زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش

ارسال: #۱۶۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش
(۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
زبان ۰
ریاضی ۲۷/۰۸
مشترک ۴۵/۶۷
تخصصی ۵۰
به کجا میشه امید داشت؟
thanks

در بدترین حالت دانشگاه تهران

(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  آقا هر کی درصداشو میذاره حداقل یکی پیدا میشه که یه تخمینی براش بزنه چرا کسی واسه ما تخمین نمیزنه؟؟؟؟؟؟
این درصدهامه :

زبان ۱۲
ریاضی ۲۳
مشترک ۳۷
تخصصی نرم ۶۵
تخصصی هوش ۱۳

آیا احتمالش هست ۱۰۰ تا ۲۰۰ رو پر کنم و اگه پر کردم احتمالش هست که تهران قبول شم ؟ یا نه احتمالش هست که شهرستان قبول شم یا نه کلا باید شروع کنم واسه سال بعد بخونم .
با تشکر از دوستانی که در این نظر سنجی شرکت میکنن .

زیر ۵۰ قطعا

(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)masoud87ui نوشته شده توسط:  زبان : ۴۵
رتاضی: ۲۵
مشترک: ۴۳
تخصصی هوش : ۵۰
چی میشه یعنی ؟!!!

معلومه دیگه ترکوندی و راحت زیر ۲۰ هستی:دی
دقیقا میشه بگی این رتبه هارو از کجا آوردی؟!
با سطح سوالا امسال حداقل ۱۰۰ تا با اینا که گفتی رتبه ها تفاوت داره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۶۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط x86.)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  دقیقا میشه بگی این رتبه هارو از کجا آوردی؟!

همونی که گفتی ۱۰۰ تا اختلاف داره . من زیر ۵۰ نمیخوام . به همون شیراز و اصفهان راضیم .Big Grin . صد رحمت به مدرسان .
۱
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط nana2010.)
این درصدا مال خودم نیستااااااااااا مال بچه همسایس !
کجا رو میاره به نظرتون؟

زبان ۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
نرم ۵۰

؟
۰
۱
ارسال: #۱۶۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)nana2010 نوشته شده توسط:  این درصدا مال خودم نیستااااااااااا مال بچه همسایس !
کجا رو میاره به نظرتون؟

زبان ۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
نرم ۵۰

؟

خیلی باحالی ناناBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بچه ها شما این رتبه ها رو با ۶ ماه خوندن بدست آوردین؟
کسی هم اینجا هست که یه سال خونده باشه ورتبش اینا شده باشه؟
جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب بدید لطفا
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط arash16.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)arash16 نوشته شده توسط:  زبان ۱%
ریاضی ۱۴% (یکیشو شک دارم چی زدم، شاید هم ۲۲% بشم)
مشترک با کلید فعلی ۳۴%
تخصصی نرم ۴۳/۷۵%
معدل: ۱۴/۵۱

رتبه م تو چه مایه ها میشه؟؟ ممکنه شیراز بیارم؟؟

یکی به ما هم جواب بده یه نظری چیزی بدین دیگه Sad
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط x86.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)arash16 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)arash16 نوشته شده توسط:  زبان ۱%
مشترک با کلید فعلی ۳۴%
تخصصی نرم ۴۳/۷۵%

والا من جواب سوالتو دقیقا نمیدونم ولی دعا میکنم که بیاری چون شرایط منم یه چی تو مایه های تو شده (البته یه مقدار بهتر) اگه تو شیراز رو بیاری به امید خدا منم میارم Big Grin پس خدا کنه که بیاری Big Grin اصلا خدا کنه تهران بیاری چرا شیراز Big Grin الهی آمین . از شوخی گذشته . توکل بر خدا ، نگران نباش . درصدهات خوبه. توکل کن بر خدا . انشاالله قبول میشی .
۰
۱
ارسال: #۱۷۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
زبان ۰
ریاضی ۲۷/۰۸
مشترک ۴۵/۶۷
تخصصی ۵۰
به کجا میشه امید داشت؟
thanks

در بدترین حالت دانشگاه تهران

(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  آقا هر کی درصداشو میذاره حداقل یکی پیدا میشه که یه تخمینی براش بزنه چرا کسی واسه ما تخمین نمیزنه؟؟؟؟؟؟
این درصدهامه :

زبان ۱۲
ریاضی ۲۳
مشترک ۳۷
تخصصی نرم ۶۵
تخصصی هوش ۱۳

آیا احتمالش هست ۱۰۰ تا ۲۰۰ رو پر کنم و اگه پر کردم احتمالش هست که تهران قبول شم ؟ یا نه احتمالش هست که شهرستان قبول شم یا نه کلا باید شروع کنم واسه سال بعد بخونم .
با تشکر از دوستانی که در این نظر سنجی شرکت میکنن .

زیر ۵۰ قطعا

(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)masoud87ui نوشته شده توسط:  زبان : ۴۵
رتاضی: ۲۵
مشترک: ۴۳
تخصصی هوش : ۵۰
چی میشه یعنی ؟!!!

