زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۴۵۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط aaa@hgg.com.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)kaka22 نوشته شده توسط:  خطای =چی میشه؟

اینجا در این خصوص بحث شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  جواب شما غلط هست دقت نکردین به حرف (و) و یعنی اتصال که جواب غلط می شد من دفترچه ۵۱۰B بودم جواب گزینه ۱ بود زیر رشته aba یا bab جواب بود
منم همینو زدم . فکر می کنم درسته
من نمیدونم بچه ها چرا رو این سوال اینقدر بحث میکنن، اتفاقا جواب درست به نظرم همون ab (و) ba میشد. چون شما چه از بالایی شروع میکردید چه از پایینی در هر صورت هر دو زیر رشته ab و ba رو حتما داشتید

من کنکور ۹۲ شرکت نکردم. قصد شرکت در کنکور ۹۳ رو دارم.
نکته جالبی که وجود دارد این است که این سوال عینا" در کنکور سال ۹۱ علوم کامپیوتر مطرح شده بود! ندیدن !؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)parizad1 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  می شه بگید روش تون واسه حلش چی بود؟؟ چطور شد ۱۱؟؟؟

البته بین ۱۱ و ۱۲ شک دارم. کامل وقت نشد حلش کنم.

راه حل من:

۵ تا جعبه با شماره های زیر رو باز می کنیم:

۱ و ۷ و ۱۶ و ۲۳و ۳۱

از بین اینها یکی از بقیه بزرگتره. اگه ۱ و ۳۱ باشه بدترین حالت نمیشه . پس به فرض میگیریم شماره ۲۳/ پس حتماً از ۱۶ تا ۳۱ جعبه ای وجود داره که حاوی عددیه که از ۲ جعبه کناریش نا کوچکتر باشه. (البته این وجود یه همچین جعبه ای رو در نیمه اول نقض نمیکنه! ولی در این نیمه هم حتماً خواهیم داشت.....)

لطفاً حالتهای مختلف رو خودتون بررسی کنید چون یه کم توضیحش اینجا سخته. ولی به راحتی قابل اثباته و مثال نقضی وجود نداره! Smile

و سپس ۲۰ و ۲۷ رو باز می کنیم و دوباره از بین این ۵ عدد بزرگترین رو پیدا و دوباره طبق الگوریتم بالا نصف دیگر از جعبه ها رو حذف میکنیم و به همین ترتیب این الگوریتم رو به صورت تکراری انجام میدیم. که برای هر مرحله ۲ جعبه باز می کنیم. به جز اول کار که برای ۵ جعبه باز کردیم.

با یه حساب سرانگشتی جمع جعبه هایی که باز میشه در بدترین حالت اگه جعبه ها رو به صورت هوشمندانه انتخاب کنیم میشه ۱۱ تا!

البته الگوریتم رو از خودم درآوردم ولی فکر میکنم کار میکنه..... Tongue
آخه نوشته بود عدد رو وقتی می فهمی که جعبه ها رو باز کنی پس باید همه جعبه ها باز میشد HuhHuhHuh
منم فکر می کنم باید همه ۳۱ جعبه باز میشد اما مطمئن نبودم نزدم
۰
۰
ارسال: #۴۵۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)hosseini2012 نوشته شده توسط:  بچه ها در مورد یکی از سوال های تخصصی نرم که نمودار داده بودن، به نطرتون آیا سوال نباید میگفت که نمودار Repeat-Until چی میشه؟ اگه اشتباه نکرده باشم تو دفترچه سوال نوشته شده بود Refeat-until کدام است. من تو دفترچه B اول گزینه ۱ رو زده بودم که اگه Repeat-until همون درست بود، اما لحظه آخر به خاطر اینکه واقعا یه لحظه شک کردم که Refeat دیگه چیه پاک کردم، اگه دوستان نظری در رابطه با این سوال دارن مطرح کنن لطفا
اگه واقعا اشتباه تو صورت سوال بوده باشه باید حذف کنن این سوال رو! اون از حافظه نانو و سیستم عامل! اینم از! و دیگر هیچ!
در مورد همین سوال (۹۶) گزینه های دو و چهار که عین همدیگن.فرقی دارن؟
سوال رو دوباره دیدم، همونطور که شما هم گفتید میشه گفت گزینه ۲ و ۴ هم شبیه به هم هستن، البته همون اشتباه تو صورت سوال هم کافیه که این سوال حذف بشه!

