زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چهار شنبه سوری!

ارسال: #۳۱
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط samanium.)
چهار شنبه سوری!
بچه‌ها آروم باشینBig Grin

به ما میگفتن
بچه که بودیم ها
:
از رو آتیش بپرید
بگید سرخی من از تو
زردی تو از من
یا برعکسش
:دی

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , **sara**
ارسال: #۳۲
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ق.ظ
RE: چهار شنبه سوری!
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۵ ق.ظ)samanium نوشته شده توسط:  بچه‌ها آروم باشینBig Grin

ببخشید... ولی خب یه جایی هم ما زورمون میگیره!!! Sad

Change Your FATE
ارسال: #۳۳
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
چرا از دست من عصبانی میشی؟ Smile

ترافیک و دود و ... مال ما بوده؟ منظورت اینه؟ اینجا چی هست که شما ندارید؟

بعدشم موضوع کاملا اجتماعیه. نمیشه از وضعیت بنالی بعد بگی راجب سنت کهن ایرانی حرف بزن. ببینم برفرض نبود امکانات شما رو بنده موجبش شدم.پس اگه میخوای حرفی نزنی انتظار داری دیگری هم حرفی نزنه شکایتم نکن و نگو اینجا با اونجا فرق داره و بگو همه چی آرومه و همونایی که گفتم قبلا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد
ارسال: #۳۴
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۱۹ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  چرا از دست من عصبانی میشی؟ Smile

ترافیک و دود و ... مال ما بوده؟ منظورت اینه؟ اینجا چی هست که شما ندارید؟

بعدشم موضوع کاملا اجتماعیه. نمیشه از وضعیت بنالی بعد بگی راجب سنت کهن ایرانی حرف بزن. ببینم برفرض نبود امکانات شما رو بنده موجبش شدم.پس اگه میخوای حرفی نزنی انتظار داری دیگری هم حرفی نزنه شکایتم نکن و نگو اینجا با اونجا فرق داره و بگو همه چی آرومه و همونایی که گفتم قبلا.

والا خوبه... من از جمله‌ی "خوش و خرمت" ناراحت شدم... این رو که فرد خاصی نگفت، تو گفتی... من جواب اون جمله ات رو دادم...

Change Your FATE
ارسال: #۳۵
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
با مریم و پارسانا موافقم.من هم اون دوران رو کلاس اول بودم یادم میاد.یادش بخیر..اما از اون به بعد دیگه یادم نمیاد خاطره خوب.یادمه یه بار یه مراسم عروسی چندتا کوچه اونورتر بخاطر بمب هایی که میزنن تا شب عروسی به یاد ماندنی شه به مراسم عزا تبدیل شد و حسابی به یاد ماندنی شد!!!
بگذریم.اینها نیز بگذرد.اما کاش یادمون بمونه ما ایرانی هستیم. نه دوستان و برادران عراقی وحشی و و افغانی و ...دیگه نگما!!!البته روی صحبتم با اهالی فرهیخته‌ی مانشت نیستا.بالاخره به قول بابام تحصیلکرده ای گفتن ،لاابالی گفتن!!
من خودم اگه میدونستم حتما حتما قبولم ،میومدم کل کتابای ارشدمو ۷ بار آتیش می زدم!!! اما حیف که ۶ ماه دیگه باید صبر کرد...

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Helmaa , Maryam-X
ارسال: #۳۶
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ
چهار شنبه سوری!
نه آخه من از این موضوع بقول شما زورم گرفت اول کلی دادو بیداد میکنی که نمیدونی ما اینجا چی مکشیم خوش و خرمی مال شما تهرانیاست و .... بعد اخرش میگی چرا موضوع را سیاسی میکنی؟ Smile)

نتیجه این میشه لابد من موجب این نبود امکانات شما شدم. حالا هم که من اومدم به جای شما (البته مثلا) شکایتی بکنم همین تو که داری آه و ناله میکنی بر دهان من میزنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , حامد
ارسال: #۳۷
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  [align=justify]بابا چرا گیر دادید به این مریم بیچاره!!!

کسی به ایشون گیر نداد. ایشون هم بیچاره نیستن.

اگه هم حرفی مطرح شد از سوی من و mehr.iman با شوخی و خنده بیان شد.

بحثی هم نبوده که ایشون درست میگن یا ما . مگه ما داریم رقابت میکنیم؟؟

ایشون گفتن که این سنت‌ها خیلی خوبه. ما هم تایید کردیم و گفتیم خوبه. و بعد گفتیم تا الان ما چنین مراسم هایی ندیدیم ولی باید چنین سنت‌ها و مراسم هایی خیلی خوش بگذره.

لطفا پست‌ها رو درست بخونین.
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  از دوستان محترمی هم که مسائل سیاسی رو گه گدار وارد بحث میکنند تقاضامندم نگذارند فیلتر بشیم.Heart

چشم فرداد جان
البته من تو پست هام همه کلمات ممنوعه رو ستاره(*) گذاری کردم. البته همینقدر هم نباید وارد مسائل سی*اسی میشدیم.
قربونت عزیز
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۱ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  من خودم اگه میدونستم حتما حتما قبولم ،میومدم کل کتابای ارشدمو ۷ بار آتیش می زدم!!! اما حیف که ۶ ماه دیگه باید صبر کرد...

تو رو خدا با کتاب‌ها از این کارها نکنین .

