زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۶۸۳ گرایش ۱و۴ / رتبه ۱۰۸۹ گرایش ۲و۳

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
سلام به همه دوستان عزیز مانشتی که ۱ سال را در کنار هم برای ارشد خونیدم و حالا نتایج اومده و اینم کارنامه من.
به همه دوستان عزیزی که رتبه خوب اوردن تبریک میگم و براشون بهترینها را ارزو میکنمHeart.
به همه دوستانی هم که حالا به هر دلیلی رتبه خوبی نیاوردن باید بگم شاید صلاح نبوده و یه دلیلی پشت این مسئله هستHuh.منم خودم نشستم حدودا ۷ ماه زحمت کشیدم و روز ۸ الی ۱۲ ساعات خوندم ولی با توجه به این که دانشگاه پیام نوری بودم و اصلا هم تو این دوران تحصیلی دانشجوی درس خونی نبودم (معدل ۱۳/۶۹ این مسئله را تایید میکنه) حالا نتیجه این زحماتتم را براتون میزارم.خیلی خیلی ناراحتم که رتبه خوبی نیاوردمSad .اما مطمئنم که صلاحم یه جای دیگه هست چون من تمام تلاشم را کردمSmile.
هدفم هم اینه که اگر با این رتبه شبانه قبول شدم که برم (هر چند بعیده) در غیر این صورت دوباره تلاش میکنم تا تو کنکور امسال بتونم یه رتبه خوب بیارمShy.

و این ترجمه ایه شریف قرآن هم تقدیم به همه دوستان مانشت:
«چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید حال آنکه خیر شما در آن است» بقرة آیه ۲۱۶

فایل‌(های) پیوست شده

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: humorkhan , alidg , ساجده_سادات , آلبالو , saaraa , shima_24 , AI1 , persian_boy , انرژی مثبت , white bird , sir_ams , SaMiRa.e , Good!
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
منم پارسال ۷ ماه وقت گذاشتم، با اینکه خیلی آماده بودم رتبم شد حدود ۹۰۰ و امسال با تلاش به مراتب کمتر شدم ۱۲
اینارو گفتم که هیچ وقت بخاطر این رتبه نامید نباشی و مهم تر از اون اعتماد به نفستو از دست ندی، کنکور معیار مناسبی واسه سنجش سواد نیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , AI1 , humorkhan , white bird , sir_ams , آرمانا , somayebeiranvand , jparisa , blx
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ
RE: رتبه ۶۸۳ گرایش ۱و۴ / رتبه ۱۰۸۹ گرایش ۲و۳
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)alidg نوشته شده توسط:  منم پارسال ۷ ماه وقت گذاشتم، با اینکه خیلی آماده بودم رتبم شد حدود ۹۰۰ و امسال با تلاش به مراتب کمتر شدم ۱۲
اینارو گفتم که هیچ وقت بخاطر این رتبه نامید نباشی و مهم تر از اون اعتماد به نفستو از دست ندی، کنکور معیار مناسبی واسه سنجش سواد نیست
ممنونم دوست عزیز روحیه مضاعفی به من دادی تا برای امسال دوباره تلاش کنم.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alidg
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ق.ظ
سلام دوست گرامی

من در گرایش ۱و۴ رتبم ۱۴۰۰ شد. معدلم با دو سه درصد اختلاف مشابه شماست.

کار ما سخت تره. باید بیشتر تلاش کنیم و خیلی خیلی هم بیشتر.
من دانشجوی درس نخونی نبودم اما دیر با سیستم پیام نور آشنا شدم و به درسایی که علاقه نداشتم اهمیت نمیدادم و دلایل دیگر مثل ناآگاهی

تاثیر معدل هم زیاده
راستش من اول نا امید شدم اما خوب باز دیدم با معدل ۱۴/۳۰ هم رتبه های خیلی خوب آوردند.

انشاالله امسال میتوانیم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , سجاد۶۷
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ)sama89 نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی

من در گرایش ۱و۴ رتبم ۱۴۰۰ شد. معدلم با دو سه درصد اختلاف مشابه شماست.

کار ما سخت تره. باید بیشتر تلاش کنیم و خیلی خیلی هم بیشتر.
من دانشجوی درس نخونی نبودم اما دیر با سیستم پیام نور آشنا شدم و به درسایی که علاقه نداشتم اهمیت نمیدادم و دلایل دیگر مثل ناآگاهی

تاثیر معدل هم زیاده
راستش من اول نا امید شدم اما خوب باز دیدم با معدل ۱۴/۳۰ هم رتبه های خیلی خوب آوردند.

انشاالله امسال میتوانیم
ممنونم دوست عزیز مطمئنا با تلاش بیشتر و توکل به خدا میشه رتبه خوبی اورد.والا من قصد داشتم که امسال دوباره کنکور بدم اما الان شرایطی دارم که یا باید برم خدمت یا همین را بخونم و من تصمیم گرفتم که دومی را انجام بدم و برم مشهد.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه های قبولی در دانشگاه امام حسین یا مالک اشتر در گرایش امنیت وشبکه یا نرم افزار محمدسبحانی ۱ ۷,۰۶۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  قبولی در گرایش علوم تصمیم و مهندسی دانش (گرایش دوم) mehran_360 ۰ ۱,۷۸۵ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mehran_360
  رتبه ٨٥٠ دکترا سال ٩٦ گرایش شبکه و رایانش paeeizan ۰ ۲,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: paeeizan
  منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵ دختر مهربان ۳۲ ۱۸,۶۵۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  رتبه ۱۷۴ گرایش ۱و۴ saeed196 ۶ ۵,۰۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed196
Video سلام با رتبه ۱۲۸ علوم گرایش اول روزانه تبریزو میارم؟؟؟ sinamohammadi0936 ۱۵ ۸,۳۲۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  رتبه ۱۶ کشوری (۱ سهمیه) علوم گرایش اول-علوم کامپیوتر شریف روزانه Leoeuler ۶ ۳,۳۸۰ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
  مصاحبه با رتبه ۵۰ آی تی گرایش اول و ۱۲۷ گرایش دوم mmirzay ۱۶ ۱۵,۰۶۳ ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  ۱۸ گرایش اول و ۶ گرایش دوم Rezarahaee ۲۳ ۱۱,۹۴۳ ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zarch
  سلام با رتبه ۱۲۸ علوم گرایش اول روزانه تبریزو میارم؟؟؟ sinamohammadi0936 ۳ ۲,۰۹۵ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close