زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۴۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
من علوم تحقیقات خراسان رضوی قبول شدم ۵۶۱۰
کسی تهران مرکز یا تهران جنوب قبول شده؟تا چه ترازی گرفته؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
[quote='zhila67' pid='151635' dateline='1357116872']
من قبول نشدم
[/quote
-------------------------------------------------------------------
چی زده بودی؟ترازت چنده؟
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط zhila67.)
نقل قول: -------------------------------------------------------------------
چی زده بودی؟ترازت چنده؟
نرم افزار-Sad

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
[quote='zhila67' pid='151635' dateline='1357116872']
من قبول نشدم
[/quote
-------------------------------------------------------------------
چی زده بودی؟ترازت چنده؟
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
ای بابا منم ذخیره شدم تو انتخاب اولم انتخاب های بعدیم که قبول میشدم
حال چیکار باید بکنیم جریان این ذخیره چیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
من با ۹ نفر فاصله قزوین قبول نشدم
ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
رتبه ۲۳ معماری قزوین هم رشته ای نیست؟؟معماری دوست ندارم اما چاره چیست؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
بچه های یه جای واحد نتایج بزارید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
من زنگ زدم مرکز ازمون پرسیدم ذخیره چیه؟گفت یکشنبه برید ثبت نام کنید قبولید.
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط p.daliri.)
حالا چطورمیشه کی بایدبریم ثبت نام تا کی مهلت داره؟Huh
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط p.daliri.)
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)parla نوشته شده توسط:  قبول شدم
ازاد مشهد

منم نرم افزارمشهدقبول شدم.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
من هم قبول شدم علوم تحقیقات مازندران
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
من هم قبول شدم علوم تحقیقات مازندران
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  حالا چطورمیشه کی بایدبریم ثبت نام تا کی مهلت داره؟Huh

رئیس مرکز آزمون درخصوص زمان ثبت نام پذیرفته شدگان گفت: پذیرفته شدگان می توانند در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۷ و ۱۸ دی ماه سال جاری به واحدهایی که در آن پذیرفته شده اند، مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
اقبالی در خصوص مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام یادآور شد: پذیرفته شدگان به هنگام مراجعه به واحدهای مذکور باید ۶ قطعه عکس ۴×۳، کارت ملی، مدرک موقت یا اصل کارشناسی و برگـه ای که وضـعیت نظام وظـیفه آقایان را مـشخص می کند، را به همراه داشته باشند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
دوستان تو کارنامه منم نوشته ذخیره در انتخاب اولٰ یعنی شبستر-مهندسی کامپیوتر زنگ زدم شبستر میگن شما فعلا نمیتونین ثبت نام کنید تا دستورالعمل نیاد واسمون.
جریان این بلاتکلیفی چیه ؟ راه حل ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۸۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close