زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۳۷۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
سلام
خسته نباشید بچه ها

من که بعد کنکور هنگ کرده بودم ... دوسه بار ریست کردم خودمو ولی هنو بالا نیومدم درست و حسابی !!

من که میرم باشگاه از امروز ... موسیقی خیلی دوس دارم برم ولی حالا ببینم دانشگاه آزاد میرم یا نه ... میترسم پولم کم بیاد Smile
کلاس زبان رو حتمن میرم ولی !!
فکرم یه کم راحتتره ... دو هفته دیگه عروسی خواهرمه دیگه مشغولیم !!

راستی بچه ها تو دانشگاههای آزاد علوم و تحقیقات بالاتره یا آزاد قزوین ؟؟
من خودم قزوین هستم حالا نمیدونم کدومو بالاتر بزنم ؟؟ زود کمک کنین امروز آخرین روزه انتخاب رشته ست !

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , ana_12345 , shima_24 , Mänu
ارسال: #۳۷۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط younes.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  راستی بچه ها تو دانشگاههای آزاد علوم و تحقیقات بالاتره یا آزاد قزوین ؟؟
من خودم قزوین هستم حالا نمیدونم کدومو بالاتر بزنم ؟؟ زود کمک کنین امروز آخرین روزه انتخاب رشته ست !

البته دقیقا نمیدونم اما اونی که واحد داره از علوم تحقیقات به نظرم مطمئن تر باشه . مثلا واحد قزوین

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , virtual girl , Breeze
ارسال: #۳۷۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

سلام مهتاب
بابا تو که قرص انرژی بودی . تو کلی با حرفات منو از غصه در اوردی حالا خودت ؟
اصلا این حرفا رو نزن . به قول بچه ها هنوز هیچی معلوم نیست . امید داشته باش . Heart

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu
ارسال: #۳۷۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ق.ظ
دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
خوش به حالتون من که امسال هیچ امیدی ندارم. مجبورم بمونم واسه سال بعد...
۲
۰
ارسال: #۳۸۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...
خودتون رو ناراحت نکنید.... خیلی از بچه های آی تی خراب کردن!تازه کسایی هم که یکم بیشتر خونده بودن به خاطر این سوالای سخت غلطاشون زیاد شده و دیگه هیچی رو نمیشه پیش بینی کرد!بنظرم با این همه آنرمال بازی و ناجوانمردی طراحای سوالای ای تی امسال کسانی قبول میشن که تونستند بحران سرجلسه رو مدیریت کنن!منم قبل جلسه امید رتبه زیر ۱۰۰ داشتم اما باور کنید الان حتی نمی تونم بگم زیر ۴۰۰ میشم یا نه!هرچی زدم داره غلط از کار در میاد!خدا رحم کنه!
الان چند نفرو توی همین مانشت دیدید که از آی تی راضی باشند!؟دوستانی که راضی بودند بگن تا بدونیم چند نفر به قبولیشون مطمئن هستند!
توکلتون به خدا باشه.... تاریکترین لحظات شب،لحظه پیش از طلوع آفتابه!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Mänu , IT.setareh91 , amin_essi
ارسال: #۳۸۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ
سلام
بستگی به خودتون داره..من خودم همین فکر رو کردم رفتم اما الان می گم کاش...
به نظرم زمان خیلی زود می گذره ..
۲
۰
ارسال: #۳۸۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  کاشکی کامپیوتر رو شرکت کرده بودم مثل اینکه نسبت به آی تی آسونتر بوده .
بچه ها ســــلام!
من امروز کامپیوتر شرکت کردم فقط درسای مشترک با IT رو زدم.
انصافا به نظرم در مقایسه با سولای IT سولاش بسیار بسیار ساده تر بود!جز ساختمانش که سخت بود!(البته وقتی ساده بود خب برای اکثریت ساده بود!به نظرم اینقدر ساده هم به ضرر کساییه که خیلی زحمت کشیدن...)
سوالای تخصصیش خیلی ساده تر از سالای قبل بود!من سرجلسه شکه شدم گفتم نکنه اینا نکته دارن من نمی فهمم!زبانشم خیلی خیلی از IT ساده تر بود!
امسال با این ظلمی به بچه های آی تی کردن حق خیلی از بچه ها خورده میشه!

آقا چرا الکی میگی کامپیوتر خیلی سخت تر بود مخصوصا ۲۰تا سوال درک مطلبش همش مفهومی بود من برا زبان خیلی وقت گذاشتم با دکتر حاج رسولیان تو مدرسان شریف کلاس رفته بودم بهم گفته بود زبان رو بالای ۷۰% می زنم زبان ماله کامپیوتر به قدری سخت و مفهومی و وقت گیر بود که من از وقت سوالای ریاضی زدم گذاشتم وقت رو رو زبان با این حال فقط ۹ تاش رو تونستم جواب بدم در حالی که زبان IT به قدری ساده بود و همه جواب ها داخل متن به راحتی پیدا میشد که ۲۳ تا زبان زدم! میدونی یعنی چند برابر من پارسال فقطIT شرکت کرده بودم رتبم تو گرایش سبکه ۳۰۰۰ شده بو امسال واقعا پشیمونم که وقت و انرژیم رو گذاشتم رو کامپیوتر
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , 8Operation , nahid.moosavi
ارسال: #۳۸۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط Mänu.)
مرسی بچه ها بخاطر روحیه دادنتون،امروز بهترم میگذره این روزا هم،این چند ماهی که واسه کنکور خوندم با همه سختی هاش مثل برق و باد گذشت،باورم نمیشه که تموم شد دیگه حالا باید منتظر باشیم و صبر کنیم.فقط امیدوارم هممون نتیجه زحمتامونو ببینیم،دیشب خواب دیدم مشهد قبول شدم...فقط معلوم نبود این داشگاه چی بود؟همش سراغ آدرسش میگشتم نمیدونم غیر انتفاعی بود یا نه،خودم حس میکردم شبانه بود اما من واقعا میخوام دانشگاه خوب قبول شم،آخر نفهمیدم چی قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوابا هم دیگه دقیق نیستن

