زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دل سوختگان وشکست خوردها وناامید هاوارد شوند

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
من که امسال سریازیم را تموم کردم و۱/۷/۹۱ تموم شدم وابان شروع به خوندن ارشد کردم ودر موسسه مدرسان فبتنام کردم وخواستم که خودم رو بسنجم که در ازمونهای اون در جامع رتبه ۱ رو اورده بودم وسال گدشته که سرباز بودم شرکت کردم بهتر یودم تا امسال اینم کارنامه امسال وسال گدشته
مگه میشه ادم یه سال بشین واز سال دیگه بدتر بشه

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , M@A , انرژی مثبت , zeinab
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ
منم همین درد دارم!
شد دیگه، غصه خوردن فایده نداره!باید فکر چاره باشی خودت بکشی بالا!واسه چی ناامید بشیم؟؟؟؟؟؟؟شاید واسه امثال ما همه چی کنکور باشه البته این از دید خودمون میگم الانم هستن دوستانی که با ارشدم بیکارن!!!!بهتره ببینی که از زندگیت چی میخوای!من دیگه واقعا ایمان آوردم که تو کنکور اصلا هیچ عدالتی نیستش، اما کسی که زحمت بکشه قد زحمتش فیض میبره!!!!
ببین کجاها اشتباه رفتی اونارو درست کن!زندگی لذت ببر!الان فکر کن که ارشد داری خوب، آخرش اینه که بری ی جا تدریس کنی!!پس چیز زیادی از دست ندادی،زندگی میگذره پس بهتره به خوشی باشه تا درد و رنج
یا حق
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط Bahar-AI.)
سلام
اشکال نداره غصه نخور
من فک کنم علتش این باشه وقتی آدم می خونه حیفش می یاد یه سوال رو از دست بده
یادم پارسال چون معماری زیاد خونده بودم می خواستم به هر راهی شده حل کنم که وقتی صحیح کردم دیدم کلی بی دقتی کردم
و نمره منفی داره کلی تاثیر در درصد می زاره
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
یک از اساتیدم می گفت یا بخونید یا اصلا نخونید و اگر هم می خونید واقعا بخونید و خودتون را گول نزنید
من کنکور ۹۲ شرایطم طوری بود که اصلا نمیتونستم بخونم و از این که رتبه ی خوبی نیاوردم ناراحت نیستم
ولی برای کنکور ۹۳ از هفته پیش دارم میخونم

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
آره منم همینجور شدم !

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ق.ظ
RE: دل سوختگان وشکست خوردها وناامید هاوارد شوند
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  من که امسال سریازیم را تموم کردم و۱/۷/۹۱ تموم شدم وابان شروع به خوندن ارشد کردم ودر موسسه مدرسان فبتنام کردم وخواستم که خودم رو بسنجم که در ازمونهای اون در جامع رتبه ۱ رو اورده بودم وسال گدشته که سرباز بودم شرکت کردم بهتر یودم تا امسال اینم کارنامه امسال وسال گدشته
مگه میشه ادم یه سال بشین واز سال دیگه بدتر بشه

بله میشه . وقتی به مدرسان اعتماد کنی همینجور هم میشه!! برا من که خیلی گرون تموم شد. اشتباه من و امثال من اینه که بدون توجه به شرایط خودمون درس خوندیم. هر کس یه شرایطی داره، از نظر درسی از نظز زندگی خوانوادگی از نظر کاری ....
آیا موسسه ها همه این شرایط رو در نظر میگیرن؟؟ مسلما خیر
حالا هم من با توجه به شرایطم تصمیم میگیرم که دوباره بخونم یا نه، درسته خیلی ها میگن حیفه یه سال خوندی این همه زحمت کشیدی حالا ولش کنی، منم میدونم حیفه خودم بیشتر از همه دلم میسوزه. اما برام ممکن نیست که دوباره شرکت کنم! مثل کسی که مجبوره بره سربازی.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واقعا وایبر و واتس اپ به راحتی کنترل می شوند؟ n a z a n i n ۱ ۲,۰۱۴ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  متخصصین رشته انفورماتیک پزشکی چه میکنند و عملا در چگونه جاهایی مشغول به کار می شوند؟ gzara64@gmail.com ۳ ۷,۵۲۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: parya_671
  کدام فصل های درس شبکه باید خوانده شوند؟ twins ۱ ۱,۸۷۷ ۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: javad94
  سوال در مورد تعیین منظم یا مستفل از متن بودن زبان هایی که توسط w و w^R تعریف می شوند be_sooye_movafaghiat ۳ ۱,۷۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: MShariati
Question چرا تعداد مجاز شده ها بیشتر از پذیرش شونده ها هست؟! Ametrine ۲ ۱,۴۸۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  آیا با توجه به ضریب ۴ بودن دروس مشترک و تخصصی دروس ریاضی و زبان کم اهمیت می شوند؟ shahryar711 ۱ ۱,۹۳۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Good!
  مربیان پیمانی دانشگاه ها بورسیه نمی شوند/ بازنگری در پذیرش دانشجوی بورسیه good-wishes ۰ ۱,۵۰۷ ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  امکان اجرای پردازش در اشتراک زمانی وقبضه شونده ! AEM4949 ۲ ۱,۶۷۸ ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hosshah
  واحدهایی که در موقع ثبت نام انتخاب کردیم هم در تکمیل ظرفیت لحاظ می شوند ؟ arshad2013 ۳۶ ۱۹,۱۷۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: behrouz_eng
  گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند -Ali- ۱۲۳ ۶۶,۱۴۸ ۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farhud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close