زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۳۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ
به نظرتون گوش کردن به صداها چقد میتونه تاثیر داشته باشه در کنکور ارشد
منظورم صداهای استادایی که درس دادن سر کلاسای کنکوری
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۱۳۷
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  به نظرتون گوش کردن به صداها چقد میتونه تاثیر داشته باشه در کنکور ارشد

من تا حالا از این روش استفاده نکردم! احساس می کنم کتابای کنکوری برام کفایت می کنه! نیازی به شنیدن صدای کسی ندارم! Big Grin
ولی بچه هایی که از پایه توی درسی ضعیف هستن بهتره از این روش استفاده کنن! مخصوصاً توی درسایی مثل معماری و مدار و.... فکر می کنم مفید باشه.
موفق باشید Shy

بچه ها یه سوال من دارم واسه تکمیل ظرفیت ارشد انتخاب رشته می کنم! دانشگاهاش چنگی به دل نمی زنه ولی بد نیست یه تستی بکنم! میگم اگه مجازی یا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول بشم و نرم مشکلی که نیست؟؟؟!!! فقط محض اطمینان گفتم بپرسم از دوستان.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , sara_sb92
ارسال: #۱۳۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دخترا لوسن؟!!!!! Dodgy Confused
لوس که حرف بدی نیست. منظورم اینه خانوما حساسن Shy

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , MS.rezvan
ارسال: #۱۳۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط Safoura.)
سلام.درود
خواندن گروهی تو ابان از کی شروع میشه؟
۱
۰
ارسال: #۱۴۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ
تا دیشب زبان عمومی و تخصصی کار کردم تا اونجایی که باید واسه ۲۵% دوم میخوندم. چقدر زبان راحته کاش همه درسا اینجوری بودن.
۲
۱
ارسال: #۱۴۱
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  دخترا لوسن؟!!!!! Dodgy Confused
لوس که حرف بدی نیست. منظورم اینه خانوما حساسن Shy
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
گند زدی دیگه ماسمالیش نکنی بهتره Big Grin
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , sara_sb92 , asiehmohammadian , white bird , *farnaz* , jameshenas , MS.rezvan
ارسال: #۱۴۲
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من ۸ فصل از گریمالدی رو رو خوندم (+ همه تمریناش) و خدایش در عین قابل فهم بودن خیلی زمان بره!

به نظر شما بخش تابع مولد و توابع بازگشتی رو بوران خوب گفته و کافیه یا که همون گریمالدی رو بخونم؟!!

در ضمن من ۳ درس زبان و معماری و مدیریت رو به خاطر این گسسته ی بد قلق گذاشتم کنار!

چرا اینجا همه دارن سوال میپرسن؟!
خوب یکی هم جواب بده لطفاUndecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Safoura نوشته شده توسط:  سلام.درود
هم درود هم سلام؟خوش اومدی به مانشت. خوندن گروهی نداریم. در واقع اینجا هرکی واسه خودش میخونه میاد اینجا درد دل میکنهCool
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۴
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  چرا اینجا همه دارن سوال میپرسن؟!

سلام جوابت صفحه ۷ هستش
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , ADELZX
ارسال: #۱۴۵
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  به نظرتون گوش کردن به صداها چقد میتونه تاثیر داشته باشه در کنکور ارشد

تاثیر زیادی داره گاهی نکاتی رو میگن که تو کتاب یا جزوشون نیاوردن ولی اگه فرصت نداری موقع گوش دادن بزن رو fast یا فصلایی رو که اشکال داری گوش بده. مثلا من واسه معماری لازم دیدم ویس گوش بدم ولی واسه منطقی نیاز نداشتم و فقط پوران رو خوندم و واسم کافی بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , sara_sb92 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۴۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  چرا اینجا همه دارن سوال میپرسن؟!

سلام جوابت صفحه ۷ هستش

خدا خیرت بدهHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , sara_sb92
ارسال: #۱۴۷
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  شرمنده بجز پوران بهم معرفی کنید اگه میشه معماری؟؟

من قبلا معماری پوران رو به همراه ویس یوسفی یاد گرفته بودم کتاب خوبیه واسه کنکور و از تدریس یوسفی هم خیلی راضی بودم ولی تو معماری full نشدم به نظرم اجلالی مفهومی تر تدریس میکنه چند تا از ویس هاشو که گوش دادم خیلی راضی بودم
پوران یوسفی در کنار اجلالی واسه معماری عالیه
۱
۰
ارسال: #۱۴۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  من ۸ فصل از گریمالدی رو رو خوندم (+ همه تمریناش) و خدایش در عین قابل فهم بودن خیلی زمان بره!

