زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
RE: تست های هوش مصنوعی آی تی ۹۲
[tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۱۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  [tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]

شما که همه رو ثابت کردیSmile)
اشتباه نوشتی برو یه نگاهی به این فصل گسسته بنداز جواب همونی هست که من و بچه ها بحث کردیم.
هم B میشه و هم CUE و مطمئنا F نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT86
ارسال: #۱۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ق.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  [tex]A\rightarrow B\wedge C : (\sim A\vee B)\wedge (\sim A\vee C)|| (\sim A\vee B),A : \sim B,(\sim A\vee C),A : \sim C||B\rightarrow D\wedge E : (\sim B\vee D)\wedge (\sim B\vee E)||\sim B,\sim B\vee D: D||\sim B,\sim B\vee E: E||C\rightarrow D\vee E\vee F:\sim C\vee D\vee E\vee F||\sim C\vee D\vee E\vee F,\sim C: D\vee E\vee F||D,E,D\vee E\vee F:F[/tex]

شما که همه رو ثابت کردیSmile)
اشتباه نوشتی برو یه نگاهی به این فصل گسسته بنداز جواب همونی هست که من و بچه ها بحث کردیم.
هم B میشه و هم CUE و مطمئنا F نیست.

کجاش غلط هست و کجا همه چی با هم ثابت شد E,D,F فقط بدست اومدند.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
بچه ها دفترچه رو دانلود کنید, جوابا اینا میشه حداقل من اینا رو زدم
۸۲===>3
۸۳===>2
۸۴===>1
۸۵===>3
۸۶===>1
۸۷===>2

در مورد سئوال ۸۴ هم جواب B میشه , اول انگاه رو به فرم یا تبدیل میکنی بعدش با قاعده رزولوشن میتونی B رو بدست بیاری

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
موافقم دوست عزیز هم با سوال ۸۷ هم ۸۴
ولی سوال ۸۴ اجتماع رو هم میتونسی بدست بیاریم
آخه هم c رو نتیجه میگرفتیم هم e
سوال اشتباهه بای میگف کدوم نتیجه نمیشه که میشد F
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
اون سوال استنتاج احساس می کنم یه اشتباه تایپی وجود داشته تو صورت سوال

چون بعید می دونم طراح سوال یه سوال به این آسونی رو متوجه نشه که ۲ گزینه درسته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT86
ارسال: #۲۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط IT86.)
ولی سوال دو مطمعن هستم میشه گزینه ۴ طبق دفترچه D
آخه گزینه سه که گفته شده ماکزیمم اونها مطمعنن ضرب هیورستیک ها بیشترین مقداررو داره و این ممکنه بیشتر از هزینه واقعی بشه پس قابل قبول نیس
اما گزینه آخر گفته شده که مینیمم آنها که مینیمم آنها میشه ماکزیمم توابع هیورستیک یعنی تابعی که بردیگری غلبه داره که مسلما قابل قبول هم هست

منم میگم ایراد داره سوالش
وای اگر حذف بشه سوال درستم میپره اگر هم حذف نشه دوستانی که گزینه دو یا سه رو زدن به مشکل برمیخورن و برای اونا منفی میشه
۲
۰
ارسال: #۲۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)IT86 نوشته شده توسط:  ولی سوال دو مطمعن هستم میشه گزینه ۴ طبق دفترچه D
آخه گزینه سه که گفته شده ماکزیمم اونها مطمعنن ضرب هیورستیک ها بیشترین مقداررو داره و این ممکنه بیشتر از هزینه واقعی بشه پس قابل قبول نیس
اما گزینه آخر گفته شده که مینیمم آنها که مینیمم آنها میشه ماکزیمم توابع هیورستیک یعنی تابعی که بردیگری غلبه داره که مسلما قابل قبول هم هست

منم میگم ایراد داره سوالش
وای اگر حذف بشه سوال درستم میپره اگر هم حذف نشه دوستانی که گزینه دو یا سه رو زدن به مشکل برمیخورن و برای اونا منفی میشه

شما هم استدلاتون به نظرم درست باشه , من که گزینه درست رو اون لحظه ۳ تشخیص دادم الان یه خورده مشکوک شدم !
البته تها چیزی که یادم میاد گزینه ۳ رو زدم دیگه نمیدونم ترتیب ۳ و ۴ تویه دفترچه همین بود یا نه!!!Huh

