زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی غلطهای پاسخنامه اولیه سنجش - مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۶۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
RE: بررسی غلطهای پاسخنامه اولیه سنجش - مهندسی کامپیوتر
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  دوستان سوالم شاید خیلی درست نباشه ولی یه جوری شده که به هر چیزی باید حداقل یه بار شک کرد! این که بعد از اعتراض تو سامانه سنجش میگه "پاسخ اظهارنظرها را در کارنامه خود ملاحظه خواهید کرد" اینطور نیست که هر کی که فقط اعتراض کرده باشه ترتیب اثر داده بشه که؟ من خودم چند تا درخواست فرستادم اما نه برای همه سوالاتی که شک داشتم.
نه دوست عزیز،این چه حرفیه
اگه جوابیه تصحیح بشه برای همه اعمال میشه نه فقط اونایی که اعتراض کردن، مطمئن باش
ممنون از پاسخ، همونطوری که خودم هم گفتم سوالم زیاد درست و منطقی نبود ولی به هر حال پرسیدن بهتر از تو شک بودن بود!
به هر حال ممنون از شما

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
اینکه x=y مستقل از متن نیست برای این است که زمانی که شما در ماشین پشته ای آخرین حرف x را وارد میکنیم بعد می خواهیم برسی کنیم که ببینیم اولین حرف y با اولین حرف x برابر است یا نه باید تمام پشته را خالی کنیم تا اولین حرف ها را با هم مطابقت دهیم که بخشی از رشته x از بین می رود حالا اگر x#y را هم باز بخواهیم برسی کنیم باید حروف اول دو رشته را مطابقت دهیم که ببینیم مخالف هستند یا نه که می شود همان آش همان کاسه Big Grin

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
۱
۱
ارسال: #۱۶۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط mohsen.srn.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اقا به یه چیز توجه نکرده بودیم انگار تو سوال ۵۲ ( همون سوال ساختمان که منفی بی نهایت داره )
فکر کنم پاسخ سنجش درسته . ما فکر کردیم غلط املایی داره و باید مثبت بی نهایت باشه تا بشه n . اما فکر کنم نکته این تست همین منفی بی نهایت بوده !!
اخر سوال رو خوندید ؟؟ گفته بهترین گزینه را انتخاب کنید!!!
یعنی داوطلب بیچاره ما هم میدونیم اصلا اجرا نمیشه این حلقه اما از بین گزینه های زیر کدوم بهترینه ؟!
من خودم زدم n.... و دقت نکردم گفته بهترین گزینه...
ولی فکر کنم درسته پاسخ سنجش و یه تست مفت از دست رفت ...

نه آقا...
این چه حرفیه؟ میگه این الگوریتم قراره مینیمم رو پیدا کنه.
آیا این الگوریتم مینیمم پیدا میکنه؟

علاوه بر اون، مگه میشه خطی رو که اصلا اجرا نمشه از مرتبه ی تتای logn در نظر گرفت. میشه در مرتبه ی O(log n) باشه، ولی تتای log n، فکر نمیکنم...
۱
۰
ارسال: #۱۶۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
بالاخره اعتراض هامو امروز فرستادم. برای سوال های ۴۰ و ۴۷ و ۶۳ و ۶۷ و ۷۰ و ۷۱.

سوال ۴۰ که طبق تعریف چند جمله ای درون یاب حاصل از n+1 نقطه حداکثر از درجه ی n. پس پاسخ مورد نظر سنجش مطمینا غلطه. و n بزرگتر از max(k,t) جواب درسته.
سوال ۴۷ هم که همون ۲۹۸ رو فرستادم که فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه چون طراح می گه که من منظورم چیز دیگه بوده.
سوال ۶۳ هم در صورتی که نقطه ی اتصال wired-and باشه جواب مین ترم های ۰ و ۴ . ولی چون تو صورت سوال و شکل همچین چیزی مطرح نشده در حالت ABC=011 و ABC=101 دو مسیر از ۳ مسیر فعال میشه و از یکی ۰ و از اون یکی ۱ میاد که تو این حالت اصطلاحا می گن fighting به وجود میاد و مدار به درستی کار نمی کنه و dont care معنی نداره تو این حالت ( این جوابی بود که استادمون داد ).
سوال ۶۷ هم که مشخصا جواب تو گزینه ها نیست و طراح حافظه ی صرفه جویی شده رو انتخاب کرده و باید حذف شه.
در مورد سوال ۷۰ و ۷۱ هم جوابم رو ضمیمه کردم که این دو سوال هم باید حذف بشه.

۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezareza2
ارسال: #۱۷۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط ebi87.)
لطفا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه. در مورد سوال ۱۱۳ تخصصی هوش گفتم که ۳ تا گزاره داده گفته چنتاش درسته به نظر من ۲ تا گزاره درسته ازجمله این که گفته:
درختی وجود دارد که تعداد گره های با درجه فرد ان فرد است.
دوست عزیزی گفتن که درست نیست و این درسته که درختی وجود دارد که تعداد گره های با درجه فرد ان زوج است. همه میدونیم که در یک درخت درجه هر گره برابراست با تعداد فرزندانش. مسلما اگه درجه را تعداد فرزندانش در نظر بگیریم درختی وجود داره که تعداد گره های با درجه فرد ان فرد باشه. ولی حرفی که دوستمون زدن در مورد گراف صدق میکنه که درجه هر گره برابر است با تعداد همسایگانش. دوست دیگری گفتن که این جمله تو درمورد دسته خاصی از درخت ها صدق می کنه نه هر درختی که حالا می خوام جوابش را بدم.
همه میدونن دو نوع داده ساختار وجود داره به اسم:

۱- Tree (درخت بدون جهت)
۲- Directed tree (درخت جهت دار)

در واقع وقتی گفته میشه درخت منظور درخت بدون جهت هست در تمام منابع و مراجع هم همینطوره. و اما رابطه پدر و فرزندی بین گره ها (و به تبع ان درجه هر گره که مشخص کننده تعداد فرزندانش است) در چه درخت و درخت های جهت داری میتونه وجود داشته باشه:

۱- درخت ریشه دار (منظور درخت بدون جهت است)
۲- درخت جهت دار ریشه دار

هر درختی (بدون جهت) که ریشه دار نباشه میتونیم به یک درخت ریشه دار تبدیل کنیم در واقع یک درخت با n گره را میتونیم با در نظر گرفتن هر کدوم از گره ها به عنوان ریشه n تا درخت ریشه دار متمایز درست کنیم.
اما درخت جهت داری که ریشه دار نیست را نمیتونیم به یک درخت جهت دار ریشه دار تبدیل کنیم
بنابراین برای هر درختی (بدون جهت) منظور از درجه تعداد فرزندانش هست.
حالا وقتی که گفته درختی وجود دارد که تعداد گره های با درجه فرد ان فرد است. گفته درختی (منظور درخت بدون جهت است) پس به این نتیجه میرسیم که درسته. اما اگه گفته بود که:
درخت و درخت جهت داری وجود دارد که تعداد گره های با درجه فرد ان فرد است اونوقت حرف دوستمون درست بود و غلط میشد

۱
۰
ارسال: #۱۷۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)ebi87 نوشته شده توسط:  

همه میدونیم که در یک درخت درجه هر گره برابراست با تعداد فرزندانش.
کی اینو به شما گفته شما چرا درختو به صورت باینری یا kتایی درنظر میگیرین درخت میتونه هر شکلی داشته و درجه اش هم تمام یالهایی که بهش اتصال دارن میشه. مدل همچین تستی تو سوالای ساختمان گسسته هم اومده بود . سوالای تخصصی که فک نمی کنم اصلاً مشکل داشته باشن.
۱
۰
ارسال: #۱۷۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
به نظر من هم کلید سئوال ۵۷ مشکل داره.من رفتم توی کتاب لینز جستجو کردم و دیدم که بر خلاف متن لینز هستش

(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  کی اینو به شما گفته شما چرا درختو به صورت باینری یا kتایی درنظر میگیرین درخت میتونه هر شکلی داشته و درجه اش هم تمام یالهایی که بهش اتصال دارن میشه.
ولی سئوال گفته که"درختی وجود دارد" یعنی باید بتونید یک درخت با این شرط پیدا کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۷۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ق.ظ)alireza89 نوشته شده توسط:  من امروز از استادمون ۵۷ رو پرسیدم و گفت رشته های با طول زوج این زبان با پشته قابل تشخیص نیست در نتیجه مستقل از متن نیست و گزینه ۱ درسته اگر کسی ادعای درستی پاسخ ۵۷ رو داره pda با محدودیت ۲ رو ارایه ما بیسوادهای شریف ازشون یاد بگیریم من که pda ندیدم عدم تساوی بتونه تایید کنه لطفا صرفا چون جوابتون با کلید یکیه دفاع نکنید در هر صورت دکتر دانشگر امروز گفت مستقل نیست اگه pdaدارید برام بفرستید چون من ازشون خواستم تا ۴شنبه به سنجش نامه بزنه

واقعاً برام جالبه که این سؤال براتون معضل شده و اینطور با قاطعیت ازش دفاع می کنید! اما یه نکته ظریفی رو دقت نکردید!

