زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دو مرحله ای شدن آزمون کارشناسی ارشد

نظرسنجی: نظر شما در مورد تغییر در آزمون کارشناسی ارشد چیست؟
چند بار در سال انجام شود و با مصاحبه
چند بار در سال انجام شود و بدون مصاحبه
یکبار در سال و مصاحبه
شیوه فعلی
[نمایش نتایج]

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۰۵ ب.ظ
منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نقل قول: درمقطع کارشناسی ارشد نیز بحث این است که نوع امتحان را دو مرحله‌ای کنیم و در واقع یک امتحان برگزار شود و بیش از ظرفیت به دانشگاه‌ها اعلام شود تا دانشگاه‌ها پس از بررسی و مصاحبه پذیرش دانشجو داشته باشند.

دو مرحله ای شدن خوبه ولی من با این مصاحبه مشکل دارم!Confused امیدوارم مثل دکترا مرامی و اینا نشه...Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: دو مرحله ای شدن آزمون کارشناسی ارشد
(۱۶ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۰۵ ب.ظ)lida نوشته شده توسط:  دو مرحله ای شدن خوبه ولی من با این مصاحبه مشکل دارم!Confused امیدوارم مثل دکترا مرامی و اینا نشه...Sad

منم موافقم. فکر کنم تازه راحت ترم بشه.ضمن اینکه اونایی هم که فقط درس می خوانند از دور خارج می شوند.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۲۹ ب.ظ
اگه این اتفاق بیافته کسانی که دانشگاه های آزاد - پیام نور - غیر انتفاهی و علمی کاربردی درس خوندن باید با خیال خوندن کارشناسی ارشد تو دانشگاه های خوب تهران خداحافظی کنن و بلعکس به نفع کسایی میشه که دانشگاه دولتی درس خوندن چون میره تو مایه های مرامی و درجه دانشگاه قبلی و ................

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۶ ب.ظ
به نظر من این گونه بحث‌ها انحرافیه سازمان سنجش مال این حرفا نیستTongue مگه بحث حذف کنکور کارشناسی یادتون رفته.
تو این مملکت هر مدیر کل واسه اینکه بخواد سری تو سرا داشته باشه و بخواد یه تشویقی و یا ... بگیره هر چیزی که شب قبل تو خواب دیده بود میاره رو کاغذ و تبدیلش میکنه به طرح.Angry
شما کدوم طرح اینا( بخصوص توی مسائل آموزشی )رو دیدین که کارشناسی شده باشه؟
یه نمونه واقعی از طرح های بدون کارشناسی: اگه یادتون باشه حدود سال ۱۳۷۱ بود که آموزش و پرورش اعلام کرد نظام آموزشی باید دچار تحول بشه اومدن نظام جدید رو راه اندازی کردن نتیجه چی شد؟HuhHuh
امسال بعد ۱۸ سال اومدن میگن این طرح اهداف ما رو بر آورده نکرده و باید جمع بشه.Tongue
حالا هم خواب جدید دیدن میگن باید دوره راهنمایی حذف بشه.
میبیند به این میگنن مملکت گل و بلبل هر روز یه مشغولیت تازه واسه مردم و یه پروژه جدید واسه سر در گم کردن مردم.
من که میگم کشکهSmile

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_123 , banou
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۰۶ ب.ظ)saeed_it نوشته شده توسط:  به نظر من این گونه بحث‌ها انحرافیه سازمان سنجش مال این حرفا نیستTongue مگه بحث حذف کنکور کارشناسی یادتون رفته.
تو این مملکت هر مدیر کل واسه اینکه بخواد سری تو سرا داشته باشه و بخواد یه تشویقی و یا ... بگیره هر چیزی که شب قبل تو خواب دیده بود میاره رو کاغذ و تبدیلش میکنه به طرح.Angry
شما کدوم طرح اینا( بخصوص توی مسائل آموزشی )رو دیدین که کارشناسی شده باشه؟
یه نمونه واقعی از طرح های بدون کارشناسی: اگه یادتون باشه حدود سال ۱۳۷۱ بود که آموزش و پرورش اعلام کرد نظام آموزشی باید دچار تحول بشه اومدن نظام جدید رو راه اندازی کردن نتیجه چی شد؟HuhHuh
امسال بعد ۱۸ سال اومدن میگن این طرح اهداف ما رو بر آورده نکرده و باید جمع بشه.Tongue
حالا هم خواب جدید دیدن میگن باید دوره راهنمایی حذف بشه.
میبیند به این میگنن مملکت گل و بلبل هر روز یه مشغولیت تازه واسه مردم و یه پروژه جدید واسه سر در گم کردن مردم.
من که میگم کشکهSmile

تغییر و تحول ویژگی جوامع پویاست. ولی درست و بهینه. به هر حال یه عده ای تلاش خودشون رو می کنند که کارها بهتر بشه. بعضی وقت‌ها هم تو این موارد خطا پیش میاد.Big Grin

