زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۹۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  سوالاش خوب بود و به نظر من آسون بود.
اقا از سر میز خونه اسون بود بیا بشین سر کنکور ببین چطوریه!
گسسته و شبکه که از سالای قبل خیلی سختتر بود
معماری مدیرت ۱۵ تا سوال اضافه داشتن نسبت به سالای قبل وقت همون بود!
OS که یه سواله اشتباه داشت و یه سواله تقریبا اشتباه
مهندسی نرم یه سواله اشتباه داشت
با توجه به این شرایط اگه مسال کنکور می دادی رتبت اینی نبود که الان داشتی برو خدارو شکر کن که ۹۱ کنکور دادی!

کنکور کامپیوترم که ۴ تا اشتباه داشت من نمی دونم این طراحای محترم خجالت نمی کشن

داش علی ما از الان تا ۲۰ سال دیگه کنکور بده رتبش بهتر می شه که بدتر نمیشه....حالا بذار پاسخ نامه ها بیاد....رتبه ها بیاد...خیلی وقتا همون سوال غلط رو یه جوری واست توجیح می کنن و درست جلوه میدن که حال می کنی...تازه اگه سوال غلط باشه...واسه همه غلطه...کلا از خوبی های کنکور اینه که همه رو با یه چوب می زنه

این که همرو با یه چوب می زنه درست نیست چون همه توی همه ی درسا که به یه اندازه وقت نذاشتن وقتی یه درسی مثل os که من روش وقت گذاشتم اینجوری سو اله غلط داره یا سو الای شبکه گسسته اینقد مسخره می شه دیگه چه فایده داره کنکور؟؟
کنکوری که استاندارد نباشه نتایجشم استاندارد نیست...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
اخه چراااااااااااااااااااااااااا امسال اینجوری شدددددددددHuh
۰
۰
ارسال: #۹۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط ana_12345.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  (اطلاعیه شماره ۴)
سلام،
به دلیل حمایت دوستان !!! کلا از خیرش گذشتم ببینم بقیه چیکار میکنن، سایت هم پایین آوردم تا قضیه تموم بشه.
کلا سعی من این بوده باادب جواب دوستان رو بدم ولی خوب نحوه ی حرف زدن هر کس نشانه شخصیت اوست.

دوست عزیز تعدادی از دوستان توی سایتتون شرکت کرده بودن. مگه باید تعداد ۱۰۰۰ نفر باشن ؟
اتفاقا کار جالبی بود نباید حذفش می کردین.
قرار بر خوندن مطالبی بود که گذاشته بودین . خوب باید زمان بدین تا افراد مطلب رو بخونن بیان بحث رو ببرن جلو . من الان خودم به یه مشکل برخوردم اومدم سوال کنم دیدم سایت شما بالا نمیاد .
ادامه بدین.

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , saeid1389 , nina69
ارسال: #۹۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  به دلیل حمایت دوستان !!!(خوب پیگیری کنید می فهمید که من چی میگم) کلا از خیرش گذشتم ببینم بقیه چیکار میکنن، سایت هم پایین آوردم تا قضیه تموم بشه.(اگه به تعداد عضو باشه که دوستان لطف کردن و در همون ساعات اولیه تعداد زیادی عضو شدن ولی من همون ۱-۲ ساعتی که توی روز وقت داشتم برای گذاشتن مطلب باید به spam دوستان جواب می دادم)
کلا سعی من این بوده باادب جواب دوستان رو بدم ولی خوب نحوه ی حرف زدن هر کس نشانه شخصیت اوست.

واقعا باید به حال یکسری که اسم خودشونو "مهندس!!!!!" گذاشتن تاسف خورد .. چون یک مهندس حداقل چیزی که توی دوره ی تحصیلش بدست میاره منطق هستش .. چیزی که من در وجود خیلی ها نمی بینم ...

این دوستمون یه لطف ( هر چقدر هم کم از نظر یکسریها) می خواستن به بقیه بکنن .. واقعا دلیل حسادت یکسری رو نمی دونم ... آقا این مدرک CCIE که ایشون می گن دارن و بلدن حتی اگه ۵ نفر در ایران هم داشته باشند ، چرا شک می کنید که شاید یکی از این ۵ نفر ایشون باشند ؟ مگر حتما باید روی پیشونی طرف نوشته باشه !!! واقعا خجالت داره واقعا... من نمیدونم چرا این جو بد اینجا حاکم شده . ما نمیایم اینجا که فقط وقتمون رو بگذرونیم ... میایم تا انگیزه بگیریم ، یاد بگیریم و یاد بدیم ... واقعا نمی دونم دلیل این رفتارها و حرکات غیر منطقی چیه ؟؟!