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
۸۲- ۴ (با بی دقتی هر چه تمامتر ۳ زدم)
۸۳- ۲
۸۴- به نظر من هم B و هم C OR E را میتوان نتیجه گرفت چون دوتا جواب داشت نزدم
۸۵- ۳
۸۶-۱ توضیح: این سؤال بیشتر یک سؤال آمار و احتمال در حد دبیرستان بود تا یک تست کنکور ارشد- اگر تعداد افراد جامعه را ۱۰۰ نفر در نظر بگیریم بنابراین ۲۰ نفر آنها چاق و ۸ نفر آنها دیابت دارند. ۳۰ درصد از ۲۰ نفری که چاق هستند ( ۲۰*۰/۳یعنی ۶ نفر) به دیبابت هم مبتلا هستند. بنابراین تعداد افرادی که هم چاق هستند و هم دیابت دارند ۶ نفر است.
۸۷- --
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط saho.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ)osho نوشته شده توسط:  سوال ۸۴ خدای باید حذف بشه من به خاطر اینکه دو گزینه داشت جواب ندادم حالا نامردی میشه اگر کسی هم گزینه اول زده یا گزینه سوم واسش در نظر بگیرند.
تازه یک سوال سیستم عامل که تابلو غلطه.
به نظر من سوال آخر پایگاه هم غلط داره در مورد اشتراک نمی تونی در حالت کلی نظر بدی با توجه به اینکه هر کلید کاندید خودش یک ابر کلید است اگر یکی از ابر کلیدها تک صفتی باشد می توان گفت این رابطه برقرار است.[/code]

سوال ۸۴ گزینه سوم استدلالم اینکه گفته امکان داره یکیسون غلط باشه ویکی درست یا هر دودرست باشه
اما باید هر دودرست باشد پس cوeهست نه cیاe
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='osho' pid='163538' dateline='1360911469']
سوال ۸۴ خدای باید حذف بشه من به خاطر اینکه دو گزینه داشت جواب ندادم حالا نامردی میشه اگر کسی هم گزینه اول زده یا گزینه سوم واسش در نظر بگیرند.
به نظر من سوال آخر پایگاه هم غلط داره در مورد اشتراک نمی تونی در حالت کلی نظر بدی با توجه به اینکه هر کلید کاندید خودش یک ابر کلید است اگر یکی از ابر کلیدها تک صفتی باشد می توان گفت این رابطه برقرار است.[/code]

سوال ۸۴ گزینه سوم استدلالم اینکه گفته امکان داره یکیسون غلط باشه ویکی درست یا هر دودرست باشه
اگر b درست باشه c هم درسته حالا c u e یک کلاز ضعیفتری نسبت به c است c که درست است پس کلاز ضعیفتر c u e هم درست است.
این سوال معلوم اشکال تابپی داشته خدای باید حذف بشه.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='osho' pid='163538' dateline='1360911469']
سوال ۸۴ خدای باید حذف بشه من به خاطر اینکه دو گزینه داشت جواب ندادم حالا نامردی میشه اگر کسی هم گزینه اول زده یا گزینه سوم واسش در نظر بگیرند.

اگر b درست باشه c هم درسته حالا c u e یک کلاز ضعیفتری نسبت به c است c که درست است پس کلاز ضعیفتر c u e هم درست است.

فکر میکنم اشتباه شما همینجا باشه البته اگه اشتباه نکنم.
هم c درسته وهم e
c به همون دلیلی درسته که b درسته.
وe هم درستیش دقیقا مثله اثبات b,cهستش
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='osho' pid='163538' dateline='1360911469']

هم c درسته وهم e

نمی خواهد ثابت کنی E درست است چون C درسته حالا v C v E v R بار هر کفته دیگه درسته چون کلاز ضعیفتر شده.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  

هم c درسته وهم e

نمی خواهد ثابت کنی E درست است چون C درسته حالا v C v E v R بار هر کفته دیگه درسته چون کلاز ضعیفتر شده.

حالا که ثابت شد.Big Grin
منم نمیگم شما اشتباه میکنین گفتم شاید همچین استدلالی کرده که توگزینه ها اورده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۱۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close