زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسابقه SpaceRace

ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
مسابقه SpaceRace
با سلام
همون‌طور که نمی‌دونید! ما برای بک‌آپ گیری مانشت از سرورهای Dropbox استفاده می‌کنیم. تقریباً با اطمینان می‌تونم بگم که بهترین سرویس ابری حال حاضر این سرویس هست. برای آشنایی بیشتر به سایتش می‌تونید مراجعه کنید!
اما مشکلی که وجود داره بحث فضای رایگان این سرویس هست که خیلی کمه. حدود ۲ گیگ رایگان که با معرفی عضو تا ۲۰ گیگ هم قابل افزایش هست. جدیداً مسابقه‌ای بین دانشگاه‌ها توی این سایت ترتیب داده شده که به اعضای هر دانشگاه (که ایمیلی دانشگاه‌شون رو تایید کنن) از ۳ تا ۲۵ گیگ فضا جایزه می‌ده.
لذا از دوستانی که مایل هستند در این امر (یعنی بالا رفتن فضا) کمک کنن دعوت به همکاری می‌شه!! کافیه توی سایت عضو بشید و در صفحه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وارد بشید و ایمیل دانشگاه‌تون رو وارد کنید و تایید کنید.
یکی از دوستان دانشگاه تهرانی که ایمیل ut.ac.ir داره هم با من تماس بگیره (جهت تایید یکی از حساب‌های مانشت).
برای دانشگاه‌ شریف ایمیل‌ها باید ce.sharif.edu و یا زیر دامنه‌ای از sharif.ir باشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ ب.ظ
مسابقه SpaceRace
انگار dropbox طرفداری نداره!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مسابقه بزرگ هوش مصنوعی - پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران mjzarrin ۶ ۶,۱۱۹ ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sherkat
  مسابقه برنامه نویسی کدکاپ poldasht ۰ ۱,۲۸۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: poldasht
  مسابقه ی برنامه نویسی کشوری "کدهای پر چالش" one hacker alone ۱ ۱,۸۱۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نخستین مسابقه برنامه نویسی ACM The BesT ۰ ۲,۴۴۱ ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Information بزرگترین مسابقه داده‌کاوی کشور reza_72 ۲ ۳,۴۱۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: reza_72
  مسابقه‌ی برنامه‌نویسی گوگل: Google Code Jam 2015 ashkan_d13 ۲ ۳,۴۶۴ ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan_d13
  مسابقه بهترین اسلاید پایان نامه ۸۵۹۱ ۰ ۱,۷۲۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ۸۵۹۱
  مسابقه‌ی برنامه‌نویسی گوگل: Google Code Jam 2014 ashkan_d13 ۹ ۷,۵۶۲ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  مسابقه اینترنتی کتابخوانی زندگینامه پروفسور حسابی good-wishes ۹ ۶,۶۰۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza khoshfekr
  برگزاری مسابقه برای طراحی سردر دانشگاه صنعتی شریف (آذر۹۲) good-wishes ۰ ۲,۰۹۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close