معلومه دیگه ترکوندی و راحت زیر ۲۰ هستی:دی
دقیقا میشه بگی این رتبه هارو از کجا آوردی؟!

بله دقیقا میتونم بگمWink
دو نفر اول میانگین درصدشون ۳۷ هست و با توجه به کنکور سالهای گذشته رتبشون حدود ۵۰ میشه شایدم بهتر.
نفر سوم هم میانگینش ۴۰ شد که با توجه به سالهای گذشته ۲۰ اینا میشه رتبش. و امسال سوالاش قطعا از پارسال ساده تر نبود بلکه ریاضیش به مراتب سخت تر بود و بقیه باکسها در حد پارسال بود پس ممکنه حتی از این رتبه هایی که گفتم بهتر شن!! البته اگه درصداشون همین باشه.
اگه سوال دیگه ای هست و اطلاعات بیشتری خواستی هم درخدمتم(با ارائه سند و مدرک)Big Grin

(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ)arash16 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)arash16 نوشته شده توسط:  زبان ۱%
مشترک با کلید فعلی ۳۴%
تخصصی نرم ۴۳/۷۵%

در دو حالتی که گفتی میانگینت میشه ۲۸/۰۵ یا ۲۹/۸۳ که اگه با توجه به پارسال باشه رتبت باید ۳۰۰ ۴۰۰ بشه امسالو دیگه خدا میدونه ایشالله که قبول شی شیراز احتمالشم کم نیسWink
۱
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط fatima1537.)
چرا شما تو محاسبه میانگین معدل رو در نظر نمیگیرید؟؟معدل تاثیر نداره؟؟

(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  در دو حالتی که گفتی میانگینت میشه ۲۸/۰۵ یا ۲۹/۸۳ که اگه با توجه به پارسال باشه رتبت باید ۳۰۰ ۴۰۰ بشه امسالو دیگه خدا میدونه ایشالله که قبول شی شیراز احتمالشم کم نیسWink

شما که خوب تخمین میزنید،زحمت بکشید رتبه ی مارو هم تخمین بزنید!!
زبان ۰
ریاضی -۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی ۳۷/۵
امکانش هس پیام نور تهران بیارم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
بچه ها شمایی که زیر ۵۰ یا ۲۰ میشید لطفا بگید از کی شروع کردید به خوندن؟
دوبار پرسیدمااااا
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط Nima Masghadi.)
دوستان من درصد های همه کسانی که در اینجا درصد گذاشته بودن جمع کردم تا یه آمار بگیرم . نتیجه این شد :
جامعه اماری : ۶۴ نفر
میانگین زبان :۱۷/۶۰ هفده و شصت صدم
میانگین ریاضی :۱۰/۶۸ ده و شصت و هشت صدم
میانگین مشترک :۳۳/۵۹ سی و سه و پنجاه و نه
میانگین تخصصی نرم :۲۶/۵۷ بیست و شش و پنجاه و هفت
میانگین تخصصی معماری:۱/۶۷ یک و شصت و هفت صدم
میانگین تخصصی هوش :۱۱/۵۹ یازده و پنجاه و نه

امیدوارم به دردتون بخوره برای مقایسه خودتون با دیگران .
با یک نگاه میشه فهمید سوال های امسال اسون نبوده . میانگین مشترک باز هم بین ۳۰ تا ۴۰ میشه . البته اگه قبول داشته باشیم که مشت نمونه خرواره . به نظر من چون دوستانی که درصدهای خوب هم داشتن کم نبود ، میانگین نسبی به دست اومده که میشه بهش اعتماد کرد تا حد قابل قبولی. البته باز هم همه اینها یه حدسه و تا اومدن نتیجه نهایی نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد .
موفق باشید

(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)sanar.m نوشته شده توسط:  بچه ها شمایی که زیر ۵۰ یا ۲۰ میشید لطفا بگید از کی شروع کردید به خوندن؟
دوبار پرسیدمااااا

دوست عزیز به نظر من شما کاری به رتبه های زیر ۵۰ یا ۲۰ نداشته باشید. هر کس یه ظرفیتی داره . هیچ دو نفری نیستن که برای ارشد بشه براشون یه نسخه واحد پیچید . یکی درس ها رو پایه ای خونده و نیازی به وقت زیاد برای اماده سازی نداره . یکی در روز میتونه ۱۲ ساعت بخونه ولی یکی دیگه بیش تر از ۵ ساعت نمیتونه و طبیعیه که نفر دوم باید زودتر شروع کنه تا با روزی ۵ ساعت برسه همه مباحث رو پوشش بده .
شما برای شروع اول نیاز به خود شناسی داری. بشین ببین توانایی هات در چه حده . روزی چند ساعت میتونی وقت بزاری ( واقع بینانه و نه با اعتماد به نفس کاذب یا خیلی ایده ال در نظر گرفتن ) .
بعد ببین سطح علمیت چطوره . مطمئنا هر چه سطح علمی ضعیف تر باشه نیاز به وقت بیشتری هست .
بعد از این کار ، شما یه هدف دارید که موفقیت در ازمونه ارشده و یک شناخت از خودتون و یک فرصت تا روز امتحان ارشد . باید متناسب با هدفتون (‌مثلا هدف شریفه یا صنعتی اصفهان ) و تواناییتون وقتتون رو تنظیم کنید .
اینطور نیست که هرکی زودتر شروع کنه موفق تره . مطمئنا کسانی که خوندن برای ارشد میدونن که تو یه جایی ادم میبره . از درس ها زده میشه انقدر تکرار میشه خوندن اون درس ها . نباید این اتفاق بیفته . من خودم دو ماه مونده به ارشد این اتفاق برام افتاد و یک ماه نخوندم هیچی تا دوباره برام تازگی داشته باشه نکته ها و انگیزه خوندن داشته باشم.
اگه خیلی زود شروع کنی میبری . خیلی هم دیر شروع کنی نمیرسی.
امیدوارم موفق باشید

