زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همزمانی ساعت برگزاری کنکور انفورماتیک پزشکی با کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط nassim92.)
RE: همزمانی ساعت برگزاری کنکور انفورماتیک پزشکی با کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)unique.boy نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام

کنکور انفورماتیک پزشکی و ارشد کامپیوتر دو مبحث جدا مگه نیست؟
خب ربطی که به هم ندارند که مشکل ساز بشه ؟!؟

خوب مهندسین کامپیوتر هم میتونن در آزمون انفورماتیک پزشکی شرکت کنند.خیلی از دوستای منم توی همین شرایط هستن.من الان برا هر دو کنکور ثبت نام کردم.ولی متاسفانه به خاطر تداخل باید تو یکی از اینا شرکت کنم.

من بین آزاد و انفورماتیک،انفورما تیک رو انتخاب کردمHuhدلم واسه ۴۰ تومن پول ثبت نام میسوزه!آخه من ساعتی ۳ تومن حقوقمه!حساب کنید چند ساعت کار کردم تا پول ثبت نامو بدم!خدا ازشون نگذره.

پرواز را بخاطر بسپار.............
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
RE: همزمانی ساعت برگزاری کنکور انفورماتیک پزشکی با کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)unique.boy نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام

کنکور انفورماتیک پزشکی و ارشد کامپیوتر دو مبحث جدا مگه نیست؟
خب ربطی که به هم ندارند که مشکل ساز بشه ؟!؟

خوب مهندسین کامپیوتر هم میتونن در آزمون انفورماتیک پزشکی شرکت کنند.خیلی از دوستای منم توی همین شرایط هستن.من الان برا هر دو کنکور ثبت نام کردم.ولی متاسفانه به خاطر تداخل باید تو یکی از اینا شرکت کنم.

من بین آزاد و انفورماتیک،انفورما تیک رو انتخاب کردمHuhدلم واسه ۴۰ تومن پول ثبت نام میسوزه!آخه من ساعتی ۳ تومن حقوقمه!حساب کنید چند ساعت کار کردم تا پول ثبت نامو بدم!خدا ازشون نگذره.
نسیم مگه نگفتی آزاد شرکت میکنی؟
دلمون گرفت
بابا تو آزاد شرکت کن
قبول بشو منم قبول بشم چون تو رتبت خوب میاد انتقالی بگیریم جاهامون رو عوض کنیم پوله آزاد تورو هم من پرداخت کنم من برم یه دانشگاه خوب تحصیل کنم Big Grin
نسیم نظرت چیه Big Grin
تو که میری سراسری حالا کارو میخوای چیکار به من کمک کنConfused

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
خوب میخواستم لااقل برم سر جلسش کیک و آب میوهمو بگیرم!سر جلسه دولتی که به من کیک ندادن!Big Grinتصمیمو گرفتم میرم سر انفورماتیک،

پرواز را بخاطر بسپار.............
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
همزمانی ساعت برگزاری کنکور انفورماتیک پزشکی با کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد
من به دانشگاه آزاد ایمیل زدم جوابشون این بود:
چنانچه ازمون شما با وزارت بهداشت تداخل دارد می توانید مجدد در رشته دیگری ثبت نام کنید ، اگر حوزه انتخابی شما شهرستان است به ان واحد مراجعه کرده تا روز ۳ شنبه ۷ خرداد و باپرداخت هزینه در رشته دیگری ثبت نام کنید و اگر حوزه ازمونتان تهران می باشد به مرکز ازمون مراجعه کنید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nara

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۸۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۴۵ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close