زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین

ارسال: #۱۸۱
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  اینجا یه سری از ترازای سال پیش هست..

سلام من با توجه به این فایل چندتا سوال برام پیش اومده.تا پارسال که کسی انتخاب رشته مجدد نمیکرد که بگیم خوب انتخاب نکرده مردود شده.پس چطور فردی رو میبینم که با تراز بالاتر مردود شده ولی فردی با تراز پایین تر قبول شده....از طرفی اگه بگیم واسه فرد فقط در محدوده جغرافیایی انتخاب اولش تکمیل ظرفیت بررسی شده پس چرا تو همین سایت فردی رو داشتیم از مشهد که بوشهرو تو تکمیل اورده بود؟کلا این تکمیل ظرفیتی که توسط خودشون انجام میشده تا پارسال سیستمش چجوری بوده؟؟؟و سوال مهمتر اینکه امسال سیستم چجوریه؟شهر رو بالاتر بزنی اولویت بیشتری داری ؟

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)fmka2f نوشته شده توسط:  سلام من با توجه به این فایل چندتا سوال برام پیش اومده.تا پارسال که کسی انتخاب رشته مجدد نمیکرد که بگیم خوب انتخاب نکرده مردود شده.پس چطور فردی رو میبینم که با تراز بالاتر مردود شده ولی فردی با تراز پایین تر قبول شده....از طرفی اگه بگیم واسه فرد فقط در محدوده جغرافیایی انتخاب اولش تکمیل ظرفیت بررسی شده پس چرا تو همین سایت فردی رو داشتیم از مشهد که بوشهرو تو تکمیل اورده بود؟کلا این تکمیل ظرفیتی که توسط خودشون انجام میشده تا پارسال سیستمش چجوری بوده؟؟؟و سوال مهمتر اینکه امسال سیستم چجوریه؟شهر رو بالاتر بزنی اولویت بیشتری داری ؟
سلام.
تا پارسال خود دانشگاه برای بچه ها تو تکمیل ظرفیت رشته و شهری که به ترازشون بخوره انتخاب میکرد ولی امسال اگه تو انتخاب اولت دوباره قبول نشی از بین یکی از ۱۰تا انتخاب ممکنه جایی قبول شید و دیگه خارج از این رشته هایی که زدید امکان قبولی برای شما نیست.
تا پارسال دانشگاه بر اساس بومی بودن انتخاب نمیکرد بنابراین کسی که مشهد زده تو بوشهر قبول شده..
نمیدونم که سیستم انتخاب چجوریه..فکر میکنم که کسی هم نمیدونه که شهرهارو بالاتر بزنی اولویت داره یا نه؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۸۳
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
نظرتون راجع به این اولویتها چیه؟هنوز وارد نکردم
نرم افزار ۵۶۸۲- قزوین
معماری ۵۰۷۸
هوش ۴۹۷۷
رتبه ۱۵۰

۱-نرم قزوین
۲-نرم بویین زهرا
۳-نرم البرز
۴-نرم گیلان
۵-نرم همدان
۶-معماری قزوین
۷-نرم دماوند

۸-نرم اراک
۹-هوش قزوین
۱۰-هوش بویین زهرا

به نظر شما همینو وارد سایت کنم؟
۱
۰
ارسال: #۱۸۴
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط mehdi67ma.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان بین علوم تحقیقات اصفحان و علوم تحقیقات فارس کدوم بهتره؟
هم به لحاظ جا و هم به لحاظ اساتید؟

اصفهان خیلی بهتره. علوم تحقیقات فارس دور از شهره و یک ساعت با شیراز فاصله داره.

دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی
معماری یزد یا کرمان قبول میشم؟
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman4343
ارسال: #۱۸۵
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط ۸۷۰۱۸۳۲۹۵.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)bestmail1354 نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به این اولویتها چیه؟هنوز وارد نکردم
نرم افزار ۵۶۸۲- قزوین
معماری ۵۰۷۸
هوش ۴۹۷۷
رتبه ۱۵۰

۱-نرم قزوین
۲-نرم بویین زهرا
۳-نرم البرز
۴-نرم گیلان
۵-نرم همدان
۶-معماری قزوین
۷-نرم دماوند

۸-نرم اراک
۹-هوش قزوین
۱۰-هوش بویین زهرا

نطر من اینکه در ابن انتخاب ها فقط به ترتیب سطح علمی و البته علاقتون به گرایشها توجه شده. یه نطر من شما باید در این پارامترها مسافت و شهرهایی که باید خونه بگیرید رو هم در نطر بگیرید. من اگه جای شما بودم بعد البرز ، دماوند رو قرار می دادم

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  [quote='nini naz' pid='131880' dateline='1348597472']
کسی میتونه به منم کمک کنه

تراز ۵۴۰۰
انتخاب قبلیم بروجرد بوده
الان میخوام اینطور انتخاب کنم
پردیس بروجرد
کرمانشاه
کردستان
همدان
مرکزی
لرستان
ساوه
به نظرتون امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکی کمک کنهههههههههههههههههههههههههههه
[/qمن ۴ سال تو کرمانشاه بودم . از لحاط فرهنگی خیلی پایین تر از کردستان هستش
۳
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان
کسی از علوم تحقیقات هرمزگان خبر داره؟
هیچ صحبتی ازش نشده!!!HuhHuh
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
به نظرتون من که ساری امتحان دادم الان میتونم پردیس علوم و تحقیقات مازندران رو دوباره انتخاب کنم؟میخوام بدونم این ۲ تا دانشگاه ها باهم فرق میکنن یا یکی هستن؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۸
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ)marmar_khanoom نوشته شده توسط:  به نظرتون من که ساری امتحان دادم الان میتونم پردیس علوم و تحقیقات مازندران رو دوباره انتخاب کنم؟میخوام بدونم این ۲ تا دانشگاه ها باهم فرق میکنن یا یکی هستن؟

