زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند

ارسال: #۳۱
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
دوستان برفرض هم که کسی بتونه روزی ۱۵ ساعت درس بخونه و اون ۱۵ ساعت هم مفید باشه . شما سعی کنید از درس خوندنتون راضی باشید و بدون اینکه وجدان خودتون رو دور بزنید این رضایت رو با تلاش مناسب، پیشرفت واقعی نسبت به روزهای قبل و اعتماد به نفس بالا بدست بیارید . بقیه چیزها رو هم به اون بالایی که خیر و صلاح همه رو بهتر میدونه واگذار کنین .
مطمئن باشین نتیجه هر تلاشی موفقیت هست . ولی تلاش انسان باید هدفمند و عاقلانه باشه . خداوند به هر کسی یه ظرفیتی داده شاید واسه یه نفر ۱۵ ساعت درس خوندن جواب بده و واسه یه نفر دیگه ۴ ساعت .
ولی ما یه ضرب المثل خیلی خیلی خوب داریم : رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود .
به خدا توکل کنید به و خودتون اعتماد کنید. به امید موفقیت واسه همه دوستانی که تلاش میکنن و همچنین خودم .

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , deh-ab
ارسال: #۳۲
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
خیلی ممنون همین درسته الان خیلی جاها باب شده طرف میره برنامه درسی بگیره بش میگن ال کن بل کن - که چی ؟ !!!!!
اصلا اون شخصی که داره برنامه ریزی برات میکنه از قابلیتهای شخصی و اصلی ما خبر نداره ! مثل اینه طرف سرش درد میکنه قرص سرماخوردگی بهش بدی / بهترین برنامه ریز ما خودمونیم ولی این درسته که مواقع مشکل و گیر داشتن به اهل فن رجوع کنیم و از اونا مشورت بخوایم - یه جا مثله مانشت عزیز که خیلی وقتا باهاش ارامش میگیریم

امام علی علیه السلام:
فرصت ها همچون ابر در گذرند پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , deh-ab
ارسال: #۳۳
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
اونی که بشینه CLRS رو از ب بسم اله تا اخر بخونه معلومه باید روزی ۱۲ ساعت بخونه. خود اینکه چجوری و کجای کتابها رو بخونی هم هنر هست.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb
ارسال: #۳۴
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
به نظر من مصاحبه افراد موفق میتونه کمک خوبی در مورد ساعات درس خوندن کنه.اینطور نیست که حتما با ساعت های زیاد بتونیم موفق بشیم.اگر کسی توی مباحثی اشکال پایه ای داره و توی کارشناسی خوب یادشون نگرفته خب باید ساعاتش رو بیشتر کنه.یا اگر میبینه خیلی از برنامه ریزیش عقب افتاده.یا توی کنکورهای آزمایشی نتایجش خوب نیست
ساعات مطالعه زیاد(در حد ۱۴-۱۵ ساعت)واقعا طاقت فرساست و خسته کننده و هرکسی نمیتونه اینقدر بخونه.اونهایی هم که من دیدم میخونند از ۷-۸ ساعت شروع میکنند و ماههای آخر میرسونند به ۱۴-۱۵
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , nahid.moosavi
ارسال: #۳۵
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند
(۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به نظر من مصاحبه افراد موفق میتونه کمک خوبی در مورد ساعات درس خوندن کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مصاحبه یکی از افراد موفق (رتبه یک هوش مصنوعی پارسال) فکر نکنم بخواد کسی رو دلسرد کنه ... (!)

سلام.به نظر من چیزی که اون تو مصاحبه گفته نمیتونه نمیتونه زیاد درست باشه و یه مقدارش واسه تبلیغاته.آخه کی میتونه از ۲۳ تیر شروع به خوندن کنه اونم روزی ۶ ساعت تو پاییز هم بشه ۱۳ ساعت واسه آزمونی که قراره ۲۷ بهمن برگزار بشه؟؟؟؟از لحاظ منطقی هم درست نیست چون آدم از درس که هیچی از زندگی هم متنفر میشه.یه نکته دیگه هم هست اینکه تو کنکور فاصله ی نفرات اول تا مثلا ۱۰۰ بسیار کمه و یه سوال میتونه خیلی موثر باشه.منظورم اینه که ۱۰۰ نفر اول آنچنان تفاوتی با هم ندارم و من تو مصاحبه هایی که از بچه های رتبه زیره صد خوندم اکثرا از اوایل مهر با روزی ۶ یا ۷ ساعت متوسط شروع کردم و همونطور هم ادامه دادن.شاید هم این خانم استثنا باشه ولی درکل من یه همچین برنامه ای رو قابل اجرا نمیدونم.

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۳۶
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
من خودمو کشتم رسیدم به روزی ۸ ساعت با اجازتون ۵ روزه مریضم!برام دعا کنید خوب بشم،همون روزی ۵ ساعت میخونم!برام دعا کنید خیلی استرسی شدم!
۳
۰
ارسال: #۳۷
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
لینک مصاحبه رتبه های برتر کنکور امسال گرایش های مختلف تو مانشت هست می تونید مطالعه کنید ضمن این که خیلی دوستانه راهنمایی کردن و تبلیغات هم درش دخیل نیست. رتبه ۱ رو هم بخواید که رتبه ۱ علوم اقای سید جوادی رو داریم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , deh-ab
ارسال: #۳۸
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
خوب حالا تبلغ هم باشه که چی ؟
مگه ما اومدیم اینجا پیام بازرگانی ببینیم / ما مطلب رو میبینیم اون چیزیش که بدردمون میخورد برمیداریم با بقیش هم کاری نداریم میخواد تبلیغ کنه نکنه

