زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تلاش یک استرالیایی برای شکستن رکورد جهانی بازی ویدیویی

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
[تصویر:  OkanKayaGWRsetup_2.jpg?1352875779]

«اوکان کایا» می‌خواهد رکورد «۱۲۰ ساعت و ۷ دقیقه» را بشکند و هم اکنون که این مطلب را می‌خوانید، چند ساعتی هست که سفر یک هفته‌ای خود را آغاز کرده. کایا که یک مدیر فروش است از چند وقت پیش به دنبال شکستن و ثبت رکورد جهانی به نام خودش بوده و حالا با انجام بازی مورد علاقه اش، Call of Duty: Black Ops II به دنبال این هدف است.

او می‌گوید: «تلاش برای شکستن رکورد را از ۲ سال پیش شروع کردم. چند ماه قبل هم با رئیسم صحبت کردم و او آنقدر لطف داشت که دفتر کاری را به عنوان "مقر شکستن رکورد جهانی" در اختیارم بگذارد.» وقتی او این هدف را در سرش می‌پروراند رکورد جهانی ۳ روز بود ولی حالا به ۱۲۰ ساعت افزایش یافته با این حال او خود را آماده این چالش می‌بیند.

درباره انتخاب Black Ops II می‌گوید: «از طرفداران بزرگ این سری بازی هستم. از the World War days تا الآن و خیلی دوستش دارم.» و او حالا مصمم شده که رکورد را بشکند: «وقتی هدفی انتخاب می‌کنم، تمام سعی‌ام رسیدن به آن است.»

برای ثبت رکورد جدید او نیازی ندارد که تمام ۱۲۰ ساعت را بازی کند. قوانین گینس به ازای هر یک ساعت، ۱۰ دقیقه استراحت را مجاز می‌شمارد و البته می‌توان آنها را یک جا استفاده کرد، بنابراین اوکان می‌تواند از ساعات انباشته استراحتش برای خواب استفاده کند. او در این باره می‌گوید:

«در روز اول سعی می‌کنم تا آنجا که می‌شود بدون استراحت پیش بروم. حداقل می‌خواهم ۶ ساعت وقت استراحت را یک جا برای خواب داشته باشم، پس تا وقتی جور شود استراحت نمی‌کنم. برای رسیدن به چنین رکوردی، روز اول و دوم حیاتی است و کمک می‌کند فرصت خواب به دست بیاوری و بتوانی باتری هایت را شارژ کنی.» شما می‌توانید کایا را از طریق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دنبال کنید. گاهی نشسته، گاهی ایستاده، گاهی هم روی صندلی‌اش ولو شده پاهایش را روی میز گذاشته ولی در طول یک هفته آینده -اگر خواب نباشد- همیشه او را در حال بازی خواهید یافت. آیا موفق به شکستن رکورد دنیا می‌شود؟ هفته آینده همین موقع خواهیم دانست.

کامنت خودم: ما تو فکر ارشد و با سواد شدن و متخصص شدن و مفید شدنیم، اینم از بس خوشی و امکانات زده زیر دلش تو فکر آتاری بازی کردنه!!! کاش جامون با هم عوض میشد، اون وقت حالشو میپرسیدیم!!!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , mohammadali1990 , انرژی مثبت , S - Is
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: تلاش یک استرالیایی برای شکستن رکورد جهانی بازی ویدیویی
(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  کامنت خودم: ما تو فکر ارشد و با سواد شدن و متخصص شدن و مفید شدنیم، اینم از بس خوشی و امکانات زده زیر دلش تو فکر آتاری بازی کردنه!!! کاش جامون با هم عوض میشد، اون وقت حالشو میپرسیدیم!!!

والله من همین الانم بین خوندن واسه کنکور call of duty مخصوصا همین نسخه Black ops رو بازی می کنم . البته زمانی که طول روز دارم میخونم داداش کوچولو ادامه مرحله رو میره Tongue
ناگفته نمونه Fifa 12 که همیشه یه پای برنامه روزانم هستش، حالا موندم تو این که این مسابقه جام دیجیتال رو برم یا نه !!!!!!! Angel
میگم کاش منم یه تستی بکنم جان خودم میتونم یه ضرب تا آخر ببرمش این call of duty رو .
خدا رو چه دیدی شاید اسم ما هم رفت تو گینسBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mohandes-abedi
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
دمش گرم ---- عجب پشتکاری Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
نکته دوم: من از بازی‌های ویدیویی زیادی خوشم میاد اما اینکه ۱۲۰ ساعت فقط یک بازی رو آدم انجام بده یعنی باید واقعا آدم دیوونه اون بازی باشه.

پ.ن: من منبع مطلب رو می‌دونم اما به هر حال خوب بود که منبع مطلب رو هم می‌نوشتید.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
حالت داستانی call of که ۸ ساعت نهایتش تمومه. میخواد ۱۲۰ ساعت چیکار کنه؟!
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
RE: تلاش یک استرالیایی برای شکستن رکورد جهانی بازی ویدیویی
یارو خیلی زرنگه ها من یه ده دقیقه ای نگاش میکردم البته طبق معمول باید از ف - ی - ل - ت - ر - ش - ک - ن استفاده کرد.
همش داره توی این منوهای تنظیمات ور میره . زمانشم ۲۳ ساعت گذشته یه لپ تاپ گذاشته جلوش که تایم سپری شده رو میبینی .
به قول این دوستمون این بازی نهایتش همون ۸ - ۹ ساعته این میخواد بقیش رو احتمالا توی همین منوها بگذرونه Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ف.ش
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
البته توی دیونه بودنش شکی نیست !!!

ولی اینو حداقل باید می دونت که این بازی حتی ۱ روز هم وقت نمی خواد !!!

باید می رقت یه بازی مثل آرخام سیتی(بتمن) را انتخاب می کرد که هم زمان خیلی زیادی بخواد هم سخت باشه بازی بتمن اگه کسی توش حرفه ای نباشه حتی تا ۱۰۰ ساعت هم (یا بیشتر) طول می کشه !!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۷۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۹۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  سوالات متداول در مورد کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس و لوازم جانبی ahmin ۰ ۲,۱۷۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmin
  افزودن چند رکورد با مقادیر خاص به جدول targol ۰ ۱,۷۲۹ ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  نظریه بازی ها تولد آفتاب ۸ ۴,۸۴۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: تولد آفتاب
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه بازی ها دانشگاه فردوسی jazana ۰ ۱,۴۵۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  تصاحب رتبه ۱۹ جهانی سرانه استنادات علمی از سوی دانشگاه علم‌وصنعت plusdeck ۰ ۲,۲۱۶ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  هرس آلفا بتا (بازی ها،جستجوهای خصمانه) stonehenge ۴ ۶,۷۳۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: naghmeh70
  ویرایش یک رکورد توسط یک مدیر و غیرفعال شدن دسترسی به آن رکورد برای بقیه مدیران سایت targol ۳ ۲,۵۷۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  معرفی کتاب تئوری بازی در زمینه هوش مصنوعی نجمه ۶ ۴,۵۴۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: نجمه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close