زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره و راهمایی در مورد ازدواج

ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه راهنمایی از شما دوستان میخاستم

من لیسانس برق -الکترونیک هستم و در حال حاضر در خدمت سربازی میباشم و اسفند امسال خدمت تمام میشود و میخام که ارشد ر ا نرم افزار بدم
حالا یه مشکلی دارم که گفتم با دوستان مطرح کنم

میخاستم ببینم که ایا اگر ازدواج کنم بعدا میشه ارشد خوند یا نه یعنی اول به فکر از دواج باشم بعد ارشد یا برعکس چون در حین خدمت نمیشه اونجوری که باید درس خوند و تصمیم دارم که در این مدتی که از خدمتم مونده دروس کارشناسی خودم یعنی الکترونیک را مرور کنم تا اگر هم استخدامی بود بتونم شرکت کنم چون سوالات تخصصی هم در استخدام میدن و وقتی که خدمت تموم شد شروع به خوندن برای ارشد کنم همچنین تصمیم دارم که تا خدمتم تموم نشده ازدواج کنم

میخاستم ببینم که ایا اول ازدواج و بعد ارشد کار درستی هستش یا نه؟ و نیز وقتی که خدمت تموم شد شروع به خوندن ار شد کنم؟

از دوستانی که در این مورد تجربیاتی دارند بیان کنند

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ)nima20-20 نوشته شده توسط:  میخاستم ببینم که ایا اول ازدواج و بعد ارشد کار درستی هستش یا نه؟ و نیز وقتی که خدمت تموم شد شروع به خوندن ار شد کنم؟

از دوستانی که در این مورد تجربیاتی دارند بیان کنند

فکر کنم کسی نتونه به این سوال شما تو این انجمن پاسخ شفافی بده که به دردتون بخوره
چون کسانی که اینجا هستن یا ازدواج نکردن، یا اگر هم کردن معلوم نیست شرایطشون به صورت شما بوده باشه، و یا اگر هم شرایط شما را تا حدودی داشتن باز فکر کنم اول راه کسب تجربه هستن و اطلاعاتشون اونقدری کامل نیست که بشه یه راهنمایی خوبی کرد.
تازه شرایط همه و نقاط قوت و ضعف همه با هم یکی نیست.
خوب حتما و قطعاً مشکلات و سختی هایی داره ازدواج خصوصا در وضعیت شما، شاید شما از پس مشکلاتی که بعد ازدواج تو این شرایط براتون پیش میاد بر بیاید و کسانی که اطلاعاتی از قدرتهای بلاقوه شما ندارن راهنمایی غلطی بکنن و برعکس.
پس فکر کنم شما بیشتر از خودتون این سوال رو بپرسید و اینکه در این وضع از زندگیتون چی میخواید و آیا میتونید از پس مشکلاتی که هر تصمیمی که میگیرید به دنبال داره، بربیاید یا نه.

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: nima20-20 , Eternal , Mehman
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
از دوستانی که تجربیاتی دارن لطفا قرار بدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ
از دوستان دیگه که تجر بیاتی دارن بیان کنند

من تصمیمم این هستش که تو این مدت ۱۱ ماهی که خونده درس نگاه نکنم و درسهای کارشناسیم را مرور کنم برای امتحاناتاستخدامی و نیز قصدم اینه که تو این مدت ازدواج کنم و اگر قسم شد بعد از ازدواج برای ارشد بخونم

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
شما که در حال حاضر سرباز هستید و شغلی هم ندارید و اینجوری که شما گفتید (امتحانهای استخدامی) بعداز سربازی هم باید جویای کار باشید . فکر نمی کنید با وضع جامعه امروز تصمیم برای ازدواج با این شرایط یه کوچولو سخت باشه ؟ مگر اینکه پشتوانه مالی باشه و .. این مسئله فقط بعد اقتصادی ازدواجه ابعاد دیگه ای هم به اندازه ای این بعد ویا با اهمیت تر هم دخیل هست که باید بهشون فکر کرد و حساب شده عمل کرد ..
تا اونجایی که من میبینم و میدونم ادامه تحصیل بعد از ازدواج شدنیه و خیلیا هستن که تونستن ادامه بدن اما مسئله ای که حائز اهمیته(از نظر من) اینه که مطمئنا یه بازه زمانی بعد از ازدواج نیازه که آدم با شرایط جدیدش کنار بیاد و بقول معروف رو غلتک بیافته ( زمانش به مسائل مختلف بستگی داره ) که شما باید این مورد رو هم در نظر بگیری که ممکنه تاخیری برای ادامه تحصیل داشته باشین .

یه سوال دیگه ذهن منو مشغول کرده چرا از این فرصت سربازی برای خوندن استفاده نمی کنید ؟فکر میکنم شرایط الانتون برای ادامه تحصیل بهتره باشه یا غیر از اینه ؟

همون طور که دوستمون گفتن درنهایت شما هستید که میتونید شرایطتون رو بررسی کنید و تصمیم درست رو بگیرید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , *Najmeh*
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ ب.ظ
از راهمایی هایی که دوستان کردند ممنونم

من در این مدت با توجه به اینکه تا ساعت ۲ سرکار هستم و نزدیکهای ۳ میر سم خونه و بهدش هم خستگی قالب میشه و دیگه نمیشه اونجور که باید و شاید نمیشه درس خوند چون من قصدم اینه که در دانشگاههای تهران ادامه تحصیل بدم
برای همین در این مدت گفتم درسهای کارشناسیم را مرور کنم تا اگر استخدامی هم بود بتونم شرکت کنم و چون این مدت زمان تقریبا زیاد هست و اگر هم ازدواج کنم میتونم تا ان موقع با مشکلاتش کنار اومده و شروع به درس خوندن کنم

حالا بازم منتظر نظرات شما هستم

سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۱۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۸۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۳۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close