هر که چیزی بلده و دوست داره یاد بده بسم الله وگرنه هیچ کس حق نداره که حس انساندوستی دیگران را مورد انتقاد و تمسخر قرار بده ...
واقعا رفتار یکسری شرم آوره .. بهتره از فکر ارشد گرفتن بیان بیرون یکسری ها ... واقعا می گم ...

دارم کم کم به حرف آقای Amir V میرسم که این دو تا آی دی fake هستند و فقط برای ابراز حسادت ساخته شدند !!!!Dodgy

من از دوست عزیزمون ansarirobo تقاضا می کنم که نسبت به حسادت یکسری معلوم الحال ضعف نشون ندن و دوباره فورومشون رو راه اندازی کنن .

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱۳
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389 , asiehmohammadian , kati , Amir V , saaraa
ارسال: #۹۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
خیلی بد شد نمی دونی چه ذوقی کرده بودم
شما به این یکی دو نفر توجه نکن از این که مجبور بشیم بریم دنبال مطالعه یه مطلب و گروهی کار کنیم خیلی خوشم اومده بود .

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SSMAE
ارسال: #۹۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  
نقل قول:
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  
(اطلاعیه شماره ۴)
سلام،
به دلیل حمایت دوستان !!!(خوب پیگیری کنید می فهمید که من چی میگم) کلا از خیرش گذشتم ببینم بقیه چیکار میکنن، سایت هم پایین آوردم تا قضیه تموم بشه.(اگه به تعداد عضو باشه که دوستان لطف کردن و در همون ساعات اولیه تعداد زیادی عضو شدن ولی من همون ۱-۲ ساعتی که توی روز وقت داشتم برای گذاشتن مطلب باید به spam دوستان جواب می دادم)

دوست عزیز ansarirobo با بستن سایت گفته های بعضیا رو تایید کردینUndecided
پس نگذارین وضع اینطور بمونه،سایتتونو خوب شروع کرده بودین امیدوارم کارو تموم کنین
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389 , Breeze , maa1371 , Amir V
ارسال: #۹۳۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط r.jafari.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  
نقل قول:
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  
(اطلاعیه شماره ۴)
سلام،
به دلیل حمایت دوستان !!!(خوب پیگیری کنید می فهمید که من چی میگم) کلا از خیرش گذشتم ببینم بقیه چیکار میکنن، سایت هم پایین آوردم تا قضیه تموم بشه.(اگه به تعداد عضو باشه که دوستان لطف کردن و در همون ساعات اولیه تعداد زیادی عضو شدن ولی من همون ۱-۲ ساعتی که توی روز وقت داشتم برای گذاشتن مطلب باید به spam دوستان جواب می دادم)

سلام،چرا این کارو کردین؟ من یکی واقعا می خواستم از اطلاعات شما تو مباحثی که یاد میدین استفاده کنم Sad

جناب ansarirobo،با تشکر پیشا پیش بابت آموزش هایی که میخواهید بگذارید ،لطفا آدرس یا لینک فروم رو بذارید تا از تجربیات و دانش شما ما هم استفاده کنیم.
ممنون
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maa1371
ارسال: #۹۳۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
فقط بد شانسی اوردم تو نرم و هوش و سیستم دیگر هیچ راحت همه درصدام بالای ۴۵ میشد ولی فقط سوتی کارمو خراب کرد فقط سوتی.کاش هواسم سر این سه درس بیشتر جمع بود
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۹۳۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
آقای ansarirobo حالا که تعدادی هستن که میخوان واقعا کار کنن و آموزش ببینن و یا حتی اطلاعات و دانششون رو با دیگران به اشتراک بزارن شما فرومو نبندید!

چون واقعا حرکت خوبی بود.

و اینکه طول میکشه مسلما تا فروم راه بیفته...

ممنون

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , maa1371
ارسال: #۹۴۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
من که میترسم فردا کلیدای سنجشو چک کنم...

میترسم تو ذوقم بخوره Sad

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۹۴۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط ansarirobo.)

