زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اصفهانیها و دریافت سوالات و کلید

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۲۰ ق.ظ
دوستان سلام
بعد از اینکه از حوزه آزمون اومدم بیرون یه برگه تبلیغاتی بهم دادن که واسه موسسه دانش پژوهانه.
نوشته اگه سوالات کنکور ۹۰ و کلیدش رو میخواین تا یک اسفند فرصت دارید که به شماره ۳۰۰۰۶۰۱۸۰۰۰۰۰۰ کد رشته امتحانی یعنی ۱۲۷۷ رو اس‌ام اس بزنید و ۷۲ ساعت بعد برید و رایگان سوالات و کلید رو بگیرید.
اینم شماره خود موسسه برای اطلاعات بیشتر!
۶۶۷۳۸۳۷
۶۶۷۲۶۵۵

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , Maryam-X
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط محسن هنرمند.)
سلام -تا گرفتید بذارید توی سایت لطفا

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۳۰ ق.ظ
من که اس‌ام اس ندادم
نمیدونم بگیرم یا نه!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۳ ق.ظ، توسط محسن هنرمند.)
این کارا بیشتر برا جمع اوری بانک شماره است.از داوطلبا-توی شیرازم یک موسسه برا دوران کاردانی اینکارو انجام میداد و واقعا حرفشون حرف بود ولی توی اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ضرر که نداره لطف کنید بگیرید

۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ ق.ظ
چه جالب
چرا به من ندادن!!!

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخه من امروز که اس‌ام اس بدم ۳ روز دیگه یعنی ۳ وم سوالا آماده میشه بعد برم کلی سرم منت بگذارن و سوالا و کلید رو بهم بدن بعدش هم کلیدش که معلوم نیست درست باشه تازه ۷‌ام کلید سنجش میاد خوب چه کاریه من اینهمه خودم رو عذاب بدم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ب.ظ
RE: اصفهانیها و دریافت سوالات و کلید
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آخه من امروز که اس‌ام اس بدم ۳ روز دیگه یعنی ۳ وم سوالا آماده میشه بعد برم کلی سرم منت بگذارن و سوالا و کلید رو بهم بدن بعدش هم کلیدش که معلوم نیست درست باشه تازه ۷‌ام کلید سنجش میاد خوب چه کاریه من اینهمه خودم رو عذاب بدم!
عجب-اینم یه حرفیه دیگه.

۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ
مدرسان هم قرار بود کلیدا رو بگذاره اما هنوز که نگذاشته!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۴۳ ب.ظ
دوستان من شدیدا احتیاج به دفترچه دارم. فردا صبح قراراه برم سربازی. تا یک ماه هم مرخصی نمیدن. تا اون موقع من همه چی از یادم میره. خودم هم فقط آی تی شرکت کردم.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
اگه منظورتون این موسسه است که فقط مهندسی کامپیوتر رو داره !
این لینک رو ببینید البته هنوز دفترچه‌ها رو نگذاشته گفته اواخر ۱/اسفند‌::
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۲ ب.ظ
تازه یه سی دی تبلیغاتی اکسین هم بهم دادن که جشن رتبه های ۱ سال ۸۹ است با حضور رضا صادقی
پارسال به رتبه ۱‌ها نفری ۱-۳ میلیون دادن امسال به رتبه ای ۱ پنج رشته مهندسی نفری یه ۲۰۶ میدن!

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۷۸۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
  درخواست کلید نهایی ارشد ۹۶ (مهندسی کامپیوتر و IT) K2A1395 ۰ ۱,۸۵۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: K2A1395
  کلید نهایی ارشد ۹۶ کجاست ؟ matinpf ۲ ۲,۵۳۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf
  چگونه از شخصی ایمیل دریافت نکنیم خودش هم بفهمد zohre321 ۰ ۱,۷۳۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  ایا کلیدها تغییری کردند؟ گلاره ۴ ۲,۸۰۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: computerman
  کلید naghmeh70 ۲ ۲,۶۵۲ ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70
  کلید خارجی Hopegod ۴ ۳,۴۳۸ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  دوستان لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۵۵ ۳۰,۰۱۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اعتراض به کلید گلاره ۳۴ ۱۷,۴۶۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close