زمان کنونی: ۱۵ تیر ۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۴۸۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
منم افسرده شدم!
این ریاضیا همرو افسرده کرد! من که فکر می کردم ریاضی حداقل بتونم ۲۰% بزنم ۰% شد! کلا این کنکور شانسی بازیه مثل تخم مرغ شانسیا هر کی شانس بیشتری داشته باشه قبول میشه و هر کیم شانس نداشته باشه با اینکه تلاشم کرده موفق نمیشه!!!
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafa272
ارسال: #۴۸۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  بچه ها من به طرز فجیعی افسرده شدم.....
سر کنکور تا ریاضیا را دیدم میخواستم غش کنم .... من این همه محاسبات خوندم آخرش هم ۱ تست زدم . آمار ۲ تا شا زدم و گسسته یکیSad(((
الان اومدم سوالا را دیدم میبینم سر ۲ دو تا بی دقتی ضایع آمارام را اشتباه زدم یعنی کلا ریاضی میشم ۸ درصد
مشترکا را انصافا خوب زدم فکر می کنم بین ۴۰ تا ۵۰ باشه ولی جواب نمیده

تخصصی فقط هوش زدم که اونم به خاطر ریاضیا اصلا تو حال خودم نبودم فکر کنم نهایتا ۲۰ درصد تهش بمونه.....

تو پارسه همیشه عالی میشدم نهایتا ۱۹ شدم و البته رتبه هام شانسی نبود چون ریتم تقریبا ثابتی داشتم و اکثرش ۱۰ میشدم و امیدوار به تهران بودم اما حالا......... فکر میکنم ۶ ماهی که کلی وقت گذاشتم خوندم رفت به هوا!!!!!
این ترم پروژه پایانیم را فقط داشتم که البته آماده شده بود و هیچ کاری نکردم و فقط نشستم درس خوندم شبانه روزی....... فکر کنم پروژم را نباید تحویل بدم و یه ترم دیگه هم الکی سرش کنم تا بتونم کنکور سال دیگه را بدم......

نمیدونم چکار کنم!!!!! خدایا کمکم کن ..... یعنی نتیجه این همه درس خوندن این شد؟!!!!!!!!!!!!!!!
ولی راضیم به رضای تو

کسی که درس خونده بدون شک نتیجه ی تلاشش رو می گیره، این به من ثابت شده. پس نگران نباشید. سوالا واسه همه سخت بوده
۲
۰
ارسال: #۴۸۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
باسلام و احترام
از نظر من اینطور که میگین نیست. درسته که حداقل ۵تا تست غلط توی سوالای امسال هم مثل همه سال های گذشته بود اما با این حال به نظر من هرچیزی روش خودش رو داره. ماها بدون اینکه کاری رو اصولی انجام بدیم توقع نتیجه داریم و دلیل عقب موندگیمون تو خیلی از زمینه ها همینه. فقط میخوایم مشکلات رو بندازیم گردن دیگران.
من خودم خیلی ها رو میشناسم که میدونستن که چطور باید بخونن و نتیجه رو هم گرفتن.

امیدوارم از حرفای من کسی ناراحت نشه
موفق باشید
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , aaa@hgg.com
ارسال: #۴۸۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط shabah.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  راستی بچه ها اون سوال آمار بود که میگفت امید ریاضی چند میشه؟
شما چه گزینه ای زدین؟به نظرتون کدوم گزینه درست بود؟

من زدم ۲/۹-

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)۱۲۳aaa نوشته شده توسط:  درود بر همه لطفا هر کی جواب سوالای زیرو میدونه بزاره:
سوال امار که مربوط به تیر اندازی بود که احتمال برخوری به هدف هر شلیکش یک چهارم بود....
سوال محاسبات که در باره محدوده هم گرایی بود(شبیه سوال محاسبات ازمون ۱۰۰ در۱۰۰ دوم)
سوال تعداد حالات رخ که فک کنم ۸! میشد
سوال گسسته که درباره هم ارزی بود یه گزینه هم داشت که r-Nحتما زوج است
با سپاس

رخ ۸! غلطه منم غلط زدم ظاهرا گفته بود رخ ها متمایزن می شد۲^ ۸!
منم همون R-N زوجه زدم بقیه جور در نمیومد
امید ریاضی هم چنذ بار حساب کردم ۴/۵ - شد

خم شده بر نرده‌ی مهتابی ِ خویش
سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۱
۰
ارسال: #۴۸۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
پاسخ سوال ۳۷ مبحث آمار و احتمالات:
امید تعداد دفعات شلیک تا رسیدن به چهارمین اصابت به دلیل مستقل بودن شلیک ها و احتمال ۱/۴ اصابت برابر ۱۶ خواهد بود. و به این ترتیب از این ۱۶ مرتبه ۱۲ مرتبه عدم اصابت رو داشتیم که در نتیجه امید امتیازات تیرانداز تا رسیدن به چهارمین اصابت برابر ۲۴- خواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم جوابتون رو داده باشم
موفق باشید
۱
۲
ارسال: #۴۸۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
بیکاری هم بد دردیه!!!!
من چند روز قبل از کنکور سرما خوردم(از خوش شانسی زیاد!) هنوزم خوب نشدم بیرون هم نمیتونم برم!Undecided

