زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۸۱
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
.
.
هر آن‌چه که تا به امروز داریم و یا هستیم، نتیجه افکار و احساسات گذشته ما بوده که الان نتیجه‌اش را می‌بینیم. پس اگر بخواهیم آینده‌ای درخشان (بنا به خواسته خود) داشته باشیم، باید از هم اکنون تمام افکار و احساسات خود را به‌صورت مثبت به آن سمت هدایت کنیم.
جیمز آرتوری (فیلسوف)
====================
پس همه قبول میشیم
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط maryam deilamirad.)
RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)presidenthamid نوشته شده توسط:  سلام دوستان :
استرس ها واقعا بالاست ها . بابا همه مهندسیم و در اوج جوونی باید بتونیم و در حقیقت یاد بگیریم مدیریت کنیم خودمون رو . همه یه سری مشکلات خاص دارن ولی شک نکنید مشکلات و اهمیت قبولی برای من رو اگه بدونید لا اقل دلسوزی میکنید.این رو عرض کردم که بگم برای من هم خیلی مهم ِ و اینطوری نیست بگید یه چیزی داره می پرونه . من هم یه ترم مرخصی گرفتم و هم قبول نشم برج ده باید برم خدمت ، به خاطر درس خوندنم برای کنکور ارش عشق ِ ! دو و نیم سالم رو از دست دادم و بعد از دو سال نیم پیچید به ما و رفت با یکی دیگه . . . و خیلی چیزای دیگه . . . پس بیرون گود ننشستم .( نمی خوام هم راجع به مشکلاتم باهاتون حرف بزنم)
اما یه توقعی دارم از شماها
به نظرم بدترین کاری که میشه کرد اینه بشینیم و هی بیایم به هم بگیم پس کی میاد ، چی شد ، یعنی قبول میشم و . . .
درسته ، سحته، زحمت کشیدیم ، اکثرمون هم تراز هامون رو با ترازهای پارسال مقایسه میکنیم می بینیم چه تراز بهتری داریم نسبت به آخرین نفرات قبول شده ی سال قبل ولی وضع همینه . . .
بیاید به هم آرامش بیم نه استرس . جوابها میاد . یا شنبه یا یکشنبه یا نهایتا پنجشنبه ی هفته ی دیگه . . . اما بیاید ما ها که در اوج مشکلات زمان داریم زندگی میکنیم ، یه خورد از این موقعیت ها استفاده کنیم برای قوی تر کردن خودمون برای آینده . به خودمون مسلط تر باشیم . یادمون نره خیلی هامون پدر و مادرامون هم سن الان ِ ما بودیم مسوولیت یه زندگی بر روی دوششون بود .
اگه بتونیم به خودمون مسلط بشیم ، حتی خدای نکرده قبول هم نشیم ( خدای نکرده ) ، بازم یه موفقیت کسب کردیم و اون هم اینه تونستیم به خودمون تسلط پیدا کنیم .
این کنکور لعنتی به هر دلیل صحیح و نا صحیحی شده یه غول برای ما . بابا این غول باید شکسته شه . به دست خودمون . . .اشالله قبول میشیم . ایشالله مث پارسال که ظاهرا خیلی ها قبول شدن امسال هم همینطور شه قبول شیم اکثرا ولی این نشد ، این کنکور رو همه چی بدونیم . . . مطمئنا راههای بهتری هم برای موفقیت هست که ربطی به قبولی یا عدم قبولی در کنکور نداره .
در ضمن ، به نظر بنده جواب کنکور شنبه نیماد ، یقینا یه روز یا دو روز قبل تر باید اعلام شه . تا الان که خبری نبوده و قاعدتا جمعه هم چیزی نمیگن . . . ولی این اصلا مهم نیست شنبه جواب بیاد یا یکشنبه یا دوشنبه . . .
درسته ؟؟؟ Smile Wink
امیدوارمم موفق بشی دوست عزیز

