تالار گفتمان مانشت
بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - aatwo - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ

بعضی ها هستند این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند حالا چه به راست چه به دروغ مثلا میگن
من امروز ۱۵ ساعت درس خوندم ۳۰۰ تا تست حل کردم
من ۲۴ ساعته می خونم امروز گسسته ریاضی مهندسی و احتمال رو تموم کردم....!!
دوستان به این افراد توجه نکنید اونها هدفی جز خراب کردن روحیه شما ندارن
حالا به فرض هم کسی روزی ۱۵ ساعت بخونه احتیاج نیست بیاد اینجا تو ده تا تاپیک بگه من این کارو کردم من اون کارو کردم
یا واسه بقیه برنامه ریزی میکنن
بعضی تاپیکها هم اصلا عنوانشون اشتباه است چون باعث ایجاد استرس میشه و نه تنها به شما کمک نمیکنه بلکه باعث سردرگمی و بدتر شدن روحیه میشه من شخصا کمتر به این تاپیکها مراجعه میکنم

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - kashir - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ

حق با شماست، بعضی از گفته ها عقلانی نیست، روزی ۱۶ساعت میخونم یعنی چی؟ پس صبحانه ناهار شام و ... چی میشه؟؟Huh

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - shervinrs - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ

البته قضیه رو از اون ور هم میشه دید، که این افراد می خوان به خودشون روحیه بدن. Big Grin

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - Xilinx - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  البته قضیه رو از اون ور هم میشه دید، که این افراد می خوان به خودشون روحیه بدن. Big Grin

در واقع کسایی که این حرفا رو میخونند اگه چیزی غیر از این فکر کنند اشتباستSmile

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - ۸Operation - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)MohammadTaher نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  البته قضیه رو از اون ور هم میشه دید، که این افراد می خوان به خودشون روحیه بدن. Big Grin

در واقع کسایی که این حرفا رو میخونند اگه چیزی غیر از این فکر کنند اشتباستSmile

آخ گل گفتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــی!زدی تو خال!!!!!

Re: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - Amir V - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ

من امروز یه دور همه ی درسا رو مرور کردم خخخ.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - ۸Operation - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من امروز یه دور همه ی درسا رو مرور کردم خخخ.

امیر جوون شما که کارت حسابی درسته....دست مارم بگیر رفیق...

Re: RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - Amir V - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  امیر جوون شما که کارت حسابی درسته....دست مارم بگیر رفیق...
من کوچیک بر و بچ عملیاتیم. امروز کلا یه فصل هوش خوندم رفیق :-)

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - aatwo - 25 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  حق با شماست، بعضی از گفته ها عقلانی نیست، روزی ۱۶ساعت میخونم یعنی چی؟ پس صبحانه ناهار شام و ... چی میشه؟؟Huh

ببخشد این آواتار عکس بچگیه شماستBlush

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - Eng_Sara - 26 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

من امروز شونصد ساعت درس خوندم! به جز دروس رشته خودم کلیه دروس رشته خواهرمم خوندم و توی هر دو تا رشته همین امروز کنکور دادم و توی هر دو تا رشته نفر اول شدم Big Grin
در ضمن روحیه کسی رو هم نمی خوام خراب کنم Big Grin
موفق باشید بچه هاااااا.....

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - esisonic - 26 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

با این اوصاف فکر کنم من روحیه هم میدم...همش مینوسم ۲ ساعت...۳ ساعت Big Grin...خخخخخخخخخ

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - zeitun - 26 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  بعضی ها هستند این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند حالا چه به راست چه به دروغ مثلا میگن
من امروز ۱۵ ساعت درس خوندم ۳۰۰ تا تست حل کردم
من ۲۴ ساعته می خونم امروز گسسته ریاضی مهندسی و احتمال رو تموم کردم....!!
دوستان به این افراد توجه نکنید اونها هدفی جز خراب کردن روحیه شما ندارن
حالا به فرض هم کسی روزی ۱۵ ساعت بخونه احتیاج نیست بیاد اینجا تو ده تا تاپیک بگه من این کارو کردم من اون کارو کردم
یا واسه بقیه برنامه ریزی میکنن
بعضی تاپیکها هم اصلا عنوانشون اشتباه است چون باعث ایجاد استرس میشه و نه تنها به شما کمک نمیکنه بلکه باعث سردرگمی و بدتر شدن روحیه میشه من شخصا کمتر به این تاپیکها مراجعه میکنم

اگه می شد جای یه دونه چند تا مثبت می دادم. انقدر که حرف دل من بود.

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - مورتن - ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ

البته خیلی ها هم هستند کارو زندگیشون شده خوندن. سیاهی لشگر هم البته زیاده. یه کلاسی من یک بار شرکت کردم دیدم همه جزوه ها جلد بندی شده انواع رنگهای ماژیک و کلاسه بندی شده ، روحیمو باختم گفتم با این خوره ها میخوام من رقابت کنم؟ البته بعدها فهمیدم بعضیاشون ده تا کلاس هم برن باد پفک بیشتر نیستن . Wink

بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - Payam92 - 26 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ق.ظ

بعضی ها کارشون اینه که اینه که اینه که دنبال خراب کردن روحیه خودشون باشن!
طرف روزی ۷۰ ساعت درس میخونه که بخونه ، خب چیکار کنم ، دمش گرم توهم بخون تا اونجایی که کشش داری مثلا ۶۹ ساعت بخون...Tongue

RE: بعضی ها این ترفندشون شده که اینطوری روحیه بقیه رو خراب کنند - teacherpc - 26 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ق.ظ

بنظر من ادم نباید خودشو با دیگران مقایسه کنه چه بسا یکساعت خوندن شما بیشتر از صد ساعت خوندن اون باشه که قطعن هست بعدشم نزدیک کنکور باید تو ارامش باشه ادم و این استرس های خارجی نباید ادم رو نا امید بکنه