زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۴۹۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
آمار سوال ۳۵ ۲/۷ نمیشه ؟ اگه ۴/۷ میشه میتونید راه حلشو بگید من خیلی نتیجم به این سوال ربط داره خواهشا جواب بدید و بگید چطور حساب کردید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۹۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  کسی که درس خونده بدون شک نتیجه ی تلاشش رو می گیره، این به من ثابت شده. پس نگران نباشید. سوالا واسه همه سخت بوده
نمیدونم چرا نمیتونم به این جمله اعتقاد بیارم .به نظرم برعکسه هر کی بیشتر تلاش کنه کمتر نتیجه میگیره

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazaninzahra2 , Meysam1990
ارسال: #۴۹۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
من احساس می کنم ۸ماه از زندگیم به باد رفت!حالا باز باید بشینم واسه ازاد بخونم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۴۹۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  در ادامه‌ی نهضت تغییر عکس پروفایل به عکس خودمون، بعد از دوستمون Operation منم این راهو با تغییر عکس پروفایلم ادامه میدم.

دوستان شمام همکاری کنید، باشد که رستگار شویمTongue

امیر اینم اجرای نهضت Big Grin
الان رستگارم من؟

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Mänu
ارسال: #۵۰۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ
خدایشش سوالای ریاضی نامردی بود کسی که خونده بود و کسی که نخونده بود یکی هستن!برعکس پارسال بود دقیقا!خیلی زحمت کشیده بودم حیف!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲
۱
ارسال: #۵۰۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
دوستان عزیز پیگیر قضیه انتشار سریع سوالات هم باشید!یکم قضیه عجیبه!!!!وقتی نقض قانون صورت میگیره ممکنه قبل آزمون هم این قضیه وجود داشته باشه!(البته انشالله چنین چیزی نبوده!) اما نمیشه حتی احتمال این وجود داشته باشه که به این راحتی با آینده این همه جوون که اینهمه زحمت کشیدن بازی بشه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , ana_12345
ارسال: #۵۰۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز از خواب ساعت۱۰ بیدار شدم...هی از خواب میپریدم میگفتم دیر شده پاشم درس بخونم،بعد یادم میوفتاد که کنکور رو دادیم...
در عوض من که میکشتم خودمو نمی تونستم زودتر ۹:۳۰ بیدار بشم امروز بعد اذان صبح دیگه خوابم نمی برد!!! درحالی که قبل کنکور این خواب شیرین رو نمی تونستم ترک کنم. دیگه ۸ گفتم پاشو که خودتو مسخره کردی نه معلومه خوابی نه معلومه بیداری . دیگه هیچی دیگه همون ۸ بلند شدم صبحانه خوردیم.
دقیقا منم همینطور بود هی می رفتم سر جزوه هام کتابام درس بخون واقعا عادت کردم!گرچند از چند روز دیگه باز می خونم!واسه ا زاد واسه ارشد سال دیگه!کاش یه ماه دیگه وقت داشتتیم اخه چرا ازاد بردن انورتر ولی سراسری رو اوردن نزدیک!!!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , good-wishes
ارسال: #۵۰۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  امیر اینم اجرای نهضت Big Grin
الان رستگارم من؟
آره الان شبیه هاله‌ی نوریTongue

درضمن نظرت راجع به برنامه‌ی آموزشی که گفتم رو هم بده.

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , mohammadali1990 , Mänu
ارسال: #۵۰۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان عزیز پیگیر قضیه انتشار سریع سوالات هم باشید!یکم قضیه عجیبه!!!!وقتی نقض قانون صورت میگیره ممکنه قبل آزمون هم این قضیه وجود داشته باشه!(البته انشالله چنین چیزی نبوده!) اما نمیشه حتی احتمال این وجود داشته باشه که به این راحتی با آینده این همه جوون که اینهمه زحمت کشیدن بازی بشه!
چقدر ساده ای واقعا فکر کردی همه چیز نرمال و هیچ حقی ضایع نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!البته به غیر از سهمیه هاااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!
ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فقط باید امید داشته باشیم به یه دنیای دیگه!شاید حقمون گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , maneshth
ارسال: #۵۰۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)ho_arm نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید
منابعی را که خوندید و خوب بود ، بیویسید تا ماهم استفاده کنیم
من سال بعد(برا ۹۳) میخوام شرکت کنم.
ممنون
زبان اگه پایت خوبه که هیچی کتاب پارسه زبان عمومیش فقط لغت جدیدارو حفظ کن وگرنه کلا اینو با تخصصی و بخون اما وقت گیره بت توصیه میکنم از بعد عید تا تابستون نم نم بخونی
ریاضی ها
من که ریاضی مهندسی نخوندم اما پارسه معروفه
محاسبات پوران کافیه بعد تست بزن تمرین کن فقط
امار پارسه بهترینه
گسسته پوران
مشترک
داده پوران
نظریه : باید کتاب مرجع لینزو حل تمرینش و تو تابستون بشینی بخونی حل کنی تنها درسیه که باید مرجع بخنونی بعد کتاب پارسه که فقط نکته داره ۲ ۳ ماهه به کنکور بخون
معماری پوران البته بعضی ها میگن مقسی هم خوبه
سیستم عامل فقطط پارسه زیاد به نظر میاد اما اونقدی که به چم میاد نیست تابستون باید بخونیش ..
درس شیرین مدار منطقی هم پوران