دوستان همه خسته ایم و پر از استرس
ولی چاره ای جز صبر نداریم و اینکه برای قبولی و ارامش همدیگه دعا کنید
امیدوارم روزی که نتیجه بیاد همه خبر قبولیشونو اینجا بنویسند
موفق باشید
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: تینا
ارسال: #۱۸۳
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط sohail0098.)
فقط خدا کنه هر وقت که نتایج میاد جوابش قبولی باشه ؛من که دیگه از آزمون دادن خسته شدم ،از بس که تلاش کردم و شکست خوردم خسته شدم دیگه همین جوری میرم آزمون میدم به قول خودم دیگه تلاشی نمی کنم که اگه رد شدم جزو شکستام حساب نشه؛والا به نظر من همه جام تلاش کردن فایده ای نداره من ماه پیش با دوستم رفته بودیم واسه آزمون استخدامی یه جایی بعد اونجا که وایستاده بودیم تا در و باز کنند بریم آزمون دیدیم که طرف باباش اومده اونو رسونده،فکر میکنید ماشین باباهه چی بوده "پورشه کاین" آخه یکی نیست بگه این آقا زاده که باباش ماشین ۴۰۰ میلیونی داره میاد واسه کارمندی تو یه شرکت دولتی ،۱۰۰% میاد الکی آزمون میده ،۲ ماهم الکی تو اون پست کار میکنه بعدش میشه رئیس شرکتHuh
حالا ما که پارتی نداریم باید چکار کنیم تازه بااین اوضاع روحیه ایم نداریم
اگه قبول نشیم میمونیم بین یه دوراهی کار یا کنکور مجددConfusedمن که موندم کدوم رو انتخاب کنم اگه دنبال کار نری سن زیاد میشه و شرکتی دیگه نمیگیره اگه بری هم آقازاده ها هستند اگه بخوام دوباره کنکور بدیم این فکرا نمیذاره خوب درس بخونیمSad
الان یکی از مشکلای دوستای خودم و خودم اینه که شدیم موضوع تاپ فامیل هر کی میاد میگه هنوز بیکاری؟
خدا کنه قبول شیم این صفت عوض شه پرسیدن چه کاره ای بگیم داشجو
ولی خداییش دانشجویی چه ربطی به شغل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rainy , farnaz55 , mehrhanieh
ارسال: #۱۸۴
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ
من که از خدامه فردا اعلام نتایج بشه ولی چون تا حالا خبری نشده و هیچ اطلاعیه ی دقیقی ندادن، بعید می دونم فردا نتایجو بدن!Dodgy
شایدم به اطلاعیه های قبلیشون اکتفا کنن و مام خوشحال بشیم.AngelCool
ولی کلا که پروسه ی مسخره ایه ۱۰ میلیون میخوان بگیرن انقدرم طول میدن جریانوConfusedDodgy
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , farnaz55 , sohail0098 , mehdi67ma , شاپری
ارسال: #۱۸۵
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sohail0098 نوشته شده توسط:  فقط خدا کنه هر وقت که نتایج میاد جوابش قبولی باشه ؛من که دیگه از آزمون دادن خسته شدم ،از بس که تلاش کردم و شکست خوردم خسته شدم دیگه همین جوری میرم آزمون میدم به قول خودم دیگه تلاشی نمی کنم که اگه رد شدم جزو شکستام حساب نشه؛والا به نظر من همه جام تلاش کردن فایده ای نداره من ماه پیش با دوستم رفته بودیم واسه آزمون استخدامی یه جایی بعد اونجا که وایستاده بودیم تا در و باز کنند بریم آزمون دیدیم که طرف باباش اومده اونو رسونده،فکر میکنید ماشین باباهه چی بوده "پورشه کاین" آخه یکی نیست بگه این آقا زاده که باباش ماشین ۴۰۰ میلیونی داره میاد واسه کارمندی تو یه شرکت دولتی ،۱۰۰% میاد الکی آزمون میده ،۲ ماهم الکی تو اون پست کار میکنه بعدش میشه رئیس شرکتHuh
حالا ما که پارتی نداریم باید چکار کنیم تازه بااین اوضاع روحیه ایم نداریم
اگه قبول نشیم میمونیم بین یه دوراهی کار یا کنکور مجددConfusedمن که موندم کدوم رو انتخاب کنم اگه دنبال کار نری سن زیاد میشه و شرکتی دیگه نمیگیره اگه بری هم آقازاده ها هستند اگه بخوام دوباره کنکور بدیم این فکرا نمیذاره خوب درس بخونیمSad
الان یکی از مشکلای دوستای خودم و خودم اینه که شدیم موضوع تاپ فامیل هر کی میاد میگه هنوز بیکاری؟
خدا کنه قبول شیم این صفت عوض شه پرسیدن چه کاره ای بگیم داشجو
ولی خداییش دانشجویی چه ربطی به شغل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما زیاد به اطراف توجه داری.. دقدقه ها ی مخرب.. به نظرم سعی کن به چیزی که چشم اندازت هست برسی.دنبال حرف ها نباش. اصولا آدم های بیکار حرف ها ی بی ارزش زیاد می زنند. همین که دنبال ترقی هستی ارزشمند هستش. نسبت به پارازیت ها خودتو ایزوله کن و یکه تاز بشو Smile
۶
۱
ارسال: #۱۸۶
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
پس چی شد این نتایج چرا هیچ خبری نیست؟
دیگه دارم دیونه میشم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohail0098
ارسال: #۱۸۷
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط javid_1110.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  تا الان مسلما مشخص شده که قبول شدیم یا نه !!! Smile
خدا کنه فردا که نتایج میاد هممون راضی باشیم ...

