زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ارشد ۹۳!!!!

ارسال: #۴۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳
ریحان

ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد خود را اسیر تور صیاد یافتند!

در تلاطم زندگی حکمتی نهفته است، از خدا بخواهیم دلمان آرام باشد ، نه اطرافمان
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , ana9940 , kahkeshane_besetareh , ریحان
ارسال: #۴۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
بچه ها میدونید من مشکلم چیه؟؟
فکر میکنم هیچی نمیفهمم یعنی فکر میکنم همه ایران بچه های رشته ی آی تی از من بهترند.به عبارتی فکر میکنم هرچی هم بخونم به هیچکی نمیرسم.....این دوستای ما هم که ماشالا کلآ همیگی ساز منفی که ماها خیلی پایین تر از بقیه هستیم خودمونم بکشیم نمیتونیم با بچه های شریف و... رقابت کنیم اصلآ فکرشو نکن ولی خودم نمیتونم ازش گذرم حداقل تا تمام تلاشمو نکن نمیتونم.........
۰
۱
ارسال: #۴۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
آقای محمودی این تنها فکر شما نیست خیلیا مثه شمان نمونش من که میدونم صد در صد که هیچ دویست درصد هم احتمال نداره من رتبه ای بیارم که مجاز بشم اما به قول شما نمیتونم ازش بگذرم همیشه گوشه موشه های ذهنم هست، درسته که الان شاید دارم تازه شروع میکنیم به درس خوندنو و مباحث سختو اینکه به خودمون سخت بگیرم اما اگه الان بذاریم کنار این چیزی رو که گوشه موشه ذهنو و قلبمونه و هدفمونه اونوقت همیشه بدهکاریم به خودمون .... اینه که باید شروع کرد حالا آخرش اگه شکست بود یه پل کمکی برای میون بر زدن و زودتر رسیدن به هدفمون درست شده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مصطفی محمودی
ارسال: #۴۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط ana9940.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
من واسه ۹۲ خونده بودم و به نظرم خیلی هم بلد بودم و مطمئن بودم یکی از دانشگاه های تهران قبول میشم..... ولی دیگه امیدی به قبولی ندارم. Sad(((
خودم شخصا دوست داشتم همه ی درسها رو کامل بخونم . ولی چون از اواسط آبان شروع کردم و وقت کم بود به احتمال و گسسته نرسیدم! هر چند یه عالمه ریاضی مهندسی و محاسبات خوندم اما درصدم شد ۴ !! پیشنهاد اولم به شمایی که از الان به فکر خوندن هستین اینه که همه ی درسها رو کاملا جدی بخونین و به هیچ عنوان درسی رو حذف نکنین . شاید مثل من ریاضی رو خیلی عالی خونده باشین اما در نهایت ۳ تا غلط بزنین و ۱ درست! پیشنهاد دوم که البته توصیه نیز هست اینه که ریاضی ها و زبان رو دراز مدت بخونین. یعنی از همین الان ! من زبان خیلی نخوندم ولی خب یه سری آزمونهای پارسال رو می زدم و چون توی دانشگاه readingم قوی شده بود ۴۵ % زدم امسال. اگه ریاضی و زبان، هر دو رو بالا بزنین شانس بیشتری برای رتبه های بالا دارین. من الان به این نتیجه رسیدم که ریسک خوندن و درست زدن مشترک و تخصصی خیلی بالاتره نسبت به ریاضی و زبان. درسته من ریاضی ۴ زدم ولی شاید اگه احتمال خونده بودم سر جلسه عاقلانه تر تست می زدم هر چند که هر چی زدم به نظرم درست بود. اما اگه صحبت های کنکوری های ۹۲ رو بخونین متوجه میشین که تعداد زیادی از سوال ها به نظر ما در کلید سنجش غلطه. یعنی همه مطمئن هستیم که جواب ما درسته نه سنجش!! هر چند که امید زیادی به تصحیحش نیست.....
من خودم دلم خیلی می خواست شریف و امیرکبیر بیارم. اما نشد! دعا می کنم شما ها تک تکتون دانشگاهی که میخواین قبول بشین. من که اگه امسال اصفهان بیارم باید کلاهم رو بندازم هوا. اگه هم نشد میخونم که سال دیگه برم شریف ! Big Grin Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kahkeshane_besetareh , مصطفی محمودی , shobair87 , elham joon
ارسال: #۵۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
دوستان سلام
من واسه درس مدار منطقی کتاب نلسون ترجمه دیانی رو انتخاب کردم میشه لطفاً راهنماییم کنید که چه فصلاییش لازم نیست که بخونم ...
ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
منم هستم شاید پست ندم ولی استفاده میکنم
و سال بعد یه رتبه خوب میذارم اینجا و نحوهی خوندنمو میگم تا برای سال بعدیها استفاده کنند
من کارناممو سال ۹۳/۰۲/۲۳ میذارم تویه مانشت
۹۲ رو هم دادم و تویه جلسه نشستم امثال ۲ چیز از رفتنم یاد گرفتم
یکی خواب منایب قبل امتحا یکی هم یک روز قبل امتحان در شهی که امتحان میدم باشم کم مونده بود نرسم

