زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟

ارسال: #۲۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  بنابراین در نهایت کدهای صحیح به شکل زیره:
۳۳۶۰۹ فناوری اطلاعات : ۱۰ نفر
۳۴۱۱۳ شبکه : ۷ نفر
۳۳۶۱۰ شبکه: ۱ نفر
۳۳۶۱۸ و ۳۳۶۱۹ شبکه: هر کدام ۱ نفر شبانه.

پس MIS چی امیر؟؟؟؟؟
۷ نفر که گفته MIS چی میشه این وسط؟
دیگه در این حد که اشتباه نمیشه که رشته ای که شریف اصلا در موردش حرف نزده سنجش بیاد واسه خودش اضافه کنه ۷ تا ظرفیت هم اختصاص بده
میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
[/quote]
عجب داستانی شد!!!! آچمز شدیم!!!! Smile
ولی اگه قرار باشه این طوری باشه باید روی سایت سنجش اصلاح بشه دوباره!!!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
با سلام و تبریک به خیلیا
یه سوال: حالا که شریف با ضرایب گرایش ۳ برمیداره بعد قبولی امکانش هست که امنیت خوند؟ چون اصلاْ امنیت برنمی داره
اگه هم برداره مدرک چی می خوره؟
لطفاْ یه راهنمایی بکنید
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
ادامه‌ی خبر

ببینید دوستان، کدها همینیه که گفتم و میتونید چک کنید.

اون MIS و دو تا کد ۳۳۶۰۹ داشتن، اینا همه اشتباهات تایپی توی اصلاحیه اس.

کدهای مجازی الان تبدیل به روزانه شده. عرض کردم برای چک کردنشون برید به اون لینکی که دادم و کدهاش رو سرچ کنید مشخصات رو ببینید که دیگه آموزش محور نیستن و تبدیل شدن به روزانه‌ی شبکه.

جناب MSZ شما هم نگران نباش. دو تا از تک رقمی‌ها امنیت امیرکبیر زدن مطمئن باش قبول میشی.

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۲۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)sia.hatami نوشته شده توسط:  با سلام و تبریک به خیلیا
یه سوال: حالا که شریف با ضرایب گرایش ۳ برمیداره بعد قبولی امکانش هست که امنیت خوند؟ چون اصلاْ امنیت برنمی داره
لطفاْ یه راهنمایی بکنید
اگر واقعا دنبال امنیت کار کردنی که بهترین گزینه امیر کبیره.
شریف هم مدرکی که بهت میده توش می نویسه فناوری اطلاعات و هیچ اسمی از گرایش آورده نمی شه
۲
۰
ارسال: #۲۴۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: چرا شریف همه ظرفیتش رو از گرایش ۴ آی تی گرفته؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)sia.hatami نوشته شده توسط:  یه سوال: حالا که شریف با ضرایب گرایش ۳ برمیداره بعد قبولی امکانش هست که امنیت خوند؟ چون اصلاْ امنیت برنمی داره
مدرک IT میخوره.
اگه امنیت میخوای به امیرکبیر شک نکن!

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۲۴۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ادامه‌ی خبر

کدهای مجازی الان تبدیل به روزانه شده. عرض کردم برای چک کردنشون برید به اون لینکی که دادم و کدهاش رو سرچ کنید مشخصات رو ببینید که دیگه آموزش محور نیستن و تبدیل شدن به روزانه‌ی شبکه.

جناب MSZ شما هم نگران نباش. دو تا از تک رقمی‌ها امنیت امیرکبیر زدن مطمئن باش قبول میشی.

امیر جان یه لحظه به من گوش بده
مگه میشه اون کسی که اصلاحیه رو تنظیم میکنه تو مغزش یه رشته به نام سیستم های اطلاعاتی مدیریت تعریف کنه ۷ تا هم ظرفیت بش بده ، در صورتی که شریف حتی اسمی هم از این گرایش نبرده بوده واسش.آخه چه جوری امکان پذیره؟
در ضمن اون دو تا کد ۳۳۶۱۸ و ۳۳۶۱۹ همچنان شبانه هست . همین الان چک کردم
در ضمن دو تا کد ۳۳۶۱۰ و ۳۴۱۱۳ هر دو به شبکه روزانه اختصاص داده شده.اینم اشتباه تایپیه؟؟؟؟؟؟

این نیز بگذرد
۱
۰
ارسال: #۲۴۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ

تو این لینکی که گذاشتی واسه هیچ کدی هیچ توضیحی نداده، پس دلیل نمیشه آموزش محور نباشه!
۰
۰
ارسال: #۲۴۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
۳۴۱۱۳ : مدیریت سیستمهای اطلاعات(با ضرایب گرایش۴) »پذیرش بر اساس ضرایب گرایش ۴ (شبکه‌های کامپیوتری)
شبکه با گرایش ۴!!!!!!!!!! یکم عجیبه!!!
وقتی با ضرایب گرایش ۴ است من نمی فهمم چه لطفی به بچه های امنیت و شبکه (۲و۳) کردن!
هر دم از این باغ بری می رسد!!!
ولی بازم نمیشه حکم داد!قضیه این طوری ها هم نیست!فعلا من به شخصه به همون اصلاحیه سنجش استناد می کنم چون جنبه قانونی داره و نمی تونن زیرش بزنن مگه اینکه اصلاح بشه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۲۴۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ

تو اون سیستم چک کردم ... هیچ جایی نگفته آموزش محور شده معمولی (یعنی تبدیل شده به پژوهش محور) ... اونایی که آموزش محور هستن، آموزش محور میمونن
۱
۰
ارسال: #۲۵۰
بالاخره ما نفهمیدیم چی شد؟؟؟؟الان ظرفیت هر کدوم چند تاست؟ظرفیت کد رشته های ۳۳۶۰۹،۳۳۶۱۰،۳۴۱۱۳،۳۳۶۱۸،۳۳۶۱۹هر کدوم چند تاست؟همون ظرفیت تو اصلاحیه است یا نه کلا اون اشتباهه .چون توی جستجوی کدها نمی گه ظرفیت هر کدوم چند تاست خیلی اعصابمون خورد شد بابا:|
چرا شبانه ای تی رو کلا حذف کردن و چهار بار شبکه اوردن Smile))
هر کی متوجه شد و مطمئن بود که اخبارش موثقه بگه لطفا تو این شرایط اظهار نظر شخصی نکنید ممنونSmile)
۰
۰
ارسال: #۲۵۱

امیر جان عزیزم !!! روزانه و آموزش محور مخالف هم نیستن !!! آموزش محور مخالفش میشه پژوهش محور ...
اینم داره مث همون قضیه صنعتی اصفهان میشه که اصرار داشتی ارشد آی تی داره ها !!!Smile
۰
۰
ارسال: #۲۵۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
اه این چه وضعیتیه آخه؟ Huh
من که موندم چی بزنم آخر
۰
۰
ارسال: #۲۵۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  امیر جان یه لحظه به من گوش بده
مگه میشه اون کسی که اصلاحیه رو تنظیم میکنه تو مغزش یه رشته به نام سیستم های اطلاعاتی مدیریت تعریف کنه ۷ تا هم ظرفیت بش بده ، در صورتی که شریف حتی اسمی هم از این گرایش نبرده بوده واسش.آخه چه جوری امکان پذیره؟
در ضمن دو تا کد ۳۳۶۱۰ و ۳۴۱۱۳ هر دو به شبکه روزانه اختصاص داده شده.اینم اشتباه تایپیه؟؟؟؟؟؟
ببین. کسایی که اصلاحیه رو ثبت کردن ۴ تا آدم احمق بودن. رییس سنجش که نبوده. اونا دیدن توی نامه‌ی دانشگاه شریف این اسما نوشته شده اونا هم نوشتن.

اون MIS که نوشته، جلوش رو ببین نوشته پذیرش از شبکه‌های کامپیوتری.

تو اصل منبع رو بزار نرم افزار انتخاب رشته. همین لینک زیر:

اینا رو ببین:
۳۳۶۰۹ مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه : ۱۰ نفر
۳۳۶۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه: یا ۷ نفر یا ۱ نفر
۳۴۱۱۳ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه: یا ۱ نفر یا ۷ نفر (جمعا ۸ نفر روزانه)
۳۳۶۱۸ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم : ۱ نفر
۳۳۶۱۹ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم : ۱ نفر

بقیه هر چی جفنگیات توی اصلاحیه میبینی همش غلط تایپی و گاگول بودن آدمای سنجشه.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۵۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط MSZ.)
فعلا هیچی رو تغییر ندین و هیچی رو هم نزنین تا این اصلاحیه غلط های تایپی و غیر تایپی اش برطرف بشه
قراره برطرف بشه

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  امیر جان یه لحظه به من گوش بده
ببین. کسایی که اصلاحیه رو ثبت کردن ۴ تا آدم احمق بودن. رییس سنجش که نبوده. اونا دیدن توی نامه‌ی دانشگاه شریف این اسما نوشته شده اونا هم نوشتن.

اون MIS که نوشته، جلوش رو ببین نوشته پذیرش از شبکه‌های کامپیوتری.

تو اصل منبع رو بزار نرم افزار انتخاب رشته. همین لینک زیر:

اینا رو ببین:
۳۳۶۰۹ مهندسی فناوری اطلاعات || روزانه : ۱۰ نفر
۳۳۶۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه: یا ۷ نفر یا ۱ نفر
۳۴۱۱۳ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || روزانه: یا ۱ نفر یا ۷ نفر (جمعا ۸ نفر روزانه)
۳۳۶۱۸ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم : ۱ نفر
۳۳۶۱۹ مهندسی فناوری اطلاعات -شبکه های کامپیوتری || نوبت دوم : ۱ نفر

بقیه هر چی جفنگیات توی اصلاحیه میبینی همش غلط تایپی و گاگول بودن آدمای سنجشه.
عزیز کل قضیه اینه:
۷ نفر شبکه روزانه
۱ نفر شبکه شبانه
۱ نفر شبکه روزانه آموزش محور
۱ نفر شبکه شبانه آموزش محور
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Behzad TP
ارسال: #۲۵۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)shahrooz33ce نوشته شده توسط:  امیر جان عزیزم !!! روزانه و آموزش محور مخالف هم نیستن !!! آموزش محور مخالفش میشه پژوهش محور ...
اینم داره مث همون قضیه صنعتی اصفهان میشه که اصرار داشتی ارشد آی تی داره ها !!!Smile
توی دفترچه زده بود آموزش محور. بالاخره هر چی بوده الان روزانه شده.

وای روانی شدم این چه کنکوریه!!!AngryAngryAngry

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close