تخصصی
طراحی اگوریتم پوران البته این یک درس داستانیه نه اینکه فک کنی باید فرمول حفظ کنی اگه کتاب دیگه ای دیدی خوبه بخون
کامپایلر : این درس عجیبه !! من پوران خوندم اما ۷۰ درصد کتاب بیخود بود جزوه کارگهی خوبه تنوع سوال نداره کلا چند تا مبحثه که بدرد سوال دادن کنکورم نیمخوره
زبانهای برنامه سازی : اینم از اون درساست .. مرجع داره اما زیاد خیلی اصن معلوم نیست سوال چطور بدن با یک کتاب مقسمی که خلاصه داره تا حدی مارت راه میفته نصف سوالارو میتونی بزنی دیگه اون نصفه دیگه مرجع هم بخونی معلوم نیست بتونی بزنی وقتتم سر مرجع تلف نمیکنی
پایگاه : مقسمی

گرایش هوش :راهیان ارشد
لطفا با این منابع ملت گول نزنید،ی سری تو مصاحبه با نفرات برتر بزنی منابع دست میاد و وقتی نتایج زدن مصاحبه با نفرات برتر بخون.
۰
۴
ارسال: #۵۰۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)نیروانا نوشته شده توسط:  چقدر ساده ای واقعا فکر کردی همه چیز نرمال و هیچ حقی ضایع نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!البته به غیر از سهمیه هاااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!
ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فقط باید امید داشته باشیم به یه دنیای دیگه!شاید حقمون گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز قشنگ ترهم میشه حرف زد!در ضمن در جریان باشید که توی وب در مقابل هر حرف که میزند مسئولید!یکم قوانین جرائم تحت وب رو بخونید،بنده به خاطر پاره ای از پروژه ها دورا دور درگیر این مسائل بودم،دوستانه گفتم!پس نمیشه به این راحتی به هیچ فرد یا سازمانی اتهام وارد کرد!(یکمم باید به مانشت احترام بگذاریم جون هر حرف ما ممکنه مشکلاتی رو برای مانشت و حتی خودمون ایجاد کنه!)
اگر شما دنبال گرفتن حق و حقوقتون توی اون دنیا هستید پس بهتره از همین دنیا شروع کنیم.به هر حال من پیگیر قضیه هستم.
ارادتمند شما و همه دوستان دیگر

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , mohammadali1990 , ENGii , zibaziba
ارسال: #۵۰۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
من تو این کنکور اشتباهاته بچه گونه ای انجام دادم که تنها دلیلش محل برگزاری ازمون بود و یه مشت سیاهی لشکر که فقط هر هر و کر کر می کردن
مراقب هم که بوووووووووووووووق بود
خدا لعنتشون کنه
شاید باورتون نشه ولی یک انسان ابله بود که بعد از اینکه دفترچه اول رو گرفتن ۲۰ دقیقه داشت سروصدا می کرد که باید وقت بیشتری به دروس مشترک میدادن و از وقت دروس تخصصی کم می کردن.با مراقب داشت دعوا میکرد
بگو آخه............... جلسه ی کنکور جایه این ........... هاست
هیچ دلیلی واسه این حرکات و بقیه ی موارد نمیتونم پیدا کنم بجز اینکه اینجا لرستانه

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۶
۱
ارسال: #۵۰۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط srj.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان عزیز پیگیر قضیه انتشار سریع سوالات هم باشید!یکم قضیه عجیبه!!!!وقتی نقض قانون صورت میگیره ممکنه قبل آزمون هم این قضیه وجود داشته باشه!(البته انشالله چنین چیزی نبوده!) اما نمیشه حتی احتمال این وجود داشته باشه که به این راحتی با آینده این همه جوون که اینهمه زحمت کشیدن بازی بشه!

آره خیلی عجیبه واقعا
پارسال اینجور نبود
این روزا چیزی که راحته بازی با آینده ی جوون هاست

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  امیر اینم اجرای نهضت Big Grin
الان رستگارم من؟
آره الان شبیه هاله‌ی نوریTongue

درضمن نظرت راجع به برنامه‌ی آموزشی که گفتم رو هم بده.

امیر میدونی که شبکه همه ی سختیش توی عملی کار کردنشه
اکثرا هم توی عملی مشکل داریم
خیلی راهها واسه آموزش هست
و هرچی کیفیت رو بخوایم بالا ببریم، کار تو سخت تر میشه، مثلا ویدیوی آموزشی عملی Big Grin

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Mänu , 8Operation , shima_24 , sahar67
ارسال: #۵۰۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ ب.ظ
سوال ۵۲ مهندسی کامپیوتر (ساختمان داده)
سوال ۵۲ مهندسی کامپیوتر (ساختمان داده)
بنظر شما سوال درسته؟
وقتی در ابتدا متغیر min مقدار منفی بی نهایت میگیره، شرط if هیچوقت برقرار نمیشه و خط ۴ الگوریتم که اصلا اجرا نمیشه! پس چطور میشه براش تتا نوشت؟
۰
۰
ارسال: #۵۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  کسی که درس خونده بدون شک نتیجه ی تلاشش رو می گیره، این به من ثابت شده. پس نگران نباشید. سوالا واسه همه سخت بوده
نمیدونم چرا نمیتونم به این جمله اعتقاد بیارم .به نظرم برعکسه هر کی بیشتر تلاش کنه کمتر نتیجه میگیره

اگه شما واقعا تلاش کرده باشی بعد از اینکه نتایج بیاد به این جمله ی من اعتقاد پیدا می کنید. مطمئن باشید
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۳۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۶۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۴۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close