زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نگه داشتن رتبه ی کنکور برای سال بعد

ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط rasool217.)
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه بدشانسی بد آووردم که نمیدونم سال دیگه واحدام با تداخل احتمالی تموم میشه یا نه Sad
شنیده بودم اگر رتبه ی کنکور زیر ۱۵ بشه میشه این رتبرو برای سال بعد نگه داشت.
میخواستم بدونم این قضیه راسته و اگه آره شرایط خاصی داره یا نه؟!
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط rasool217.)
ممنون از اطلاعاتتون
آخه من وضعیتم جوریه که نمیدونم تو ترم آخرم که ترم ۱۰ میشه تداخل دارم یا نه
واحدام حدود ۱۳ تاست شایدم یه کم کمتر،احتمالش هست تداخل نخوره.با این اوصاف اگه موقع کنکور بزنم المپیاد،درصورت تداخل نخوردن و قبول شدن میتونم برم؟!!!
همچنین اگه بزنم المپیاد بدون توجه به نتیجه ی مرحله ی بعدی المپیاد میتونم از رتبه ی امسال برای سال بعد استفاده کنم؟!
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: نگه داشتن رتبه ی کنکور برای سال بعد
(۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  فقط اگه گزینه المپیاد را انتخاب کرده باشید و رتبه یک تا سه بشید میتونید از امتیاز المپیاد استفاده کنید و سال بعد استفاده کنید.. ولی تا ۱۵ را خبر ندارم و بعید میدونم درست باشه.

تا جایی که من میدونم ، ۱۵ نفر اول المپیاد برای ورود به ارشد سهمیه دارن ، و فک نکنم بایدی وجود داشته باشه که همین امسال از این سهمیه استفاده کنن
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  با آموزش دانشگاتون صحبت کنید
من یه کاری رو شنیدم که غیر قانونیه ولی دانشگاه میتونه انجام بده
اگه ارشد قبول شدید دانشگاه کارشناسی ازتون یه وسیقه(اگه ق درست باشه) میگیره بعدش بهتون مدرک کارشناسی میده
شما میرید ارشد ثبت نام میکنید و ترم اول رو مرخصی میگیرید و در دانشگاه کارشناسی بقیه واحد ها رو پاس میکنید

حالا از جزئیاتش اطلاعی ندارم

جلل خالق Huh

drink 8 glasses of water a day

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
پس ظاهرا کار خاصی نمیشه کرد.جالبه اینجا حتی اگه بخوای از خودتم مایه بزاری تا میتونن راه هارو از جلو پات برمیدارنAngry.ممنون از همه ی دوستانی که جواب دادن
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
اون قضیه قبلی که گفته بودم درست نبود
از آموزش پرسیدم گفتن یه بخشنامه جدیدی اومده
که اگر تک درس مونده باشه دانشجو میتونه ترم اول ارشد رو مرخصی بگیره و تا آخر پاییز فرصت داره که اون درس رو پاس کنه وگرنه قبولی ارشدش میپره

جزئیاتش رو دیگه نپرسیدم
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)rasool217 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه بدشانسی بد آووردم که نمیدونم سال دیگه واحدام با تداخل احتمالی تموم میشه یا نه Sad
شنیده بودم اگر رتبه ی کنکور زیر ۱۵ بشه میشه این رتبرو برای سال بعد نگه داشت.
میخواستم بدونم این قضیه راسته و اگه آره شرایط خاصی داره یا نه؟!
با تشکر

فکر نمی کنم جای نگرانی خاصی باشه. این جور مواقع آموزش معمولا کنار میاد با دانشجو
و از طریق ارائه به استاد و ... سعی می کنن فارغ التحصیل بشید
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
بابا مگه ۱۳ واحده چقدره که تداخل بخوره . فوقش ۲ تاش با هم تداخل میخوره که میتونی یکیش رو معرفی به استاد برداری . در ضمن ترم اخر معمولا دروس اجباری پاس شده و اختیاریا مونده ، من زیاد دیدم بچه های لیسانس میان با ارشدا درس بر میدارن ، اگه اون دروسی که تداخل میخوره ۳ واحدی باشه و اختیاری ، میتونی بری یه درس ۳ واحدی از سایر دانشکده ها و یا حتی درس مقطع ارشد بر داری (بازم هم دانشکده خودت و سایر دانشکده ها)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۱۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close