زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظرتون آزمون اول تعاونی سنجش مهندسی کامپیوتر چطور بود؟؟

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
دوستان من تعاونی سنجش ثبت نام کردم امروز که ۱۲ آبان هست اولین آزمونو دادیم- نمیدونم به نظر من سوالا خیلی سطحی و بی نکته بودن یا واقعا اینجوری بود؟؟ دوستانی که آزمون دادن نظرشونو بگن-خیلی ساده نبود؟؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , shiva865
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
سلام
افتضاح ساده بود!!!!اگه تا آخر این جوری باشه که واقعا حیف پولی که دادیم!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , foranyone
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ
چی بگم من خودم به شخصه همه مشترکارو زدم تخصصی ام به جز کامپایلر که نخوندم همه رو زدم احتمالا اکثرا باید درست باشن-متن آخر زبانش سخت بود- ریاضی ام که کلا نخوندم نزدم به جز گسسته که آسون بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ
گلابی بود فک کنم با میانگین۱۰۰رتبه اول بشن!من خودم با میانگین ۵۰احتمالا جز رتبه های آخر باشم!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
لطفا میشه سئولات و جواب ها ی ازمون تسلط را در سایت قرار بدهید ازمون تسلط
۰
۰
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
دوست عزیز نمی دونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه من این آزمونارو شرکت کردم و می گم که ارزش نداره اصلا سوالاش- یعنی هیچ خلاقیتی توو تستاش نیست نمونه همه تستاش توو کتاب تستا موجوده- متاسفانه اسکنر ندارم که بخوام سوالات رو اسکن کنم ولی به نظرم همون ماهان و پارسه که دوستان زحمتشو می کشنو بردارین از سایت خیلی بهتره
۰
۰
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
سلام دوستان
من با اون که فکر می کردم آزمون خیلی سطحی بود و احتمال درصدای بالا به خودم می دادم ولی اینطور نشد و بین ۱۸۲ نفر رتبم توو گرایش نرم افزار ۴۰ شد!!! حالا موندم توو این موسسه با این جامعه آماری!! و با این فکر که اکثر بچه های قوی توو رشته ما توو پارسه یا ماهان یا نصیر یا حتی مدرسان شرکت کردن دیگه امیدی با این رتبه به من نیست-اینم بگما من تسلطم توو مباحث بد نیست ولی نمی دونم چرا سر جلسه صوتی هایی میدم که هیچ جای دیگه نمیدم!!! خلاصه اینکه مونیدیم با این افکار چه کنیم؟؟؟؟
آهان تا یادم نرفته بگم توو این آزمونایی که توو سایت گذاشتن به نظر من کار مدرسان از همه قوی تر بوده
برا همتون آرزوی موفقیت دارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shiva865
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
سلام ولی من رتبم خیلی بد شده سوالا به نظرم اسون بود ولی نمیدونم چرا نمیتونستم حل کنم خیلی ناراحتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shiva865
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ
دوست عزیز من یه تجربه ای از سال پیش دارم که بهتون میگم شاید به کارتون بیاد- من سال پیش حدود ۱ ماه خوندم واسه کنکور و بزرگترین اشتباهم این بود که هیچ وقتی واسه تثبیت مطالب توو ذهنم نذاشتم با اونکه از ۹ تا درس تخصصی و مشترک همه رو یه دور زده بودم (اینم بگم موقع خوندن قشنگ می فهمیدم و چندتایی تست که فرصت می کردم بزنمو خوب می زدم) ولی مشکل اینجا بود که سر جلسه هیچ جمع بندی از مطالب توو ذهنم نبود و نتیجه این شد که رتبم شد ۷۰۰۰ !!! بعد آزمون همش میزدم توو سر خودم که من اینارو بلد بودم فقط یادم رفته راهو روشا!! و امسال به این نتیجه رسیدم اگه فهم و خوندن سرفصل ها ۳۰ درصد راه باشه تثبیت و تسلط رو مطالب ۷۰ درصد راهه... چون شما سر جلسه انقدر تایمتون کم هست که حتی اگه با تمرکز بتونید مطالب رو به یاد بیارید بازم نمیشه!! و نتیجه آخر اینکه به نظر من کسایی که رتبه های خوب میارن سر جلسه تقریبا مطالب رو حفظ هستن البته در رشته های مهندسی حفظ خالی کافی نیست-وای چقدر حرف زدم!! فقط دلم نمی خواست کسی اشتباه منو بکنه- در مورد شما ام به نظرم الان که حدود ۳ ماه به آزمون مونده فرصت خیلی خوبی هست که با تلاش بیشتر رو مطالب مسلط بشین و اصلا غصه رتبتونو نخورین. من که خودم به شخصه می خوام جمعه واسه رتبه ۱ تلاش کنم-موفق باشین
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , foranyone , fateme66
ارسال: #۱۰
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان
دیشب که کارنامه خودمو توو سایت سنجش دیدم یه جورایی واسم شک بود
نمی دونم آزمون آسون بود یا سخت؟ آخه من درصدام خیلی بالا شده بودن - کارنامه تکمیلی ام هنوز نیومده که ببینم اوضاع توو میانگین و تراز چطوره!! دوستایی که این آزمونو دادن به نظرشون چطور بود؟؟؟؟
درصدامو می نویسم
زبان ۳۳
ریاضی سفید
مشترک ۶۶/۶۷
تخصصی نرم ۵۲
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
سلام به دوستان عزیز.
بنظر شما سوال ۱۰۵ و ۶۶ و ۶۸ و ۴۰ و ۴۶ و ۴۹ جوابی که کلید داده درست هست؟
اگه دوستانی که این آزمون ها رو شرکت کردند، بیایم بحث کنیم تو یه تاپیک ممنون می شم. سوالات اشکال مفهومی داره(از نظر من Smile ).
موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط kaviresabz.)
RE: به نظرتون آزمون اول تعاونی سنجش مهندسی کامپیوتر چطور بود؟؟
(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
دیشب که کارنامه خودمو توو سایت سنجش دیدم یه جورایی واسم شک بود
نمی دونم آزمون آسون بود یا سخت؟ آخه من درصدام خیلی بالا شده بودن - کارنامه تکمیلی ام هنوز نیومده که ببینم اوضاع توو میانگین و تراز چطوره!! دوستایی که این آزمونو دادن به نظرشون چطور بود؟؟؟؟
درصدامو می نویسم
زبان ۳۳
ریاضی سفید
مشترک ۶۶/۶۷
تخصصی نرم ۵۲