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

سلام مهتاب
بابا تو که قرص انرژی بودی . تو کلی با حرفات منو از غصه در اوردی حالا خودت ؟
اصلا این حرفا رو نزن . به قول بچه ها هنوز هیچی معلوم نیست . امید داشته باش . Heart

باشه دوست جونیHeartولی سفت و سخت رو برناممون هستم...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , ana_12345
ارسال: #۳۸۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط ENGii.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه‌ها برنامتون چیه تا اعلام نتایج؟

من میرم سر کار و احتمالا کلاس موسیقی برم واسه رهایی از چنگال این درس‌های بی‌احساس!

برنامه ی من اینه که اولاً کارای پروژه و کارورزی رو تمام کنم.دوماً دوتا کتاب غیر درسی خریدم،خیلی دوس دارم اونا رو بخونم.بعدشم واقعاً بشینم برنامه ریزی کنم ،برای یادگیری یه سری مهارت ها که واقعا کمبودش رو احساس می کنم.
برای همه ی شما آرزو میکنم که از خودتون،واز طرز زندگی تون راضی باشید.انشالله!

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Engineer
ارسال: #۳۸۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشید
منم مثل خیلی از شماها خیلی خونده بودم، انتظار داشتم ریاضی بهتر بزنم، فقط تونستم ۳ تا بزنم!!!
تورو خدا یکی تایید کنه که اون سوال انتگرال روی مسیر میشد ۱/۴ پی آی ؟
چو اگه اینو اشتباه زده باشم ریاضیم منفی میشه!

na un mishod 1+p/4 i , manam eshtebah zadam motasefane kheili kharab shod darsadam Sad(
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar-AI
ارسال: #۳۸۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط risman.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)fum_com نوشته شده توسط:  سلام
ریاضی سخت بود یا من نتونستم بزنم؟!

نه سخت بود واقعا

اره به نظر من هم سخت بود

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  سلام
خسته نباشید بچه ها

من که بعد کنکور هنگ کرده بودم ... دوسه بار ریست کردم خودمو ولی هنو بالا نیومدم درست و حسابی !!

من که میرم باشگاه از امروز ... موسیقی خیلی دوس دارم برم ولی حالا ببینم دانشگاه آزاد میرم یا نه ... میترسم پولم کم بیاد Smile
کلاس زبان رو حتمن میرم ولی !!
فکرم یه کم راحتتره ... دو هفته دیگه عروسی خواهرمه دیگه مشغولیم !!

راستی بچه ها تو دانشگاههای آزاد علوم و تحقیقات بالاتره یا آزاد قزوین ؟؟

سلام به نظر من واحد بالاتره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۳۸۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  خوش به حالتون من که امسال هیچ امیدی ندارم. م
منم خوب ندادم ولی آزاد رو هنوز در پیش دارم ...ولی یک سال وقت زیادیه و...

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۳۸۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ق.ظ)risman نوشته شده توسط:  آقا چرا الکی میگی کامپیوتر خیلی سخت تر بود مخصوصا ۲۰تا سوال درک مطلبش همش مفهومی بود من برا زبان خیلی وقت گذاشتم با دکتر حاج رسولیان تو مدرسان شریف کلاس رفته بودم بهم گفته بود زبان رو بالای ۷۰% می زنم زبان ماله کامپیوتر به قدری سخت و مفهومی و وقت گیر بود که من از وقت سوالای ریاضی زدم گذاشتم وقت رو رو زبان با این حال فقط ۹ تاش رو تونستم جواب بدم در حالی که زبان IT به قدری ساده بود و همه جواب ها داخل متن به راحتی پیدا میشد که ۲۳ تا زبان زدم! میدونی یعنی چند برابر من پارسال فقطIT شرکت کرده بودم رتبم تو گرایش سبکه ۳۰۰۰ شده بو امسال واقعا پشیمونم که وقت و انرژیم رو گذاشتم رو کامپیوتر ۱
قضاوت با دوستانی که جفته آزمونا رو شرکت کردن! من فقط نظر شخصیمو گفتم دوست عزیز!شاید حق با شما باشه !(شاید به این خاطر بوده که سر IT من بخاطر کمبود وقت خیلی سرعتی زبانو زدم و خوب نزدم اما سرجلسه مهندسی با وقت زیاد قشنگ روزبان متمرکز شدم)

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۸۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
بچه ها کسی ج سوالمو نمدونه؟
بسیج فعال چند درص تاثیر داره تو آزاد؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۱
۰
ارسال: #۳۹۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سوالای تخصصیش خیلی ساده تر از سالای قبل بود!من سرجلسه شکه شدم گفتم نکنه اینا نکته دارن من نمی فهمم!زبانشم خیلی خیلی از IT ساده تر بود!

بابا من از بچگی زبان خوندم.خداییش زبان IT اسون تر بود.سوالای ریدینگش فوق مفهومی بود.من IT 22 تا زدم کامپیوتر ۱۷ تا اونم چندتاش شک دارم.دیگه راجب زبانش قبول ندارم ساده بوده باشه.متوسط بود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۳۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۸۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close