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanar.m , nomad:D , Andrew S.Tanenbaum , shahbazi , ana9940
ارسال: #۱۷۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)sanar.m نوشته شده توسط:  

دوست عزیز به نظر من شما کاری به رتبه های زیر ۵۰ یا ۲۰ نداشته باشید. هر کس یه ظرفیتی داره . هیچ دو نفری نیستن که برای ارشد بشه براشون یه نسخه واحد پیچید . یکی درس ها رو پایه ای خونده و نیازی به وقت زیاد برای اماده سازی نداره . یکی در روز میتونه ۱۲ ساعت بخونه ولی یکی دیگه بیش تر از ۵ ساعت نمیتونه و طبیعیه که نفر دوم باید زودتر شروع کنه تا با روزی ۵ ساعت برسه همه مباحث رو پوشش بده .
شما برای شروع اول نیاز به خود شناسی داری. بشین ببین توانایی هات در چه حده . روزی چند ساعت میتونی وقت بزاری ( واقع بینانه و نه با اعتماد به نفس کاذب یا خیلی ایده ال در نظر گرفتن ) .
بعد ببین سطح علمیت چطوره . مطمئنا هر چه سطح علمی ضعیف تر باشه نیاز به وقت بیشتری هست .
بعد از این کار ، شما یه هدف دارید که موفقیت در ازمونه ارشده و یک شناخت از خودتون و یک فرصت تا روز امتحان ارشد . باید متناسب با هدفتون (‌مثلا هدف شریفه یا صنعتی اصفهان ) و تواناییتون وقتتون رو تنظیم کنید .
اینطور نیست که هرکی زودتر شروع کنه موفق تره . مطمئنا کسانی که خوندن برای ارشد میدونن که تو یه جایی ادم میبره . از درس ها زده میشه انقدر تکرار میشه خوندن اون درس ها . نباید این اتفاق بیفته . من خودم دو ماه مونده به ارشد این اتفاق برام افتاد و یک ماه نخوندم هیچی تا دوباره برام تازگی داشته باشه نکته ها و انگیزه خوندن داشته باشم.
اگه خیلی زود شروع کنی میبری . خیلی هم دیر شروع کنی نمیرسی.
امیدوارم موفق باشید

ممنونم دوست عزیز
واقعا استفاده کردم.بازم ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  چرا شما تو محاسبه میانگین معدل رو در نظر نمیگیرید؟؟معدل تاثیر نداره؟؟

[quote='omidranjbar' pid='167504' dateline='1362134844']
زبان ۰
ریاضی -۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی ۳۷/۵

معدل تاثیر داره ولی دیگه نمیشه تو میانگین در نظرش بگیری رو تراز تاثیر داره ولی حالا این چیزایی که میگم حدودیه خب.
میانگین شما میشه ۲۳/۳۳
من پارسال آزمایشی کنکور دادم میانگینم بین ۲۴ و ۲۵ بود رتبم شد ۶۰۰ تو معماری. البته امسال خب سخت تر بود سوالا و طبیعتا میانگینا پایینتره. ایشالله که قبول میشیSmile
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
زبان ۰
ریاضی -۲
مشترک ۳۴/۵
تخصصی ۳۷/۵
[/quote]

معدل تاثیر داره ولی دیگه نمیشه تو میانگین در نظرش بگیری رو تراز تاثیر داره ولی حالا این چیزایی که میگم حدودیه خب.
میانگین شما میشه ۲۳/۳۳
من پارسال آزمایشی کنکور دادم میانگینم بین ۲۴ و ۲۵ بود رتبم شد ۶۰۰ تو معماری. البته امسال خب سخت تر بود سوالا و طبیعتا میانگینا پایینتره. ایشالله که قبول میشیSmile
[/quote]

خودم که فکر میکنم ۸۰۰-۹۰۰ بشم،دعا میکنم که بهتر بSleepyشه
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ق.ظ
زبان ۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
نرم ۵۰

حدودا تو چه رنج رتبه ای می افته؟
امیدی به شبانه هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ)nana2010 نوشته شده توسط:  زبان ۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۳۰
نرم ۵۰

حدودا تو چه رنج رتبه ای می افته؟
امیدی به شبانه هست؟

میانگینتون میشه ۲۶/۶۶،پارسال یکی از دوستان من همین میانگین رو داشت رتبه اش ۵۰۰ شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۳ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close