زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بیان احساس قبل آزمون

ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط ehsanmode.)
بیان احساس قبل آزمون
این تایپینگ رو برای بیان احساسمون قبل از آزمونه
من الان ۲ روزه یه حس بدی گرفتم نمیدونم چرا همش فک میکنم قبول نمیشم اصلا حس درس خوندن ندارم.البته آزمون ۸۸ را با اولین بار رویت میانگین حدود ۲۸ درصد زدم که با همین رتبه زیر ۳۰۰ آورده بودن خودم یکی از دلایلشو نخوندن زبان و سیستم عامل و خوندن ۵۰ درصدی معماری و ریاضی مهندسی میدونم و دیگه بقیه رو ۷۰ درصد مسلطم خصوصا داده منطقی و نظریه با محاسبات و هوش. میخام از الان تا ۴ شنبه مرور کنم . شاید باورتون نشه با وصفی امسال نسبت به پارسال خیلی خوندم تو بهمن با کلیشه تمرکزمو بهم زدن.من تنها امیدم پیش خدایه. منتظر نظر دوستانم
دکتر منتظر نظرتونم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdieh67
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۵ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
اینکه هر کدوم از ما در یکی از درسها قوی‌تر و در برخی ضعیفتریم یک واقعیته که باید قبولش کنیم.
خیلی‌ها هستند روی برخی دروس حساب باز نکردن و روی بقیه چرا
پس زیاد خودتون رو اذیت نکنید.
حس شخصیه بنده‌، تهوعه، تهوع
من از وضعیت فعلی به شدت ناراضی‌ام و این ۳۳۰۰ تومن چنان فشاری به من وارد کرده که مو وادار به تهوع کرده
حالم از این آزمون که دارم می دم به هم می خوره، گرچه شاید مرتبط با احساس شما نیست اما احساس شخصی منه
شما هم سعی کن استرس نداشته باشی، به موقع بخواب این یکی دو روز رو و چای و نوشیدنی زیاد بخور کمک می کنه
تحت هیچ شرایطی به آزمون و سوالات فکر نکن
اولین اقدام در جهت اینکه توی ذهنت بگذرونی که چه سوال ممکنه بیاد باعث ایجاد استرس شدید می شه
به کتابها فکر نکن
حین دوره کردنهای آخرت فقط به مطالب فکر کن و اونچه داری دوره می کنی
به چیزهایی که نرسیدی بخونی حتی یک لحظه فکر نکن
موفق باشی

رتبه ١ کنکور دکتری ١۴٠٣ مهندسی فناوری اطلاعات با تراز ٨۵٠٠
قله بعدی: دانشگاه تهران Cool

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط shaghayegh.)
RE: بیان احساس قبل آزمون
من هم واقعا حوصله خوندن ندارم دیگه فایده ای‌ام نداره ....شب‌ها همش خواب سوالای کنکور میبینمBig Grin ...دارم دیونه میشم... امیدوارم زودتر تموم بشه.... فکر میکنم بیخود ۵ماه وقت گذاشتم لااقل دنبال یک شغل مناسب می گشتم بهتر بود( چون بعد اینکه یک سال بیشتر از تمام شدن دوره مزخرف تحصیلات گذشته ....)

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۲ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
سلام بچه ها
این طوری فکز نکنین؟
مگه شما چی از اونایی که هر سال با رتبه‌ی خوب قبول می شن کم دارین؟به خودتون اعتماد داشته باشین!!
من مطمئنم مانشتی‌ها همه رتبه های خوب می آرن!
نگران نباشین و به خدا توکل کنین و به خودتون ایمان داشته باشین!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ROZA , mahdieh67
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۴ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
منم حوصله درس خوندن ندارم

صبح‌ها لحظه شماری میکنم ظهر بشه که بخوابم . عصرا دیر بیدار میشم . باز دوباره لحظه شماری میکنم که شب بشه که برم بخوابم . استرسم کمتر از روزای قبله . یه جاهایی ضعف دارم ولی میدونم همه تلاشم رو کردم و عذاب وجدان هم ندارم .

تلاش میکنم که آرامش بیشتری داشته باشم چون ذهن آرام قدرت تمرکز و خلاقیتش بیشتر تا یه ذهن عصبی.

