زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی

ارسال: #۱۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  واو! من درصدا رو تازه دیدم !!!
درصدای منو دیدین؟
یخخخده زبان زده بودی زیر ۷۰ شده بودی شاید ! این نکته رو می‌ذارم که توی پست اولت ویرایش کنی و تاکید کنی زبان بزنن کسایی که سال دیگه کنکور می‌دن، منم هی دوستام گفتن زبان مهمه و اینا زیاد بزن باورم نمی‌شد ، سال پیش اومدم کار نامه ها رو دیدم دیییدم بلـــــــه ، چه تاثیر مسخره‌ای داره !!!
الان با درصدای من ،
زبان ۵۵.۵
ریاضی ۱۲.۵
مشترک ۳۴.۷
هوش ۳۱.۲
معدلمون هم خیلی نزدیکه، و رتبه‌م شده ۹۵ !‌ ینی اون ۵۵ درصد زبان که شاید با روزی بیست دیقه تفریحی فلش کارت خوندن بشه زد، به ۶ درصد بیشتر مشترک زدن و ۱۰ درصد بیشتر تخصصی زدن چربیده! :|‌:| (البته همون منفی یک هم اگه نمی شد زبانه باز بهتر بود)
الان حس می‌کنم ینی جای شما رو تنگ کردم فقط به خاطر این که نمی‌دونستی باید زبان رو خوب بزنی ... :|

امیدوارم این نکته به درد کسایی که سال دیگه کنکور دارن بخوره

در مورد امیرکبیر که شبانه رو پارسال دوست من با ۱۵۰ آورده. امسال قطعا میاری اگه بزنی. ولی به هر حال ۱۰٪ هم احتمال بده نیاری، واسه انتخاب‌های بعدت .

ممنونم ازت
جای کسیو تنگ نکردی خیالت تخت
من اصلا به زبان نرسیدم
وقت کم آوردم فقط به یه تست رسیدم:
-۱ هم به خاطر یه ریدینگی بود که خوندمو سریع یه تستشو زدم که منفی شد.
۵۰۴ و essential رو حفظم دوست خوبم
و تمام مقالاتو انگلیش میخونم.
در سطح ۳۰-۴۰ زبانو میزدم
Sad
مصلحت نبوده خوب.
ممنون بابت ابراز همدردیت.

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)hp1361 نوشته شده توسط:  سلام

چندبار تو کنکور شرکت کردید؟

ممنون

سلام
مهم شرکت کردن که نیست
مهم رسیدن به مرور و یادگیریو وقت گذاشتنه.
و جمع کردن مناسب مطالب.

سال اولیه که رسیدم تمام درسارو بخونم و برای مرور به همشون رسیدم به جز الگوریتمو ساختمان .
متاسفانه وقت نکردم الگوریتموساختمانو دوره کنم.و ۰ زدمشون و تستای شک دارو ریسک نکردم. والا درصد تخصصیم بالای ۵۰ بود.و مشترک یه کوچولو بیشتر.
Smile

کلا از فارغ التحصیلی تا الان شاغلم به صورت تمام وقت و تعهد به کارم دارم.تحت هیچ شرایطی هم نمیتونم رهاش کنم.برام خیلی اولویت داشت.
از سال ۹۰ هم تصمیم جدی برای ارشد گرفتمو، برنامه بلندمدت ریختم همراه با کارم، که یه شریف برسم اما نشد.
Sad

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ
رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی
سلام

ممنون از پاسخ

من هم شاغل هستم. هدفم از پرسیدن سوال این بود که ببینم چند بار تلاش کردید(سال) و چقدر مصمم بودید.به هرحال تلاش سالانه برای رسیدن به هدفی خیلی سخته و همت بالایی می خواد و البته برنامه ریزی درست.

مطمئا کسی که رتبه ای مثل شما آورده نمیاد صرفا برای شرکت کردن امتحان بده! اینکه چند سال تلاش کنی و علی رغم موفق نشدن باز هم ادامه بدی برای من مهمه.

میخوام به همچین چیزی برسم!

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال: #۱۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)hp1361 نوشته شده توسط:  سلام

ممنون از پاسخ

من هم شاغل هستم. هدفم از پرسیدن سوال این بود که ببینم چند بار تلاش کردید(سال) و چقدر مصمم بودید.به هرحال تلاش سالانه برای رسیدن به هدفی خیلی سخته و همت بالایی می خواد و البته برنامه ریزی درست.

مطمئا کسی که رتبه ای مثل شما آورده نمیاد صرفا برای شرکت کردن امتحان بده! اینکه چند سال تلاش کنی و علی رغم موفق نشدن باز هم ادامه بدی برای من مهمه.

میخوام به همچین چیزی برسم!

موفق باشید

کنکور ۹۰
فقط نظریه و سیستم و منطقی ومعماری و هوشو ریاضی مهندسی رسیدم خوب بخونم. بدون مرور. رتبم بماند
Smile
کنکور ۹۱
منطقی معماری نظریه سیستم
هوش مدار الکتریکی
ریاضی مهندسی آمارو رسیدم
اما بدون مرور
Smile
رتبم ۵۹۰

کنکور ۹۲
همرو تونستم بخونم به همراه مرور اما ساختمانو الگوریتم مرورشو وقت نشد.
Smile
که میخواستم بذارم واسه سال بعد
Smile

جمعه ها همیشه به درس خوندن اختصاص داشت
تنها وقت ازادم بود که هیچ وقت هدرش ندادم
از تمام تعطیلات رسمی طی این ۳ سال استفاده کردم.تفریحاتو تا حد امکان کنسلش کردم. مهمانی ورزش ....کنسل.
مرخصیامم هدر ندادم
و هر سال تا ماکسیمم حالت ۳۰ روز استحقاقیو گرفتم.
و روزای دیگه هم حداقل ۲-۳ ساعت اونم شبا میخوندم به صورت مفید.
همچنین اینکه اکثر کلاسای نصیرو تابستون ۹۰ شرکت کردم حتی دروسی که قوی بودم مثل نظریه و تاثیر واقعا زیاد و بالقوه ای روی سرعت خوندن و درک بهتر مفاهیم داشت برام.

سر زدن به مانشت جز تفریحات و باعث هیجان و انگیزه برام بوده.و خیلی تاثیر داشته تا الان.
Smile
تا حد زیادی باید صبور بود.
اگر یکبار دیگه برگردم هیچ وقت چنین برنامه ایو پی نمیگیرم با اینکه الان راضیم.
Smile
تجربم میگه خوندن واسه کنکور و کار با هم جمع نمیشه.
و تنش و اضطراب زیادیو داره.

آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , pasargad7788 , ITgirl , Xilinx
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی
تبریککککککککککککککککککککککک
افرین به این همتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ب.ظ
رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی
تبریکات فراوان

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی
الان شما اولویت هاتون رو چه جوری می‌زنین؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  الان شما اولویت هاتون رو چه جوری می‌زنین؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا مشخص کردم
خواهشا نظرتونو اعلام کنید.

ممنون از آقای قادری و white bird عزیز

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
رتبه ۱۲۵ هوش مصنوعی
سلام واقعا تبریک میگم,آفرین به تلاشو همت شما...
منم به این نتیجه رسیدم که هیچی رو نباید با درس قاطی کرد
امیدوارم با راهنماییهای خوب شما برای سال۹۳ نتیجه دلخواهمو بگیرم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۴۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۹۰۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۵۶ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۷۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۹۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close