زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۷۶
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط Nimak2.)
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)fmka2f نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از فردا شروع میشه..
از ۱۶ تا ۲۲ مهر.......................
نظرتون چیه؟
به درد میخوره؟
اصلا رشته کامپیوتر داره؟
مدرکش چطوره؟

تا جاییکه من اطلاع دارم بعضی جاها مثل شرکت گاز و نفت و اینا مدارک فراگیر رو قبول نمی کنن.....به نظر من اگه وقت و شرایط خوندن واسه کنکورو داری واسه سراسری یا در درجه بعد ازاد تلاش کن
خیلی ممنون از اطلاعاتتون..

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Nimak2 نوشته شده توسط:  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از فردا شروع میشه..
از ۱۶ تا ۲۲ مهر.......................
نظرتون چیه؟
به درد میخوره؟
اصلا رشته کامپیوتر داره؟
مدرکش چطوره؟
من تابستون تصمیم جدی گرفته بودم برم پیام نور،کلاسای تهرانو ثبت نام کنم که همون تهران قبول شم...کلی پرس وجو کردم گفتن مدرکش اعتبار داره،حتی برای خارج از کشور،داخل مدرک کلمه فراگیر ذکر نمیشه،کلاساش با کلاسای بچه های پیام نور سراسری یه جا تشکیل میشه..اما خیلی از بچه های پیام نور ناراضی بودن البته ناگفته نمونه که خیلی ها هم راضی بودن..ولی من نتونستم خودمو راضی کنم برم پیام نور..Big Grin
باز شما بپرسید اینا همش نتیجه تحقیقای خودم بوده.

خیلی ممنون.. اصلا به نظر من دانشگاه پیام نور یه دانشگاه مبهمه... یا حداقل واسه من اینجوریه.. ممنونWink
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۷
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
دوستان به آدرس زیر برین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid
ارسال: #۳۷۸
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  دوستان به آدرس زیر برین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای خودم توی ذهنم سوال کرده بودم ، اولین نفری که بیاد و خبر بده ، کیه . مرسی به هر حال ولی این هم وبلاگ ِ و خیلی قطعی نیست . ولی به هر حال ممنونم
۱
۰
ارسال: #۳۷۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)abs نوشته شده توسط:  دوستان به آدرس زیر برین.

برای خودم توی ذهنم سوال کرده بودم ، اولین نفری که بیاد و خبر بده ، کیه . مرسی به هر حال ولی این هم وبلاگ ِ و خیلی قطعی نیست . ولی به هر حال ممنونم

سخت نگیرSleepy
۲
۰
ارسال: #۳۸۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط presidenthamid.)
خوب دوستان این رو هم من پیدا کردم

وبسایت خبرگزاری قطره ( خبرگزاری معتبری هستش )

متن خبر :
ه گزارش خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا پایان این هفته اعلام می شود.

بر اساس این گزارش، نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد که قرار بود تا نیمه مهرماه اعلام شود، هنوز آماده نشده و پیش بینی می شود تا چند روز آینده آماده و از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس
اعلام شود.

این هم لینکش :

البته این وبسایت هم نقل قول از رییس مرکز آزمون کرده و گفته تا اواسط هفته جاری

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam deilamirad , mirabi77 , mmd2009
ارسال: #۳۸۱
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب دوستان این رو هم من پیدا کردم

متن خبر :
ه گزارش خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا پایان این هفته اعلام می شود.

بر اساس این گزارش، نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد که قرار بود تا نیمه مهرماه اعلام شود، هنوز آماده نشده و پیش بینی می شود تا چند روز آینده آماده و از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس
اعلام شود.

این هم لینکش :

ممنون دوست عزیز مارو از refresh کردن سایت نجات دادی موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , maryam.sh
ارسال: #۳۸۲
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط aatwo.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب دوستان این رو هم من پیدا کردم

متن خبر :

اعلام شود.

این هم لینکش :

مرسی از زحمتی که کشیدید دیگه معلوم شد تو این هفته اعلام میشه
اما این دو لینک منبع موثقی واسه حرفهاشون ندارن و احتمالا اومدن تو مانشت و حرفهای دوستان رو خوندن و مطلب گذاشتنWink

drink 8 glasses of water a day

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: presidenthamid , maryam.sh
ارسال: #۳۸۳
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ق.ظ
سخت افزاری ها
با سلام به همه دوستان سخت افزاری

با توجه به حضور کم رنگ سخت افزاری ها در این روزها ، لطفاً حضور پرشور خود رادر پاسخ به سئوالات سخت افزاری ها و سایر مهندسین محترم درسایر گرایش هانشان بدهید .
۲
۳
ارسال: #۳۸۴
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب دوستان این رو هم من پیدا کردم

متن خبر :

اعلام شود.

این هم لینکش :

اما این دو لینک منبع موثقی واسه حرفهاشون ندارن و احتمالا اومدن تو مانشت و حرفهای دوستان رو خوندن و مطلب گذاشتنWink

این یعنی چه این چه وضعیه؟-->

نمی دونم . شاید ( شاید ) برای کسایی هست که توی تابستون قبول شدن . شاید برای انتقالی ها یا مهمان . اما قطعا اگره ۱۵ ام هم میومد دیگه همین پانزدهم ثبت نام منطقی نیست !
۱
۱
ارسال: #۳۸۵
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ق.ظ
موقع اعلام نتایج برام بیشتر SMS میاد تا روز تولد !

الان فقط امیدوارم قبول شم ..

