زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۱۸۱
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
من با مرکز آزمون تماس گرفتم... گفتم انتخاب اولمو زده ذخیره میشه انتخاب بعدیم رو برم اونجا ترازش پایین تر بوده قطعا قبولم گفتم ۱۰ انتخاب شما چک شده..همون واحد قبولید جهت هماهنگی برید دانشگاه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  من با مرکز آزمون تماس گرفتم... گفتم انتخاب اولمو زده ذخیره میشه انتخاب بعدیم رو برم اونجا ترازش پایین تر بوده قطعا قبولم گفتم ۱۰ انتخاب شما چک شده..همون واحد قبولید جهت هماهنگی برید دانشگاه

الکی گفته ! دوستم مثل ترتیب من انتخاب کرده بود اما ترازش از من کمتر بود ، اون بوشهر در اومد (زده قبول ) من انتخاب دوم علوم تحقیقات قزوین زده ذخیره ! به اولین مورد قابل قبول که رسیده بقیه رو حذف کرده !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۸۳
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
من درس پروژم از لیسانس مونده و مدرکم بهمن آماده میشه. تکمیل ظرفیت با تراز ۵۴۴۳ شاهرود قبول شدم. ثبت نام می کنند؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۴
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)alvandi نوشته شده توسط:  من درس پروژم از لیسانس مونده و مدرکم بهمن آماده میشه. تکمیل ظرفیت با تراز ۵۴۴۳ شاهرود قبول شدم. ثبت نام می کنند؟
منم دقیقا مشکل شمارو دارم...

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۱
۰
ارسال: #۱۸۵
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط alvandi.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)alvandi نوشته شده توسط:  من درس پروژم از لیسانس مونده و مدرکم بهمن آماده میشه. تکمیل ظرفیت با تراز ۵۴۴۳ شاهرود قبول شدم. ثبت نام می کنند؟
منم دقیقا مشکل شمارو دارم...

توی سایت علوم تحقیقات اصفهان نوشته اگه مدرک فارغ التحصیلی قبل از ۳۰ بهمن باشه ثبت نام با چک یا سفته ۲ میلیونی امکانپذیره. حالا دانشگاههای دیگه رو نمیدونم؟!

۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)javank20 نوشته شده توسط:  من زنگ زدم دانشگاه گفتند ذخیره نیایید مرکز ازمون گفت بریدد

یعنی چییییییی بابااااااا اخه دوقدم که نیست اینجوری میکنند!!

کدوم دانشگاه گفتن نیایید ؟!!

فکر نمیکنم اینطور باشه , من دقیقا مثل شما ذخیره بودم ولی فایلم تو دانشگاه قزوین فعال شده و ثبت نام هم کردم حتی شماره دانشجویی هم بهم دادن
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط javank20.)
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)javank20 نوشته شده توسط:  من زنگ زدم دانشگاه گفتند ذخیره نیایید مرکز ازمون گفت بریدد

دانشگاه اراک ۳ ظهر چهارشنبه زنگ زدم گفتند تا دستورالعمل نیاد ما کاری نمیکنیم اصلا سایتشم هیچی نزده

قزوین که اینترنتی دیگه حضوری بچه ها نمیرن؟

یعنی اینقدر دانشگاه اراک عقبه؟!
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط alvandi.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)msabet نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم اینطور باشه , من دقیقا مثل شما ذخیره بودم ولی فایلم تو دانشگاه قزوین فعال شده و ثبت نام هم کردم حتی شماره دانشجویی هم بهم دادن
من خودم آزاد قزوین درس خوندم. رفتن به این دانشگاه اشتباه محضه. اصلا خروجی نداره! من بعد ۱۱ ترم به زور بازو و معدل ۱۳/۵ لیسانس ازشون گرفتم. البته امکانات رفاهی ۲۰ ولی خروجی صفر!

ارشد که جای خود داره!! به خاطر همین ارشدو شاهرود زدم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۸۹
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط pilyo.)
سلام
بچه ها کسی هست دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز ذخیره یا قبول شده باشه لطفا پیام خصوصی بذاره واسم. نمیدونم چطوری باید ثبت نام کنیم. فردا هم تعطیلهHuh
یعنی از ۱۳۰ نفر قبول هیشکی تو این سایت عضو نیستتتتتتتتتت!!!!!!!!!!

all of my need is PIL-YO
۰
۰
ارسال: #۱۹۰
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ

یعنی چی!!!
وووووووااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااUndecided
چرا دق میدننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
Sad

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ

اون پست بالایی نمونده اگه خودش پاک کرده پس جواب من به اون پست کووو اونم نمونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مدیر این بخش کیه ؟
واقعا ناراحت میشه ببینم پستی بی دلیل پاک بشه واقعا توهین است

drink 8 glasses of water a day

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazaninzahra2
ارسال: #۱۹۲
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط columbia.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)javank20 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  

دانشگاه اراک ۳ ظهر چهارشنبه زنگ زدم گفتند تا دستورالعمل نیاد ما کاری نمیکنیم اصلا سایتشم هیچی نزده

قزوین که اینترنتی دیگه حضوری بچه ها نمیرن؟

یعنی اینقدر دانشگاه اراک عقبه؟!

منم مشهد رفتم گفتن تا شنبه که مجوز بیاد...

(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)alvandi نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)msabet نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم اینطور باشه , من دقیقا مثل شما ذخیره بودم ولی فایلم تو دانشگاه قزوین فعال شده و ثبت نام هم کردم حتی شماره دانشجویی هم بهم دادن
من خودم آزاد قزوین درس خوندم. رفتن به این دانشگاه اشتباه محضه. اصلا خروجی نداره! من بعد ۱۱ ترم به زور بازو و معدل ۱۳/۵ لیسانس ازشون گرفتم. البته امکانات رفاهی ۲۰ ولی خروجی صفر!

یعنی چی خروجی نداره؟ منظورتون تئوری تدریس شدن دروس هست؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)alvandi نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ)msabet نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم اینطور باشه , من دقیقا مثل شما ذخیره بودم ولی فایلم تو دانشگاه قزوین فعال شده و ثبت نام هم کردم حتی شماره دانشجویی هم بهم دادن

خب شما بدون درس خوندن و با زور بازو میخواستی مدرک بگیری بهت ندادن!!درستو میخوندی مثل دوست من مهندس نرم افزار ۷ترمه با معدل ۱۸ از اونجا فارغ التحصیل میشدی.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Premier Homme
ارسال: #۱۹۴
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ق.ظ
من خراسان جنوبی ذخیره شدم چه کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
سلام

من اصلا خبردار نشدم که بهمنی هم در کاره!
رتبم ۶۹ شده بود. تو تکمیل ظرفیت مهر قبول شدم اما میخواستم فقط مشهد باشه!

به این خاطر تو تکمیل ظرفیت مهر شرکت کردم که منو تو انتخاب برای مشهد قرار بدن!
از بهمن هم اصلا خبر نداشتم .
مشهد مهر ماه ۴۶ نفر اول رو گرفت!

اگر شرکت میکردم حتما قبول میشدم مشهد!

تو همین فروم گفتن کسایی که تو مهر قبول شدن تو بهمن شرکت داده نمیشن. اصلا معلوم هست این دانشگاه آزاد داره چیکار میکنه؟
میشه کاری کرد؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۶۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close