زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون انتخاب بین واحدهای دانشگاهی دانشگاه ازاد

ارسال: #۴۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ق.ظ
RE: کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)hoseinbayatlou نوشته شده توسط:  سلام تراز من شده ۷۰۲۹ و رتبه در انتخابم شده ۵۱ واحد علوم و تحقیقات. حالا موندم تکمیل ظرفیت علوم و تحقیقات قبول می شم یا اینکه قزوین بزننم؟؟

علوم و تحقیقات بزن ۱۰۰ % قبولی ، دوست عزیز میشه لطف کنی و کارنامه ات رو بزاری تا مقایسه کنیم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
به نظر منم آزاد قزویم بهتر از علوم تحقیقاته تو کامپیوتر.
ولی اگر ساکن تهران هستین برین علوم تحقیقات. تفاوتشون فاحش نیست.

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  بعد اینم در نظر بگیرید رییس گروه هوش علوم تحقیقات دکتر تشنه لب هستن در حالی که ریس گروه هوش قزوین دکتر میبدی هستند که اصلاً قابل قیاس با هم نیستند، در مورد دکتر تشنه لب یه کم تحقیق کنید دانشجو ها خودشون رو میکشن با ایشون پایان نامه بگیرن پایان نامه ای که اسم ایشون روش باشه در داخل و خارج اعتبار داره

شما اگه پشت گوشتونو دیدین دکتر تشنه لب رو هم تو علوم تحقیقات می بینین!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۴۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
رتبه ۶۱ نمره ۶۴۱۹ هوش قزوین . تکمیل ظرفیت علوم و تحقیقات قبول می شم یا اینکه قزوین بزننم؟؟
یا تغییر رشته بدم ؟؟
۲
۰
ارسال: #۴۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
تجارت قم (روزانه) یا هوش علوم تحقیقات
سلام
من دولتی تجارت الکترونیک قم البته روزانه قبول شدم. هوش علوم تحقیقات هم قبول شدم.
دوستان خیلی مرددم. کمک کنید. خودم به هوش علاقه دارم از طرفی چون آزاده خیلی مرددم.
کسی درباره ی سطح علمی هوش علوم تحقیقات چیزی میدونه؟؟
نظرتون رو بگید لطفاHuh
۳
۰
ارسال: #۵۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
شک نکن تجارت قم بهتره .

یه مقدار در مورد تجارت تحقیق کنید بهش علاقه مند میشید .

روزانه !! واقعا چطوری مقایسه میکنید با آزاد !!!!!

پسفردا خواستید دکترا بخونید که کارتون زاره اگه مدرکتون از آزاد باشه !

بازم میگم قم رو از دست ندید !
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fantasy , skyeyangel
ارسال: #۵۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
۱۰۰% روزانه قم با ارزش تر و بهتر هست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: skyeyangel
ارسال: #۵۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
شهریه نمی دید خودش کلی می شه! اما علاقه هم به نظر من مهمه. در کل تجارت و هوش توی ایران زیاد بازار کار ندارن البته به نظر من پیشرفت توی تجارت خیلی بشتره تا هوش توی ایران

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fantasy , skyeyangel
ارسال: #۵۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ق.ظ
RE: تجارت قم (روزانه) یا هوش علوم تحقیقات
مرسی از همه دوستای خوبم Smile
۱
۰
ارسال: #۵۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
من نمیدونم این کیه و چه پشت کاری داره که به همه منفی میده ؟؟؟ منم مثبت میدمم بسوزه !!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golrokh , bahado , aatwo
ارسال: #۵۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
سلام بهتون تبریک می گم Smile
می شه بپرسم رتبتون چند بود؟ منم قم قبول شدم
۱
۰
ارسال: #۵۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  ارزش مدرک علوم تحقیقات قابل مقایسه با قزوین و مشهد نیست! و از طرفی واسه دکترا دانشجو های علوم تحقیقات سهمیه دارن و واسه ادامه تحصیل کارشون خیلی راحت هست و علوم تحقیقات تنها دانشگاهی هست که از دانشجو های خودش جذب میکنه.

