زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۰۰۶
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
بچه ها کسی کتاب نرم گسترش علوم پایه رو خونده؟خوبه؟طبق آزمون پارسه میدونید کدوم فصلاش برا این آزمون میاد؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۱۰۰۷
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
بچه ها یه نگا به این تاپیک بندازید و یه راه حل بدید لُدفن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۱۰۰۸
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  بچه ها کسی لینک واسه حل تمرین clrs ساختمان داده که ترجمه فارسی باشه داره خواستم بخرمش ولی جایی پیدا نکردم.البته طراحی الگوریتمو پیدا کردم اما اینو نه اگه کسی داره ممنون میشم بزاره لینکشو
بچه ها لطفا اگه کسی لینکی ازش داره بزاره چون خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم تو بازار الان بگیرم لااقل پرینت بگیرم ازش که شنبه شروع کنمش.ممنون میشم
۱
۰
ارسال: #۱۰۰۹
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کتاب نرم گسترش علوم پایه رو خونده؟خوبه؟طبق آزمون پارسه میدونید کدوم فصلاش برا این آزمون میاد؟
۵۰% درصدشون خوندم کتاب خوبیه ولی ناقصه با ناظمی بخونی کامل میشه و ۹۰% پرسمن رو پوشش میده!
موفق باشی

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۱۰
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط ADELZX.)
ناامیدی ممنوع!!!!!
دوستان مدتی است که باز هم دوستان از نا امیدی دم میزنند تو گروه درسی مهر ماه یک مثال زدم که لازم دونستم برای بچه هایی که تازه به گروه اضافه شدن واز نا امیدی دم میزنن دوباره بگم . دوستان الان موقع نا امیدی نیست ماها این روز ها باید تلاشمون جند برابر کنیم

یک تکه یخ رو که تا دمای ۵۰ - درجه سانتی گراد سرد شده بردارید و بش گرما بدید ، ابتدا هیچ اتفاقی رخ نمی ده. این همه انرژی گرمایی صرف مشه ولی هیچ نتیجه ی قابل رویتی مشاهده نمی کنی . ناگهان ، در دمای صفر درجه ، یخ ذوب و به آب تبدیل می شه. کار رو ادامه بدید . باز هم انرژی فراوانی صرف می شه بدون آنکه تغییری مشاهده بشه . تا اینکه وقتی به حدود ۱۰۰ درجه سانی گراد می رسیم ، حباب و بخار ایجاد می شه!
و
نتیجه ؟
این احتمال وجود داره که ما انرژی زیادی را صرف کاری کنیم ، مثلا صرف یک پروژه ، یک شغل وحتی یک قالب یخ و با این وجود به نظرمون برسه که هیچ نتیجه ای نگرفته ایم . اما در حقیقت انرژی ما دور از چشممان در حال ایجاد دگرگونی هستش . کار خودتون رو ادامه بدید و مطمئن باشید که دگرگونی از راه خواهد رسید . این اصل را به خاطر بسپارید ، بی جهت دچار هراس نشوید و یاس را نیز به خود راه ندهید و بدونید که هیچ تلاشی ، بی نتیجه نمی ماند.آری باید امیدوار بود و به کمترین ناملایماتی که در تلاش های مان میبینیم ناامید نشویم.

بهر حال از نا امیدی فایده و خیری نیست.به خدا توکل کنین و با تمرکز حواس و تفکر مثبت شروع به درس
کنین.از مشکلات هم نترسید.لازمه دنیا مشکلاته...همه تو زندگیشون مشکلات دارن.مهم اینه که بتونین
مثل یک مبارز شجاع با مشکلات مبارزه کنین و پیروز بشین.

آدم باید تا جایی که امکان داره تلاش کنه و بعد نتیجه رو بسپاره دست خدا. اگه شد که شد اگه نشد حکمته.
آخه نا امیدی چه معنا داره وقتی ما چیزی به نام توکل داریم؟ شما که دینی رو خوندین و معنای توکل رو میدونین.
توکل یعنی سپردن نتیجه به اونی که حواسش به هممون هست. البته همرا با تلاش فراوان.
شما هم فعلا به جای فکر کردن به نتیجه به خوندن فکر کنین.

