زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشابه سوال های کنکور های آزمایشی با سوالات کنکور ۹۲

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط fsi2013.)
Bug تشابه سوال های کنکور های آزمایشی با سوالات کنکور ۹۲
دوستان عزیز سلام
چراغ اولو خودم روشن میکنم سوال های کنکور آزمایشی تون که توی کنکور سراسری اومده بذارید ببینیم کلا چند چنده!من کلا فک میکنم یه رابطه ای هست گاهی وقتا
سوال اول توی کنکور آخر مهستان اومده امروز توی کنکور مهندسی نرم افزار دروس تخصصی درس طراحی پیاده سازی PL هم دقیقا اومده بود! خیلی دوس دارم منبع این سوال کدوم.
پیشاپیش از دانشجوهای ارشد و دکترا که میتونن تشکر کنن مرسی من این مثال رو توی کتاب پرات ندیدم کتاب سبستا هم ندارم یه خلاصه در حد ۱۲۰ صفحه دارم ازش به نظرم اصلا اهل این جور مباحث نبود.پی دی اف سبستا که من داشتم یه استاد توی یه دانشگاه تو شمال کار گروهی ترجمه زبان داده بود دانشجوهاش ترجمه کرده بودن خوندمش ولی اصلا شباهتی به سوالای سال قبل و امسال نداشت

سوال اول مهستان مرحله ۸ آزمون ۱۰۰%دوم ۱۳ بهمن ۹۱
[تصویر:  1MAHESTAN.PNG]

فایل‌(های) پیوست شده

HeartTongue
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , csharpisatechnology , m@hboobe
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
RE: تشابه سوال های کنکور های آزمایشی با سوالات کنکور ۹۲
جواب این سوال ۲۰۱۷ می شد خیلی ساده بود فقط باید آدرس مجازی رو فرمولش در می آوردی و ه و ت اون رو جدا می کردی حالا اگه جواب دادی خوش به حالت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط fsi2013.)
راستش من این سوالو تو کنکور ازمایشی جدی نگرفتم با یه فرمول تو کتاب پرات چک کردم دیدم با هم نمیخورن منم گفتم روششون من دراودریه بیخیالش شدم خواستم سوالو بذارم تو مانشت کاش میذاشتم Sad
من درست جواب ندادم من بین ۲۰۲۵ و ۲۰۱۷ شک داشتم اون گزینه اول که ۱۹۷۵ بود شکمو به ۲۰۲۵ بیشتر کرد اشتبا زدم Sad((

البته از راه انداختن این بحث میخوام ببینم چطوریه که دقیقا یه سوال کنکور ازمایشی میتونه تو کنکور ارشد بیاد!
چیزی واسم جالب بود تو یه پستی یه نفر نوشته بود یکی از سوالای محاسبات هم تو پارسه اومده حالا میخوام بچه ها شرکت کنن همگی ببینم دیگ چه سوالایی بوده! و در چه حدی!

چیزی واسه من عجیبه اونم تو کنکور سال ۹۲ خیلی عجیبه و باید دستایی پشت پرده باشه!

HeartTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  راستش من این سوالو تو کنکور ازمایشی جدی نگرفتم با یه فرمول تو کتاب پرات چک کردم دیدم با هم نمیخورن منم گفتم روششون من دراودریه بیخیالش شدم خواستم سوالو بذارم تو مانشت کاش میذاشتم Sad
من درست جواب ندادم من بین ۲۰۲۵ و ۲۰۱۷ شک داشتم اون گزینه اول که ۱۹۷۵ بود شکمو به ۲۰۲۵ بیشتر کرد اشتبا زدم Sad((

البته از راه انداختن این بحث میخوام ببینم چطوریه که دقیقا یه سوال کنکور ازمایشی میتونه تو کنکور ارشد بیاد!
چیزی واسم جالب بود تو یه پستی یه نفر نوشته بود یکی از سوالای محاسبات هم تو پارسه اومده حالا میخوام بچه ها شرکت کنن همگی ببینم دیگ چه سوالایی بوده! و در چه حدی!