دیگه نذارین من وارد بحث چوب و جنگل های مازندران و محیط زیست و ... بشم. Big Grin

پ ن‌: الان این پست شوخیه. من به ایشون گیر ندادم. Big Grin البته کتاب اتیش زدن رو مطمئنا قبول ندارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال: #۳۸
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
دقیقا همون چیزایی که من میخواستم بگمو danialfx گفت!
مریم خانوم گفتن که مراسم چارشنبه سوریشون چجوری بوده منم گفتم ماله ما اینجوری نبوده یه بخشیشم تعریف کردم که چجوری بوده حالا این میشه اسمش گیر دادن؟!
اگه آره اشکال نداره ما هم فردا صبحه زود پا میشیم میریم تو بیابونا دنباله خار و خاشاک شب خسته و مونده برمیگردیم تو محل دور همی میشینیم آتیش روشن میکنیم حالشو میبریم!
خوب شد؟!
ارسال: #۳۹
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  اگه آره اشکال نداره ما هم فردا صبحه زود پا میشیم میریم تو بیابونا دنباله خار و خاشاک شب خسته و مونده برمیگردیم تو محل دور همی میشینیم آتیش روشن میکنیم حالشو میبریم!
خوب شد؟!

داری میری زنگ بزن منم بیام . Smile
ارسال: #۴۰
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ
چهار شنبه سوری!
تا چهار شنبه فکر کنم این قسمت مانشت منفجر بشه Big Grin

ارسال: #۴۱
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۷ ب.ظ)samanium نوشته شده توسط:  تا چهار شنبه فکر کنم این قسمت مانشت منفجر بشه Big Grin

از اول هم با پیشنهاد جواد قصدمون همین بود. SmileTongue
حالا اینا رو بیخیال
شما نمیخوای فردا صبح همراه من و mehr.iran بیای سامان جان؟؟؟ Big Grin
ارسال: #۴۲
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  شما نمیخوای فردا صبح همراه من و mehr.iran بیای سامان جان؟؟؟ Big Grin
آره به نیروی بیشتری احتیاج داریم باید همه با هم بریم،تازه امروز کلی بارون اومد فک نکنم فردا صبح خیلی خار و خاشاک خشک پیدا کنم باید خوب بگردیم،هفت تا آتیش باید روشن کنیم الکی که نیس!
من فوق فوقش بتونم اندازه ۳_۲ تا آتیش روشن کردن خار و خاشاک جم کنم بقیشو دیگه باید شما کمک کنیدBig Grin
حالا کی بریم؟!
صبح قبل از طلوع آفتاب حرکت کنیم خوبه؟،میترسم چیزی گیرمون نیاد!،من میرم سمت بیابونای قم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , Maryam-X , Msccom
ارسال: #۴۳
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  آره به نیروی بیشتری احتیاج داریم باید همه با هم بریم،تازه امروز کلی بارون اومد فک نکنم فردا صبح خیلی خار و خاشاک خشک پیدا کنم باید خوب بگردیم،هفت تا آتیش باید روشن کنیم الکی که نیس!
من فوق فوقش بتونم اندازه ۳_۲ تا آتیش روشن کردن خار و خاشاک جم کنم بقیشو دیگه باید شما کمک کنیدBig Grin
حالا کی بریم؟!
صبح قبل از طلوع آفتاب حرکت کنیم خوبه؟،میترسم چیزی گیرمون نیاد!،من میرم سمت بیابونای قم!

من میگم بعد از اینکه نماز صبح رو خوندیم حرکت کنیم. ما که اینجا بیابون نداریم. من هم میام سمت بیابون های قم.

منم سعی میکنم اندازه ۱-۲ تا اتیش روشن کردن خار و خاشاک جمع کنم . Big Grin

بقیه رو دوستان کمک میکنن. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۴۴
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۷ ب.ظ)samanium نوشته شده توسط:  تا چهار شنبه فکر کنم این قسمت مانشت منفجر بشه Big Grin

از اول هم با پیشنهاد جواد قصدمون همین بود. SmileTongue
حالا اینا رو بیخیال
شما نمیخوای فردا صبح همراه من و mehr.iran بیای سامان جان؟؟؟ Big Grin

کجا؟
اول بگین
تا من نیام Big Grin

ارسال: #۴۵
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۳۲ ب.ظ
با سلام.
من با نظر مریم خانم و آقا پارسانا موافقم و باید نسل به نسل سنتها رو حفظ و منتقل کنیم و به نظرم درست باید برپا بشه.
این جمله هم "زردی من برای تو ....." هم اولین چهارشنبه سوری که برام تفسیرش کردن سلامتی برام به دنبال داشت (سر دردای بی دلیل که با گفتن این جمله از بین رفتن).
انشاالله که همگی شب خوبی رو تجربه کنید و برای هیچ کسی اتفاق ناخوشایندی نیفته.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Maryam-X

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک شنبه های عکاسی: نمای زیر پل areldecor ۰ ۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: areldecor
  یافتن خروجی‌ها‌ی ALU برای دو ورودی چهار بیتی و مقادیر مختلف انتخاب و Cn. Happiness.72 ۲ ۳,۲۵۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۶۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  جزوه پردازش تصویر دکتر شنبه زاده gooshegir ۰ ۳,۳۱۹ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gooshegir
  سیستم عامل استالینگ ویرایش چهار ،سوال ۸ فصل یک rad.bahar ۲ ۱,۸۷۴ ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  چهار ذکر الهی مفید برای چهار حالت بحرانی Bache Mosbat ۸ ۸,۳۷۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  چهار اصل عمومی بهینه سازی سایت برای افزایش ترافیک وب سایت شما sitecode ۰ ۲,۲۳۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sitecode
  جلسه برنامه نویسی java و sql فردا سه شنبه توسط دکترقلی زاده seyed ehsn ۳ ۲,۸۹۱ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: sara_omd
  برنامه ریزی برای چهار ماه مانده به کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد؟ post98 ۹ ۶,۷۹۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: golsa20
  ۲۵۳ گرایش یک و چهار =/////= ۳۱۲ گرایش ۲ و ۳ sadradin ۰ ۱,۷۲۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sadradin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close