زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل سوالات گسسته کنکور مهندسی ۹۰

ارسال:

ف.ش پرسیده:

حل سوالات گسسته کنکور مهندسی ۹۰

من این گزینه‌ها رو زدم:
۴۶-۴
۴۷- یادم نیست به نظر من که هیچ کدام درست نیست یا ۱ زدم یا ۲
۴۸- ۱ یا ۳ یادم نیست با مثال حل کردم.
۲-۴۹
۵۰- اینم یادم نیست با مثال حل کردم.

۰
ارسال:

parvaz_hj پاسخ داده:

RE: حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من این گزینه‌ها رو زدم:
۴۶-۴
۴۷- یادم نیست به نظر من که هیچ کدام درست نیست یا ۱ زدم یا ۲
۴۸- ۱ یا ۳ یادم نیست با مثال حل کردم.
۲-۴۹
۵۰- اینم یادم نیست با مثال حل کردم.

نمی دونم اما فکر کنم یه مثال نقض بلاخره برای اون سوال گراف‌ها پیدا کردم...
فایل پیوست را اگه میشه ببینید... هم دو رنگ پذیره هم همه طول دورها زوج اما دو بخشی هر کاری کردم نشد!!!! کنار اون راس‌ها که می تونند با هم در یک بخش باشند علامت یکسان گذاشتم...لطفا نظر بدید..

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

امیدوار پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

دوست عزیز این رو میشه راحت تو دو بخش رسم کرد.

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

شما وقتی با دو رنگ رنگ میکنی خوب اونهایی که با رنگ اول رنگ کردی تو یه بخش هستند اونهایی هم که با رنگ دوم رنگ کردی تو یه بخش ...
هر گراف دو رنگ پذیر دو بخشی است.
شما واسه این مثال نقض آوردین؟!! واسه حرف صریح کتاب؟!

ارسال:

mosenabdoli پاسخ داده:

(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۰ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  شما وقتی با دو رنگ رنگ میکنی خوب اونهایی که با رنگ اول رنگ کردی تو یه بخش هستند اونهایی هم که با رنگ دوم رنگ کردی تو یه بخش ...
هر گراف دو رنگ پذیر دو بخشی است.
شما واسه این مثال نقض آوردین؟!! واسه حرف صریح کتاب؟!

یه مربع که هر زاویه اش یه گره است. خب این دورنگ پذیره اما دوبخشی نیست
جمله‌ی صریح کتاب میگه اگه دو بخشی باشه، دورنگ پذیر هم هست نه برعکسش.
نمی دونم ... سرم داره می ترکه ... همه جوابام داره اشتباه در میاد لعنتی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

ramezanpour.r پاسخ داده:

سلام
درمورد سوال ۴۶( دور زوج )
اگه یک گراف فقط با یک تک رأس داشته باشیم:
اصلا بهش می گن گراف ؟
اگه آره که ۲ رنگ پذیر هستش!
ولی آیا دو بخشی هستش ؟
اگه دو بخشی نیست پس "هر سه گزاره معادل نیستند"
درست استدلال کردم؟Huh

۰
ارسال:

sepid پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

بچه‌ها سوال آخر گسسته رو چی زدین؟
اونی که گفته بود جواب رابطه بازگشتی چی میشه.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

vahidshahi پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

سوال آخر گزینه ۳ میشه.که این سوال از سوالای آسونی بود که هر کسی میتونست بزنه.
t2 میشد ۱ و T3 هم ۳/۱۳ که گزینه سه جواب این رابطه بازگشتی هستش.

ارسال:

mehr.iman پاسخ داده:

(۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۸ ب.ظ)vahidshahi نوشته شده توسط:  سوال آخر گزینه ۳ میشه.که این سوال از سوالای آسونی بود که هر کسی میتونست بزنه.
t2 میشد ۱ و T3 هم ۳/۱۳ که گزینه سه جواب این رابطه بازگشتی هستش.
ای وای،چقد تست ساده ای بود،من این تستو اصلا نزدم،انقد که تستای محاسبات وقتمو گرفت میخواستم برم سریع برسم به مشترکا تو نگاه اول به نظرم وقت گیر اومد ولی الان تو کمتر از ۵ دقیقه حلش کردم راس میگی واقعا ساده بود،خیلی حیف شد.

۰
ارسال: #۱۰

vahidshahi پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

اصلا کلا سوال های امسال طوری بودن که سوالایی که کوچک به نظر می اومدن خیل نکته داربودن ولی سوالای طولانی خیلی راحت کمتر از حتی ۳ دقیقه نیز حل میشدن.سوال ۴۸ گسسته هم همینطوری بود.واقعا امسال سطح سوالات خیلی با سالهای دیگه فرق کرده بودن.یقینا امسال کسایی برنده میشن که اشتباه کمتری کردن.

ارسال: #۱۱

mehr.iman پاسخ داده:

(۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۷ ب.ظ)vahidshahi نوشته شده توسط:  اصلا کلا سوال های امسال طوری بودن که سوالایی که کوچک به نظر می اومدن خیل نکته داربودن ولی سوالای طولانی خیلی راحت کمتر از حتی ۳ دقیقه نیز حل میشدن.سوال ۴۸ گسسته هم همینطوری بود.واقعا امسال سطح سوالات خیلی با سالهای دیگه فرق کرده بودن.یقینا امسال کسایی برنده میشن که اشتباه کمتری کردن.
۴۸ رو خدارو شکر زدم!،گسسته و محاسبات عددی امسال خوب بودن،محاسبات خیلی وقت گیر بود ولی میشد همشو زد البته من مبحث سوال آخرشو اصلا نخونده بودم،گسسته هم که همین دوتارو به سادگی با عدد گذاری تو گزینه‌ها میشد حل کرد حتی اگه کسی گسسته نخونده بودم میتونست اینارو بزنه،آمار میدونم امسال اصلا از فصل ۵ که طورانی خیلی تاکید کرده بود سوال نیومده بود!بیچاره دوستم چقد این فصل پنجو خونده بود!

۰
ارسال: #۱۲

Maryam-X پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

سوال آخر گسسته من هر کاری کردم T(2) , T(3), J توی گزینه‌ها در نیومد.
چندین بار حساب کردم.
شک دارم دفترچم مشکل داشته باشه.

۰
ارسال: #۱۳

raminbarca پاسخ داده:

حل سوالات گسسته ارشد ۹۰

سوال ۴۷ تو پوران اینجوری نوشته درباره ش:

شبکه‌ی مجموعه مقسوم الیه های n و عاد کردن وقتی جبر بول است که n به اعداد اول متمایز تجزیه شود.
در ادامه هم آورده که تعداد اعضای مجموعه ای که می خوایم جبر بولمون رو باهاش ایزومورف کنیم باید با تعداد مقسوم الیه های اول برابر باشه که اینجا می شه ۶ (۳۰۰۳۰ = ۲*۳*۵*۷*۱۱*۱۳). تعدادشونم که نامتناهی نیست پس به نظرم گزینه‌ی ۲ درسته. البته !۶۴ هم خیلی زیاده، اگه هر دو "است" داده بودن بازم تابلو بود Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۹۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۶۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۴۳ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۱۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۳۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۲,۵۶۲ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۸۰,۸۵۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۹۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close