زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ارسال: #۲۸۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
RE: قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ)nani-p نوشته شده توسط:  بعد از اینکه ثبت نامتون تموم می شد یه برگه ی انتخاب واحد دستی بهتون می دادن می گفتن برو توسایت پول را بده تا سایت باز شه این واحدها را انتخاب کن!البته قبلش تو لیست دروس ارائه شده میشه دید که ظرفیت کلاسی خالی هست یا نه!به اونایی که ظرفیت خالی بوده رسیده به بقیه نه!که به اینا میگفتن برا بهمن!ولی مکاترونیک برگه انتخاب واحد دستی هم ندادن بهمون گفتن برین بهمن !
چقدر عالی...فرقش با صف نونوایی چیه واقعا!!!!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahado
ارسال: #۲۸۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط mammadkh.)
اینجانب ورودی ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار واحد علوم و تحقیقات فارس با قبول شرایط خواستار جابجایی با واحد علوم و تحقیقات خوزستان هستم در صورت تمایل می توانید با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
موبایل :۰۹۱۶۳۰۰۸۷۸۹

اینجانب ورودی ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار واحد علوم و تحقیقات بوشهر با قبول شرایط خواستار جابجایی با واحد علوم و تحقیقات فارس هستم در صورت تمایل می توانید با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
موبایل : ۰۹۱۷۸۲۶۰۷۳۸

اینجانب ورودی ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار واحد علوم و تحقیقات فارس با قبول شرایط خواستار جابجایی با واحد علوم و تحقیقات خوزستان هستم در صورت تمایل می توانید با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
موبایل :۰۹۱۶۳۰۰۸۷۸۹

اینجانب ورودی ۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار واحد علوم و تحقیقات بوشهر با قبول شرایط خواستار جابجایی با واحد علوم و تحقیقات فارس هستم در صورت تمایل می توانید با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
موبایل : ۰۹۱۷۸۲۶۰۷۳۸

همواره تلاش راهی است برای جبران گذشته ها همه می دانند ولی باور ندارند
۰
۰
ارسال: #۲۸۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان.
من بین الملل کیش قبول شدم.
کسی از شمال اگه خواست جا به جا کنه باهام تماس بگیریه.
کسی می دونه بین الملل چه فرقی با آزاد معمولی داره؟
احتمال قبولی تو بهمن هست؟ما رو شرکت میدن تو تکمیل ظرفیت؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم ثبت نام . کلی معطلی داشت . بعدش هم بهمون گفتند که ترم بهمنی شدیم Sad . البته باید شهریه مبارک رو همین ترم بدیم .

سلام
منم علوم تحقیقات تهران قبول شدم دیروز رفتم ثبت نام کردم گفتم برید برا بهمن ولی در مورد پول چیزی نگفتن بنظرتون این پولی که الان میگیرن با پولی که بهمن می گیرن یکیه با اون موقع هم بازم باید پول بدیم؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
پولی که الان میگیرن پول شهریه ثابت
بهمن ماه پول واحدهای که برمیداریو میگیرن

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم ثبت نام . کلی معطلی داشت . بعدش هم بهمون گفتند که ترم بهمنی شدیم Sad . البته باید شهریه مبارک رو همین ترم بدیم .

سلام
منم علوم تحقیقات تهران قبول شدم دیروز رفتم ثبت نام کردم گفتم برید برا بهمن ولی در مورد پول چیزی نگفتن بنظرتون این پولی که الان میگیرن با پولی که بهمن می گیرن یکیه با اون موقع هم بازم باید پول بدیم؟؟؟؟

نه . این پول شهریه ثابته که منتقل می کنند واسه بهمن Smile اون موقع پول شهریه متغیر رو میگیرند . شما چه گرایشی هستید ؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۲
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  من امروز رفتم ثبت نام . کلی معطلی داشت . بعدش هم بهمون گفتند که ترم بهمنی شدیم Sad . البته باید شهریه مبارک رو همین ترم بدیم .

