زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شود(بهمن۹۱)

ارسال: #۴۶
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط morteza4.)
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شود(بهمن۹۱)
[undefined=undefined]تراز واحدهای دانشگاهی آخرین نفر قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نوبت اول سال ۹۱[/undefined] Heart
--------------
بچه ها من با ۵۲۷۰ جایی میتونم قبول شم ؟ SadConfused

فایل‌(های) پیوست شده
iau_Arshad.pdf
اندازه فایل: ۸۵/۹۷ KB
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , samereh
ارسال: #۴۷
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  باز تکنیل ظرفیت شد ما اومدیم
ولی واقعا خیلی بی وجدانن! ۱۲ هزار تومن واسه چی؟ مثلا چه کار خاصی میخوان انجام بدن! حالا ۱۲ تومن به کنار، وقت و اعصاب ما چی میشه؟
از اینا گذشته یه دوستی نوشته بود ظرفیتها از مرحله اول هم کمتره. مگه جایی نوشته چند نفر میخوان بگیرن؟
کلا دوست عزیز معلوم نیست چند نفر را در هر کد رشته محل پذیرش می کنند از این هم گذشته پارسال ترازهای خیلی پایین را هم پذیرش کردند ولی امسال در مرحله اول تکمیل ظرفیت خیلی کم گرفتند به نسبت سال قبل..شاید در این مرحله هم همین کارو بکنند در کل خودشون می دانند دارند چی کار می کنند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz55
ارسال: #۴۸
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)amirh نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)farnaz55 نوشته شده توسط:  باز تکنیل ظرفیت شد ما اومدیم
ولی واقعا خیلی بی وجدانن! ۱۲ هزار تومن واسه چی؟ مثلا چه کار خاصی میخوان انجام بدن! حالا ۱۲ تومن به کنار، وقت و اعصاب ما چی میشه؟
از اینا گذشته یه دوستی نوشته بود ظرفیتها از مرحله اول هم کمتره. مگه جایی نوشته چند نفر میخوان بگیرن؟
کلا دوست عزیز معلوم نیست چند نفر را در هر کد رشته محل پذیرش می کنند از این هم گذشته پارسال ترازهای خیلی پایین را هم پذیرش کردند ولی امسال در مرحله اول تکمیل ظرفیت خیلی کم گرفتند به نسبت سال قبل..شاید در این مرحله هم همین کارو بکنند در کل خودشون می دانند دارند چی کار می کنند

مثلا چه ترازهایی را پارسال گرفتن که پایین بوده ؟ در حد ۵۲۷۰ اینا هم گرفتن ؟
۰
۱
ارسال: #۴۹
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
آیا میشه نتیجه گرفت که مرحله اول ظرفیتها رو کم کردن تا در مرحله دوم همه هجوم بیارن و باز یه پولی به جیب بزنن؟
خیلی نامردیه اگه بخوان ۱۵-۱۰ نفر بگیرن. برای آی تی تکمیل ظرفیت مرحله اول تا رتبه ۵۶ قبول شد واقعا من با رتبه ۱۳۸ و تراز ۵۹۰۰ میتونم امیدی به قبولی داشته باشم؟

رفاقت من رسیده بود باور نداشتی چاقو زدی.....
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ
سلام به همگی
بچه ها من تراز واحدای :
آشتیان
محلات
پردیس ساوه
واحد بروجرد
واحد ملایر
رو میخوام لطفا اگه کسی داره برام بزاره
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)mahboob@ نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها من تراز واحدای :
آشتیان
محلات
پردیس ساوه
واحد بروجرد
واحد ملایر
رو میخوام لطفا اگه کسی داره برام بزاره

ترازتون چنده ؟

ترازایی که حدودی یادداشت کردم رو براتون مینویسم:
آشتیان ۵۵۰۰
محلات ۵۵۰۰
پردیس ساوه -
واحد بروجرد ۵۹۰۰
واحد ملایر -

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۱
۰
ارسال: #۵۲
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ
من از یه منبعی شنیدم بالای ۵۷۰۰ باشی قبولی

واسه مرحله دو بهتر میخوان بردارن

حالا دیگه هرکی خودش میدونه

من ۱۲ هزارتومن رو سگ خور کردم و با تراز ۵۸۸۰ فناوری اطلاعات

قزوین ها و ساوه و بعدش زدم رفت

شد شد

نشدم که هیچی

ما که داریم میخونیم
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
دوستان من مهندسی نرم افزار زده بودم تو تکمیل می تونم مکاترونیک بزنم؟

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ
کلا انگار ارشدم بدون کنکور شده دم ودقیقه دانشجو میگیرند آخرش که چی یک مدرک آبکی میدن دستت
ارشد خواندن واسه وقت تلف کردنه وگرنه دیگه هیچ ارزشی نداره!
۰
۲
ارسال: #۵۵
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  دوستان من مهندسی نرم افزار زده بودم تو تکمیل می تونم مکاترونیک بزنم؟

