زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکاتی تکمیلی در ادامه بحث مربوط به خوندن کتابها

ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
خواستم زیر پست خوب اقای فرداد این مطالب رو کامنت بگذاریم ولی این قدر زیاد شد که دیدم یه پست جداگانه بدم برایش شاید بهتر باشه.
اول از همه از پست خوب جناب مدیر کل فرداد خان تشکر میکنم. واقعا به جا و در ادامه پست قبلی من بود.
در راستای تکمیل فرمایشات ایشون در مورد این که گفتند که کتاب جقیقت مشکل داره مثالی میزنم امیدوارم به درد بخوره
فرض کنید تو یه شب برفی وسط جاده ماشینتون خراب میشه. خطوط ارتباطی هم بالکل قطع شده. مسئله اینه که ماشین استارت که میزنی روشن نمیشه میخوای بدونی چطور حلش کنی؟ یه کتابچه راهنما هم در مورد ماشینت داری. به نظرتون چی کار میکنید؟
احتمالا تو اون کتابچه راهنما خیلی چیزهای خوب گفته. چیز های خوبی که خوندشون تو یه وقت مقتضی میتونه اطلاعاتی زیادی راجع به ماشین به شما بده. مثلا میتونه راجع به مزایای این ماشین نسبت به ماشینهای دیگه گفته باشه میتونه راجع به تنظیم باد و تنظیم موتور و تنظیم سوخت و انواع اقسام علایم پشت فرمون و ... گفته باشه اما چیزی که شما میخواهید مباحثیه که مرتبط با مقوله استارت ماشین. و اون قسمتهای دیگه قطعا در حال حاضر سود چندانی برای شما نداره... پس عقل سلیم میگه که نیایم بشینیم کل کتاب رو بخونیم و فقط یه قسمتهاییش که به مسئله ما مرتبطه را بخونیم. هر چی خبره تر باشی قطعا جواب سوالت رو سریع تر پیدا میکنی.