میشه بفرمایید اصولاً این زبان چه رشته هایی رو میپذیره؟؟؟ با کمی دقت متوجه میشید سیگما استار منهای لامبدا!

خوب، حالا به نظرتون ماشین این زبان منظم را نمیشه با ماشین پشته ای پیاده سازی کرد؟؟؟ Huh

البته بالاخره دانشمندا هم روی بعضی سؤالات کوچک و بی اهمیت بعضی وقتها اشتباه می کنن. Shy

شما میبایست سیگما استار را با سیگما استار کانکت کنید .

اگر موافق نیستید که جواب بالا به دست می آید. در نظر بگیرید که (لامبدا از اولی) با کلیه (رشته های دومی منهای لامبدا) کانکت شود. چی به دست میاد؟ سیگما استار منهای لامبدا! به همین صورت برای تک عضوی و دوعضوی این پروسه را باید تکرار کنید. ( هر رشته فقط مجاز به کانکت با خودش نیست!) اگر کمی دقت کنید تنها رشته ای که هرگز به آن نمیرسیم لامبداست.

امیدوارم توضیح کافی بوده باشه.

ارادتمند
۶
۳
ارسال: #۱۷۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط alireza89.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ق.ظ)alireza89 نوشته شده توسط:  من امروز از استادمون ۵۷ رو پرسیدم و گفت رشته های با طول زوج این زبان با پشته قابل تشخیص نیست در نتیجه مستقل از متن نیست و گزینه ۱ درسته اگر کسی ادعای درستی پاسخ ۵۷ رو داره pda با محدودیت ۲ رو ارایه ما بیسوادهای شریف ازشون یاد بگیریم من که pda ندیدم عدم تساوی بتونه تایید کنه لطفا صرفا چون جوابتون با کلید یکیه دفاع نکنید در هر صورت دکتر دانشگر امروز گفت مستقل نیست اگه pdaدارید برام بفرستید چون من ازشون خواستم تا ۴شنبه به سنجش نامه بزنه

واقعاً برام جالبه که این سؤال براتون معضل شده و اینطور با قاطعیت ازش دفاع می کنید! اما یه نکته ظریفی رو دقت نکردید!

میشه بفرمایید اصولاً این زبان چه رشته هایی رو میپذیره؟؟؟ با کمی دقت متوجه میشید سیگما استار منهای لامبدا!

خوب، حالا به نظرتون ماشین این زبان منظم را نمیشه با ماشین پشته ای پیاده سازی کرد؟؟؟ Huh

البته بالاخره دانشمندا هم روی بعضی سؤالات کوچک و بی اهمیت بعضی وقتها اشتباه می کنن. Shy

اگر موافق نیستید که جواب بالا به دست می آید. در نظر بگیرید که (لامبدا از اولی) با کلیه (رشته های دومی منهای لامبدا) کانکت شود. چی به دست میاد؟ سیگما استار منهای لامبدا! به همین صورت برای تک عضوی و دوعضوی این پروسه را باید تکرار کنید. ( هر رشته فقط مجاز به کانکت با خودش نیست!) اگر کمی دقت کنید تنها رشته ای که هرگز به آن نمیرسیم لامبداست.

ارادتمند

جوابت اشتباهه رشته های پذیرفته شده این زبان تما رشته های فرد و رشتهای زوجی که دو قسمتشان با هم برابر نیست در ضمن کلا نظریه زبان رو زیر سوال بردید مگه شما میگید که اولی باید تهی باشه؟!!(کاربر یک رشته x و یک رشتهy وارد میکنه شما که نمیتونید بگید x,yچیه)ورودی هرچیز دلخواهی میتونه باشه نه لامبدا در ضمن این سوال کپ سوال ۶۲ سال ۹۰ هستش و جواب داده شده میگه محدودیت II آزاد از متن نیست در نتیجه جواب ۵۷ گزینه ۱ میشه باید اعتراض داده بشه
۳
۲
ارسال: #۱۷۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
دوستان دیگه مهلت اعتراض تمام شده.
دیگه این که کدام گزینه درسته یا غلط بعدا اساتید در کتابشون ذکر میکنن.
دیگه باید منتظر موند که ببینیم سازمان سنجش و کمیته فنی دانشمندش!!! چه گلی به سرمون میزنن.
۳
۰
ارسال: #۱۷۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ق.ظ)alireza89 نوشته شده توسط:  من امروز از استادمون ۵۷ رو پرسیدم و گفت رشته های با طول زوج این زبان با پشته قابل تشخیص نیست در نتیجه مستقل از متن نیست و گزینه ۱ درسته اگر کسی ادعای درستی پاسخ ۵۷ رو داره pda با محدودیت ۲ رو ارایه ما بیسوادهای شریف ازشون یاد بگیریم من که pda ندیدم عدم تساوی بتونه تایید کنه لطفا صرفا چون جوابتون با کلید یکیه دفاع نکنید در هر صورت دکتر دانشگر امروز گفت مستقل نیست اگه pdaدارید برام بفرستید چون من ازشون خواستم تا ۴شنبه به سنجش نامه بزنه