سلام

نه . این پول شهریه ثابته که منتقل می کنند واسه بهمن Smile اون موقع پول شهریه متغیر رو میگیرند . شما چه گرایشی هستید ؟

من معماری کامپیوترم ولی هنوز پول نریختم ولی ثبت نامم رو کامل انجام دادم اصلا درمورد پول هیچی نگفتن فردا دوباره میرم دانشگاه ببینم چه خبره!!!! به نظرم اصلا خوب نیست که گفتن برید بهمن بیاید تازه من رفتن تو سایتش علوم تحقیقات بخش اتوماسیون یه عالمه ظرفیت خالی داشت نمی دونم چرا اینجوری میکنن
۱
۰
ارسال: #۲۹۳
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  با عرض معذرت از یکسری دوستان . یه توصیه داشتم که شاید زیاد برای بعضی ها جالب نباشه . همه شما که انتخاب رشته شهر کردید و الان که قبول شدید نمی خواهید برید ، می دونستید که شهری که دارید انتخاب می کنید دوره ، دانشگاه مناسبی نداره و یا هزار و یک مشکل دیگه . ولی اونجا رو انتخاب کردید . و حالا که قبول شدید می گید نمی خوام برم . ولی چه خوب بود که قبل از انتخاب اون رشته شهر ، تحقیق می کردید و بعد با اطمینان خاطر انتخاب می کردید .
با این کارتون حق یکسری ها که اگه اونجاها قبول می شدن از خدا می خواستن و می رفتن رو ضایع کردید . به نظر من این کار اصلا درست نبود .
بازم اگه با حرفام باعث رنجش خاطر یکسری ها می شم معذرت می خوام .Heart
دوست خوبم نمی دونم چرا ما انسانها عادت داریم در مورد همدیگه قضاوت کنیم. درسته که شرایط دانشگاه رو هر کسی از قبل می دونسته ولی به نظر من انسانها زندگیشون به شدت تابع شرایط هست و شرایط هم بسیار تغییر پذیر . من خودم رو مثال میزنم که فکر میکردم می تونم به یک شهر با فاصله چند ساعته از محل زندگیم برم ولی از اونجایی که پسرم که تازه کلاس اول ابتدایی رفته بیشتر از اون چیزی که من فکر می کردم به حضور من احتیاج داره و ..... بنابراین تصمیم گرفتم نیاز فرزندانم رو به خواسته خودم ترجیح بدم و ۱ سال دیگه تلاش کنم شاید موفقیت بهتری کسب کنم. در ضمن کنکور یک رقابت هست که متاسفانه همه ما با اون درگیر هستیم . بنابراین بجای اینکه اونچه برای دیگران اتفاق افتاده رو عاملی برای عدم موفقیت خودمون تصور کنیم بهتره سعی و تلاشمون رو بیشتر کنیم تا ما هم بتونیم .
البته روی صحبت من با همه دوستانی هست که قبول نشدن یا اون جایی که دوست داشتن قبول نشدن و ... و این افکار ناراحتشون میکنه. بهتره بجای این فکرها تلاشمون رو چند برابر کنیم و این بار حتما نتیجه بهتری خواهیم گرفت . اینکه شاید صلاحی در این امر بوده و باید امسال بتونیم به نتایج بهتری دست پیدا کنیم فکرهای امیدوار کننده ای هست که باید تا آخر را کنکور توی ذهنمون هر روز مرور مرور کنیم. باز هم از همتون می خوام که واسم دعا کنین چون شرایط خیلی سختی واسه درس خوندن دارم.
امیدوارم که حرفهام باعث ناراحتی و کدورتی نشه . موفق باشی.

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahado , kimiya_496 , Breeze , Afra
ارسال: #۲۹۴
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
من معماری کامپیوترم ولی هنوز پول نریختم ولی ثبت نامم رو کامل انجام دادم اصلا درمورد پول هیچی نگفتن فردا دوباره میرم دانشگاه ببینم چه خبره!!!! به نظرم اصلا خوب نیست که گفتن برید بهمن بیاید تازه من رفتن تو سایتش علوم تحقیقات بخش اتوماسیون یه عالمه ظرفیت خالی داشت نمی دونم چرا اینجوری میکنن
[/quote]

منم معماری کامپیوتر علوم تحقیقات ثبت نام کردم گفتن شهریه ثابت رو باید بریزم...که میره واسه ترم بهمن...همون کارشناس رشته گفت.
۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)FSNHAAE نوشته شده توسط:  من معماری کامپیوترم ولی هنوز پول نریختم ولی ثبت نامم رو کامل انجام دادم اصلا درمورد پول هیچی نگفتن فردا دوباره میرم دانشگاه ببینم چه خبره!!!! به نظرم اصلا خوب نیست که گفتن برید بهمن بیاید تازه من رفتن تو سایتش علوم تحقیقات بخش اتوماسیون یه عالمه ظرفیت خالی داشت نمی دونم چرا اینجوری میکنن

