زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۱ اومد!

ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
Thumbs Up کارنامه نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۱ اومد!
کارنامه نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل )سال ۱۳۹۱ روی سایت سنجش قرار گرفت...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , The BesT , Masoud05 , esi , انرژی مثبت , pos
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
ای بابا!!!!!!!!!من با رتبه دولتی ۱۷۰۰ با اخرین نفر غیرانتفایی جیرفت ۱ نفرفاصله داشتم!!!!!آی سوختم!!!!!!!!!!

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: کارنامه نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۱ اومد!
چیزی نمونده بود تا شریف قبول شم اما ، کیلومتری شریف و امیرکبیر رو رد کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin متر و میلیمتر و اینا اصلا جوابگو مسافت نیست Big GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , payman84ce
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
از دوستان میخوام اگه براشون مقدوره انتخاب رشتشون و کارنامه نهاییش را قرار بدن . میتونه خیلی مفید باشه

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
من با ۲۵۳ هوش ، شیراز رو با خوش شانسی آوردم ، صنعتی اصفهان و اصفهان و فردوسی رو راحت تر آوردم ( مثلا یه ۲۰ تای دیگه جا داشت ) اما خواجه نصیر به بالا رو نیاوردم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
منم از دوستان عزیز خواهشمندم از اونجایی که اینجا بخش اخباره و تاپیک های این بخش بعد از یه مدت به بایگانی منتقل می شه لطف کنن و در بخش مربوط به کنکور ارشد این نتایج رو اعلام کنن که ایندگان بتونن بهتر استفاده کنن
ان شالله که دوستان این مورد رو در نظر می گیرن

در این تاپیک ها

و

و

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من با ۲۵۳ هوش ، شیراز رو با خوش شانسی آوردم ، صنعتی اصفهان و اصفهان و فردوسی رو راحت تر آوردم ( مثلا یه ۲۰ تای دیگه جا داشت ) اما خواجه نصیر به بالا رو نیاوردم.
ببخشید میشه بگید چه مدت براارشد خونید که قبول شدید آخه من هم میخوام گرایش هوش امتحان بدهم بعد هم شیراز قبول بشم
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)elahearshad نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من با ۲۵۳ هوش ، شیراز رو با خوش شانسی آوردم ، صنعتی اصفهان و اصفهان و فردوسی رو راحت تر آوردم ( مثلا یه ۲۰ تای دیگه جا داشت ) اما خواجه نصیر به بالا رو نیاوردم.
ببخشید میشه بگید چه مدت براارشد خونید که قبول شدید آخه من هم میخوام گرایش هوش امتحان بدهم بعد هم شیراز قبول بشم

به امید خدا

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
مرسی خیلی لطف کردید راستی ببخشید اصلا حواسم نبود بهتون تبریک بگم وبراتون آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم من هم مثل شما قبول بشم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ق.ظ
Re: کارنامه نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۱ اومد!
بچه ها آمار کلی کی میاد؟ که کی با کدوم رتبه کجا قبول شده؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۷۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۶۰,۱۲۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close