واقعا فردا نتایج میاد؟؟؟؟؟؟Huh
اخبار اعلام کرده یا نه؟
یعنی میشه بیاد از بلاتکلیفی در بیایم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sad
تکمیل ظرفیت رو دیگه تو اخبار نمیگن که ! خودشون گفتن حده اکثر تا نیمه ی مهر , یعنی فردا . معقولش اینه که فردا بیاد .. مگر آنجا که ... Smile
این لینکیه که قراره امسال توش نتایج اعلام بشه ... معمولا یکی دو ساعت قبل از اینکه تو صفحه اصلی بیاد اینجا میاد ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mirabi77 , sohail0098
ارسال: #۱۸۸
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان . من بووووووووق هستم یه پشت کنکوری منتظر Wink
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , aatwo , maryam.sh
ارسال: #۱۸۹
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط silverhot2012.)
کسی میدونه کیش پارسال تا چه ترازی پذیرش داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی عجله دارم

انشا الله
۱
۰
ارسال: #۱۹۰
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط byb.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ)silverhot2012 نوشته شده توسط:  کسی میدونه کیش پارسال تا چه ترازی پذیرش داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی عجله دارم

من پارسال ترازم ۵۲۰۰ شده بود بهم اس ام اس زدن که کیش قبول شدی بیا ثبت نام..

(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان . من بووووووووق هستم یه پشت کنکوری منتظر Wink
سلااااااااااام مسافر Big Grin Big Grin Big Grin
چه رشته ای شرکت کردی؟اگه میشه ترازتم بگو..
۴
۰
ارسال: #۱۹۱
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)casmany نوشته شده توسط:  منم مثل خودت اتی با گرایش تجارت امتحان دادم رتبم ۴۹ شد و منتظر تکمل ظرغیتم که ببیینم قبول میشم یا نه.میخام نظرتو در این باره بدونم؟HuhHuhHuhHuhHuhHuh
قبولی. موفق باشید

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۱
۰
ارسال: #۱۹۲
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
کی جواب تکمیل ظرفیت میاددددددددددددددددددددددددددد
Sad
هوش قزوین و بوئین زهرا تا چه ترازی میگیره؟ کسی نمیدونه؟ Sad

چرااا.... چرا....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohail0098
ارسال: #۱۹۳
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
یعنی قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداااااااااا
۳
۰
ارسال: #۱۹۴
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  یعنی قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداااااااااا

تراز انتخاب و گرایشت چی بود؟

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
ارسال: #۱۹۵
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  کی جواب تکمیل ظرفیت میاددددددددددددددددددددددددددد
Sad
هوش قزوین و بوئین زهرا تا چه ترازی میگیره؟ کسی نمیدونه؟ Sad
می دونم استرس زده همه رو ترکونده اما یکم صبر کنید . امید وارم که فردا همه چی مشخص بشه و این استرس شدید ما هم به پایان برسهConfusedConfusedConfusedConfused. خدا کنه فقط عقب نیفته اعلام نتایجConfusedSad
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close