مسئله اصلی دقیقا همین جاست. مشکل اصلی ما کنکوره. و مطالعات ما باید در مورد چیزهایی باشه که تو بازه زمانی کنکور هیچ الزامی بر این نیست که بهترین کتاب یا کاملترین کتاب رو بخونی. چیزی که مهمه اینه که تو کمترین زمان بیشترین گیرایی رو داشته باشی (حالا به هر طریق) پس یه کم حریص باشید (خواهشا) و چیزهایی روبخونید که به درد میخورند و چیزی که الکی توضیح داده رو بیخیال شین.
به قول یکی کتاب حقیقت برای زمان تحصیل خیلی خوب بود ولی برای الان که فرصت کمی مونده تا کنکور خیلی به درد نمیخوره. لااقل به اندازه ی زمانی که از شما میگیره برایتون بار علمی نداره... مگه اینکه یاد بگیری قسمتهایی که اهمیت ندارند را ایگنور کنید
اما میخواستم یه چیز دیگه هم بگم. تو کنکورهای آزمایشی برای اینکه برای موسسات به صرفه تر هستش معمولا دروسی که بین رشته های مشترک میباشد رو سوال مشترک میدند در حالیکه تو کنکور این طور نیست. مثلا طراحی الگوریتم مهندسی کامپویتر با ایتی یکیه یا سیستم عامل کامپیوتر و ای تی رو یکی میدن و ...
اما حقیقت اینه که این دوتا ماهیتا خیلی با هم فرق داره. تو مهندسی کامپیوتر به دلیل اینکه طراحی الگوریتم جز درسهای تخصصی محسوب میشه معمولا برای حلش وقت زیاد باید داشته باشیم. (با فرض اینکه هر کی فقط قراره یه گرایش رو تستهاشو بزنه) بنابراین سوالاتی که میدهند معمولا سوالات دشواری هستند که برای حلشون وقت زیاد میخواد و باید راجع بهشون خوب فکر کنی. اما تو اینی چون که جز دروس مشترک محسوب میشه و برای هر تست حداکثر ۲ دقیقه زمان داریم لذا نمیتونند سوالات ان چنان سختی رو بدهند. بنابراین لزومی نداره یه داوطلب ایتی بره سوالات سخت مربوط به مهندسی نرم افزار و هوش مصنوعی رو حل کنه . یه نگاه به سوالات سال ۸۷ تا ۹۱ ای تی بندازید و اونها رو با سوالات سال ۸۷ تا ۹۱ مهندسی نرم افزار یا هوش مصنوعی مقایسه کنید مفهوم حرف منو میفهمید.
راجع به درس تئوریهای مدیریت هم باز همین طوره . تو کنکور مدیریت از این درس قراره ۴۰ تست بیاد بنابراین توجیه داره که ۸۰۰ صفحه کتاب حفظی برایش بخهونی ولی برای ایتی که فقط ۶ تا تست داره اصلا توجیهی نداره. بنابراین تو این درس فقط باید اون سرتیترها و اون قسمتهایی که مهمه رو خوند و خیلی اسیر جزئیات نشیم...
برای درس سیستم عامل هم که این قدر روش بحث شده بگم که سیستم برای رشته مهندسی کامپیوتر درس مشترکه و برای ایتی نیست. بنابراین این دو گروه باید نوع تمرکزشون رو این درس خیلی فرق کنه. ولی بازم خوندن کل کتاب حقیقت توجیهی نداره. بیشتر تلاش کنید مثال حل کنید. تو مثال میشه خیلی چیزها رو فهمید. البته شاید چون خود من با مثال بهتر میفهمم این طوری میگم ولی یه پستی دیدم از جناب محمد تنهایی که گفته بودند کتاب شاوم ترجمه دکتر کامران زمانی فر منبع اصلی کنکوره و همیشه کنکور سوالاش از اون تو میاد. حالا دیگه من خیلی نظر نمیدم. از علما بپرسید چون تو زمینه سیستم عامل خیلی اطلاعات دقیقی ندارم.
و بالاخره نکته اخر که از همه اینها مهمتره اینه که مرجع شما برای مطالعه تو دوران نزدیک به کنکور خلاصه هاتونه. خلاصه ها باید
۱- از جملات موجز و کوتاه تشکیل شده باشه. هر چی جملات کوتاه تر و به شکل نتیجه گیری باشد بهتر میتونه به شما کمک کنه تا در زمان کوتاه کل مطلب رو به یاد بیارید .
۲- باید نتایج شخصی خود شما باشند. در واقع نباید از جملات درج شده در کتابها استفاده کنید و باید از جملاتی استفاده کنید که که بعد از مطالعه هر فصل و حل تستهاش تونستید نتیجه بگیرید. بعد از مطالعه هر مبحث و بعد اینکه تستهاشو زدی کتاب رو ببندید و هر چی به ذهنتون راجع به اون مطلب میرسه رو بنویسید. اینها همون چیزهایی هست که به یادتون مونده. بعد دوباره کتاب را باز کنید و این مطالب رو کاملتر کنید. حالا بعدا راجع به این بیشتر صحبت میکنم.
۳- خلاصه ها باید یه ساختار درستی از مطالب رو نشونتون بدند. ترجیحا از ساختار درختی استفاده کنید و یا میتونید از تکنیک های مایند مپینگ استفاده کنید. مطلب اصلی رو یه جا بنویسید و زیر شاخه های آن را مشخص کنید و بعد زیر شاخه های زیر شاخه ها رو و تا به انتها...
۴- باید از رنگ و شکل و این جور چیزهای به خوبی توش استفاده شده باشه برای اینکه نیم کره راست شما هم به کار بیاد و تو یادگیری بهتر کمکتون کنه.
۵- میتونید در صورت کمی وقت با دوستاتون تقسیم کار کنید.اگه وقت نمیکنید برای همه مطالب خلاصه برداری کنید میتونید یه سری اصول بگذارید و با دوستاتون هماهنگ کنید که بر طبق اون اصول و علایمی که مشخص کردید هر کی یه جایی رو خلاصه کنه و در اختیار شما قرار بده و بعد شما فقط خلاصه رو تکمیل تر کنید برای خودتون...
۶- میتونید از ابزار کامپیوتری برای راحت تر شدن کارتون استفاده کنید. من خودم از نرم افزار ورد و از قسمت smartart هاش استفاده میکنم. ولی ابزاهای مختلفی وجود دارند. one note ماکروسافت یا جتی میتونید از mindjet استفاده کنید.
یه نمونه خلاصه تو همین پست اپلود میکنم. البته این خیلی تکمیل تر از خلاصه هست. ولی کلا این شکلی باشه خلاصه میتونه خیلی کمکتون کنه.

