زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱)

ارسال: #۱۰۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ
RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)hangover نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)biniyaz2009 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)hangover نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)biniyaz2009 نوشته شده توسط:  بچه ها کسایی که هنوز فارغ التحصیل نشدن تاریخ فارغ التحصیلی را کی باید بنویسن؟
شهریور ۹۲
بله تا زمانی که پایان نامه رو تمام نکرده باشین فارغ التحصیل به حساب نمیاین

"دوستان، من از پروژه پایانیم ۱۵ مهر دفاع کردم. و الان فقط کارهای فارغ التحصیلی مونده (از جمله داکیومنت، کارهای اداری، ..). موقع ثبت نام هم تاریخ فارغ التحصیلی رو همون مهر ۹۱ زدم. چون رسما تمام نمراتم ثبت شده بود ولی مدرک نگرفتم.

آیا نیاز به اصلاح دارم؟Huh"

The Greatest Mistake we Humans make in our Relationships:
We Listen Half, Understand Quarter, Think Zero and React DOUBLE
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط amirh.)
Bug RE آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ)hangover نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)biniyaz2009 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)hangover نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)biniyaz2009 نوشته شده توسط:  بچه ها کسایی که هنوز فارغ التحصیل نشدن تاریخ فارغ التحصیلی را کی باید بنویسن؟
شهریور ۹۲
بله تا زمانی که پایان نامه رو تمام نکرده باشین فارغ التحصیل به حساب نمیاین

"دوستان، من از پروژه پایانیم ۱۵ مهر دفاع کردم. و الان فقط کارهای فارغ التحصیلی مونده (از جمله داکیومنت، کارهای اداری، ..). موقع ثبت نام هم تاریخ فارغ التحصیلی رو همون مهر ۹۱ زدم. چون رسما تمام نمراتم ثبت شده بود ولی مدرک نگرفتم.

آیا نیاز به اصلاح دارم؟Huh"

دوست عزیز اینکه باید اصلاح کنید یا نکنید را نمی دانم چون تاریخ فارغ التحصیلی بستگی به این داره که آخرین نمره شما کی وارد سیستم بشه نه فقط ثبت شده باشه در واقع قسمت آموزش دانشگاه باید بهتون بگه که وضعیت شما به چه شکلی هستش و اصل کار شما وقتی هست که همین کارهای اداری فارغ التحصیلی را به اتمام می رسانید و زمانی که به اتمام رسید قسمت آموزش دانشگاه شما را به عنوان فارغ التحصیل در سیستم هم خود دانشگاه تون و هم مرکزی که داشگاهتون وابسته به آنجا است و اگه سرباز باشید به واحد نظام وظیفه
بازم می گم بستگی داره قسمت آموزش چه تاریخی برای شما زده باشه چون همین تاریخ روی مدرک شما هم درج خواهد شد
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱)
سلام
من کارت مربوط به پیام نور و غیر انتفاعی گرفتم آخه لینکش رو گذاشتن رو ی سایت سنجش.حالا کسی میدونه باید چطوری و کجا واسه کنکور ۹۲ ارشد ثبتنام کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
RE: آغاز توزیع کارت داوطلبان کنکور ارشد از فردا/نحوه رفع نقص کارت(بهمن ۹۱)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mahsa.tsi نوشته شده توسط:  سلام
من کارت مربوط به پیام نور و غیر انتفاعی گرفتم آخه لینکش رو گذاشتن رو ی سایت سنجش.حالا کسی میدونه باید چطوری و کجا واسه کنکور ۹۲ ارشد ثبتنام کنم؟

جواب خودم به خودم شاید برای بقیه هم این سوال پیش اومده باشه:
قسمت ویرایش کارتSmile میشه برای پیام نور ثبت نام کرد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۳۶ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۰۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۴۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۹۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close