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۱
۰
ارسال: #۴۵۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
[quote='saba01' pid='160514' dateline='1360346010']
سلام دوستان
منم مثل خیلی کسای دیگه نظرم اینه که اسون بود
اما میترسم از اسونی خراب کرده باشم
البته میگم اسون نسبت به سال پیش بود اما با این حال با بچه ها صحبت که میکردم غلط داشتم
نمیدونم چیکار کردم
من خونده بودم
توکل به خدا -امیوارم امید کسی رو نامید نکنه

اگه خیلی خوب خونده بودی و قبل از آزمون میتونستی بعضی از سوالات مفهومی رو حل کنی پس مطمئن باش آزمون رو خوب دادی و امیدوار باش.
ولی اگه حتی در حد متوسط خونده بودی و میگی آسون بود من فکر میکنم درصد خطاهایی که زدی بالا باشه
۰
۰
ارسال: #۴۵۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
فرزندان
خطای معنایی فکر کنم
اون ll میشد حالتی نیست که رشته تموم بشه ولی پشته خالی نباشه من که اینجوری زدم
اون سوال ساختمان میشد حالتی هست که n-1جابجایی داره

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها شما که دارین درباره سوالای غلط به سنجش تذکر میدین یه حرکتی بزنین بخواین که ضرفیتارو تو این رشته یکم بیشتر کننن رشته به این خوبی ضرفیتا انقد پایننننن ... دلیل هم متن ریدینگ کنکور ۹۱ نرم افزار خودشون تو متن میگفت در اینده فرصتهای شغلی نرم افزار زیاد میشه (الته تو ایرن احتمالا کم میشه :ی )
۰
۰
ارسال: #۴۵۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام با عرض خسته نباشی و موفقیت برای تمام ی دوستان عزیز
من معدل رو کارشناسیم رو اشتباهی وارد کردم با توجه به اینکه توی اطلاعیه سنجش گفته شده که باید تا امروز به سایت مراجعه کرد ه واونو درست کنیم ولی هر کاری می کنم لینکشو پیدا نمی کنم لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۴۵۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ج سوالمو نمدونه؟
بسیج فعال چند درص تاثیر داره تو آزاد؟
اطلاعی ندارم محمد جان!یه مدت نبودی دلمون واست تنگ شده بوداااا!ولی قبلا شنیده بودم تاثیر داره!بستگی به بقیه داره که چند نفر از این سهمیه استفاده کنند!
من که امروز می خواستم شرکت کنم هم با آزمون هم بدون آزمون بعد دیدم ظاهرا نمی تونم!چون از اول اسفند باید برم خدمت!
دوستان مشمولین نمی تونن آزاد شرکت کنن درسته!؟(البته من یه سال فرصت داشتم واسه پست دفترچه اما خواستم سریع تر برم خدمت...)
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
الخیر فی ما وقع....

آقا ربطی نداره شما می تونی در هین سربازی مرخصی بگیری بری کنکورت رو بدی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۵۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
درود بر همه لطفا هر کی جواب سوالای زیرو میدونه بزاره:
سوال امار که مربوط به تیر اندازی بود که احتمال برخوری به هدف هر شلیکش یک چهارم بود....
سوال محاسبات که در باره محدوده هم گرایی بود(شبیه سوال محاسبات ازمون ۱۰۰ در۱۰۰ دوم)
سوال تعداد حالات رخ که فک کنم ۸! میشد
سوال گسسته که درباره هم ارزی بود یه گزینه هم داشت که r-Nحتما زوج است
با سپاس
۰
۰
ارسال: #۴۶۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها سوال ها خحداییش سخت تر از پارسال بود به خصوص ریاضیش
من که کلاً خراب کردم.....

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gh elham
ارسال: #۴۶۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  امیر ای ول رتبه رو زدی زیر ۵۰ دیگه ! Smile
نه بابا این آرزوی قبلیم بود. الان ظاهرا باید یه صفر دیگه بهش اضافه کنم!

درضمن نهضت تغییر عکس پروفایل به عکس واقعی هم راه اندازی شده.

لطفا همکاری کنید Tongue

من شب بیام خونه عوض میکنم پروفایلم رو.

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu , H3NGAM3H
ارسال: #۴۶۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط محیا.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ)ho_arm نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید
منابعی را که خوندید و خوب بود ، بیویسید تا ماهم استفاده کنیم
من سال بعد(برا ۹۳) میخوام شرکت کنم.
ممنون
زبان اگه پایت خوبه که هیچی کتاب پارسه زبان عمومیش فقط لغت جدیدارو حفظ کن وگرنه کلا اینو با تخصصی و بخون اما وقت گیره بت توصیه میکنم از بعد عید تا تابستون نم نم بخونی
ریاضی ها
من که ریاضی مهندسی نخوندم اما پارسه معروفه
محاسبات پوران کافیه بعد تست بزن تمرین کن فقط
امار پارسه بهترینه
گسسته پوران
مشترک
داده پوران
نظریه : باید کتاب مرجع لینزو حل تمرینش و تو تابستون بشینی بخونی حل کنی تنها درسیه که باید مرجع بخنونی بعد کتاب پارسه که فقط نکته داره ۲ ۳ ماهه به کنکور بخون
معماری پوران البته بعضی ها میگن مقسی هم خوبه
سیستم عامل فقطط پارسه زیاد به نظر میاد اما اونقدی که به چم میاد نیست تابستون باید بخونیش ..
درس شیرین مدار منطقی هم پوران