فایل‌(های) پیوست شده
فصل اول مهندسی نرم افزار.pdf
اندازه فایل: ۹۷۹/۲۲ KB

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sir_ams , Sunshine Off , Mänu , Pakzad , narges_r , elize , Helmaa , reza_shadow , Fardad-A , fatima1537 , arg89 , mohsen_m , Mahbanoo313 , parasto , nina69 , Manix , SaMiRa.e , jameshenas , چـکاوک , Lonely Palm , asusx59sr , sara_sb92 , aylar320 , احسان مومنی , mrsh1372 , d_felfelak , دختر مهربان
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
یعنی من که آتی شرکت میکنم لازم نیست سوالات سخت طراحی الگوریتم نرم افزارو حل کنم؟یعنی روشون وقت نذارم؟بعد اینکه در مورد تستای تالیفی هم بگین که حل کردنشئن لازمه ؟یا بهتره رو تستای کنکور تسلط داشته باشیم اگه وقت بود بریم سراغ تالیفیا؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
سلام.ممنون بابت راهنمایی ها
فایل کار نمیکنه

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
RE: نکاتی تکمیلی در ادامه بحث مربوط به خوندن کتابها
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  یعنی من که آتی شرکت میکنم لازم نیست سوالات سخت طراحی الگوریتم نرم افزارو حل کنم؟یعنی روشون وقت نذارم؟بعد اینکه در مورد تستای تالیفی هم بگین که حل کردنشئن لازمه ؟یا بهتره رو تستای کنکور تسلط داشته باشیم اگه وقت بود بریم سراغ تالیفیا؟
من خودم اگه یه بار دیگه بخوام ای تی شرکت کنم اونارو نگاه نمیکنم فقط تستهای متوسط و اسونشو یه نگاه میندازم و اونایی که دشوارند خیلی رو بیخیال میشم. چون اساسا اگه تو کنکور ایتی بخوان تست سخت بدند که تو اون زمان محدود قابل حل نیست اگرم سوال متوسط و اسون بدن که پس بیخود وقت و انرژیمون رو هدر دادیم بابت خودند این تستهای سخت.
بعدم اینکه من خودم تونستم دانلود کنم:پی حالا مشکل شما چی بود رو نمیدونم