ولی من فکر می کنم که طرح هایی که واسه ارشد و دکتری می گذارند به احتمال خیلی زیاد اجرایی می شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۱۴ ق.ظ
بنظرم تا این طرح بخواد اجرا بشه یه چند سالی طول میکشه
طرح حذف کنکور هم قرار بود ۹۰ اجرایی بشه که گفتن از ۹۳ اجرا میشه

رفتنی می‌رود و آمدنی می‌آید
شدنی می‌شود و غصه به ما می‌ماند
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۸ ق.ظ
نقل قول: طرح حذف کنکور هم قرار بود ۹۰ اجرایی بشه که گفتن از ۹۳ اجرا میشه
خوب حقیقت اینه که کنکور کارشناسی با ارشد خیلی فرق داره...
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ)lida نوشته شده توسط:  
نقل قول: طرح حذف کنکور هم قرار بود ۹۰ اجرایی بشه که گفتن از ۹۳ اجرا میشه
خوب حقیقت اینه که کنکور کارشناسی با ارشد خیلی فرق داره...

منم نگفتم که کنکور ارشد با کارشناسی یکی هست Sad
ولی باید یه آئین نامه ای داشته باشن برا اینکار، بعدش هم باید تو مجلس تصویب بشه
هر دم ازین باغ بری می رسد
طرح سهمیه بیست درصدی برای متاهلین که یادتون هست Idea
بنظرم همه اینها در حد صحبت باقی میمونن و به این زودیها اجرا نمیشن

رفتنی می‌رود و آمدنی می‌آید
شدنی می‌شود و غصه به ما می‌ماند
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۲۳ ب.ظ
سلام آقای تنهایی اگه میشه یه توضیحی در مورد برگزاری آزمون بدید بگید چه طوریه؟مصاحبه برچه اساس انجام میشه به نظرتون این طرح خوبه؟ازوقتی این خبرا شنیدم نا امید شدم سطح خوندنم پایین اومد فکر میکنم دیگه نمیتونم برم یه دانشگاه خوب نمیدونم توکل به خدا
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ)امیرعلی۲ نوشته شده توسط:  سلام آقای تنهایی اگه میشه یه توضیحی در مورد برگزاری آزمون بدید بگید چه طوریه؟مصاحبه برچه اساس انجام میشه به نظرتون این طرح خوبه؟ازوقتی این خبرا شنیدم نا امید شدم سطح خوندنم پایین اومد فکر میکنم دیگه نمیتونم برم یه دانشگاه خوب نمیدونم توکل به خدا
ممنون

من هنوز نمی دونم که چه طور می خواد بشه! فعلاً که فقط در حد حرفه. نگران نباشید

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ
نگران نباشید این طرح های عجیب از چند تا فیلتر عاقلانه رد میشه بعد به تصویب می رسه و با سیستم کاغد بازی مملکت به این زودی‌ها اجرایی بشو نیست Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ب.ظ
بهتره که فعلا توی این شیوه فعلی که هست سوالات درست بدون غلط طرح کنن تا بعد ..به نظرم این طرح برای بچه هایی که تو دبیرستان خوب خوندن و رفتن دانشگاه های تهران خوبه بقیه بیچاره اند به خاطر بد خوندن تو دبیرستان ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , Maryam-X
ارسال: #۱۳
۰۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ
من با دو مرحله ای شدن آزمون موافقم یا لااقل تاریخشو عوض کنن!حوصله آدم سر میره یک سال باید تا آزمون بعد صبر کنیم.

از این لحاظ میگم تاریخش خوب نیست چون تا بهمن درسا رو خوندن واسه ترم ۷ ایها سخته!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ق.ظ
امشب هم وزیر علوم گفت ۲ مرحله ای میشه‌! من خیلی ناامید شدم چون کارشناسی غیرانتفاعی بودم‌! انگیزم افت کرد . مثلا اگه شریف ۳۰ تا بخواد سه برابر ظرفیت میشه ۹۰ یعنی تو این ۹۰ نفر ۳۰تا شریفی پیدا نمی شن؟ من خیلی می ترسم چون امسال در واقع همه درسارو نمی رسم و آزمایشی شرکت می کنم . سال دیگه خدا به دادم برسهHuh

Heart روزگار غریبیست نازنین عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد Heart
مانشت از این شعر مستثناست!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ)asemani نوشته شده توسط:  امشب هم وزیر علوم گفت ۲ مرحله ای میشه‌! من خیلی ناامید شدم چون کارشناسی غیرانتفاعی بودم‌! انگیزم افت کرد . مثلا اگه شریف ۳۰ تا بخواد سه برابر ظرفیت میشه ۹۰ یعنی تو این ۹۰ نفر ۳۰تا شریفی پیدا نمی شن؟ من خیلی می ترسم چون امسال در واقع همه درسارو نمی رسم و آزمایشی شرکت می کنم . سال دیگه خدا به دادم برسهHuh

امسال یا سال دیگه؟

Huh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۸ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۲۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۸ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close