زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب IT به عنوان اصلی یا شناور

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ
سلام به همه‌ی دوستان
من کارشناسی IT خوندم و الان برای کنکور میخوام هم "شبکه و امنیت" بدم و هم "هوش"
همون طور که میدونید، IT جزء رشته‌های شناور یعنی اگه اصلی زده بشه نمیشه دیگه رشته‌ی دومی امتحان داد.

-- پس در حالت عادی من باید "نرم افزار" رو اصلی امتحان بدم و IT رو دوم

اما چیزی که بهم گفتن این بود که اگه IT رو اصلی نزنم و دوم باشه، شانسم توش کم میشه. (چونکه معدلم دیگه تاثیری نداره اون موقع). میخواستم ببینم همچین چیزی هست ؟؟؟؟

لطفا راهنمائیم کنین !! Huh

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
همچین چیزی تا بحال از کسی شنیده نشده!! در این مورد می تونید دفترچه کنکور سالهای قبل رو مطالعه کنید فکر کنم کاملا در این مورد توضیح داده شده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mehdi1902
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
منم تا حالا نشنیدم همچین چیزی رو! نه آقا برو آی تی رو شناور بزن حله.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  همچین چیزی تا بحال از کسی شنیده نشده!! در این مورد می تونید دفترچه کنکور سالهای قبل رو مطالعه کنید فکر کنم کاملا در این مورد توضیح داده شده.
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  منم تا حالا نشنیدم همچین چیزی رو! نه آقا برو آی تی رو شناور بزن حله.

ایول. خیالم راحت شد. پس IT رو اصلی بزنم یا دوم، تاثیری توی قبولیم نداره. خیلی ممنون Smile Rolleyes

قراره کلی خوش بگذرونیم
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
RE: انتخاب IT به عنوان اصلی یا شناور
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  سلام به همه‌ی دوستان
من کارشناسی IT خوندم و الان برای کنکور میخوام هم "شبکه و امنیت" بدم و هم "هوش"
همون طور که میدونید، IT جزء رشته‌های شناور یعنی اگه اصلی زده بشه نمیشه دیگه رشته‌ی دومی امتحان داد.

-- پس در حالت عادی من باید "نرم افزار" رو اصلی امتحان بدم و IT رو دوم

اما چیزی که بهم گفتن این بود که اگه IT رو اصلی نزنم و دوم باشه، شانسم توش کم میشه. (چونکه معدلم دیگه تاثیری نداره اون موقع). میخواستم ببینم همچین چیزی هست ؟؟؟؟

لطفا راهنمائیم کنین !! Huh

به نظر من جای همه این کارها بشین اول تصمیمت رو خوب بگیر و بین هوش و ای تی یکی روانتخاب کن .
کنکور هر دو رو بده ولی یکی رو انتخاب کن. چون اگه بخوای برای هر دو بخونی معمولا شانسی برای قبولی نخواهی داشت. یا شانست خیلی پایین میاد. پس همین اول خوب فکرهاتو بکن یه تصمیم خوب و قوی بگیر و بعد ادامه راه رو با خیال راحت طی بکن: )

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ق.ظ
RE: انتخاب IT به عنوان اصلی یا شناور
سلام دوستان
میخواستم بدونم من با شرکت در کنکور ارشد و انتخاب رشته شناور و اصلی
میتونم مثلا در انتخاب رشته هم هوش انتخاب کنم هم معماری و هم آی تی؟؟؟؟
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوال شما با سوال این دوستمون متفاوته و می بایست در تاپیک مجزایی پرسیده بشه . با این حال چون عوض جددی هستید، بهتون جواب میدم.

شما وقتی کنکور مهندسی میدید، می تونید در تمامی گرایش هاش انتخاب رشته کنید حالا اگر دو تا رشته رو امتحان بدید، در تمامی گرایش های هوش، معماری، نرمو ای تی می تونید انتخاب رشته کنید.

۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ق.ظ
اصلا واسه دو تا کنکور برنامه ریزی نکن حتی اگه پایه قوی داری حتی اگه سال دومته،نمونه اش رو دیدم با وجود همه تلاشی که کرد رتبه اش بیشتر از سال قبلش شد بدلیل اینکه نشت هم درسای مهندسی خوند هم آی تی
اگه اینکارو نمیکرد مطمئنم تک رقمی میشد چون هم خیلی تلاش میکرد هم پایه خیلی قوی داشت

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  اصلا واسه دو تا کنکور برنامه ریزی نکن حتی اگه پایه قوی داری حتی اگه سال دومته،نمونه اش رو دیدم با وجود همه تلاشی که کرد رتبه اش بیشتر از سال قبلش شد بدلیل اینکه نشت هم درسای مهندسی خوند هم آی تی
اگه اینکارو نمیکرد مطمئنم تک رقمی میشد چون هم خیلی تلاش میکرد هم پایه خیلی قوی داشت
(۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  به نظر من جای همه این کارها بشین اول تصمیمت رو خوب بگیر و بین هوش و ای تی یکی روانتخاب کن .
کنکور هر دو رو بده ولی یکی رو انتخاب کن. چون اگه بخوای برای هر دو بخونی معمولا شانسی برای قبولی نخواهی داشت. یا شانست خیلی پایین میاد. پس همین اول خوب فکرهاتو بکن یه تصمیم خوب و قوی بگیر و بعد ادامه راه رو با خیال راحت طی بکن: )

مرسی از راهنمایی‌های دوستان Smile
من با اینکه خودم IT بودم ولی تصمیم گرفتم هوش رو بیشتر بخونم چون دیدم نیازمه ! ولی IT رو هم کنکور میدم.
برنامه ریزی‌ای که کردم اینجوریه که درس‌های هوش رو بخونم + شبکه . در آخر مثلا چند روزی وقت بذارم برای "پایگاه داده" و "مهندسی نرم" که اون‌ها رو هم خونده باشم.
به نظرتون خوبه ؟

قراره کلی خوش بگذرونیم
۱
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
تقریبا اما تمرکز بیشتر روی علاقت(هوش) بذار نتیجه بهتری می گیری

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۱۰
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ
والا من خودم هوش امتحان دادم اما تصمیم داشتم آخر سر دیتابیس رو هم بخونم که هم درصد نرمم بالا بیاد هم تو IT کمکم کنه اما چون وقت کم اورده بودم نرسیدم. به نظرم رسیدن به هر دو رشته خیلی سخته...! وقتت رو هدر نده و یه رشته رو تسلط کامل پیدا کن.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۶۲۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۳۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۶۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  فروش کتاب های منبع اصلی و کنکوری ارشد htninety ۰ ۱,۸۰۲ ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: htninety
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۷۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
Question عنوان رشته برای آزمون استخدامی S.Veys ۷ ۶,۱۸۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۲۹ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی کنکور دکتری generalenglish ۰ ۹,۴۳۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  تعیین بزرگترین و کوچکترین توان در ممیز شناور؟؟ explorer ۴ ۴,۴۸۱ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pe.esf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close