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ
خیلی فایل خوبی بود. مرسی آقای جهانی. اگه فصل های دیگه هم آماده دارین میشه لطف کنید بزارید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط Lonely Palm.)
اول تشکر می کنم از آقای جهانی بابت راهنمایی هاشون
ولی اجازه بدید در نهایت احترام باهاتون مخالفت کنم در رابطه با سختی و سادگی تست های درس های مشترک بین کامپیوتر و آیتی
در اینکه اصولا تست های درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم کامپیوتر سخت تر از فناوری اطلاعات هست شکی نیست ولی در اینکه آیا یک داوطلب رشته فناوری اطلاعات می تونه این تست های سخت رو کنار بزاره و به تست های قبلی مطرح شده در کنکور فناوری اطلاعات بسنده کنه، باید با تردید پاسخ داد.
اصولا سختی و سادگی یک تست، کاملا به پایه ی داوطلب برمی گرده برای مثال شمایی که دانشجوی دانشگاه شریف بودید و استاد شما در این درس قطعا یکی از بهترین ها بوده، معیار سختی و سادگی تون کاملا با من که مثلا دانشجوی دانشگاه آزاد بوشهر بودم متفاوته
علاوه بر این، کنکور یک مسئله کاملا غیرقابل پیش بینی هستش، برای طراحان کنکور هیچ مشکلی نداره که سوالات کامپیوتر امسال رو خیلی سخت تر، و سوالات فناوری اطلاعات رو در سطح سوالات سال های پیش کامپیوتر طراحی کنن
و در آخر اینکه، تا سوالات سخت تر رو داوطلبی حل نکنه، مطمئن باشین از پس سوال های آسون هم برنمیاد، چرا که فکرش و قوه ی حل مسئله ش رو هیچ وقت درگیر چالش نکرده! نباید به تفکر قالب داد
اینم دلم نمیاد نگم که کافیه داوطلبی یک یا دو سوال خیلی مشکل تو سوالات مثلا امسال الگوریتم فناوری اطلاعات ببینه، باور کنین روحیه ش رو تا ته جلسه کنکور می بازه و مدام تو ذهنش میگه این نمونه ش رو دیده بودما گفتم واسه کامپیوتریاست ولش کردم! و این فکر سر جلسه دیوونش می کنه!
این بلا تو درس سیستم عامل امسال سر من اومد!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
سلام آقای جهانی
مطالب مفید و آموزنده بود.
من تازه عضو مانشت شدم.پارسال کامپیوتر و آی تی شرکت کرده بودم.آی تی اوضاع ام بد نبود اما ترجیح دادم یکسال دیگه هم بخونم.
دوستان کسی از رتبه های قبولی آی تی خبری داره؟ کجا می تونم ببینم رتبه قبولی هارو؟
واسه دانشگاه های تهران(برام فرقی نداره زیاد کدوم دانشگاهش)چه رتبه ای باید بیارم؟
ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط jahani.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)a.nikfarjam نوشته شده توسط:  اول تشکر می کنم از آقای جهانی بابت راهنمایی هاشون
ولی اجازه بدید در نهایت احترام باهاتون مخالفت کنم در رابطه با سختی و سادگی تست های درس های مشترک بین کامپیوتر و آیتی
در اینکه اصولا تست های درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم کامپیوتر سخت تر از فناوری اطلاعات هست شکی نیست ولی در اینکه آیا یک داوطلب رشته فناوری اطلاعات می تونه این تست های سخت رو کنار بزاره و به تست های قبلی مطرح شده در کنکور فناوری اطلاعات بسنده کنه، باید با تردید پاسخ داد.
اصولا سختی و سادگی یک تست، کاملا به پایه ی داوطلب برمی گرده برای مثال شمایی که دانشجوی دانشگاه شریف بودید و استاد شما در این درس قطعا یکی از بهترین ها بوده، معیار سختی و سادگی تون کاملا با من که مثلا دانشجوی دانشگاه آزاد بوشهر بودم متفاوته
علاوه بر این، کنکور یک مسئله کاملا غیرقابل پیش بینی هستش، برای طراحان کنکور هیچ مشکلی نداره که سوالات کامپیوتر امسال رو خیلی سخت تر، و سوالات فناوری اطلاعات رو در سطح سوالات سال های پیش کامپیوتر طراحی کنن
و در آخر اینکه، تا سوالات سخت تر رو داوطلبی حل نکنه، مطمئن باشین از پس سوال های آسون هم برنمیاد، چرا که فکرش و قوه ی حل مسئله ش رو هیچ وقت درگیر چالش نکرده! نباید به تفکر قالب داد
اینم دلم نمیاد نگم که کافیه داوطلبی یک یا دو سوال خیلی مشکل تو سوالات مثلا امسال الگوریتم فناوری اطلاعات ببینه، باور کنین روحیه ش رو تا ته جلسه کنکور می بازه و مدام تو ذهنش میگه این نمونه ش رو دیده بودما گفتم واسه کامپیوتریاست ولش کردم! و این فکر سر جلسه دیوونش می کنه!
این بلا تو درس سیستم عامل امسال سر من اومد!
اول این که از این که زحمت کشیدی و این مطلب رو خوندی تشکر میکنم. دوم اینکه از اینکه نقد کردی هم باز تشکر میکنم چون این طوری باعث میشه مسئله بهتر مشخص بشه.
اول از همه منظور من از سخت بودن تستهای کامپیوتر نسبت به ایتی یه مفهوم نسبی بود و حرف شما رو قبول دارم که ممکنه همین تستهای ایتی هم برای خیلیها سخت باشه.. ولی کسی نمیتونه منکر این قضیه بشه که تستهای کامپیوتر تو سالهای اخیر به مراتب دشوارتر از تستهای ایتی بوده(تو درس طراحی الگوریتمی که توضیح دادم راجع بهش) علتشم گفتم چرا. چون اونجا درس تخصصیه و فرض بر اینه که داوطلب برای پاسخ دادنش زمان بیشتری دارد و اینجا درس مشترک و داوطلب زمان محدودی برای جل تست در اختیار دارد.
مسئله بعدی اینه که کنکور هر سال دارای یک استاندارد هست که داره ازش پیروی میکنه. هر سال یه درس تا دو تا درس از دروس مشترک ایتی سخت یا خیلی سخت طراحی میشوند. مثلا تو کنکور ۸۹ گسسته این طور بود تو کنکور ۹۰ گسسته و نرم افزار و پارسال شبکه این طور بود. تو کنکور ۸۸ هم کلا سخت بود به طوری که یکی با ۳۰ درصد مشترک میتونست رتبه زیر ۲۰ بیاره. بنابراین اگه روال کنکور رو مشاهده کنی میبینی که همیشه یه استاندارد خاصی داشته . مثل سیستم عامل که پارسال جز تستهای سخت بود و سال قبلش برای پایگاه داده این اتفاق افتاد. و سال ۸۹ برای معماری و مدیریت.
هرسال یه سری درس هم خیلی اسون سوالاتش طرح میشه مثه سال ۸۹ که طراحی الگوریتمش در حد جوک بود و هوش مصنوعیش بینهایت اسون بود و یا سال ۹۰ که ساختمان داده اش دو تا سوال تکراری داشت و یا سال ۹۱ که مهندسی نرم افزار و طراحی الگوریتمش اسون بود نسبتا. پس نتیجه ای که میشه گرفت اینه که چه بخواهیم چه نخواهیم هر سال یه سری درس سخت خواهند بود یه سری درس خیلی اسون و یه سری درس هم متوسط. اما تو پیش بینی این که برای کدوم درسها این اتفاق میفته منم با شما موافقم که کنکور غیر قابل پیش بینی است.
مسئله ی بعدی در مورد درس طراحی الگوریتم این که این درس یه ساختار خیلی مختصر و مفیدی داره و باقیش مسائلی است که توی این ساختار تعریف میشوند. من گفتم که بچه های ایتی اول باید مبنای درس رو بفهمند و بعد اون دسته سوالات اسون و متوسط و یه کم سخت این درس رو مطالعه کنند و بفهمند و سوالاتی که خیلی دشوار هستند رو اگر نفهمیدند بیخیال شوند و اگه میفهمند حلشونو که چه بهتر.من توی پست زیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دلایلم رو برای اینکه نباید تو یه درس پدر خودمون رو در بیاریم و وقت خودمون رو زیاد صرف یه درس بکنیم رو گفتم. و کاملا با این قضیه مخالفم که یه داوطلب برای موفق شدن در کنکور باید تمام مسائل حل نشده در ذهنش را حل کند. گاهی اوقات باید بعضی چیزها را ایگنور کرد. البته این بعضی چیزها هم نباید زیاد بشه دیگه. در یه حد معقول باید باشه.