بدون زحمت تا الان عمرم هیچ سودی کسب نکردم دویتایی که زحمت میکشند به نتیجه هم میرسند
در مورد کنکور هم بگم
۲ حالت داره یا باید مخ باشی یا متوسط

باید اول خودتو تشخیص بدی سطح علمیت رو با خودت بگی الان با اطلاعات شخصیم برم سره جلسه امتحان چندم میشم
یکی از دانشجویا ترم ۶ که ۱۰ ترمه تموم کرده بود لیسانسو میگفت ترم ۶ همینجوری رفتم نشستم سرجلسه امتحان رتبم شد ۱۰۷ خب ایشون سطح اطلاعاتیشون بالاس به قوله خودمون مخ هستند

پس ۲ حالت داریم یک عده دارای هوش و حافظه بالا هستن اینا کتاب منبع بخونند و یک تست بزنند حله ائن چیزی که من تویه این دوسال دیدم .

حالت بعدی هم اینه نه دانشگاه خوبی داشتم نه سطح علمی خوبی دارم نه حافظه و نه هوش چیکار کنم

فقط تست
اولین کار
تست های یه فصل رو حل کنید هرچقدر ریاد بهتر تشنه تست باشید تست بزنید فقط تست بعد بیایید همون فصل رو بخونید خیلی براتون اون درس شیرین میشه بعد دوبار شرو کنید به تست زدن برای اون فصل وقتی فهمیدید کافیه شروع کنید تستهای یه فصل دیگه رو بزنید و بعد اون فصل رو بخونید و تستشو بزنید
همینجوری ادامه بدید هم سرعتت مطالعتون میره بالا هم کاملا کاملا آماده هستید

۱- از حفظ فرمول راحتید ۲ سرعته تست زنی تویه کنکور بسیار بالاست ۳ کنکور برایتان مثل یک بازی میشود و هیچ استرسی ندارید بخاطر تست زنی زیاد ۴- درک مطلب عمیق مفهمو درسها ۵- ماندگاری بالای مطالب بخاطر حل و تمرینی بودن این روش و خیلی ویژگیهای دیگه ادم اصلا تویه این روش خسته نمیشه همیشه مشتاق فهمیدن راهکارها و روش حلیات قبل از استفاده از این روش یکبار سوالات کنکور سراسسری و حتی ازاد رو بزنی

۲ مورد کتاب های این روش ۲ نمونه مطرح میکنم ۶۰۰ مئله داده و الگوریتم دکتر قدسی انتشارات فاطمی
۱۷۰۰ تست پایگاه داده استاد رانکوهی
و خیلی یکتابهای دیگه بعضی ردروس هم حالت تمیرینی دارند مانند نظریه و کامپایلر که این دو درس ۲ صورت دارند اول باید تمامی تمریناتش رو حل کنید تویه کتابهای که معرفی میشود و دوم اینکه این دو درس روش خاصی دارند که باید تست کار کنی تا بتونی تست بزنی در کنکور به نقل از یکی از دوستان که ایشون فقط یک ماه مونده به آخرین روزای کنکور ۹۲ فهمید نظریه یعنی چی چون تستهاشو نگه داشته بود واسه آخرها نظریه یه درسی هست که باید دنبال گزینه های بگردی که با دیگرون نمیخونند باید گزینه حذف کنی تا به جواب برسی

بازم میگم منابع برای آفرادی مخ بودند خوبه منبع خوندن برای متوسط و ضعیف مخرب باعث میشه کلا از خوندن وای بایسته
از روشها استفاده کنید و سعی کنیئ خودتون رو بدست بیارید بشناسدی بعد شروع کنید به خوندن

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۳۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۵۴ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۳۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۵۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۳۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۷۷۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۰۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  آیا کتاب های کنکوری چاپ ۹۱ با ۹۳و یا ۹۴ تغییر کرده؟ abraham ۰ ۱,۲۵۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close