زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه انتقاد اساسی چرا مانشت پلیس یا ناظر ندارد؟

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
با سلام
بنده خیلی ناراحتم از یه چیز

یه مسئله ی جدیدا اتفاق افتاده بود تویه یکی از پست ها که دو سه نفر از اعضا تازه عضو شده با لحن زشتی شروع به اعتراض کردن بیخودی و اصلا بدون دلیل به مدیریت ،به مدیری که هم بنده و هم همه مانشتیا و اعضای مانشت حتی اونی که فقط یبار اومده مانشتو رفته به گردنشون حق داره یعنی ایشون نبوند نمیدونم الان ماها چطوری باید واسه ارشد میخوندیم نمیدونم

بنظره من مدیریت و بخصوص دکتر و آقا فرداد از شان بالای برخوردارند که یکی که ۲ روز اومده واسه دانلود یه چیزی دانلود کنه و بره پی کارش و به مدیریت توهین کنه این اصلا خوب نیست که فرصت این کارو به چنین آدمهای بدین بخدا دو روز ناراحت و نمیدونم چیکار باید میکردم خلاصه وقتی اون حرفارو دیدم که نوشتن خیلی نارحت شدم گفتم باید بیا بگم حداقل که میتونم اطلاع رسانی کنم

خلاصه مانشت به یه ناظر که شناخته شده نباشد و فقط کار نظارت رو داشته باشه نیاز داره لطفا رسیدگی کنید تا بیشتر از این ناراحت نشیم که به اونایی که دوستشون دارین بی احترامی نشه

یا علی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۴
۱۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
بنظرم لازم نیست.چون محیط را نمیخوایم امنیتی کنیم. البته فکر کنم باید در پیشنهادات میگذاشتید.
قرار هست که مدیران حافظ روند متعارف استفاده از انجمن باشند و زمینه مشارکت همه را فراهم کنند . حالا نمیشه یکی را گذاشت که مراقب مدیران باشد.Big Grin
من از خودم باکی ندارم ولی سایر مدیران اینجا خیلی مظلومند. من ازشون خواسته ام که در این جریانات دخالت نکنند چون بعضی از دوستان خیلی کنترلی روی رفتار و حرفاشون ندارند.
داریم سعی میکنیم در این محیط مجازی کسی که توهین میکنه خودش ، خودش را بن کنه. و تا جایی که ممکنه ما از خودمون صبر نشان بدیم. شاید سخت باشه ولی یه تجربه است ببینیم میشه یا نه.
سعی میکنیم حتی در جنگ و دعوا هم اصول را حفظ کنیم و اگر طرف مقابل حق گفت بپذیریم.ولی در مقابل توهین و تحقیر بقیه ساکت نمیشه موند.
در عین حال اصلا" دوست نداریم کسی از دوستان را از دست بدیم. ولی دیگه دفاع مشروع را اگه نکنیم نمیشه و ممکنه امر بر بعضی مشتبه بشه. اصلا" هم لازم نیست از اینجا تبلیغی برای خودمون بکنیم یا کسی را بکوبیم چون برای اینکار اینجا نیستیم.هر کاری یه جایی داره.
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم
سر حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم

شاه اگر جرعه رندان نه به حرمت نوشد
التفاتش به می صاف مروق نکنیم

خوش برانیم جهان در نظر راهروان
فکر اسب سیه و زین مغرق نکنیم

آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند
تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

حافظ ار خصم خطا گفت نگیریم بر او
ور به حق گفت جدل با سخن حق نکن

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , nasrolah , Xilinx , SaMiRa.e
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: یه انتقاد اساسی چرا مانشت پلیس یا ناظر ندارد؟
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظرم لازم نیست.چون محیط را نمیخوایم امنیتی کنیم. البته فکر کنم باید در پیشنهادات میگذاشتید.
قرار هست که مدیران حافظ روند متعارف استفاده از انجمن باشند و زمینه مشارکت همه را فراهم کنند . حالا نمیشه یکی را گذاشت که مراقب مدیران باشد.Big Grin
من از خودم باکی ندارم ولی سایر مدیران اینجا خیلی مظلومند. من ازشون خواسته ام که در این جریانات دخالت نکنند چون بعضی از دوستان خیلی کنترلی روی رفتار و حرفاشون ندارند.
داریم سعی میکنیم در این محیط مجازی کسی که توهین میکنه خودش ، خودش را بن کنه. و تا جایی که ممکنه ما از خودمون صبر نشان بدیم. شاید سخت باشه ولی یه تجربه است ببینیم میشه یا نه.
سعی میکنیم حتی در جنگ و دعوا هم اصول را حفظ کنیم و اگر طرف مقابل حق گفت بپذیریم.ولی در مقابل توهین و تحقیر بقیه ساکت نمیشه موند.
در عین حال اصلا" دوست نداریم کسی از دوستان را از دست بدیم. ولی دیگه دفاع مشروع را اگه نکنیم نمیشه و ممکنه امر بر بعضی مشتبه بشه. اصلا" هم لازم نیست از اینجا تبلیغی برای خودمون بکنیم یا کسی را بکوبیم چون برای اینکار اینجا نیستیم.هر کاری یه جایی داره.
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم
سر حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم

شاه اگر جرعه رندان نه به حرمت نوشد
التفاتش به می صاف مروق نکنیم

خوش برانیم جهان در نظر راهروان
فکر اسب سیه و زین مغرق نکنیم

آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند
تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

حافظ ار خصم خطا گفت نگیریم بر او
ور به حق گفت جدل با سخن حق نکن

بنده به هیچ وجه نگفتم محیط امنیتی بشود و سخت گیری کنید نه همون روال باشد بنده معنا و مفهوم اشعار رو خیلی پسندیدم همون روال باشه ولی یک چیز مهم این است

تقسیم این permission هست که در اختیار یکسی قرار بگیرد تا هیچگونه فکری منحرف نشود منحرف به این معنا که تویه یه تایپک دیدم که بعضی افراد بخاطر این بن کردن منفی داده بودن که همون منظور منو میرسونه اگه یه کسی بود که شناخته شده نبود و این کار را میکرد شاید اذهان عمومی تویه مغز خودشون فکر نمیکردن که خب این کار رو ایشون کردن چون به ایشون یه چیزی گفته بودن یا انتقاد کرده بودن نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه ولی کاش یکم سیستمیک بود چون بهتر است

منظورم تنها مدیریت نبود شاید این بین یکی به یه عضو ساده هم بی احترامی کند
در کل تقسیم کار باعث افزایش وبهترشدن عملکرد مدیریتی میشود Heart

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۶

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۶۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۱۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۸۳۵ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۷۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close