پ.ن:امید،مثل بال است برای پرندگان/پس هیچوقت ناامید نشین دوستای من،به این فک نکنین که نتیجه چی میشه،نتیجه دست خداس.فقط تلاشتونو بیشتر کنین.بااااشه؟آرزوی

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , *farnaz* , srj , avril22 , Pakzad , M@A , mehrdad372 , asiehmohammadian , humorkhan , MS.rezvan , fifa2020 , amnhck123 , ania_13 , dear-saideh , moonset , younes , sheyda , sara_sb92
ارسال: #۱۰۱۱
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  بچه ها کسی لینک واسه حل تمرین clrs ساختمان داده که ترجمه فارسی باشه داره خواستم بخرمش ولی جایی پیدا نکردم.البته طراحی الگوریتمو پیدا کردم اما اینو نه اگه کسی داره ممنون میشم بزاره لینکشو
بچه ها لطفا اگه کسی لینکی ازش داره بزاره چون خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم تو بازار الان بگیرم لااقل پرینت بگیرم ازش که شنبه شروع کنمش.ممنون میشم
از این آدرس دانلود کن...

این تایپیک هم بچه های پارسال در موردش صحبت کردن...حتما بخون یه چیزای بدربخوری در مورد فصولش کمکت میکنه..

و در آخر من خودم از رو زبان اصلی که چیزی نفهمیدم و وقت گیره...اگر زبانت خوبه که هیچ اگر نه حل و تمرین فارسیش رو بخر...البته اگه پیدا کردی...Big Grin
موفق باشی

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , deepnip , sara_sb92
ارسال: #۱۰۱۲
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  استراتژی فروش کتاب...
در سایت فقط عنوان کتابها موجوده و قیمت هم برمیگرده به چندین چاپ پیش!
موقع خرید قیمت روی جلد میبینی میخوای پول رو حساب کنی که.... (۸۰۰۰)
لیست جدیدی درمیارن و نگاه میکنند قیمت جدیدش رو میگن!(۱۰۰۰۰)

تو خونه بهم میگن همه مثل تو باشن دنیا هیچ غمی و چون و چرا ندارهBig Grin

یعنی من اینقد کتاب خریدم و فروختم که حد نداره...
هرچی سرمایه داشتم ریختم به پای کتابBig Grin
امسال نتیجه بگیرم به امید خدا...همه ی کتاب هام رو دسته بندی میکنم و میدم به سال بعدی هاAngel

Big Grin منم همه کتابای پارسه و مدرسان و .... کامپیوتر و آی تی .... مال دوسال رو دارم! خدا می دونه چه پوووولی گرفتن ایناااااااااااااا...... با آزموناشو حساب کنید خدا می دونه چقدر میشه! اگه با همین پول میرفتم آزاد الان فارغ التحصیل شده بودم! Big Grin من اینجا با خدا عهد می بندم که اگه قبول بشم همه ی ی کتابامو به صورت رایگان در اختیار بچه های سال دیگه میدم! Big Grin Tongue
خدایاااااااااااااااااااااااا........
نتیجه اخلاقی : بچه های کنکوری سال ۹۳ برام دعا کنید قبول بشم! اسم منم یادتون بمونه! رو حرفم هستما!!! Smile

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , H3NGAM3H , asiehmohammadian , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۱۳
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
بچه ها شما واسه حل ریدینگ های زبان از چه کتابی کار میکنید؟
من پارسه رو خوندم
فقط خواستم ببینم دیگه چی هست!
کلا واسه زبان چی میخونید؟

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۳
۰
ارسال: #۱۰۱۴
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط atti joon.)
بچه ها سلام.من واسه شبکه چی بخونم؟؟؟
شبکه پارسه سال۸۸ رو دارم اما مثه اینکه کمه.لطفا راهنمایی کنید که در کنار اون چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۰۱۵
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  بچه ها شما واسه حل ریدینگ های زبان از چه کتابی کار میکنید؟
من پارسه رو خوندم
فقط خواستم ببینم دیگه چی هست!
کلا واسه زبان چی میخونید؟