شما شک نکنید بزنید علوم تحقیقات قبولید

من پرسیدم پارسال کسایی که زده بودن هوش علوم تحقیقات تا ۱۸۰ نفر تو تکمیل قبول شدن

میشه کارنامتون رو اینجا بزارید؟ ممنون منم سال دیگه میخوام بزنم علوم تحقیقات

بفرمایید اینم کارنامه

حقیقتا خودم دوست دارم اساتید خوبی داشته باشم تا چیز دیگه ولی این هم باید در نظر بگیریم که تو مقطع ارشد نقش دانشجو بیشتر از همه هست چون باید پژوهش تحقیق انجام بده ولی دانشگاهی مثل قزوین که فقط ۲۱ استاد دکترا داره خیلی کمک میتونه کنه

فکر نکنم که دانشجویان علوم تحقیقات برای دکترا سهمیه رسمی داشته باشن شاید بخاطر این باشه هنگام مصاحبه که اساتید علوم تحقیقات انجام میدن دانشجویان خودشون راحتتر پذیرش کنن

دوست عزیز ممنون اما کجا هوش قزوین ۲۱ استاد دکتری داره؟!!! خواهش میکنم اطلاعات غلط در انجمن نزارید اکثر استاد های هوش قزوین مربی و بورسیه هستند بجز چند نفر در حالی که استاد های هوش علوم تحقیقات تهران ۹۰% اشون دکتری هستند و به همین دلیل هست که دکتری هوش آزاد فقط تو علوم تحقیقات تهران ارایه میشه نه قزوین!

بعد اینم در نظر بگیرید رییس گروه هوش علوم تحقیقات دکتر تشنه لب هستن در حالی که ریس گروه هوش قزوین دکتر میبدی هستند که اصلاً قابل قیاس با هم نیستند، در مورد دکتر تشنه لب یه کم تحقیق کنید دانشجو ها خودشون رو میکشن با ایشون پایان نامه بگیرن پایان نامه ای که اسم ایشون روش باشه در داخل و خارج اعتبار داره

در ضمن من دو تا از دوستام علوم تحقیقات تهران هستند و بهم گفتن که واسه دکتری اگه علوم تحقیقات نبوده باشی شانست به شدت کم میشه سر همین مورد یکیشون دو سال پشت کنکور موند چون فقط میخواست بره علوم تحقیقات تهران

من امار غلط ندادم تو سایت قزوین داده ۱۹ من اشتباها ۲۱ زدم ۱۰تا دکتر و ۹ تا دانشجو دکتر من منظورم رشته کامپیوتر بود نه هوش.حالا ۱۹ تا با ۲۱ فرقی نداره Big Grin
اینم لینکش:http://qiau.ac.ir/index1.aspx?file=/Teacher/ProfInfo.html
بعدشم دکتر تشنه لب عضو نیمه وقت هستن من دکتر تشنه لب قبول دارم اما بقیه شون واقعا نمیشناسم اگه میشه معرفی شون کنید ممنون میشم.
اینکه میفرمایید برای دکترا خوبه کامله درسته چونکه طراح سئوال دکترا از علوم تحقیات هست یکدفعه میبینید تو امتحان دکترا سئوالات پایان ترمشون تو کنکور دادن
۳
۱
ارسال: #۵۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام. مرسی. منم تبریک میگم به شما. من رتبه ام ۱۷۰ بود. پس یعنی هم کلاسی می شیم؟
۲
۰
ارسال: #۵۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: تجارت قم (روزانه) یا هوش علوم تحقیقات
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)skyeyangel نوشته شده توسط:  سلام. مرسی. منم تبریک میگم به شما. من رتبه ام ۱۷۰ بود. پس یعنی هم کلاسی می شیم؟

ممنون. اگه تشریف بیارید قم. اره.
۱
۰
ارسال: #۵۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
آزاد قزوین یا پیام نور مجازی تهران
برای کسی که ساکن تهران هست و در دوره کارشناسی نرم افزار هم معدل بالایی نداشته و به دکترا هم فکر نمیکند، کدامیک را پیشنهاد می کنید؟

گرایش شبکه آزاد قزوین یا مهندسی کامپیوتر پیام نور مجازی دانشمحور تهران

از همه لحاظ :
نسبت هزینه به فایده ( دوری مسیر و تفاوت شهریه )
نسبت سخت گیری به یادگیری
ارزش مدرک ( نام دانشگاه و گرایش تحصیلی )
نمره گرفتن Blush و طولانی شدن زمان تحصیل
۲
۰
ارسال: #۶۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ق.ظ، توسط happyfeat.)
آزاد قزوین یا پیام نور مجازی تهران
دوستان بنده سابقه تحصیل در پیام نور رو داشتن و اصلا پیشنهاد نمی کنم . نه استاد درستی خواهید داشت نه کلاسی مخصوصا هم که آموزش محور هستش و مجازی . به نظر من اطمینان داشته باشید آزاد قزوین خیلی بهتره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: coffee

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۳۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close