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰
ارسال: #۴۸۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
بچه ها این طور که معلومه کسی ریاضی رو خوب نزده و کسایی هم مثل من منفی زدن پس شمایی که اصلا ریاضی نزدید احتمال موفقیتتون حداقل نسبت به من یکی بیشتره پس افسرده نباشید و امیدوار باشید.اگر هم امسال هم نشد کسی که دانشتون رو از شما نگرفته باز خوشحال باشید و مطمئن باشید سال بعد بهتر خواهید بود و به موفقیتی بیش از آنچه که امسال منتظرش بودید دست پیدا می کنید.Smile
حالا یکی بیاد منو دلداری بده !!!!! ای کاش ریاضی نزده بودم!

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال: #۴۸۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  پاسخ سوال ۳۷ مبحث آمار و احتمالات:
امید تعداد دفعات شلیک تا رسیدن به چهارمین اصابت به دلیل مستقل بودن شلیک ها و احتمال ۱/۴ اصابت برابر ۱۶ خواهد بود. و به این ترتیب از این ۱۶ مرتبه ۱۲ مرتبه عدم اصابت رو داشتیم که در نتیجه امید امتیازات تیرانداز تا رسیدن به چهارمین اصابت برابر ۲۴- خواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم جوابتون رو داده باشم
موفق باشید

من فکر نکنم این توجیه خوبی باشه برای امید باید احتمال رو هم حساب کنیم . احتمال اینکه تو سه بار یه بار به هدف بزنه دو بار نزنه ضرب در در امتیازی که می گیره یعنی -۴ بعلاوه احتمال اینکه دو بار بزنه یه بار نزنه ضرب در امتاز که -۲ بعلاوه احتمال اینکه هر سه بار نزنه ضرب در امتیاز -۶ که جمع می کردیم -۴/۵ به دست میومد فکرشم که بکنید بی انصافیه با -۲ امتیاز برا هر خطا تو سه بار پرتاب شما میانگین -۲۴ امتیاز منفی بگیرید

سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۰
۰
ارسال: #۴۸۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
به نظر من دفترچه دوم یعنی دروس تخصصی گرایش نرم افزار اصلا بستگی به خوندن سه منبع از هر درس یا ...نداشت همونطور که دیدید از هر موضوع درسی چند سوال اومده بود حالا ممکنه سه منبع هم در یک موضوع درسی خوند ولی نشد اون سه سوال را درست علامت زد ....به نظر من مطالعات دوران تحصیل بیشتر تاثیر داره تا نزدیک آزمون ، چند کتاب و منبع و تست خوندن ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۹۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
فکر میکنم منظور سوال رو کامل متوجه نشدین.
در صورت سوال اومده "امتیازات تا رسیدن به چهارمین اصابت" نه چهارمین شلیک. اگه امید امتیازات تا رسیدن به چهارمین شلیک رو میخواست حرف شما درست بود اما اینطور نیست.

موفق باشید
۱
۱
ارسال: #۴۹۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ)mirmahdi نوشته شده توسط:  فکر میکنم منظور سوال رو کامل متوجه نشدین.
در صورت سوال اومده "امتیازات تا رسیدن به چهارمین اصابت" نه چهارمین شلیک. اگه امید امتیازات تا رسیدن به چهارمین شلیک رو میخواست حرف شما درست بود اما اینطور نیست.

موفق باشید

اوه الهی یترکن منم که انگار خواب بودم سر جلسه دیگه جای امیدی نیست

سبز روی و سبز موی،
و رویای تلخ‌اش دریا است.
۰
۰
ارسال: #۴۹۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان
خسته نباشید
کسی اون سواله گسسته که گفته بود رابطه هم ارزی ، رو نزده؟؟
من زدم r-n مضرب ۳
Huh
۱
۰
ارسال: #۴۹۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
باسلام
مضرب ۲ درست بود!

موفق باشید
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69
ارسال: #۴۹۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
ببخشید من یه سوال داشتم.
میخواسم بدونم برای کنکور ارشد عمدا گزینه غلط میذارن که خالی گذاشته بشه؟
۰
۰
ارسال: #۴۹۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
در ادامه‌ی نهضت تغییر عکس پروفایل به عکس خودمون، بعد از دوستمون Operation منم این راهو با تغییر عکس پروفایلم ادامه میدم.

دوستان شمام همکاری کنید، باشد که رستگار شویمTongue

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mohammadali1990 , srj , Mänu , H3NGAM3H

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۸۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۴,۵۹۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۱,۰۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۱,۲۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۶,۳۰۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۴۲۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۴,۹۰۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۷۵۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۲,۴۱۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close