من اوایل جو گرفته بودم میخوندم..ولی الان روی کتاب زبان پارسه+مدار خاک نشستهBig Grin
شما هایی که میخونید ایشالله بزنید حالشو ببرید

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , asiehmohammadian , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۱۶
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان درس خون
من برا معماری هم از پوران و هم مقسمی اما مقسمی اشکال تو مطالبش هست مثلا فرمول تاخیر ضرب آرایه ای رو اشتباه گفته و تستا رو همون فرمول اشتباه جواب داده...
کسی از دوستان میدونه مقسمی واسه کدوم فصلای معماری قویتر از پوران پژوهشه؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۱
۰
ارسال: #۱۰۱۷
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  چرا کسی جواب من رو نمی ده؟پایگاه داده پارسه خوبه به نظرتون؟

آره خوبه ولی یه نگاهی هم به کتاب رانکوهی و مقسمی هم بنداز
مطمئن باش پایگاه رو فقط مقسمی بخونی کم کم ۷۰ یا ۸۰ زدی...شک نکن...
خیلی هم خلاصه و مفید گفته

این ترم برا اینکه سر کلاس انقلاب نرم....الکی گفتم سرکار میرم و از این حرفا...گفته باید بیای یه ۱۰ دقیقه در مورد یه موضوعی از دوارن معاصر و اون زمان ها صحبت کنی...منم میخام از تحصیل دانشجویان در خارج از کشور از زمان امیر کبیر تا الان یه چیزای اجمالی پیدا کنم ارائه بدم...اگر دوستانی تحقیقی،سایتی،مطلبی خوبی داشتن خوشحال میشم بهم اطلاع بدن ...مرسی
من در مورد ملی شدن صنعت نفت بود خیلی ضد حال بهم ضد ارائه شو نگو که یادش میوفتم...

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۰۱۸
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشید به همه رقبای عزیز
من از دست این طراحی الگوریتم چیکار کنم؟
کتاب مقسمی که برا هرچی یه فرمول دراورده
کتاب یوسفی تستهای مهم را سمبل کرده و راحت نوشته : "بررسی کنید "
جزوه تایپی سید جوادی غلط داره
خودش هم درس را تو درست حسابی توضیح نمیده و هر مساله را از یه راه حل میکنه با فرمولهای ریاضی که بعد فکر کردن اخر دیده مثلا اگه تو این فرمول بذاره حل میشه، البته اولش تا جلسه ۴ خوبه ، ولی حتی بچه های کلاسش هم میگن که بعدش مدل سمبلیزاسیون !
حالا اینا چجوری سر جلسه یاد ادم برسه خدا میدونه!
من که بعد از اینهمه وقت گذاشتن براش ، اخر کنار گذاشتمش
۱
۰
ارسال: #۱۰۱۹
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
شمایی که ارائه داری، فقط حواست به حرف زدنت باشه و سعی نکن انتقاد کنی!

من راجع به ول.ا.ی.ت ف.ق.ی.ه رفتم کنفرانس دادم. سر کلاس که دعوا شد بین دانشجوها. بعدشم نزدیک بود دهن منو سرویس کنن. چرا؟ چون یه جمله ی انتقادی گفتم!Dodgy

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Payam92 , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۲۰
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شمایی که ارائه داری، فقط حواست به حرف زدنت باشه و سعی نکن انتقاد کنی!

من راجع به ول.ا.ی.ت ف.ق.ی.ه رفتم کنفرانس دادم. سر کلاس که دعوا شد بین دانشجوها. بعدشم نزدیک بود دهن منو سرویس کنن. چرا؟ چون یه جمله ی انتقادی گفتم!Dodgy

نبابا من اسلاید درست میکنم صداگذاری هم میکنم..اصلا خودم رو دخالت نمیدم...همه چیز رو میسپارم به کامپیوترBig Grin

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Payam92 , Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۲۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close