , sherkat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۵ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۲۲ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۱۷۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۹۴ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close