زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون ارشد۹۲: مصاحبه ی رتبه۱۱ فناوری اطلاعات و ۵۱ شبکه و امنیت

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
بنام خدا
سلام به همه دوستان مانشتی....
موفقیت دوستان را در آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ تبریک میگم...روال سال قبل این بود که سوالات را برای دوستان ارسال میکردیم... اما امسال تصمیم گرفتیم که سوالات رو به صورت عمومی قرار بدیم چون همون طور که میدونید جمعیت مانشت داره روز به روز بیشتر میشه و رتبه ها خوب مانشت هم که تعدادشون کم نیست و میترسیم که تو ارسال کردن سولات کسی از قلم بیافته...
من همین جا از همه دوستانی که دوست دارن تجربیات خودشون رو در اختیار دوستان خودشون قرار بدن (چقد جمله ی پردوستی شد )، دعوت میکنم تو مصاحبه شرکت کنند(باور کنید راه دوری نمیره ثواب دنیا اخرت داره )
پیشاپیش از وقتی که برای جواب دادن به سوالات میگذارین بی نهایت سپاس گذاریم...
در نهایت جواب های خودتون رو برای من به صورت پیام خصوصی ارسال کنید تا در قسمت مصاحبه ها قرار داده بشه...
اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

۱۳۶۷- تهران- ۱۱فناوری اطلاعات و ۵۱ امنیت و شبکه

۱- در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
کارشناسی پیوسته فناوری اطلاعات . فقط پروژه پایانی مونده
۲- با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
اول دانشگاه بود بعد رشته
۳- کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
صنعتی ارومیه
۴- در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
تو عمرم هیچ وقت دوست نداشتم به خاطر معدل درس بخونم بعضی درسا رو خوب میخوندم ولی نمره بد میگرفتم درسی بود که اصلا علاقه نداشتم و فقط دو روز وقت گذاشتم و بقیه بچه ها یک هفته از کل دو هفته فرجه رو فقط این درس و خوندن من شدم ۱۷ اونا شدن ۱۱ . ولی درسی بود که خیلی خوندم و خوب فهمیدم ولی با ۱۳ پاس کردم
برا من نمره ملاک نبود بیشتر فهمیدن مطلب برام ملاک بود و این که ازش چی فهمیدم
۵- از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
از کنکور کارشناسی تصمیم داشتم
۶- آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
چون سال قبل ۶۰۰ شدم امسال میخاستم برم هوش مصنوعی امتحان بدم که به دلیل حجم زیاد درس ها منصرف شدم
۷- میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
مشترک : ۴۴
مدیریت : ۵۱
تخصصی : ۴۸
تو هوش مصنوعی هم امتحان دادم که تخصصی هوش رو ۲۵ زدم
۸- آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.
سال قبل نرسیدم خوب بخونم چون ۲۰ واحد درس تخصصی برداشته بودم حدود۶۰۰ اوردم
۹- بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟
این دو باهم فرق دارد ولی اگه مفهوم یه درس رو فهمیدی تو کنکور مشکلی نخواهی داشت
۱۰- از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟
تابستون یه بار از روی راس ، رانکوهی و پرسمن خوندم خیلی کم خوندم ولی شروع اصلی من از ۲۸ مهر بود که تو پارسه ثبت نام کردم متوسط ۵ ساعت میخوندم همیشه از برنامه پارسه عقب بودم چون دیر شروع کرده بودم . درسا روربه دو گروه تقسیم کردم و هرروز یه گروه رو میخوندم

۱۱- برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟
برنامه ای که ثابت باشه اصلا به درد نمیخوره . من اوایل برا هر درس زیاد وقت میگذاشتم (حدود۲ ساعت) بعدا اینو کم کردم تا خسته نشم
۱۲- بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

