زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسابقه امنیت سایبری

نظرسنجی: آیا در مسابقه شرکت می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۶۰/۸۷%
    بله ۶۰/۸۷%
۱۴ ۶۰/۸۷%
  • ۳۹/۱۳%
    خیر ۳۹/۱۳%
۹ ۳۹/۱۳%
در کل ۲۳ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط Solmaziranica.)
مسابقه امنیت سایبری
باسمه‌تعالی
سازمان انرژی اتمی قصد داره مسابقه‌ی امنیت سایبری (هک و نفوذ) برگزار کنه.
موضوع سوالات مسابقه از اخبار وب‌گاه اطلاع‌رسانی فناوری اطلاعات این سازمان و دانش عمومی امنیت رایانه هست و تاریخ مسابقه ۳۱ فرودین ماه. آدرس وب‌گاه:
۰x4e.0x26.0xc1.0xde
ctf.aeoi.ir
اطلاعات کامل‌تر در مورد مسابقه در وب‌گاه مسابقه در دست‌رس هست.
اطلاعیه مسابقه در پورتال سازمان انرژی اتمی هم در آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
موجود است.
(البته آدرس کوتاه شده است)

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , hoax , hoofariya , Lonely Palm , Aurora , mehdi.m2 , ف.ش , emran6630 , baran , 8Operation
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
RE: مسابقه امنیت سایبری
سلام
این مسابقتون جایزه هم داره؟!
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Solmaziranica , hoax
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ)hoofariya نوشته شده توسط:  سلام
این مسابقتون جایزه هم داره؟!
Big Grin

سازمان به اون بزرگی جایزه نده خب بده!
به پنج تیم اول جایزه هم می‌دن Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoofariya , hoax
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ
مسابقه امنیت سایبری
شرکت می کنیم
ولی چیزی که یه ذره نگران کنندست منبع درستی رو مشخص نکردند، گفتند مقالاتی که تو سایت هست، خوب کلی مقاله تو اون سایته ...
به نظر می رسه اطلاعات عمومی خیلی وسیعی رو هم طلب می کنه
در کل به تجربه اش می ارزه Smile

The best defense against logic is ignorance
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Solmaziranica , hoax
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  شرکت می کنیم
ولی چیزی که یه ذره نگران کنندست منبع درستی رو مشخص نکردند، گفتند مقالاتی که تو سایت هست، خوب کلی مقاله تو اون سایته ...
به نظر می رسه اطلاعات عمومی خیلی وسیعی رو هم طلب می کنه
در کل به تجربه اش می ارزه Smile
خب مقالاتش ارزش خوندن داره Big Grin
بعد هم بیش‌تر مباحث امنیتی دیگه، اخبار امنیت رو بیش‌تر مطالعه کنید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , hoax
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
مسابقه امنیت سایبری
سلام
منم دوستان رو به شرکت در مسابقه تشویق می‌کنم، گرچه باید اطلاعات بیشتری بدن، در ضمن آدرس هگز گفته شده اشتباه تایپی داره Big Grin
درستش فکر کنم این باشه: ۰x4e.0x26.0xc1.0xde
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Solmaziranica
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)hoax نوشته شده توسط:  سلام
منم دوستان رو به شرکت در مسابقه تشویق می‌کنم، گرچه باید اطلاعات بیشتری بدن، در ضمن آدرس هگز گفته شده اشتباه تایپی داره Big Grin
درستش فکر کنم این باشه: ۰x4e.0x26.0xc1.0xde
نمیشه درستش رو تایپ کرد مثله اینکه! به هر حال ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoax
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
مسابقه امنیت سایبری
پس از یه کمی گشت و گذار تو اون سایتشون، ictc.aeoi.org.ir، یه بخش دارن به نام بولتن کارشناسی، که مثل یه مجله‌ی الکترونیکی هستش و در قالب PDF، که میشه دانلودش کرد، به نظرم چیزای خوبی باید باشن. راستی خود سایتشون چقدر امنیت داره که می‌خوان مسابقه‌ی امنیتی هم برگزار کنن؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , Solmaziranica
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط ali.)
مسابقه امنیت سایبری
امنیت سایتشون مهم نیست، مهم هدفی هست که پس این ماجراس.
دوست داشتم شرکت کنم اما میان ترم پروتکل و پروپزال نمی گذاره.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Solmaziranica , hoax , Lonely Palm
ارسال: #۱۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط Solmaziranica.)
(۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)hoax نوشته شده توسط:  پس از یه کمی گشت و گذار تو اون سایتشون، ictc.aeoi.org.ir، یه بخش دارن به نام بولتن کارشناسی، که مثل یه مجله‌ی الکترونیکی هستش و در قالب PDF، که میشه دانلودش کرد، به نظرم چیزای خوبی باید باشن. راستی خود سایتشون چقدر امنیت داره که می‌خوان مسابقه‌ی امنیتی هم برگزار کنن؟
بله این بولتن‌های کارشناسی خیلی خوب جمع‌بندی شدن، علاوه بر اخبار وب‌گاه، سایر نمونه‌های مسابقات CTF رو هم ببینید بد نیست.
اتفاقا یکی از خوبی‌های این مسابقه‌ها اینه که آدم چهار تا چیز یاد می‌گیره که بید رو سایت خودش بررسی کنه! امنیت سایت هم انشاالله که در سطح خوبی هست.

(۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  امنیت سایتشون مهم نیست، مهم هدفی هست که پس این ماجراس.
دوست داشتم شرکت کنم اما میان ترم پروتکل و پروپزال نمی گذاره.
بله واقعا وقت این رسیده که ماهم چهار تا تحلیل‌گر خوب در زمینه‌ی امنیت در کشور داشته باشیم
شرکت کنید به نظرم، دانش عمومی امنیتتون خوب باشه تا یه جاهایی می‌رسید.
در ضمن دوستانه پیشنهاد می‌کنم وب‌گاه اخبار رو هر روز چک کنید، خوبه از اتفاقات امنیتی دنیا با خبر باشیم
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
مسابقه امنیت سایبری
دوستان من چرا نمیتونم وارد این سایت بشم: ictc.aeoi.org.ir
یه همچین پیغامی به من میده:
REQUESTED PAGE NOT AVAILABLE

Due to legal and regulatory restrictions applicable to AEOI, the requested page will not load. You are trying to access this website from a restricted country and will have prohibited access to the ICTC-AEOI website.

If you are an AEOI user from an unrestricted country (currently just Iran) and only temporarily in the restricted country, you can use an alternative communication path to contact us. Please send e-mail to info{AT}ics-cert{DOT}ir
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)darklady نوشته شده توسط:  دوستان من چرا نمیتونم وارد این سایت بشم: ictc.aeoi.org.ir
یه همچین پیغامی به من میده:
REQUESTED PAGE NOT AVAILABLE

Due to legal and regulatory restrictions applicable to AEOI, the requested page will not load. You are trying to access this website from a restricted country and will have prohibited access to the ICTC-AEOI website.

If you are an AEOI user from an unrestricted country (currently just Iran) and only temporarily in the restricted country, you can use an alternative communication path to contact us. Please send e-mail to info{AT}ics-cert{DOT}ir

آی‌پی این وب‌گاه فقط برای ایران بازه، یعنی با vpn و اینا اگر وصل بشید نمی‌تونید وارد بشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط Hamid.Rezaei.)
مسابقه امنیت سایبری
حاجی این چه وضعشه؟!؟

این بدافزار در تابستان ۲۰۱۰ توسط شرکت امنیتی که سازنده‌ی ضدبدافزار VBA32 می‌باشد کشف شد.

حالا بروبگرد توی ریپورت VirusBlokAda ببین چی درمیاد. هرچند این سوال ها تابلو و از این ویروس های ضدایرانیه، فکرکنم استاکس نت باشه. من تاریخ و این چیزارو اصلا یادم نمیمونه.

والا ثبت احوال نیستیم که شناسنامه همه رو داشته باشیم، تو بدافزار رو بدی آنالیز+آنتی رو بهت بدم. نکه میگی اسمشو بگوBig Grin

بیشتر مسابقه همونطور که خودش گفته : ارتقای فرهنگ امنیت سایبری هستش. جنبه فرهنگ سازی داره نه تخصصی. و دقیقا حرف زیرهستش. توی اوضاع و احوال سیاست و امنیت اخیر باشین.

(۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Solmaziranica نوشته شده توسط:  در ضمن دوستانه پیشنهاد می‌کنم وب‌گاه اخبار رو هر روز چک کنید، خوبه از اتفاقات امنیتی دنیا با خبر باشیم

(۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Solmaziranica نوشته شده توسط:  بله واقعا وقت این رسیده که ماهم چهار تا تحلیل‌گر خوب در زمینه‌ی امنیت در کشور داشته باشیم
دوست عزیز تحلیل گرهای امنیتی (Security Researcher) خیلی خوبی داریم (چهارتا بی معرفتی در حق دوستان، یعنی واقعا چهارتا نداریم ). یکم سرگردونن میخاد بخدا.
۱
۱
ارسال: #۱۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ ب.ظ
مسابقه امنیت سایبری
چطور ثبت نام کنیم؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
هنوز زمان ثبت نامش شروع نشده . تو خود سایت نوشته شروع ثبت نام از شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۸ تا ۲۶ فروردین . در همان وبگاه اطلاع رسانی شده.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Solmaziranica , Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۷۷۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۳۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۹۶ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۶۶ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۲۳ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۷۷۲ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993
  ابزار شبیه سازی پروتکل های امنیت شبکه - ابزار اسکایتر mavin1200 ۰ ۲,۱۶۲ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mavin1200
  منابع کنکور دکترا شبکه و امنیت b.kord ۱ ۲,۸۰۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close