من که ازمون پارسه رو میدادم محض رضای خدا حتی یکی شبیه یادم نمیاد اومده باشه!اینم از شانس خوبه ماست دیگه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , shima_24
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ)نیروانا نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  راستش من این سوالو تو کنکور ازمایشی جدی نگرفتم با یه فرمول تو کتاب پرات چک کردم دیدم با هم نمیخورن منم گفتم روششون من دراودریه بیخیالش شدم خواستم سوالو بذارم تو مانشت کاش میذاشتم Sad

من که ازمون پارسه رو میدادم محض رضای خدا حتی یکی شبیه یادم نمیاد اومده باشه!اینم از شانس خوبه ماست دیگه!
اتفاقا من توی چن تا از پست ها دیدم گفتن سوال اخر محاسبات تو ازمون اخر مهستان اومده چک کن اگه بود عکس سوالو همینجا پیوست کن مرسی

HeartTongue
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط mahdiii.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  راستش من این سوالو تو کنکور ازمایشی جدی نگرفتم با یه فرمول تو کتاب پرات چک کردم دیدم با هم نمیخورن منم گفتم روششون من دراودریه بیخیالش شدم خواستم سوالو بذارم تو مانشت کاش میذاشتم Sad

تا اونجایی که من یادمه شما سوال زیاد می پرسیدین. به خوشکی شانس اگه این سوالم می گذاشتین خوب میشد. آدم اگه سر کنکور یه سوال براش آشنا باشه و سریع حلش کنه خیلی روحیه می گیره.
و در مورد اینکه چطور میشه که این جور شده؟
یک کلمه مافیا در همه جا هست حتی کنکور. اینا باهم بده بستون دارن. پارسه گفته یکی از سوالای منو تو کنکور بگذارین تا بعدا درصد سوالات تکراریو به عنوان تبلیغ تو بوق و کرنا بکنه. واقعا متاثر شدمSad

آقا بیاین اعتراض کنیم. مگه میشه سوال دقیقا با همون عددا، نه یکی بیشتر نه یکی کمتر اومده باشه تو کنکور. معلومه یه بند و بساطی هست.
فقط یه احتمالی وجود داره که این سوالات خودشون مربوط به کنکورای سالهای پیش بوده باشن.
شما مطمئنید این سوال برای خود پارسه بوده؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ق.ظ

سوال ۴۱ محاسبات خیلی شبیه به سوال ۴۰ آزمون ۱۰۰% دوم پارسه ست!یعنی شباهت تا این حد!!!!!!!!!!!!!!!
و دوباره دست های پشت پردهExclamation Angry
۱
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ق.ظ، توسط csharpisatechnology.)
[تصویر:  pl_mahestan_soale76_100%252.gif]

فایل‌(های) پیوست شده

ما می توانیمBig Grin
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
واقعا نمیدونم چی باید گفت!!
من بیچاره که اصلا تا سوال خوندن گفتم چییی؟؟؟ مبدا مجازیه کیهههه؟!! اینقدر ذهنم رو شخم زدم هیچی یادم نیومد من این درسو از روی مقسمی خوندم و اصلا این توش نبود!

محاسبات که ااااای .... آخه اینا سوال بودن!

**بعد نوشت:: نمیدونم چه حسی بود اما گزینه ۲۰۱۷ خیلی به چشم میامد!! گفتم از دفترچه اول که شانس نیاوردم اینم روش!
.
.
.زدمش Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ق.ظ
منم ۷۶ رو نزدم .
دلیل اینکه سوالات رو ج نمیدیم اینه که قبلا نمونشونو ندیدیم.
واقعا چه تستای ساده ای رو نزدیم.

ما می توانیمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط Bahar_t.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام
چراغ اولو خودم روشن میکنم سوال های کنکور آزمایشی تون که توی کنکور سراسری اومده بذارید ببینیم کلا چند چنده!من کلا فک میکنم یه رابطه ای هست گاهی وقتا
سوال اول توی کنکور آخر مهستان اومده امروز توی کنکور مهندسی نرم افزار دروس تخصصی درس طراحی پیاده سازی PL هم دقیقا اومده بود! خیلی دوس دارم منبع این سوال کدوم.
پیشاپیش از دانشجوهای ارشد و دکترا که میتونن تشکر کنن مرسی من این مثال رو توی کتاب پرات ندیدم کتاب سبستا هم ندارم یه خلاصه در حد ۱۲۰ صفحه دارم ازش به نظرم اصلا اهل این جور مباحث نبود.پی دی اف سبستا که من داشتم یه استاد توی یه دانشگاه تو شمال کار گروهی ترجمه زبان داده بود دانشجوهاش ترجمه کرده بودن خوندمش ولی اصلا شباهتی به سوالای سال قبل و امسال نداشت