برا اولینبار مثِ یه دختر خوب داشتم درسو شروع میکردم .. خیلی پشیمونم که از جو درس اومدم بیرون .. لاقل روزی ۱۰ صفه میخوندم Sad

خیـــــــلی نامردن :|

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۳۸۶
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ق.ظ
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال۱۳۹۱
۱- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریزنمرات دوره کارشناسی با قید معدل
توجه : پذیرفته شدگانی که به هرعلت اصل مدرک راهمراه ندارند ضمن سپردن تعهد بایستی یک برگ سفته به ارزش ۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال ارائه نمایند.
۲- اصل شناسنامه عکس دار و ۳ برگ تصویر خوانا از تمام صفحات( مشمولین ۴برگ)
۳- اصل کارت ملی و ۳ برگ تصویر آن
۴- ۶ قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده تمام رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (مشمولین ۱۲ قطعه )
۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص نماید و ۳برگ تصویر آن :
الف- کارت پایان خدمت ب- کارت معافیت دایم ج- کارت معافیت موقت که زمان آن منقضی نشده باشد د- شاغلین نیروهای مسلح با ارائه گواهی عکس دار از ستاد نیروی مربوطه مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل ه- متعهدین خدمت در آموزش و پرورش می بایستی علاوه بر ارائه گواهی مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل ، مورد نیاز بودن رشته و همچنین منفک شدن از انجام تعهد و شروع مجدد آن پس از اتمام تحصیلات کارشناسی ارشد درگواهی ذکر شده باشد. و- برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت که زمان آن منقضی نشده باشد ز- مشمولینی که از تاریخ فارغ التحصیلی تا زمان ثبت نام بیش از یکسال نگذشته باشد نیازی به ارائه برگه ی اعزام ندارند
تذکر مهم :حداکثر طول تحصیل برای مشمولین طبق اعلام معاونت وظیفه عمومی ناجا ۳ سال است .

حالا کی حال داره واسه ریز نمرات بره مشهد.در هر صورت من که رقتم مدارکمو جور کنم. شمام اینجا باشید و بهم استرس وارد کنید.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar
ارسال: #۳۸۷
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  اولا چیش عجیبه ؟ دوما تو این تاپیک درباره خیلی چیزا که هیچیش معلوم نیست سوال و جواب میشه به ما که میرسه ...
خوب به صبر کردن بودن نیاز به سوال نبود وامیسادم بعدا معلوم میشد

الان مسئولای آزمون تاریخ نتیجه های تکمیل ظرفیتو اعلام نمیکنن...اونوقت شما می پرسی که کارنامه باز میشه یا نه؟خوب عجیب نیست؟؟؟؟؟؟؟

دوسته عزیز پارسال هر کی قبول نمی شد کارنامش هم نشون نمی داد و این به نوعی ناخوشایند بود خوب تو این تاپیک خیلی بحث ها میشه اینم یکیشه به اندازه کافی فشار رو روح و روان بچها هست خوب بگذارید هرکی هرچی دلش میخواد بپرسه و بگه

چرا دعوا می کنید، اخماتونو وا بکنید، چرا دعوا می کنید چرا دعوا میکنید (قطعه ای از شعر محبوب کلاه قرمزی و پسر خاله)
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۳۸۸
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  خوب دوستان این رو هم من پیدا کردم

متن خبر :

اعلام شود.

این هم لینکش :

به نظر من اصلا این سایت نمیتونه منبع موثقی باشه واسه اینکه اگه قرار بود اعلام کنن حتما تو سایت اطلاع رسانی خودشون اعلام می کردن.
pubr-azmoon.com

نه تو سایتی که اولین باره اسمش رو میشنوم.اگه خبر گزاری مهر یا فارس یا هرکدوم از این سایتها بزنن کل سایتهای خبری دیگه هم ازش استفاده میکنن و همه می فهمن

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۳
۰
ارسال: #۳۸۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  موقع اعلام نتایج برام بیشتر SMS میاد تا روز تولد !

الان فقط امیدوارم قبول شم ..

برا اولینبار مثِ یه دختر خوب داشتم درسو شروع میکردم .. خیلی پشیمونم که از جو درس اومدم بیرون .. لاقل روزی ۱۰ صفه میخوندم Sad

خیـــــــلی نامردن :|

وای.. منم عین شمام. میخواستم شروع کنم Sadاما از جودرس اومدم بیرونSad بدجورم اومدم بیرونSad
تکلیفمون معلوم نیست ConfusedConfusedConfused
چرا عذاب میدنConfused
خدا به دادمون برسه

و

چرااا.... چرا....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , *Najmeh*
ارسال: #۳۹۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  

متن خبر :

اعلام شود.

این هم لینکش :

به نظر من اصلا این سایت نمیتونه منبع موثقی باشه واسه اینکه اگه قرار بود اعلام کنن حتما تو سایت اطلاع رسانی خودشون اعلام می کردن.
pubr-azmoon.com

نه تو سایتی که اولین باره اسمش رو میشنوم.اگه خبر گزاری مهر یا فارس یا هرکدوم از این سایتها بزنن کل سایتهای خبری دیگه هم ازش استفاده میکنن و همه می فهمن

نتایج آخر هفته اعلام خواهد شد اینقدر استرس" امروز نتایج رو می زنن فردا میزنن" رو نداشته باشید.بهترین زمان برای تفریح الآن است . در این هفته حسابی خوش بگذرونید چون بعدش درس و دانشگاه اجازه تفریح نمیدهد.
۸
۵

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۲۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۳۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close