فرق می کنه
۱
۱
ارسال: #۱۸۹
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ)hanieh18 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ)marmar_khanoom نوشته شده توسط:  به نظرتون من که ساری امتحان دادم الان میتونم پردیس علوم و تحقیقات مازندران رو دوباره انتخاب کنم؟میخوام بدونم این ۲ تا دانشگاه ها باهم فرق میکنن یا یکی هستن؟

فرق می کنه

مرسی
۰
۱
ارسال: #۱۹۰
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)bitsi نوشته شده توسط:  سلام دوستان

علیک سلام.من هرمزگانی ام.تا جایی که من میدونم پارسال تا تراز ۵۶۰۰ تونستن بیارن هرمزگانو تو تکمیل ظرفیت.خود من با تراز ۵۰۷۵ اولین انتخابمو هرمزگان زدم اما شانس زیادی واسه خودم نمیبینم چون دوستانی دارم که ترازای خوبی دارن و هرمزگان زدن....
تراز شما چنده؟بومی هستید؟البته امسال که انتخاب رشته با خودمونه خیلیا هرمزگانو نمیزنن مگه اینکه از استانای هرمزگان و کرمان باشن

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط mehdi67ma.)
دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی

۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۲
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
دوستان سلام

دوستم خیلی نگرانه،تراز اش به این صورته،
نرم افزار ۵۱۶۶
معماری ۵۶۲۹
هوش ۵۵۲۸
به نظر شما شانسش تو کدوم گرایش بیشتره؟
گرایش خودش نرم افزاره، کجا میتونه قبول شه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟ از شدت استرس داره منو کلافه میکنه .

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)۸۷۰۱۸۳۲۹۵ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)bestmail1354 نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به این اولویتها چیه؟هنوز وارد نکردم
نرم افزار ۵۶۸۲- قزوین
معماری ۵۰۷۸
هوش ۴۹۷۷
رتبه ۱۵۰

۱-نرم قزوین
۲-نرم بویین زهرا
۳-نرم البرز
۴-نرم گیلان
۵-نرم همدان
۶-معماری قزوین
۷-نرم دماوند

۸-نرم اراک
۹-هوش قزوین
۱۰-هوش بویین زهرا

نطر من اینکه در ابن انتخاب ها فقط به ترتیب سطح علمی و البته علاقتون به گرایشها توجه شده. یه نطر من شما باید در این پارامترها مسافت و شهرهایی که باید خونه بگیرید رو هم در نطر بگیرید. من اگه جای شما بودم بعد البرز ، دماوند رو قرار می دادم

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  [quote='nini naz' pid='131880' dateline='1348597472']
کسی میتونه به منم کمک کنه

تراز ۵۴۰۰
انتخاب قبلیم بروجرد بوده
الان میخوام اینطور انتخاب کنم
پردیس بروجرد
کرمانشاه
کردستان
همدان
مرکزی
لرستان
ساوه
به نظرتون امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکی کمک کنهههههههههههههههههههههههههههه
[/qمن ۴ سال تو کرمانشاه بودم . از لحاط فرهنگی خیلی پایین تر از کردستان هستش

کردستانم فرهنگش پایینه حتی به نظر من خیلی پایین تر از کرمانشاه.چون کرمانشاه حداقل کلان شهره.
دوسته من بعد ۲ترم انصراف داد بعد کلی هزینه.
فرهنگش.مردمش.
به نظره من که اصلا نمیرزه.مرکزو جنوبو بزنی خیلی خوبه
۰
۰
ارسال: #۱۹۴
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)fmka2f نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)bitsi نوشته شده توسط:  سلام دوستان

علیک سلام.من هرمزگانی ام.تا جایی که من میدونم پارسال تا تراز ۵۶۰۰ تونستن بیارن هرمزگانو تو تکمیل ظرفیت.خود من با تراز ۵۰۷۵ اولین انتخابمو هرمزگان زدم اما شانس زیادی واسه خودم نمیبینم چون دوستانی دارم که ترازای خوبی دارن و هرمزگان زدن....
تراز شما چنده؟بومی هستید؟البته امسال که انتخاب رشته با خودمونه خیلیا هرمزگانو نمیزنن مگه اینکه از استانای هرمزگان و کرمان باشن
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست عزیز مرسی از پاسختون
ترازهای امسال خیلی پایینتر از پارساله من پارسال با تراز ۵۳۸۰ تو تکمیل هیچجارو نیاوردم ولی امسال اینجوری نیست.من فکر میکنم شما هرمزگان قبولید چون افراد کمی اونجارو میزنن,انشاالله دوست منم قبول بشه البته تراز اون پایینتره
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)fazmanmob نوشته شده توسط:  دوستان یکی راهنمایی کنه نحوه گزینش به چه صورته؟
طبق نمره کل تو کل انتخاب ها می گردن انتخاب می کنن؟ یا اولویت با کسیه که با تراز پایین تر واحدی رو بالاتر (جلوتر) انتخاب کرده باشه؟
مثل سیستم پذیرش دانشکاه آزاد واسه کارشناسی؟ یا سیستم پذیرش کارشناسی دانشکاههای سراسری؟
و

این که تشکیل کلاس ها کسی اطلاع داره به چه صورته؟ ۲ هفته در میون شنیدم و اونم آخر هفته؟ درسته؟

دوستان کسی به این سوال جواب نداد ، سوال مهمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۹۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۶۲۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۹۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۲۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۱۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۲۰ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close