قبلا هر کس مشترک رو خوب میزد رتبه خوبی می اورد ولی الان با این تغییرات با دروس تخصصی و معماری یا مدیریت راحت میشه اینو جبران کرد
۱۳- آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟
تو نرم افزار و پایگاه ضعف داشتم و سعی میکردم زیاد بخونم
۱۴- خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟
اوایل برحسب منبع بود و فقط رو یکی وقت میگذاشتم مثلا برای سیستم عامل اول مقسمی رو خوندم بعد که اون فصل خاص رو تموم میکردم میرفتم پارسه رو میخوندم بعدا که یه دور یک کتاب خوندم برای هر درس دیگه مطالب رو بلد بوم و مبحث به مبحث میرفتم جلو و هر دو کتاب رو باهم میخوندم
۱۵- میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.
از ویس و فیلم استفاده نکردم
من برای همه درس ها بجز شبکه و هوش از کتاب های اقای مقسمی استفاده کردم کتابهای مقسمی غلط هم دارند ولی من با اینا بیشتر راحت بودم
گسسته : مقسمی – پارسه- گریمالدی (من بیشتر پارسه خوندم ولی همه میگن پوران بخون)
ساختمان داده : مقسمی – پارسه (این دو کتاب مکمل هم هستن بعضی چیزا رو مقسمی ناقص گفته بعضی ها رو هم پارسه من بیشتر مقسمی رو خوندم)
طراحی الگوریتم : مقسمی – پارسه- جزوه دکتر سید جوادی
شبکه : حقیقت – راس(همانطور که گفتم من یه بار راس رو تابستون خوندم ولی برای من زیاد مفید نبود شاید من خوب نخوندم با حقیقت میشد ۳ تا رو جواب داد)
نرم افزار : مقسمی –پرسمن(من ویرایش ۵ پرسمن ترجمه سالخورده رو خوندم نزدیکای کنکور بودکه بکی از بچه ها گفت ویرایش ۷ پرسمن کتاب خوبیه و احتمالا از اون سوال بدن من دیگه وقت نداشتم اونو بخونم ولی سعی کنید اونو بخونید پرسمن برای این درس کافی هست دنبال کتابهای سامرویل و ... نرید مقسمی حجم کمی داره برای خوندن اذیت نمیشید البته کتاب دیگری هم برای این درس هست مثل ارشد سپاهان که من هرچی گشتم پیدا نکردم بعد مجبور شدم مقسمی رو بخونم)
مدیریت : مقسمی – مبانی مدیریت رابینز(تا اذر ماه میخواستم معماری هم بخونم ولی اذر ماه بنا به دلایلی تصمیم گرفتم فقط مدیریت بخونم کتاب مقسمی هم خلاصه رابینز هست)
پایگاه داده : مقسمی – رانکوهی
سیستم عامل : مقسمی – حقیقت(برای این درس نیازی به منبع خوندن نیس همون حقیقت خودش منبع هست خوبی مقسمی حجم کم اون هست برعکس حقیقت )
هوش : رهنمون- پوران – راسل(کتاب رهنمون خیلی ساده نوشته من از این کتاب خوشم امد بهتر از پوران هست ولی معمولا بچه های سال قبل همه پوران میخوندن) .