به نظر من هم راحت بود
روی نمودار هم که نگاه کردم میانگین نسبت به آزمون های دیگه بالاتر بود

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز.
بنظر شما سوال ۱۰۵ و ۶۶ و ۶۸ و ۴۰ و ۴۶ و ۴۹ جوابی که کلید داده درست هست؟
اگه دوستانی که این آزمون ها رو شرکت کردند، بیایم بحث کنیم تو یه تاپیک ممنون می شم. سوالات اشکال مفهومی داره(از نظر من Smile ).
موفق باشید.

میشه بگید دقیقا مشکل کجاست
من سوالای مشترک و تخصصی رو برسی کردم
از سوال هایی که شما فرمودید فکر کنم فقط ۶۸ یه خورده گنگ بود که اونم من نمونه تستهاش رو دیده بودم
من با سوال های ۵۶ و ۵۷ مشکل دارم

تلاش تلاش تلاش
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
سلام به همگی
امروز کارنامه تفضیلی که اومد فهمیدم که آزمون ساده تر بوده ولی خوب مهم رقابتی هست که بین نفرات هست از رتبم راضیم با اونکه فکر می کردم جز ۳ نفر باشم ولی خوب ریاضی سفید کار خودشو کردو رتبم ۷ شد!!! امروزم داشتم سوالای جامع اول پارسه رو می زدم اونجام مشکل حادی نداشتم ولی سوالای پارسه نوآوری بیشتر داشت و اینکه به نظرم وقت گیرتر بودن تستاش-در مورد سوالایی که بحث شده رو ابهاماشون با اونکه جوابارو ندیدم ولی به نظرم کم اشتباه ترین آزمونشون همین بود به جرات میشه گفت سوال غلط نداشت ولی خوب تست خلاقیتی توشون نبود!!! به هرحال دیگه کم کم داریم به آخرش می رسیم هرچی خدا بخواد
راستی به نظرتون چقدر میشه به تخمین رتبه ای که میده دل بست؟؟؟ واسه من داده ۶۶!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام به همگی
امروز کارنامه تفضیلی که اومد فهمیدم که آزمون ساده تر بوده ولی خوب مهم رقابتی هست که بین نفرات هست از رتبم راضیم با اونکه فکر می کردم جز ۳ نفر باشم ولی خوب ریاضی سفید کار خودشو کردو رتبم ۷ شد!!! امروزم داشتم سوالای جامع اول پارسه رو می زدم اونجام مشکل حادی نداشتم ولی سوالای پارسه نوآوری بیشتر داشت و اینکه به نظرم وقت گیرتر بودن تستاش-در مورد سوالایی که بحث شده رو ابهاماشون با اونکه جوابارو ندیدم ولی به نظرم کم اشتباه ترین آزمونشون همین بود به جرات میشه گفت سوال غلط نداشت ولی خوب تست خلاقیتی توشون نبود!!! به هرحال دیگه کم کم داریم به آخرش می رسیم هرچی خدا بخواد
راستی به نظرتون چقدر میشه به تخمین رتبه ای که میده دل بست؟؟؟ واسه من داده ۶۶!!!!

با توجه به اینکه این تخمین با استفاده از نتایج پارسال هستش و اینکه سطح سختی سوالا زیاد نبود فکر نکنم بشه زیاد روش حساب باز کرد
البته هرکی به طور حدودی حد و اندازه خودش رو میدونه

تلاش تلاش تلاش
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)kaviresabz نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام به همگی

با توجه به اینکه این تخمین با استفاده از نتایج پارسال هستش و اینکه سطح سختی سوالا زیاد نبود فکر نکنم بشه زیاد روش حساب باز کرد
البته هرکی به طور حدودی حد و اندازه خودش رو میدونه

در مورد اینکه سوالا ساده بودن درست می گین ولی رتبه رو نسبت به تراز میده نه نسبت درصدایی که زدیم و خودتون درجریان هستین که محاسبه تراز به چه نحوی هستش و نسبت به شرکت کننده ها و توانایی هاشون این نمره بدست میاد- به هرحال نکته ای که از همه چی مهمتره اینه که همه تلاشها یه طرف روز کنکور اگه روز آدم باشه با اینکه روزت نباشه نتیجه زمین تا آسمون فرق می کنه - امیدوارم هرکی به اندازه تلاشش نتیجه بگیره
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۷۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۳۹۸ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۱۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۴۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۶۷۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۹۳ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close