زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه علم و صنعت (دی ۹۱)

ارسال: #۳۱
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط ec_a_j.)
RE: پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه علم و صنعت (دی ۹۱)
میدونین مشکل چیه
که اینقدر ما به مدرک اهمیت میدیم و سرش کل کل داریم؟
مشکل اینکه ما نمیتونیم از علم مون تو عمل استفاده کنیم
مثلا رشته خودم رو که ecommerce هست مثال میزنم سایت آمازون با استفاده از همین ecommerce سالانه بیش از دو میلیارد دلار درآمد داره که بیشتر از بودجهء سالانهء بعضی از کشورهایی که از بزرگترین صادرکنندگان نفت دنیا هستند
اگه من بعد از اینکه فارغ التحصیل شدم میتونستم با یک سایت همچین کمکی به اقتصاد کشورم بکنم دیگه به اینکه من کجا خوندم معدلم چند بوده محدود نمیشدم
علتشم اینه که خودمون رو میکشیم تا بهترین دانشگاه قبول شیم بعدش خودمون رو میکشیم که شاگرداول شیم اما بعدش چی گیرمون میاد نتیجه اش چی میشه؟ هــــــیـــچــــی
رشتهء ما ها میتونه واقعا به اقتصاد ایران کمک کنه (با تمام مشکلاتی که هست که یه عدهء زیادی دارند می دزدن یا با نادونی شون به ایران ضربه میزنن)
اول از خودم میگم کاش من بتونم به کشورم کمک کنم و با علمم برای هموطنای گرسنه ام شغل ایجاد کنم و درکنارش خودم هم در رفاه باشم
تا من و مردمم زندگی کنیم نه اینکه فقط نفس بکشیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
واقعا افتضاح شده ما خودمون کشتیم تا دانشگاه قبول شیم ولی الان فله ای دانشجو می گیرند داری عدالتو؟!!!!
۱
۰
ارسال: #۳۳
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ

مهلت ثبت‌نام پذیرش دانشجوی مجازی ارشد دانشگاه علم و صنعت تمدید شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به منظور اعطای فرصت بیشتر برای آماده سازی مدارک و ثبت‌نام، مهلت ثبت‌نام پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت تا روز یکشنبه ۱۷ دی‌ماه تمدید شد.

لازم به ذکر است، مهلت اعلام شده تحت هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

تأییدیه ثبت‌نام و کارت ورود به جلسه آزمون، تنها برای داوطلبانی صادر می‌شود که مبلغ هزینه ثبت‌نام را از طریق سایت ثبت‌نام به صورت الکترونیکی پرداخت کرده باشند.

ثبت‌نام‌هائی که به طور کامل انجام نشده و منجر به دریافت تأییدیه ثبت‌نام نشده است ابطال می‌شوند و بعد از مهلت فوق قابل رسیدگی یا تکمیل، نخواهند بود.

خبرگزاری فارس
۱۶/۱۰/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ
زنگ زدم گفتن ۳۰ درصد از دانشجو ها با توجه به معدلشون میتونند به پژوهش محور تغییر بدن

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط eagle.)
الان دیگه از هر کی بپرسی ارشد رفتی سر جلسه ؟
گفت : آره

شما بگو قبولیت مبارک
۳ بار تکمیل طرفیت توی آزاد گذاشتن که مشتریاشون پخش نشن.. همه رو قبول کردن دوست من ارشد عمران رفت سر جلسه نیم ساعته اومد بیرون
دیروز میخندید که قبول شده.....
بیا .... اینم وضع مدرک ارشد
ای خاک بر سر مااااا
خاک بر سر مااااا
۰
۳
ارسال: #۳۶
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)a.nikfarjam نوشته شده توسط:  عجب چوب حراجی داره می خوره به مدرک کارشناسی ارشد!!!
علم و صنعت و امیرکبیر که جداگونه پذیرش دانشجوی مجازی دارن کرور کرور ... تربیت مدرس و شهید بهشتی به نام پردیس و با چه هزینه های گزافی اقدام به پذیرش دانشجو کردن و البته پردیس های بین الملل دانشگاه های نه چندان مطرح که بی سروصدا اقدام به پذیرش دانشجو می کنن
دانشگاه آزاد هم که هر دو ماه یک بار تکمیل ظرفیت داره! من نمی دونم این چه ظرفیتیه که تکمیل نمیشه؟!
ای کاش یه جایی به یه شکلی این روند متوقف بشه

یه شخص سالمی داشت تو خیابون لنگان لنگان راه میرفت ، یکی اومد بهش گفت مرد حسابی ، مثل آدم راه برو.. طرف جواب داد شما کفش منو پا کن بعد این حرف رو بزن! حکایت کار ماست!

حرف شما از منظری که ما می بینیم درسته ، چون با افزایش کمیت اصولا کیفیت کم میشه و ایجاد شغل برای یک شخص لیسانسه بسیار آسان تر از ایجاد کار برای یک شخص با تحصیلات ارشد یا دکتراست و شاید خیلی دلایل دیگر ، اما بهتر است از یه سمت دیگه هم نگاه کنیم.

این دوره ها برای اشخاص خاص برگزار میشه.. یعنی من شاید هیچوقت نتونم ترمی ۵ میلیون تومان برای ادامه تحصیلم فراهم کنم ولی کسانی هستند که این مبلغ براشون پول خرد هست. وقتی تمایل افراد جامعه به سمت تحصیلات عالیه هست و از نظر مالی هم مشکلی نداشته باشند ، وقتی کشور ظرفیت پذیرش نداشته باشه خیلی راحت می تونن برای خارج از کشور اقدام کنند و در دانشگاه هایی که شاید سطح علمی اونها از پایین ترین دانشگاه های کشور ما هم پایین تر باشد ، با هزینه های بالا به ادامه تحصیل بپردازند.

اینجاست که کشور با مشکلات بیشتری مواجه میشه ، مثل خروج ارز از کشور و مشکلاتی که برای اتباع ایرانی در خارج از کشور پیش میاد ، تامین ارز برای اونها و خیلی چیزهای دیگه...

در این موارد دولت تشخیص داده از طریق سیاست هایی چون پردیس و دوره های مجازی دانشگاه ها ، نیازهای این قشر رو پاسخ بده تا هم اونها به خواسته هاشون برسن و هم مشکلات برای خودش کمتر بشه و خیلی چیزهای دیگه..

برای انتقادات مطرح شده احترام قائلم و شاید از جهاتی باید به منتقدین حق بدیم. ولی من بیشتر با شما موافقم. از دو دیدگاه متفاوت ، بسیار درست و سنجیده موضوع را ارزیابی کردید. من هم اضافه کنم که آموزش مجازی بیشتر برای افراد شاغل مناسبه که از یک طرف موقعیت شغلی شون کمتر به خطر می افته و مجبور نمی شوند که هفته ای چندبار برای حداقل چهارترم مدام مرخصی بگیرند و در کلاسهای حضوری شرکت کنند. البته به این معنی نیست که از کار خودشون بزنند. بخش اعظمی از متقاضیان آموزش مجازی متهلین هستند که شرایط حضور در کلاسها را ندارند.
افراد شاغل بواسطه ارتقاء سطح تحصیلی رقیب شغلی افرادی که می خواهند با بعد از فارغ التحصیلی جایی استخدام شوند نیستند.
نهایتا می تونه حفظ و ارتقاء شغلی افراد شاغل به حساب بیاد.

به هر حال این مکانیزم در بسیاری از کشورها رایج شده و به نوعی پذیرفته شده است.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۹۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۲۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۵۴۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close