۱۶- بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
بجز سیستم عامل (البته حقیقت دست کمی از مرجع نداره)باید حداقل یه باریک مرجع رو خونده باشی این نظر من هست
۱۷- ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
به نظر من این سوال درست نیست . این دو مکمل هم هستن .
۱۸- زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟
هیچ کتابی برای زبان نخوندم
۱۹- در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
مشاور پارسه اولین بار که با من تماس گرفت گفت گسسته نخون چون نمیتونی بزنی . ولی من گفتم میخونم تو کنکور یه سوال رو زدم که نمیدونم درست بود یا غلط ولی باز به همان روز برگردم دوباره گسسته رو میخونم
۲۰- اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید..
راجع به برنامه ریزی کلی تو سوالای قبلی توضیح دادم . فکر نکنم درس خاصی باشه که همه باهاش مشکل دارن . تا اون جایی که من پیگیری کردم هر کس تو ۲ یا ۳ درس مشکل داره که اینا هم ثابت نیستن
۲۱- آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.
روزای فرد میرفتم کتابخونه بقیه روزا تو خونه میخوندم . تنها میخوندم
۲۲- حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.
سرعت مهم نبود فهم از اون مطلب مهم بود این که از بقیه عقب باشم خوب سرفصل های ازمونای پارسه مشخص میکرد و همیشه هم عقب بودم و کار خاصی نمیکردم چون دیر شروع کرده بودم مقایسه با رتبه های ازمونای ازمایشی ملاک خوبی نیست چون معمولا این سوالا از کتابای پارسه میاد و خیلیا به این خاطر رتبه خوبی میارن .
۲۳- اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
سعی میکردم در ۵۰ درصدها جبران کنم .
۲۴- اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
گفتم من تا اذر ماه میخاستم معماری رو هم بخونم ولی بنا به دلایلی تصمیم گرفتم فقط مدیریت بخونم
۲۵- آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
وقتی خسته میشدم درس نمیخوندم میرفتم پارک یا زنگ میزدم با یکی از بچه های دوران کارشناسی حرف میزدم
۲۶- از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
به نظر من کلاس لازم نیس .
۲۷- آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
پارسه . من تو ازمایشی ها رتبه خوب نمی اوردم
۲۸- تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.
جمع بندی واقعی رو دو هفته فبل از کنکور انجام دادم سعی میکردم مطلب جدید نخونم فقط مرور کنم
۲۹- برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟
طبعتا برای همه تو زندگی مشکلاتی پیش میاد برای من هم پیش اومد سعی کردم یه ماه اخر زیاد تفریح کنم تا اینکه به مشکلات فکر کنم . امادگی من روز کنکور ۴۰ درصد بود حتی به این رتبه هم فکر نمیکردم خدا رو شکر کنکور رو خراب نکردم
۳۰- آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
استرس داشتم . فقط میدونستم که اونایی رو که بلدم جواب بدم سر کنکور وقتی به اخر سوالای مشترک رسیدم دیگه کلا ناامید شدم واقعا طراحی و ساختمان داده امسال سخت بود شبکه هم دست کمی از اونا نداشت نرم افزار همه اش سر دو گزینه شک داشتم . دیوانه شده بودم . بعد تصمیم گرفتم که اونایی رو که شک دارم چند تا رو بزنم
۳۱- سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
چرا به اخر سوالای مشترک که رسیدم واقعا نا امید شده بودم معمولا هر سال مشترک دو درس اسون میدادن امسال واقعا سخت بودن .
۳۲- آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
قبلا به هیچ ترتیب خاصی فکر نمیکردم ولی موقع رفتن به سر کنکور تو راه یه فکر به سرم زد گفتم اول مدیریت رو بزنم اول رفتم ۶ تا مدیریت زدم دیدم سوالا هم زیاد شده بودن بعد رفتم سراغ بقیه احتمالا این کار در ناامید شدنم تاثیر گذاشت چون اونایی که بلد بودم رو زده بودم وقتی اخر مشترک ها دوباره به مدیریت رسیدم دیدم بقیه سوالاش سخته . اگه بعداز مشترک ها یه چند تا مدیریت میزدم باز روحیه میگرفتم . به نظرم همون ترتیب دفترچه بهترین ترتیب هست .
۳۳- وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
سعی میکردم سوال دیگری که بلدم رو بزنم بعد برم سراغ اون سوالای سخت . امسال فکر کنم فقط تو گسسته یه سوال تکراری بود که من هم اونو نزدم پس انتظار تکراری بودن نداشتم.
۳۴- وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟
من چون زبان نزدم وقت کافی بود
۳۵- آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
بعد جلسه رفتم فقط اونایی رو که خودم زده بودم رو مشخص کردم . بعد که کلیدها اومد درصدها رو مشخص کردم بله به درصدهای تخمینی نزدیک بود
۳۶- بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه تحصیلی ۳۰
شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،۴۰
کنکور آزمایشی۳۰