در مورد فایلی هم که تو پست اول پیوست کردم بگم که من همین یه فصل رو فرصت کردم این طور خلاصه کنم و فصول دیگه رو نرسیدم خلاصه کنم. حالا سر فرصت مقتضی اگه رسیدم حتما خلاصه اون فصول رو در اختیار بچه ها خواهم گذاشت. مسئله بعدی اینکه یه سری غلط تایپی داشت این فایله تو قسمت مدل های فرآیندی که من دوباره این فایل رو پیوست میکنم ان شا الله که به درد بخورد.

فایل‌(های) پیوست شده
فصل اول مهندسی نرم افزار.pdf
اندازه فایل: ۹۷۵/۷۱ KB

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Lonely Palm , Mahbanoo313 , d_felfelak
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
پس اقای جهانی فایل اول رو بردارید که اونو دانلود نکنن چون ادم تا پایین میاد بعد می بینه درست ترش اینجا Smile

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ق.ظ
اقای جهانی فایل فصل ۱ مهندسی نرم بسیار عالی بود اگه فصل های بعدی رو بگذاریدباعث می شید هر چی مهندسی نرم زدیم از شما داشته باشیم . عالی بوددددد.

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۲
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ
با تشکر فراوان، اگر بقیشم به ما بدید واقعا کمک بزرگید کردید. باز هم سپاس
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , sara_sb92
ارسال: #۱۲
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
دوستان مانشتی عزیز در مورد فایلی که پیوست شده است این را بگم که این طور نیست که باقی فصلها رو داشته باشم و نخواهم بفرستم. حقیقت اینه که من فقط فرصت کرده بودم همین یه فصل رو خلاصه کنم و فرصت خلاصه کردن باقی فصلها رو نداشتم. و متاسفانه به دلیل مشغله های زیاد کاری و درسی (که بابت دفاع تز) این روزها دارم فرصت کافی برای خلاصه کردن باقی فصل ها ندارم. حالا اگه تونستم سر فرصت یه مجموعه سوال از مهندسی نرم افزار از سوالاتی که برای ازمونهای مختلف موسسات طراحی کرده بودم و طراحی میکنم و نیز از سوالاتی که تو کتابم تالیف کرده بودم در اختیارتون میگذارتم. از اونجا که این سوالات تایپ نشده است گردآوریشون سخته یه کم ولی تلاشم اینه که تا دی ماه این مجموعه رو در اختیارتون بگذارم.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , mohsen_m , Mänu , Mehman , anita_66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۱۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۰۱ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۶۴ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۵۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۶ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Exclamation یه عالمه کتابهای نوی کنکور ارشد marvelous ۲۰ ۸,۱۷۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nikiii
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۳۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۱۵۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۲ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close