به نظر شما بخش تابع مولد و توابع بازگشتی رو بوران خوب گفته و کافیه یا که همون گریمالدی رو بخونم؟!!

در ضمن من ۳ درس زبان و معماری و مدیریت رو به خاطر این گسسته ی بد قلق گذاشتم کنار!
من نبودم که پاسخ بدم. منم دقیقا وضعیتم مثل شماست. با این تفاوت که نسخه انگلیسی گریمالدی رو میخونم. ظاهرا گریمالدی خوندن با اینکه وقت گیره اما ارزش داره. منم سر تابع مولدم. این هفته از روی پوران مرور میکنم. سعی میکنم گریمالدی رو باز بخونم. اما نرسم دیگه نمیخونم. حداقل توابع بازگشتیش که سوال زیاد ازش میاد رو میخونم. نرسیدم تمریناشو حل میکنم. ۳ تا درس کنار گذاشتی؟

ی نصیحت به همه ی دوستان. به این نکته توجه کنید. نکته هایی درباره ی تراز که شاید واسه خیلی ها جالبه

تصور کنید بیشترین درصد در یک درس مثل زبان ۳۰% باشه. میشه میانگین رو از درصدهای سال قبل دید. کسی که ۳۰% بزنه حداکثر تراز اون درس رو گرفته و زدن ۱۰۰% با ۳۰% در چنین موقعی تفاوت چندانی نداره. بهترین کار اینه که همه ی درسها رو بالای میانگین زده باشید تا اینکه سه درس رو ۱۰۰ بزنید و بقیه هیچی. سعی کنید اگر زبانتون یا درس دیگه خیلی قویه، به جای اینکه وقت بزارید اون درس رو ۱۰۰ بزنید، وقتش رو به درسهای دیگه بدید و درسهای دیگه رو بالاتر بزنید. ضمنا درسهایی که ضریبشون ۴ هست دلیل نمیشه دقیقا چهار برابر درسی که ضریبش ۱ هست تاثیر داشته باشه. نزدن درسی با ضریب ۱ که همه بالا زدن میتونه بسیار مخرب تر از نزدن درسی با ضریب ۴ باشه که به صورت میانگین همه ۲۰ درصد زدن.

امیدوارم منظورم رو خوب گفته باشم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , sara_sb92 , asiehmohammadian , banafsheh68 , آلبالو
ارسال: #۱۴۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ)۸۵۱۱ نوشته شده توسط:  بچه ها من سر کار میرم یعنی روزانه شاید ۴ ساعت وقت کنم اونم اگه همه چیز خوب پیش بره. داشتم کتابا رو با هم می خوندم چیزی که برنامه پارسه گفته ولی خیلی عقب افتادم ازش. دیروز به این نتیجه رسیدم که سه تا درس رو کامل بخونم این ماه . ماه بعدش هم به این روش تا کتابام رو لااقل یه دور بخونم.بهتر از اینه که با هم پیش برم و اصلا تمام نشه.راستی من تو دانشگاه کار می کنم هر درسی رو که با مشکل خوردم رو از استادا بپرسم. میشه نظرتون رو بگید؟

کتابا رو با هم پیش بری طبق برنامه بهتره، چند تا رو تموم کنی بذاری کنار تا ماه بعد فراموشت میشه. اگه نمیرسی همه رو بخونی گلچین کن مثلا از ریاضیا که ضریبشون پاینه از ۴ تا ۲ تا رو انتخاب کن اونایی که واست راحتتره یا تخصصیا ولی از مشترکا چیزیا کنار نذار. هر درسی رو که متوجه نمیشدی یا خوندی تموم کردی تستشو بزن که یادت نره چی خوندی. تست کمک میکنه مطلب تو ذهنت حک شه و یاد بگیری چه جوری باید بخونی طراحا چی واسشون مهمه

(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من ۸ فصل از گریمالدی رو رو خوندم (+ همه تمریناش) و خدایش در عین قابل فهم بودن خیلی زمان بره!

یکی از درسای مجموعه ضریب ۲ که اینقدر وقت گذاشتنو Reference خوندن نداره که به خاطرش درسای مهمی مثل معماری با ضریب ۴ و زبان که رو رتبت تاثیر خوبی داره رو کنار بذاری Idea
همون پورانو بخون کافیه هر جا متوجه نشدی رجوع کن به گریمالدی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , sara_sb92
ارسال: #۱۵۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Safoura نوشته شده توسط:  سلام.درود

خواندن گروهی که نداریم! آبان ماه هم فکر کنم سه روزه شروع شده! سوال بعدی؟ Big Grin
الان میاد میگه مزه نریز!!! Blush

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , *farnaz* , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۶۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۴۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۲۳۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close