تخصصی
طراحی اگوریتم پوران البته این یک درس داستانیه نه اینکه فک کنی باید فرمول حفظ کنی اگه کتاب دیگه ای دیدی خوبه بخون
کامپایلر : این درس عجیبه !! من پوران خوندم اما ۷۰ درصد کتاب بیخود بود جزوه کارگهی خوبه تنوع سوال نداره کلا چند تا مبحثه که بدرد سوال دادن کنکورم نیمخوره
زبانهای برنامه سازی : اینم از اون درساست .. مرجع داره اما زیاد خیلی اصن معلوم نیست سوال چطور بدن با یک کتاب مقسمی که خلاصه داره تا حدی مارت راه میفته نصف سوالارو میتونی بزنی دیگه اون نصفه دیگه مرجع هم بخونی معلوم نیست بتونی بزنی وقتتم سر مرجع تلف نمیکنی
پایگاه : مقسمی

گرایش هوش :راهیان ارشد
سوالات ارشد بیشتر از قبل داره به سمت مفهومی بودن پیش میره اگه قصد یه رتبه عالیه حتما باید کتاب مرجع رو مطالعه کنی. کتابای تست موسسات بهترین کاری که میکنن جمع آوری نکات مهمه پس بهتره این کتابارو به عنوان مکمل مطالعه کنی نه به عنوان یه مرجع یادگیری. بعد از اینا حل تمرین و تست های سال های خیلی خیلی خیلی مهمه به تثبیت مطلب و باز کردن ذهنت برای حا مسئله خیلی کمک میکنه.
البته کلا قبل از این که شروع به خوندن کنی بهتره یه مروری روی سوالای سال های پیش داشته باشی تا دستت بیاد که چه مباحث اهمیت بیشتری داره.
شاید اگه پایه خیلی خیلی قوی داشته یاشی نیاز به خوندن کتابای مرجع نباشه.
معماری موریس مانو به عنوان مرجع و مقسمی برای تست برای مهندسی بهترن چون پترسون به عنوان مرجع علوم کامپیوتر و پوران پژوهش هم به نظر من برای علوم کامپیوتر بهتره تا مهندسی.
طراحی الگوریتم clrs رو اگه هر دو جلدش رو کامل بخونی برای حل سوالات طراحی الگوریتم ، ساختمان و حتی بعضی از سوالات محاسبات بهت کمک میکنه. تست هم پوران پژوهش رو بخون هم مقسمی.
گسسته کتاب گریمالدی یه مرجع عالیه به شرطی که تمریناتش رو هم حل کنی، تمرینات کتاب قلی زاده هم خیلی مهمن. پوران پژوهش برای تست
سیستم عامل کتاب تننباوم خیلی مهمه و جزوه (فکر کنم برای پارسه باشه) مربوط به کلاس دکتر حقیقت اگه همراه صدای ضبط شده ایشون بتونی گیر بیاری خیلی کمکت میکنه و تست مقسمی خوبه.
نظریه کتاب لینز رو حتما همراه با تمریناتش بخون تست پوران پژوهش هم خیلی خوبه
ساختمان داده هوریتز مهمترین مرجعه و تست اگه بتونی هر دو کتاب مقسمی و پوران پژوهش رو بخونی درصد بالایی از سوالاتش رو میتونی جواب بدی

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)Engineer نوشته شده توسط:  کسی میدونه اگه ۵ تا ریاضی غلط زده باشم چند منفی میگیرم؟بدون هیچ صحیحیSad

فکر کنم میشه ۱۰%
۱۰%-
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۴۶۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  رضمن نهضت تغییر عکس پروفایل به عکس واقعی هم راه اندازی شده.

فراگیره؟
یا اشاره به گروه و قشر خاصی میکنه؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
ارسال: #۴۶۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز از خواب ساعت۱۰ بیدار شدم...هی از خواب میپریدم میگفتم دیر شده پاشم درس بخونم،بعد یادم میوفتاد که کنکور رو دادیم...
در عوض من که میکشتم خودمو نمی تونستم زودتر ۹:۳۰ بیدار بشم امروز بعد اذان صبح دیگه خوابم نمی برد!!! درحالی که قبل کنکور این خواب شیرین رو نمی تونستم ترک کنم. دیگه ۸ گفتم پاشو که خودتو مسخره کردی نه معلومه خوابی نه معلومه بیداری . دیگه هیچی دیگه همون ۸ بلند شدم صبحانه خوردیم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , virtual girl , avril22
ارسال: #۴۶۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  - پیکربندی و کانفیگ سرویسهای شبکه مثل DHCP,DNS,RRAS,Remote Desktop, Clustring و...
اینا عالی اند ... بعد چ مدلی قراره یادمون بدی ؟
من شبکه خ دوس دارم ..احتمالا از مهر برم MCITP مجتمع فنی ثبت نام کنم .. الان شهریش چقد شده؟ سر به فلک کشیده؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۱۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۹۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۰۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close