توکل هم بی تاثیر نیست . شرایط روز کنکور واسه همه یکسانه . آمادگی پذیرش هر نتیجه ای رو هم دارم.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۳ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
همش میگفتم کاش زودتر امتحان می دادیم حالا می گم کاش یه چند روزی بیشتر وقت داشتیم.
حس خوبی نیست هنوز مرورم تموم نشده بدتر از همه اینکه دیگه دلم نمی خوادطرف کتابام برم.
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۸ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
نرمال نرمال هستم و شوق عجیبی دارم سوالات رو ببینم و تند تند حل کنم نه احساس کمبود وقت دارم نه اضافه وقت فکر میکنم وقتشه ازمون رو بدیم دیگه کافیه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۰ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
میدونید من بیشتر از همه چی الان داره اعصابمو خورد میکنه؟!
این بی برنامگی.
اینکه یهو هرکاری دلشون میخواد میکنن،یادمه کنکور کاردانی به کارشناسی هم که دادم سال ۸۷ یهو برداشتن تعداد سوالارو کم کردن،الانم دفترچه هارو با هم میدن،آخه شما که میخواستین این کارو کنین حداقل۲_۱ ماه زودتر میگفتین تو این همه آزمون آزمایشی که دادیم دفترچه هارو باهم میزدیم ببینیم چی میشه،الان احساس خوبی ندارم،مطمئنا اگه میدونستم اینجوریه شرایط درس خودندم فرق میکرد،رو ریاضیها بیشتر وقت میذاشتم،الانم از صبح نشستم پا لبتاپ تا یه کارت پرینت بگیرم،اون ۳۳۰۰ اضافی واقعا زور داشت!(مخصوصا برا منکه مجبور شدم ۶۶۰۰ بدم ولی آیتیو نمیرم)
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۱ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
منم زیاد حوصله خوندم ندارم.البته هنوز دوره هامم تموم نشده.
استرس دارم!
نمی دونم این یکی شدن دفترچه‌ها به نفعمونه یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۵ ب.ظ
RE: بیان احساس قبل آزمون
(۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  نمی دونم این یکی شدن دفترچه‌ها به نفعمونه یا نه؟
به نظر من اونایی که زبانشون خوب نیس و رو ریاضیها وقت گذاشتن خیلی به نفعشون شد و اونایی که زبانشون خوبه و ریاضی زیاد نخوندن به ضررشون،کلا اینکه یهو اینکارو کردن غیر عادلانه بود.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۱ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
روحیه‌ام عالیه،هر چی مصلحتم باشه پیش میاد ،شبا به تنها چیزی که فکر نمیکنم کنکور
به این فکر میکنم بعد از کنکور کدوم کارام انجام بدم بهتره .منتظرم هر چه زودتر کار جدیدم شروع کنم
که این کار جدید پروژه پایانیمه
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۲ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
Relax Relax more Relax

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۳
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۱۷ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
منم حالم اصلا خوب نیست همش فکر میکنم اگه قبول نشم چی میشه اخه خیلی زحمت کشیدم از همه چیز گذشتم چقدر بیداری کشیدم و دلم میخواست ۵ دقیقه بیشتر بخوابم اما حتی یکبارم نذاشتم تسلیم بشم و سختی را تحمل کردم بعضی وقتها فکر میکنم اگه اصلا مجاز نشم چه فرقی با کسی دارم که همین طوری امتحان داده یک ساعتم نخونده اونم مجاز نشده تنها امیدم به خداست ازش میخوام که به همه مون کمک کنه و نتیجه تلاشمونا ببنیم.ان شاا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۴
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۳ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
بچه‌ها الان وقت این نیست که به قبولی و مجاز شدن و چرا سوالا رو با هم میدن و .... فکر کنیم. خودتون دارید می بینید اینجوری فقط استرستون بیشتر میشه.

کنکور که فقط آزمون علمی نیست . مهارتهایی مثل حفظ خونسردی و آرامش و اعتماد به نفس و... جز مواد آزمون هست .

اینقدر سخت نگیرید . دفترچه همه ماها قراره با هم باشه .

هر کسی در حد توان خودش زحمت کشیده . خیلی‌ها تو بدترین شرایط . دیگه از این به بعدش دست ما نیست .بسپارید به اونی که تا اینجا هم رسونده شماها رو .... ممکن بود هزار تا اتفاق بیافته و اصلا نمی تونستید درس بخونید حالا که تونستید با استرس بیجا و حرص خوردن با دستای خودتون همه چیو خراب نکنید.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۵۲ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
متاثرم از آنچه امروز گذشت
آینده تاریک است، تاریک

رتبه ١ کنکور دکتری ١۴٠٣ مهندسی فناوری اطلاعات با تراز ٨۵٠٠
قله بعدی: دانشگاه تهران Cool

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۹۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  سربازها بیان تو !!! yasemi ۲۴ ۳۱,۶۲۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: عباس ...
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۷۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۹۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  نمونه قبولی های سالهای قبل ya3ya6 ۱۳ ۹,۸۷۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مواردی که قبل از کاشت مو باید بدانید hamid.radami ۱ ۱۴ ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cavalier
  تغییر در موضوع پایان نامه قبل از دفاع fati.31 ۲ ۴,۳۷۵ ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: fati.31
  امکان قبولی دانشجویictمخابرات در ارشد نرم افزار با فقط مطالعه ۱ساله قبل کنکور مهدی۱۳ ۳ ۳,۰۴۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۸۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close