منم معماری کامپیوتر علوم تحقیقات ثبت نام کردم گفتن شهریه ثابت رو باید بریزم...که میره واسه ترم بهمن...همون کارشناس رشته گفت.
[/quote]

شما پول رو ریختی؟ شهریه ثابتو..... تو همون دانشگاه یا به صورت اینترنتی
۰
۰
ارسال: #۲۹۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
دوستان کسی نجف آباد هست؟
کلاس ها از مهره ؟
خوابگاه لازم داره؟ اگه بله خوابگاه شرایطش چه جوره؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  با عرض معذرت از یکسری دوستان . یه توصیه داشتم که شاید زیاد برای بعضی ها جالب نباشه . همه شما که انتخاب رشته شهر کردید و الان که قبول شدید نمی خواهید برید ، می دونستید که شهری که دارید انتخاب می کنید دوره ، دانشگاه مناسبی نداره و یا هزار و یک مشکل دیگه . ولی اونجا رو انتخاب کردید . و حالا که قبول شدید می گید نمی خوام برم . ولی چه خوب بود که قبل از انتخاب اون رشته شهر ، تحقیق می کردید و بعد با اطمینان خاطر انتخاب می کردید .
با این کارتون حق یکسری ها که اگه اونجاها قبول می شدن از خدا می خواستن و می رفتن رو ضایع کردید . به نظر من این کار اصلا درست نبود .
بازم اگه با حرفام باعث رنجش خاطر یکسری ها می شم معذرت می خوام .Heart

با نظرت کاملا موافقم اما کاری نمیشه کردSad

هنگامی که آرزوی چیزی را داری،سراسر کیهان همدست می شود تا بتوانی آرزویت را تحقق بخشی.
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ)farybsb نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ)farybsb نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ)rorschach نوشته شده توسط:  سلام دوستان راهنمائیم کنین
من وقت نمی کنم ۳ شنبه ۴ شنبه برم
واحدای علوم تحقیقات پنجشنبه ها کار می کنن دیگه؟؟؟اون موقع می تونم ثبت نام کنم؟؟(زنگ می زنم اشغاله همش)
الان که علوم تحقیقات کرمان قبول شدم مدرکش ارزشی داره؟؟نسبت به آزادای معمولی؟؟
واسه دکترا یا اون ور؟؟؟
دورههههههههههههه
na 5 shambe ha tamelan tatile , narid ke mese man zaye mishid ishala shambe berid , onja hamishe paziraye sabte nam hastan Wink
مطمئنی؟؟اگه شنبه برم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
من شاهرود قبول شدم .تماس گرفتم گفتن تا ۴ شنبه هفته دیگه وقت پبت نام هست.۵ شنبه هام تعطیله
ta jaii ke man khabar daram bale , hala mikhaid baz ba daneshgah tamas begirid beporsid , akhe man khodam ghabool nashodam ama oonja rafte boodam bebinam chan nafar sabte nam kardam alan na 5 ,6 mehr bazam dasht sabte nam mikard
baz beporsid behtare Wink
۰
۲
ارسال: #۲۹۹
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
من امروز رفته بودم برای ثبت نام واحد بروجرد. اما چون مدرکم باهام نبود ثبت نام نکردندو مشکل من اینه که دوره کارشناسیم تعهد دبیری بودم حالا مدرکم دست اموزش و پرورش و حتی کپی اش رو هم بهم نمیده . دانشگاه هم بدون مدرک ثبت نام نمیکنه. همینجوری موندم. کسی هست اینجا مشکل منو داشته باشه؟ یا چیزی بدونه که به من کمک کنه؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)saman_itc نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من بین الملل کیش قبول شدم.
کسی از شمال اگه خواست جا به جا کنه باهام تماس بگیریه.
کسی می دونه بین الملل چه فرقی با آزاد معمولی داره؟
احتمال قبولی تو بهمن هست؟ما رو شرکت میدن تو تکمیل ظرفیت؟
شهریه ازاد کیش چند برابر ازاده..هر ترم نزدیک ۳۵۰۰۰۰۰///و به هیچ عنوان قابل جابجایی با واحدای معمولی نیست...من ۲ سال قبل کیش قبول شدم و کامل پرسیدم...و به هیچ عنوان تو تکمیل بهمن شرکت داده نمیشید...وقتتون رو تلف نکنید..

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saman_itc

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۹۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close