ارادتمند

کاملا غلط هستش چون اگه x=ab و y=ab قرار داده بشه با جواب شما عضو زبانه ولی با تعریف زبان تناقض داره!!!!
نکته ظریفتون اشتباهه!!!!!!
۰
۱
ارسال: #۱۷۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط edge.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به نظر من هم کلید سئوال ۵۷ مشکل داره.من رفتم توی کتاب لینز جستجو کردم و دیدم که بر خلاف متن لینز هستش

(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  کی اینو به شما گفته شما چرا درختو به صورت باینری یا kتایی درنظر میگیرین درخت میتونه هر شکلی داشته و درجه اش هم تمام یالهایی که بهش اتصال دارن میشه.
ولی سئوال گفته که"درختی وجود دارد" یعنی باید بتونید یک درخت با این شرط پیدا کنید.
خوب شما پیدا کردین به ما هم بگین.
من همونطور که گفتم جز یه سواله معماری و سیستم که گزینه ها کلاً با توجه به سوال ها غلطه ،تمام کلید ها درسته یاحداقل اینکه دو تا گزینه درسته که مسلماً کلید هم درسته.
اما در مورد اون سوال نطریه زبان که تابلو ترین سوال بود چون من خودم پارسال npda هاش رو کشیده بودم سعی کنم تا فردا صفحه دفترم رو که کامل توضیح میدم اینجا اسکن کنم که بعد از این ، این تیپ سوالا رو قشنگ و بادلیل (نه شانسی) حل کنید. دیگه هم لازم نیست از استادتون کمک بخواین که بیشتر از این بهتون غلط یاد بدن.
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)alireza89 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ق.ظ)alireza89 نوشته شده توسط:  
جوابت اشتباهه رشته های پذیرفته شده این زبان تما رشته های فرد و رشتهای زوجی که دو قسمتشان با هم برابر نیست در ضمن کلا نظریه زبان رو زیر سوال بردید مگه شما میگید که اولی باید تهی باشه؟!!(کاربر یک رشته x و یک رشتهy وارد میکنه شما که نمیتونید بگید x,yچیه)ورودی هرچیز دلخواهی میتونه باشه نه لامبدا در ضمن این سوال کپ سوال ۶۲ سال ۹۰ هستش و جواب داده شده میگه محدودیت II آزاد از متن نیست در نتیجه جواب ۵۷ گزینه ۱ میشه باید اعتراض داده بشه

(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)foe نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  [quote='alireza89' pid='166225' dateline='1361578199']
کاملا غلط هستش چون اگه x=ab و y=ab قرار داده بشه با جواب شما عضو زبانه ولی با تعریف زبان تناقض داره!!!!
نکته ظریفتون اشتباهه!!!!!!

تهی؟؟؟؟؟؟؟؟ یا لامبدا؟؟؟؟؟ اینا با هم فرق دارن هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تهی مجموعه است ولی لامبدا رشته است.

شما اینطوری زبان رو به دست میارید؟؟؟

x , y رو میدید بعد میگید رشته باید عضو زبان باشد یا نه؟؟؟؟

شما چطور عضویت abab را رد می کنید؟؟ خوب با x= a و y=bab که همین رشته به دست میاید؟؟؟ که اصولاً باید عضو زبان باشه! کافیه ما با یک x , y رشته رو به دست بیاریم. و لازم نیست که برای هر x , y درست باشه.درسته؟
خداییش کل نظریه رو بردید زیر سؤال!

من یک اصلی کلاً برای درس خوندن خودم دارم. اونم اینه که تا راه حلی مبنی بر استدلال قوی مثل چیزی که توی کتابهای مرجع وجود داره برای پاسخ خودم نداشته باشم روش اصرار نمی کنم. نظر شخصیم اینه که اصرار بر اشتباه آفت علم و دانشه. و البته حتی وقتی استدلال کافی هم داشته باشم باز هم با هر کسی که مخالفم باشد بحث می کنم. و باز هم احتمال بر اشتباه بودن راه حلم می دهم.

موفق باشید

شب خوش.
۴
۰
ارسال: #۱۷۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط ebi87.)
سوال ۵۵ نظریه در گزینه ۱ اشتباه تایپی بوده اگر به جای قانون aB → aS قانون B → aS را بذارین رشته های فرد را تولید می کنه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۶۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۳۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۵۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close