زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۶۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
سلام

من آزاد ارشد نرم افزار قزوین قبول شدم ، به نظر شما دانشگاه آزاد قزوین بهتره یا پیام نور؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ali_55 نوشته شده توسط:  منم زنگ زدم گفتن برید ثبت نام کنید قبولید تهران مرکز ذخیره شده
اینم شماره مرکز آزمون اگه خواستید سوال کنید

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و یا سوال می توانید با مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با شماره تلفن ۲۳۵۳۳۰ (۱۲ خط) تماس حاصل نمایید

سلام ali_55 عزیز
نتیجه ازمون من اینه
نتیجه کلی آزمون ذخیره درانتخاب اول نام رشته / شهر مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد تهران مرکزی
هر چه هم این شماره زنگ میزنم جواب نمیدن حالا یعنی من قبولم و میتونم ثبت نام کنم تهران مرکز؟
ممنون میشم جواب بدین
مرسی

all of my need is PIL-YO
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
لطفا اینجا نتایج بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mahsa64 نوشته شده توسط:  سلام

من آزاد ارشد نرم افزار قزوین قبول شدم ، به نظر شما دانشگاه آزاد قزوین بهتره یا پیام نور؟

از اون حرفا بودا بهترین دانشگاه قزوینه رشته کامپیوتر
البته اگه درس خونی برو چون اونجا پوست می کنن.....
۲
۰
ارسال: #۶۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  من هم قبول شدم علوم تحقیقات مازندران

ترازتون چند بود؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
سلام
بچه ها من امروز ۲ بار با مرکز آزمون تماس گرفتم گفت سوالت در مورد ذخیره است گفتم بله گفت تبریک میگم یکشنبه و دوشنبه هفته آینده برو ثبت نام کن.
۱
۰
ارسال: #۶۷
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
من هم علوم تحقیقات دماوند قبول شدم
۱
۰
ارسال: #۶۸
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
من هم غلوم تحقیقات گیلان قبول شدم

سعدیاآنکه هفت اقلیم عالم را نهاد هر کسی را آنچه لایق بود داد
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
من هم علوم تحقیقات گیلان قبول شدم

سعدیاآنکه هفت اقلیم عالم را نهاد هر کسی را آنچه لایق بود داد
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
Heartخدایا شکرررررررررررررررت
بالاخره موفق شدم تماس بگیرم . گفتن ذخیره یعنی قبول، یکشنبه دوشنبه برید ثبت نام کنید.
من واحد تهران مرکز قبول شدم حالا چطوری باید ثبت نام کنیم ؟ کدوم سایت؟ حضوری یا اینترنتی؟
لطفا هر کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
ممنون

all of my need is PIL-YO
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR
ارسال: #۷۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)pilyo نوشته شده توسط:  Heartخدایا شکرررررررررررررررت
بالاخره موفق شدم تماس بگیرم . گفتن ذخیره یعنی قبول، یکشنبه دوشنبه برید ثبت نام کنید.
من واحد تهران مرکز قبول شدم حالا چطوری باید ثبت نام کنیم ؟ کدوم سایت؟ حضوری یا اینترنتی؟
ممنون

دوستان اگه موفق شدید با مرکز آزمون تماس بگیرید، لطفا خواهشا بپرسید که ذخیره های تمام واحدها حکم قبولی دارن یا نه تا همه دوستان از نگرانی در بیان.

ممنون.

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۱
۰
ارسال: #۷۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط pilyo.)
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)pilyo نوشته شده توسط:  Heartخدایا شکرررررررررررررررت
ممنون

دوستان اگه موفق شدید با مرکز آزمون تماس بگیرید، لطفا خواهشا بپرسید که ذخیره های تمام واحدها حکم قبولی دارن یا نه تا همه دوستان از نگرانی در بیان.

ممنون.

mona_star عزیز ، من اصلا واحد نگفتم ... همین که تلفن رو جواب دادن قبل اینکه من چیزی بگم گفتن ذخیره یعنی قبووووول یکشنبه و دوشنبه برید ثبت نام . سراسریه دوست من . تمام ذخیره ها یعنی قبول.
موفق باشید

all of my need is PIL-YO
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR
ارسال: #۷۳
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
منم قبول شدم .دانشگاه ازاد کرمان مهندسی فناوری اطلاعات ساخت وتولید نرم افزار
۱
۰
ارسال: #۷۴
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
دوستانی که نرم افزار مازندران و گیلان و دماوند قبول شدن توروخدا بگن تراز آخرین فرد قبول در اون شهر ها چقدر بود؟برام خیلی مهمه
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
اسفنجم انقدر جذب نمیکنه که دانشگاه آزاد داره جذب میکنه
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۷ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۹۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۳۵۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۳۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۸۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close