سلام به همه دوستان خوبم،
فقط به خاطر اینکه خودتون فرومی رو که ساختیم اداره کنید و در اینده یکی از بهترین ها باشه دوباره فعالش کردم ولی برای اینکه نه تبلیغ حساب بشه نه چیز دیگه ایی هر کدوم از دوستان صلاح دونستن ادرس فروم رو یکبار دیگه برای همه ارسال کنن توی همین تاپیک که بقیه هم استفاده کنن.
من هم اعتراف می کنم که نه چیزی بلدم نه چیزی می دونم فقط یک دانشجو ساده هستم و دوست دارم اگه امکانی هست که بقیه هم اطلاعاتشون رو با هم شیر کنن من هم کمکی کرده باشم، ان شا الله.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maa1371 , r.jafari , Breeze
ارسال: #۹۴۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  

سلام به همه دوستان خوبم،
فقط به خاطر اینکه خودتون فرومی رو که ساختیم اداره کنید و در اینده یکی از بهترین ها باشه دوباره فعالش کردم ولی برای اینکه نه تبلیغ حساب بشه نه چیز دیگه ایی هر کدوم از دوستان صلاح دونستن ادرس فروم رو یکبار دیگه برای همه ارسال کنن توی همین تاپیک که بقیه هم استفاده کنن.
من هم اعتراف می کنم که نه چیزی بلدم نه چیزی می دونم فقط یک دانشجو ساده هستم و دوست دارم اگه امکانی هست که بقیه ها اطلاعاتشون رو با هم شیر کنن من هم کمکی کرده باشم.
ان

در هر صورت چه استاد باشین چه نباشین هیچ وقت انتظار نداریم یه تنه همه کارا رو انجام بدین . ایده تون خوب و عالیه . مرسی

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ansarirobo
ارسال: #۹۴۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط SSMAE.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  (اطلاعیه شماره ۴)
سلام،
به دلیل حمایت دوستان !!!(خوب پیگیری کنید می فهمید که من چی میگم) کلا از خیرش گذشتم ببینم بقیه چیکار میکنن، سایت هم پایین آوردم تا قضیه تموم بشه

دوست عزیزم، یه عده میان حرفای بد میزنن، آخه شما برای چی سایت رو میاری پایین؟!! شاید دلشون میخواد هِی کِرم بریزن، ممکنه بعضیا همش دنبال حاشیه سازی و .. باشن.
شما لطف کن به فکر کسایی باش که دنبال استفاده اند، دنبال یادگیریند و از این چیزا.
با سعه صدر و بردباری و صبر میشه تحمل کرد میشه از این گوش شنید و از اون یکی در کرد. بهرحال همه جا ممکنه این مدل افراد وجود داشته باشن. نهایتا اینکه شما اگر دلتون نمیخاد، اینجا دیگه این موضوع رو ادامه ندید و بریم رو اون یکی فروم.
در نظر داشته باشید، هیچکدوم از کسایی که فراز افزار اومدیم، مدرک و غیره برامون شرط نبوده، مهم این بوده که یه نفر بلده و داره بمون یاد میده، "یه نفری که به زکات علم اعتقاد داره".

به امید یادگیری..
سپاس از زحمات و خیرخواهیتون

The Greatest Mistake we Humans make in our Relationships:
We Listen Half, Understand Quarter, Think Zero and React DOUBLE
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ansarirobo
ارسال: #۹۴۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط explorer.)
ech000 میدونی از کجا دارم میسوزم؟؟؟؟
از این که این دوستان به هر دلیلی اصن دلیله آموزش به دیگران ارزش سایر مدارک همچون CCIE که این مدرک تقریبا معادل دکتری هست رو اینقدر میارن پایین.
در ضمن آقای انصاری که میای میگی وقت صرف جواب دادن spam ها کردی من اصن از دیروز اینجا پستی زدم؟؟؟ پیام خصوصی به شما دادم؟؟؟؟
چیزی نگفتم که.به قول دوستمون قرار نیست که شما همین الان فروم رو زدی n نفر بیان عضو شن که.
و saam گرامی هیچ فیکی در کار نیست اینقد شک نکنید شما که مهندسی خوبه تاریخ عضویت ها رو هم ببینی.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۶
۵
ارسال: #۹۴۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ق.ظ
آقا من دیروز عضو شدم،خیلی کار خوبی بود، وقتی دیدم بسته شده میخواستم بیام توی چت کلی دعوا کنم.
آقا یکی این دکمه off روی کنترل explorer رو بزنه ول کنه مردم رو، خیر نخواستیم ازت شر مرسان!
راستی چون پست های اطلاع رسانی قبلی دیگه وجود ندارن آدرس رو من اعلام می کنم دوباره:
forum.farazafzar.ir
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: r.jafari , ENGii , saaraa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۳۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۶۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۹۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close