امام علی علیه السلام:
فرصت ها همچون ابر در گذرند پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
چه بحث پر محتوایی اونم در لبه کنکور!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط aatwo.)
دوسته خوبم mhbftdb Heartمن نوشتم بعضی ها ..........
هیچ کجای پست من به بی خیالی اشاره نداشته برداشت شما اشتباست Huh یکی از اهداف من افزایش اعتماد به نفس و دوری از اضطراب هست شما وقتی مضطرب و نا امید باشید بهتر درس می خونید یا وقتی روحیه داشته باشید؟
هدف پست من بیان این واقعیت که متاسفانه عده ایی پیدا می شوند که چنین غرض هایی دارند یعنی شما میگویید چنین آدمهایی نیستند؟
اگر شخصی همت درس خوندن داشته باشه زمانی که در آرامش فکری و دور از تشویش و اضطراب هست نتیجه بهتر میگیره
بازم میگم دوستان شما زحمت خودتان رو بکشید باور کنید عده ایی بلوف میزنند و اونطور که نشون میدن نیستند چه لزومی داره بیایند و افکار شما رو بهم بریزند
فراموش نکنید درس خوندن باید جزو زندگی روزمرتون بشه مثله مسواک دادن غذا خوردن
به حرف های دیگران اگه براتون تاثیر منفی داره توجه نکنید فقط سعی کنید ساعات مطالعه تون رو بالا ببرید و بگید من سعی می کنم هر روز بهتر از قبل باشم

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , nahid.moosavi
ارسال: #۴۱
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط aatwo.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  من خودم اگه مشکل خاصی برام بوجود نیاد اکثر روزها ۱۲ ساعت میخونم ولی هیچ وقت هم به دنبال ناامید کردن دیگران نیستم.اتفاقا میگم احتمال اینکه قبول بشم کمه. البته من هم گفتم شما نظر سوءیی نداری ولی میگم درست نیست این طوری درباره دیگران قضاوت کنیم. به هرحال آدم عاقل که به درد کارشناس ارشد گرفتن میخوره نباید با این حرف ها نه دلسرد بشه و نه دلگرم. Wink

دوستم من گفتم بعضی ها ... دقت کنید من نگفتم همه در ضمن از کسی هم اسم نبردم
فقط شما به من بگید که آیا چنین آدم هایی(بعضی ها) با این نیت پیدا نمی شوند؟؟؟
در ضمن شما که حرفتون غیره منطقی نیست اگه ۱۲ ساعت درس می خونید چنین کاری شدنیه اما بعضی ها حرفاشون غیره منطقیه
شما آیا میایید زود زود اعلام می کنید من امروز ۱۲ ساعت خوندم همه تستها رو زدم این کارو کردم اون کارو کردم شما چنین کاری رو نمی کنید لزومی نداره جلو دیگران جار بزنید
اما حتی اگر بدون منظور بگید ممکنه برای بعضی ها به نتیجه دلسردی ختم بشه
مسئله سره عقل نیستUndecided مسئله اینه همه آدمها نمیتونند روحیه و توانایی غلبه بر اضطراب در هر شرایطی و امید همیشه داشته باشند و عوامل دیگه روشون تاثیر داره
به هر حال امیدوارم نتیجه زحمتتون رو بگیرید

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mhbftdb
ارسال: #۴۲
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ
اونیکه ۱۶ یا ۱۷ ساعت درس میخونه چطور دلش اومده بقیه ۲۴ ساعتو رها کنه بیاد اینجا پست بزاره. ؟!
اتفاقا اونیکه که میگه من هیچی نخوندم یا کم خوندم آخرش برگ برنده را رو میکنه.
پس به خدا توکل کنید و به تلاش خودتون اتکا کنید .
احتمالا اونیکه ۱۶ ساعت خونده حتما تو یک یا دو ساعت هیچی یاد نمیگیره که ۱۶ ساعت میخونه ؟
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , ۸Operation , aatwo
ارسال: #۴۳
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
بابا ول کنید تورو خدا

سر جلسه معلوم میشه کی چیکارست

به خدا کسایی رو میشناسم ۳ ماه روزی همش ۴ ساعت خوندن رتبه ۱ رقمی آوردن

نمونش رتبه ۲ نرم سال ۸۹ که رفیقم بود

یا خیلیای دیگه

به زیاد خوندن نیست

به فهم و برداشت و عمق خوندن هستش
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , aatwo
ارسال: #۴۴
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)Studious نوشته شده توسط:  خوب حالا تبلغ هم باشه که چی ؟
مگه ما اومدیم اینجا پیام بازرگانی ببینیم / ما مطلب رو میبینیم اون چیزیش که بدردمون میخورد برمیداریم با بقیش هم کاری نداریم میخواد تبلیغ کنه نکنه

دوست عزیز منظور من این بود که بعضی مواردی که توی مصاحبه بود صرفا جنبه ی تبلیغات برای نصیر رو داره.معمولا مصاحبه ها یا گفتگو هایی که قصد حمایت از یک موسسه یا شخص خاص رو داشته باشند نمیتونند کاملا درست باشند.به نظر من به مصاحبه هایی که تو مانشت هست بیشتر میشه اعتنا کرد.به دلیل اینکه مانشت در قبول شدن یا نشدن اعضا یا رتبه تک رقمی شدن یا نشدن اونا هیچ منفعتی نمیبره.

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۲
۱
ارسال: #۴۵
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
دوستان عزیز چرا با این حرفها اعصاب خودتون بهم میریزید.الا بذکرالله تطمئن القلوب.
بابا ما باید تلاش کنیم تا اونجا که در حد خودمونه.کاری به کسی هم نداریم.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۷۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۱ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۷۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close