خیر. متاسفانه تنها در تکمیل ظرفیت مجموعه مهندسی کامپیوتر (نرم افزار - هوش - معماری) می توانید شرکت کنید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خدا وکیلی ببینید چطوری با روح و روان بچه ها بازی میکنن ؟
بازم می خوان یه ماه به بچه ها استرس وارد شه و این اصلا براشون مهم نیست - فقط یه پولی در بیارن کافیه.
عجب سیاست کثیفی دارن اینا
پارسال توی تکمیل ظرفیت هر دانشگاه اومد و صد نفر رو گرفت امسال چی ؟ تکمیل ظرفیت اولیه یک چارم پارسال بر نداشتن و جاش اومد تکمیل ظرفیت دوم میذارن - اولا معلوم نیست چطوری بازم بردارن. چند نفر؟ کم بردارن یا بازم مثل مهر کم بردارن.از طرفی دارن سگ خورش می کنن ( با عرض معذرت ) ، اینطوری ارزش قبول شدنمون هم دیگه به چشم نمیاد و به جای اینکه کل فکر و ذکرتون رو بذارید واسه زندگیتون ( یا اونایی که می خوان درس بخونن رو درسشون ) دوباره یه ماه تو سونامی ِ جدید دانشگاه آزاد می مونن و از ۱۵ دی هم همه میایم اینجا می نویسیم کی میاد؟ امروز میاد؟ فردا میاد؟ من زنگ زدم مرکز آزمون اینو گفت - یکی دیگه میگه من رفتم اونو گفت
هدفشون چیه واقعا؟
این لینک رو ببینید ( پارسال سال ۹۰ هوش مصنوعی قزوین ۱۰۴ نفر گرفته و تراز آخرین نفر قبولی بوده ۵۲۰۰ ) امسال ۴۷ نفر ! من خودم اونجا خوندم رفتم پرسیدم میگن ظرفیتا امسال کم کردیم . روی چه حسابی؟؟؟
اگه جا ندارن چرا کارشناسی رو میان بدون کنکور می کنن؟ اگه جا دارن چرا یه سال ۱۰۴ تا یه سال ۵۴ نفر؟
فقط واسه اینه گند بزنن به تفکرات و اعصاب روان ِ شماها
ایشالله قبول شید و شیم ! ولی این همه غصه و زجر آخرش ۱۰ میلیون هزینه و دو سال دیگه به جمع بیکارین جامعه اضافه شیم .
کاش جای این گربه رقصوندن ها از ریشه درست می کردن و یه مشت آدم با سواد تحویل جامعه می دادن نه اینطوری . . .
۴۰ واحد آیین زندگی و فارسی و وصایا و مثلا برای کامپیوتری ها فیزیک و این مزخرفات چه سودی داره؟ این یعنی هنوز یه مشت بی سواد نشستن و تا این بی سواد ها هستن وضعیت همینه - هر روز به یه ساز جدید برقصیم و پول بدیم و بعد چند نفر کودک بی گناه تو آتیش بسوزن ! پول ما رو هم دیگران بخورن بچه هاشون مازراتی سوار شه!

-------------------------------------------------------------------------
ببین دوست عزیز حرف شما صحیح.. اما ما هم فعلا مجبوریم با همین شرایط بریمو ارشد بخونیم پس این همه اعتراض وقتی حرکتی توش نباشه بیفایدس... بهتره اینجا همدیگه رو کمک کنیم تا انتخاب خوبی داشته باشیم..

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid
ارسال: #۵۷
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط mahsa IT 2012.)
بچه های IT کسی نیست کمک کنه؟

shabgard جان شما که IT هستین چه طور ساوه رو زدین؟اخه ساوه فناوری اطلاعات نداره؟
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
میگم واسه IT کجا هاست؟
من به شک افتادم که آیا IT تکمیل ظرفیت داره یا نه
کجاها؟
منم حاضرم ۱۰ تا از این ۱۲ تومانو بدم تا برم دانشگاه
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
بچه ها کسی میدونه آیا براساس رتبه میگیرن یا بر اساس تراز؟؟
من تراز نرمم ۵۶۸۲ شده.. بنظرتون کجا بزنم قبول میشم..؟؟؟
اگه میتونید راهنمایی کنید

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh
ارسال: #۶۰
۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط ainaz68.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ)epmv نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه آیا براساس رتبه میگیرن یا بر اساس تراز؟؟
من تراز نرمم ۵۶۸۲ شده.. بنظرتون کجا بزنم قبول میشم..؟؟؟
اگه میتونید راهنمایی کنید

تراز

(۲۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  میگم واسه IT کجا هاست؟
من به شک افتادم که آیا IT تکمیل ظرفیت داره یا نه
کجاها؟
منم حاضرم ۱۰ تا از این ۱۲ تومانو بدم تا برم دانشگاه

تجارت:
کد محل دانشگاهی نام محل دانشگاهی جنسیت
۲۱۴ واحد قزوین زن و مرد

شبکه:
۱۸۹ واحد گرمسار زن و مرد
۲۱۴ واحد قزوین زن و مرد
۲۳۷ واحد علوم و تحقیقات کرمان زن و مرد
۵۹۴ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه زن و مرد
۶۲۸ پردیس علوم و تحقیقات قزوین زن و مرد
۶۳۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر زن و مرد

طراحی و تولید نرم افزار:
۱۰۸ واحد کرمان زن و مرد

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۴۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close