سوال ل اول مهستان مرحله ۸ آزمون ۱۰۰%دوم ۱۳ بهمن ۹۱

جواب این سوال چی میشد؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  راستش من این سوالو تو کنکور ازمایشی جدی نگرفتم با یه فرمول تو کتاب پرات چک کردم دیدم با هم نمیخورن منم گفتم روششون من دراودریه بیخیالش شدم خواستم سوالو بذارم تو مانشت کاش میذاشتم Sad

تا اونجایی که من یادمه شما سوال زیاد می پرسیدین. به خوشکی شانس اگه این سوالم می گذاشتین خوب میشد. آدم اگه سر کنکور یه سوال براش آشنا باشه و سریع حلش کنه خیلی روحیه می گیره.
یک کلمه مافیا در همه جا هست حتی کنکور. اینا باهم بده بستون دارن. پارسه گفته یکی از سوالای منو تو کنکور بگذارین تا بعدا درصد سوالات تکراریو به عنوان تبلیغ تو بوق و کرنا بکنه. واقعا متاثر شدمSad

آقا بیاین اعتراض کنیم. مگه میشه سوال دقیقا با همون عددا، نه یکی بیشتر نه یکی کمتر اومده باشه تو کنکور. معلومه یه بند و بساطی هست.
فقط یه احتمالی وجود داره که این سوالات خودشون مربوط به کنکورای سالهای پیش بوده باشن.

کنکور ۹۱ چند تا سوالها دقیقا ماله آزمونای مهستان بوده و این واقعا بی انصافیه!!!
یکی از اساتید نسبتا به نام توی یکی از کلاسهای تستش یه سری سوال تست ساختمان داده به بچه ها داده بود و گفته بود اینا را بخونید و یکیش همون سوال آیتی بود که درمورد احتمال توی کد هافمن بود...

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
من که یادم نمیاد از سوالای پارسه چیزی توی کنکور اومده بود

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط IT.setareh91.)
منم پارسه بودم یادم نمیاد الان که سوالی شبیه به کنکور آی تی در پارسه بوده باشه.

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
من تو مدرسان بودم خدا وکیلی ازمون اخرش ۱۰۵ سوال شده بود مثل ارشد سوالهای تشابه درست نداشت ولی بعصی از بحثها که در مدرسان طرحی میکردند اومد بود من از مدرسان راصی بودم انگار ازمون مدرسان بود
رتبه ۱ جامعه اول ورتبه ۷ جامعه ۲
ای تی شرکت کرده بوم
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام

سوال ل اول مهستان مرحله ۸ آزمون ۱۰۰%دوم ۱۳ بهمن ۹۱

جواب این سوال چی میشد؟

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  

کنکور ۹۱ چند تا سوالها دقیقا ماله آزمونای مهستان بوده و این واقعا بی انصافیه!!!
یکی از اساتید نسبتا به نام توی یکی از کلاسهای تستش یه سری سوال تست ساختمان داده به بچه ها داده بود و گفته بود اینا را بخونید و یکیش همون سوال آیتی بود که درمورد احتمال توی کد هافمن بود...
این استاد بنده خدایی که میگی من باهاش کلاس داشتم
سوالایی رو که میگی به ما داده بود
از جیبشم در نیاورده بود
با طراح سوالم دوست نبود!!!
بنده ی خدا به جای ما که کنکور داشتیم رفته بود کتابهای مرجع رو شخم زده بود و
تمرینات مهمش رو نوشته بود رو کاغذ و آورده بود برامون
حالا ما هی بشینیم و بحث کنیم و ....

خدا کافیست...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۲,۵۱۵ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۳ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۴۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994
  درخواست اشتراک آزمون های آزمایشی جامع پارسال fahim.m ۱ ۱,۷۸۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  درخواست حل سوالات سیستم عامل پیشرفته کنکور دکتری ۹۶ okok ۱ ۲,۳۹۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parmouze

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close