۳۷- حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
۳۸- چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
خیلی زیاد.
۳۹- کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
خدا
پدر و مادرم
دوستانم
۴۰- ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
۴۱- توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
۴۲- بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟
۴۳- و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

من چند سال پیش اینجا یه بار اتفاقی اومده بودم و عضو شده بودم ولی ازش استفاده نمیکردم موقعی که برا کنکور میخوندم یادم افتاد که یه همچین جایی هست اسمش یادم رفته بود بعد جست و جو کردم دوباره پیدا کردم .
از اینکه با دقت و صبر و حوصله و صرف وقت به سوالات دوستانتون جواب دادین بی نهایت سپاسگزارم . براتون آرزوی موفقیتهای بیشتر در مسیر علم و دانش و در زندگی دارم.
ممنون
۱۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , saba_1984 , friends , s.sadri , mahkaameh , saeedehs , ramzi , Jooybari , SaMiRa.e , Amir V , sulduz , سجاد۶۷ , Aurora , S - Is , sir_ams , neda_Network , jparisa , Behzad TP , sarinaz , A.Nouri , sara_13686868 , barankhanom , sahar salehi , MANO
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشید؛ یه سوال داشتم، شما بیشتر تمایل داشتید صبح ها درس بخونید یا بعد از ظهر ها ؟ تمرکز درس خوندتون در صبح ها بیشتر بود یا بعد از ظهر ها ؟
ممنون

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ
RE: ازمون ارشد۹۲: مصاحبه ی رتبه۱۱ فناوری اطلاعات و ۵۱ شبکه و امنیت
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)ubc نوشته شده توسط:  تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشید؛ یه سوال داشتم، شما بیشتر تمایل داشتید صبح ها درس بخونید یا بعد از ظهر ها ؟ تمرکز درس خوندتون در صبح ها بیشتر بود یا بعد از ظهر ها ؟
ممنون
ممنون
من ۱۲ شب به بعد و صبح ۷ تا ۱۱ خوب تمرکز دارم. چیزی که برای تمرکز لازم هست خواب کافی هست .
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ubc
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
برای درس گسسته کتابهای مقسمی و پارسه جچور کتابهایی هستند؟
به نظر شما کدومش بهتره؟
هردوش در کنار هم چطوره؟
آخه این دو تا کتابیه که کمتر توی منابع رتبه های برتر دیدم
من از کتاب گسسته پوران خوشم نیومد

و سوال بعدیم اینه که منظور شما از کتاب هوش رهنمون همون ترجمه راسله یا منظورتون کتاب پارسه هست؟
چطور کتابیه؟

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
برای درس گسسته کتابهای مقسمی و پارسه جچور کتابهایی هستند؟
کتاب پارسه برای گسسته کتاب خوبی بود من راضی بودم مقسمی برای گسسته زیاد جالب نبود من پوران رو ندیدم و نخوندم کتاب پارسه رو بگیر نگاه کن حتما خوشتون میاد
به نظر شما کدومش بهتره؟
پارسه
هردوش در کنار هم چطوره؟
من هردو رو باهم توصیه نمیکنم چون مقسمی اکثرا با عددگذاری حل کرده . پارسه هم برای هر سوال از چند روش استفاده کرده یعنی همون عدد گذاری در اون هم هست از نظر من پارسه برای گسسته کافیه مقسمی رو نگیرید
آخه این دو تا کتابیه که کمتر توی منابع رتبه های برتر دیدم

