زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۷۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
من انتخاب اولم شبستر بود ولی تو تکمیل ظرفیت گرمی رو اول انتخاب کردم.بومی آذربایجان شرقی هستم ممکن بود اگه اول شبستر رو انتخاب می کردم قبول میشدم؟

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ali_55 نوشته شده توسط:  منم زنگ زدم گفتن برید ثبت نام کنید قبولید تهران مرکز ذخیره شده
اینم شماره مرکز آزمون اگه خواستید سوال کنید

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با شماره تلفن ۲۳۵۳۳۰ (۱۲ خط) تماس حاصل نمایید

سلام دوست عزیز
من هم تهران مرکز قبول شدم . لطفا اگه شرایط ثبت نام رو میدونین به من هم اطلاع بدین متشکرم .

all of my need is PIL-YO
۰
۰
ارسال: #۷۸
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  من انتخاب اولم شبستر بود ولی تو تکمیل ظرفیت گرمی رو اول انتخاب کردم.بومی آذربایجان شرقی هستم ممکن بود اگه اول شبستر رو انتخاب می کردم قبول میشدم؟

سلام دوست عزیز شما گرمی رو انتخاب کردید قبول شدید یا ذخیره زدن؟
در ضمن در صورت امکان بگین ترازتون چقدر بود؟
من از اردبیلم با تراز ۵۳۰۰ تبریز ذخیره قبول شدم.
۰
۰
ارسال: #۷۹
من پردیس علوم تحقیقات قزوین قبول شدم. شبکه
بچه ها کسی نمی دونه پردیس چه تفاوتی داره؟ ارزش رفتن داره؟ کلاسها و استاداش چه جوریه؟

رفاقت من رسیده بود باور نداشتی چاقو زدی.....
۱
۰
ارسال: #۸۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ
سلام دوست عزیز شما گرمی رو انتخاب کردید قبول شدید یا ذخیره زدن؟
[/quote]
نه قبول نشدم ذخیره هم نشدم می خوام بدونم اگه شبستر رو اول می زدم ذخیره می شدم یا نه؟

۱
۰
ارسال: #۸۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز شما گرمی رو انتخاب کردید قبول شدید یا ذخیره زدن؟
نه قبول نشدم ذخیره هم نشدم می خوام بدونم اگه شبستر رو اول می زدم ذخیره می شدم یا نه؟
[/quote]

اگر ترازتون رو بگین با اطلاعاتی که از بچه ها دارم راحتر میتونم جواب بدم
۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط zhila67.)
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)alireza13688631 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز شما گرمی رو انتخاب کردید قبول شدید یا ذخیره زدن؟

۴۷۳۸

۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)alireza13688631 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز شما گرمی رو انتخاب کردید قبول شدید یا ذخیره زدن؟

۴۷۳۸

متاسفانه تراز شما به گرمی نرسیده پس قاعدتا به شبستر هم نمیرسید و در این مرحله امتیاز بومی بودن تاثیری نداشت.
پس آرزوی موفقیت دارم برای شما در سال آینده
۰
۰
ارسال: #۸۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
ذخیره یعنی چی ؟
اخه تراز و رتبه مجازه
از ۲۰۲ نفر نفر ۱۴۴ شده باز نوشته ذخیره
!!!!
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)sori نوشته شده توسط:  ذخیره یعنی چی ؟
اخه تراز و رتبه مجازه
از ۲۰۲ نفر نفر ۱۴۴ شده باز نوشته ذخیره
!!!!

ظاهرا ذخیره هم به منزله قبولی می باشد البته ظاهرا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sori
ارسال: #۸۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  من پردیس علوم تحقیقات قزوین قبول شدم. شبکه
بچه ها کسی نمی دونه پردیس چه تفاوتی داره؟ ارزش رفتن داره؟ کلاسها و استاداش چه جوریه؟

هیچ فرقی نمی کنه تمام استاداش با قزوین یکیه
۱
۰
ارسال: #۸۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
جالبه همه قبول شدن .......
۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ
سلام
به همگی خودم علوم تحقیقات خراسان رضوی(نشابور) نرم افزار قبول شدم واسه دوستم گفته ذخیره
۰
۰
ارسال: #۸۹
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ
دوستان منم تجارت الکترونیک قزوین قبول شدم..
در مورد ذخیره فکر می کنم اینطوریه که هر کی که تو گرایشی بغیر از گرایشی که تو آزمون (موقع ثبت نام اولیه) انتخاب کرده بود قبول شده قبولیشو با عنوان ذخیره اعلام کرده مثلا یکی که از هوش شرکت کرده بود و الان نرم افزار قبول شده براش نوشته ذخیره و منظورش همون قبولی تو گرایشی بغیر از گرایش انتخابی اولیه است. همگی موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi_gh125
ارسال: #۹۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ
سلام دوستان منم IT گرایش شبکه بوشهر قبول شدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۲۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close