من کلااز کتاب های پوران خوشم نمیاد اگه تو منابع هم نگاه کرده باشد یه کتاب فقط برای هوش گرفتم اونم وقتی رهنمون رو گرفتم دیگه نخوندم من ازگسسته پارسه خوشم اومد و همون رو خوندم اگه این کتاب چاپ نمیشد باز پوران رو نمیخوندم جزوه دکتر سید جوادی از موسسه نصیر رو میخوندم (تمام مطالب جزوه دکتر سیدجوادی در این کتاب وجود دارد)
و سوال بعدیم اینه که منظور شما از کتاب هوش رهنمون همون ترجمه راسله یا منظورتون کتاب پارسه هست؟ نه یه کتابی هست حل مسائل هوش مصنوعی . اولش توضیح داده بعد تست های کنکور رو جواب داده . تقریبا با پارسه یکی هستن فقط این کتاب تمرین داره و جواب سوالات دانشگاه پیام نور رو هم داره
چطور کتابیه؟
من برای فصل های اول از این کتاب استفاده کردم تا اول منطق مرتبه اول . منطق ها رو خودم خوب بلد بودم و راسل هم نگاه میکردم تو مصاحبه بچه ها از کتاب راهیان زیاد تعریف شده اونو هم نگاه کنید اگه خوبه اونو بخونید من هوش رو خودم تو دانشگاه خوب خونده بودم و پارسال همینطوری رفتم سر جلسه و ۶۶درصد زده بودم
۱
۲
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ق.ظ
تبریک عرض میکنم شما تمام تمرینات گریمالدی رو حل کردید؟چند جلدشو خوندید؟
من مهندسی نرم ترجمه هاشمی طبا رو دارم بنظرتون حتما سالخورده باید خوند؟
دوجلدشو باید بخونم؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۱
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
تبریک!
۰
۱
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط sattar7.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  تبریک عرض میکنم شما تمام تمرینات گریمالدی رو حل کردید؟چند جلدشو خوندید؟
من مهندسی نرم ترجمه هاشمی طبا رو دارم بنظرتون حتما سالخورده باید خوند؟
دوجلدشو باید بخونم؟
من فقط قبلا یک بار از روی گریمالدی رو خوانی کرده بودم و تمریناتش رو حل نکردم
فکر نمیکنم فرقی بین سالخورده و هاشمی طبا باشد با هر کدام که راحت هستید همون رو بخونید در مورد جلد دوم هاشمی طبا چون من این کتاب رو ندیدم نمیتونم نظر بدم

(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  تبریک!

ممنون
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
سلام
من هم به شما تبریک میگم . باعث افتخار مانشتی ها هستین . اگه ممکنه به سوال من هم جواب بدین .
اگر بهتون بگن که سال دیگه تازه مجاز میشید برای کنکور چه اصلاحاتی تو کارتون میدید ؟ منظورم دور نمای برنامه ریزی هست .
من الان تو این موقعیتم . دورنمای من هم اتمام تمام مرجع ها هست و از سال دیگه که سال کنکورم باشه وارد عرصه برنامه ریزی مخصوص کنکور میشم . چیزی رو که از قلم ننداختم ؟
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سلام
خیلی ممنون
همزمان با مرجع خوندن به کتابهای کنکوری هم یه نگاه بیاندازید تو کتاب مرجع خیلی چیزها هست که تو کنکور سوال نمیاد یا خارج از سرفصل کنکور هستن . البته بعضی درس ها هستن مثل سیستم عامل که مرجع نخونی خوبه (همون حقیقت کافیه)
من برای پایگاه تو دانشگاه کتاب مرجع نخوندم این باعث شد که تو کنکور به مشکل اساسی برخورد کردم تابستان سال قبل برای پایگاه رانکوهی رو خوندم ولی باز نتونستم امسال به سوالای پایگاه جواب بدهم من دروس تخصصی اکثرا هوش و سیستم عامل جواب دادم
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۲۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۲۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۱۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۸۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۵۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۳۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۴۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close